Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāIkšķiles MTB velobrauciens / 01.06.2019

Kopvērtējums

Rezultāti pa grupām

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaGrupaApļiFinišs1. laiks2. laiks3. laiksTīrais rez.
1. JānisPriževoitsVW Komerctransports - Veloprofs.lvĶegumsV3031:39:520:29:580:35:130:34:421:39:52
2. GintsJakovelsVW Komerctransports - Veloprofs.lvRīgaV3031:42:010:29:560:35:150:36:501:42:01
3. AtisPaksisFILTERRīgaV3031:42:370:29:560:35:150:37:261:42:37
4. ArmandsPivorsOgre / Nesēdi mājāsOgreV3031:43:520:29:560:35:150:38:421:43:52
5. AndrisBalodisVirsotne/MARMOTLimbažu novadsV4031:45:030:31:300:36:350:36:591:45:03
6. DzintarsOsītisPriekuļiV5031:45:180:31:160:36:470:37:151:45:18
7. ReinisAndrijanovsIkšķileIkšķileV3031:46:340:31:160:36:490:38:311:46:34
8. KristapsKipursEbike MachineUģēresV3031:46:590:31:160:36:470:38:561:46:59
9. ValdisUkinsJoker LTDRīgaV4031:47:440:31:310:37:460:38:281:47:44
10. AivarsSkridulisVW Komerctransports - Veloprofs.lvRīgaV3031:47:520:31:330:37:450:38:351:47:52
11. KristapsKancersBELO Cycling ProjectRīgaV3031:51:540:30:360:41:050:40:141:51:54
12. AndrisRomanovskisKS Sporta klubsOgreV2031:54:090:31:500:39:410:42:391:54:09
13. EdgarsKalniņšVolksvagen Komertstransp. Velopr.V4031:54:480:32:350:40:080:42:061:54:48
14. ArtisLudboržsReVeloOgreV3031:56:020:34:050:40:240:41:341:56:02
15. AndrisZālītisELKOR RRSRīgaV4031:56:070:34:240:40:370:41:071:56:07
16. JānisVējonsELKOR RRSSiguldaV3031:56:100:34:200:40:390:41:121:56:10
17. AivarsSkutelisTeam ZZKRīgaV5031:56:110:34:230:40:370:41:121:56:11
18. MārtiņšBramanisOgre / Nesēdi mājāsOgreV3031:56:140:34:190:40:440:41:131:56:14
19. RenārsFedosjonoksELKOR RRSRīgaV4031:56:160:34:220:40:400:41:151:56:16
20. ArtjomsDaškinsELKOR RRSRīgaV3031:56:160:33:470:40:390:41:521:56:16
21. GuntisDukaļskisKS Sporta KlubsKrustkalniV4031:56:330:34:190:40:440:41:311:56:33
22. VilnisKlinovičsIkšķile VeloIkšķileV5031:56:470:34:290:40:370:41:421:56:47
23. AlēnsJukšinskisMārupeV3031:56:570:34:210:40:400:41:571:56:57
24. MārtiņšGailītisOgre / Nesēdi mājāsOgreV3031:57:030:34:180:40:440:42:011:57:03
25. SandisĶemersMysport_DTGRīgaV3032:00:360:34:230:40:410:45:332:00:36
26. GuntarsVilciņšOgre / Nesēdi mājāsOgresgalsV4032:00:430:35:220:41:580:43:252:00:43
27. UldisRobļevskisOgre / Nesēdi mājāsOgreV3032:00:450:35:230:41:560:43:262:00:45
29. AnitaAntoneBaldones velokomandaBaldoneS2032:02:130:36:180:42:470:43:092:02:13
28. UldisBernersHawaii Express ScottV5032:02:130:37:240:42:160:42:332:02:13
30. LaurisSniķersDobeles Dzirnavnieks/ Feel FreeDobeleV5032:02:170:36:180:42:470:43:122:02:17
31. VijaFrīdaTK SniegpulkstenīteDaugavpilsS3032:02:260:36:060:42:580:43:232:02:26
32. AigaPaegleEngures SportamTukumsS4032:02:520:36:070:42:590:43:472:02:52
33. PaulisSnipkeBaložiV4032:03:060:37:250:42:190:43:232:03:06
34. OļegsFrīdsTK SniegpulkstenīteDaugavpilsV3032:03:540:36:180:42:490:44:482:03:54
35. IļjaSinaginsIkšķile VeloIkšķileV3032:04:300:34:330:44:100:45:482:04:30
36. RibulisAndrisDREMELDzelmesV4032:07:180:37:340:43:350:46:102:07:18
37. ViestursBirkantsNN Sporta klubsRīgaV5032:07:410:38:170:44:010:45:242:07:41
38. EdgarsMaurmanisIkskiles VeloikskileV4032:08:090:36:190:42:520:48:592:08:09
39. SergejsĻubickisELKOR RRSRīgaV5032:09:410:36:200:43:380:49:442:09:41
40. JānisPlatacisIkšķile veloIkšķileV3032:14:080:37:410:46:060:50:222:14:08
41. ZandaRutkovskaĀdažiVeloRīgaS3032:14:490:39:020:46:590:48:482:14:49
42. ViktorsBaumanisLATVELLORIGAV5032:21:230:40:320:48:410:52:112:21:23
43. ĒriksLeonovičsNacionālā aizsardzības akadēmijaIkšķileV4032:34:550:43:050:53:220:58:302:34:55
44. GatisLangeRiteņvasaraRīgaV4032:36:130:45:400:53:580:56:372:36:13
45. OlgaZaharovaVelo+ Bottari BalticĀdažiS4032:38:590:49:370:54:400:54:432:38:59
46. IlonaVaivodeELKOR RRSRīgaS4032:49:210:50:590:57:341:00:492:49:21
- DmitrijsSorokinsZZKRīgaV301DNF0:30:28  0:30:28
- IvoLevānsEngures sportamTukumsV401DNF0:32:37  0:32:37