Sacensību video

Skatīt visus video
Venden
SMScredit.lv

Statistika

eXTReMe Tracker

Latvijas Čempionāts Standarta distancē | Saraksts

0,12km+6km+1,2km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Barinovs ValērijsM11DTC Jauniba
Daugavpils nov. c.Silene
2.  Bula BeāteF11AQUATICS
Dobele
3.  Bulko KarolinaF9AQUATICS
Dobele
4.  Dūzis KlāvsM9AQUATICS
Dobele
5.Gediņš GeorgsM11Negativus Adventure
Rīga
6.Gediņš JēkabsM11Negativus Adventure
Rīga
7.  Jansone BeateF9AQUATICS
Dobele
8.  Joja KristapsM9AQUATICS
Dobeles nov.
9.  Kirilka KārlisM11AQUATICS
Dobele
10.  Meijers MiksM11Rīga
11.  Muho JegorsM11BJSS
Daugavpils
12.  Orbidāns JaroslavsM9SK Ozolnieki
Salgale
13.  Orbidāns RobertsM11SK Ozolnieki
Salgale
14.  Vistiņš RalfsM11AQUATICS
Dobele

0,375km+10km+2,5km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Audzēvičs JēkabsM17AQUATICS
Dobele
2.  Audzēvičs PaulsM15AQUATICS
Dobele
3.  Berķe LauraF13Auseklis IK
Rīga
4.  Bulko AndriānsM13AQUATICS
Dobele
5.  Celms RinaldsM15ind.
Mārupe
6.  Dūzis KristapsM13AQUATICS
Dobele
7.  Dūzis ViestursMO (tautas klase)AQUATICS
Dobele
8.  Eihmane LindaF13AQUATICS
Dobele
9.  Freijs ElvinsM13AQUATICS
Dobele
10.Grinevicjus DeijvisMO (tautas klase)liepaja
11.  Gurejeva PaulaFO (tautas klase)Ilmājas Kojoti
Rīga
12.  Janovičs Niks-AkselsM13AQUATICS
Dobele
13.  Jansons JēkabsM15Riga Ironman Team
Rīga
14.  Karulis JurģisMO (tautas klase)Grobiņa
Grobiņa
15.Klevcovs MaksimsMO (tautas klase)Alpha
Ventdpils
16.  Kozacuks DmitrijsMO (tautas klase)Lidotaju
Ventspils
17.  Leitāne DanielaF17AQUATICS
Dobele
18.  Leitāne EvitaFO (tautas klase)AQUATICS
Dobele
19.Liepajnieks ArtursMO (tautas klase)Ventspils
20.Liepiņš AndrisMO (tautas klase)saunags
21.  Miglava GerdaFO (tautas klase)NBS NAA
Rīga
22.  Nudiens IvarsMO (tautas klase)Ventspils Triatlona Klubs
Ventspils
23.  Ozerovs KonstantīnsMO (tautas klase)esteria.lv
Rīga
24.Saušs TomašsMO (tautas klase)Parventa
Ventspils
25.  Seržants JānisMO (tautas klase)Ķegums
26.  Siliņa LindaF17AQUATICS
Dobele
27.  Ubavičs MarkussM17AQUATICS
DOBELE

1,50km+40km+10km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Aulika InetaF50SPORTLAT
Kolka
2.  Bajārs MatīssMNacionālā aizsardzības akadēmija
Rīga
3.  Balmaks ReinisMBKUS/BSF
Riga
4.  Berķe LīgaFBKUS/BSF
Rīga
5.  Čužmarjovs AleksandrsMZOORBAGAN
Jurmala
6.  Dāvidnieks ArtisMEMU Mālpils sporta klubs
Rīga
7.  Diedišķis KārlisMVentspils
8.  Dobelis HenrihsM40Zoorbagan
Jurmala
9.  Egle EdgarsMBKUS / BSF
Ādaži
10.  Erts EdgarsM40Nacionālā Aizsardzības akadēmija
Vācu Kalni
11.  Evertovskis KārlisMGlaive.pro
Rīga
12.  Garenčiks RaimondsM60Carnikavas sporta centrs
Carnikava
13.  Gediņš MārcisMTērvete
Tērvete
14.  Ginters EduardsMZoorbagan
Riga
15.  Grencbergs ArvisMSK Tērauds
Rīga
16.  Gucanovičs IgorsM40ironman.lv
Babīte
17.  Gurejevs OļegsM40Ilmājas Kojoti
Rīga
18.  Horužonoks EdgarsM19BJC Jaunība
Daugavpils
19.  Ivanovs IngvarsMDTC Jaunība
Daugavpils
20.  Jansons JurisM40Riga Ironman Team
Rīga
21.  Jaunzems RobertsMSportVIBE
Rīga
22.  Kanbergs SandisMSK Brīvsolis
Tukums
23.  Kārklis ĒriksM40NBS
Lielvārde
24.  Krēsliņš AntonsMZoorbagan
riga
25.  Kulickis ValērijsMrīga
26.  Kuzmenko VladimirsM50Piramida Triathlon Club
Jelgava
27.  Ķeņģis OlafsM50Ventspils Triatlona Klubs
Ventspils
28.  Lebedeva AnitaFNAA / DTC Jaunība
Daugavpils
29.  Liepiņš GintsM40Grobiņas Sporta centrs
Liepāja
30.  Lobanovskis AleksandrsMIronman.lv
Riga
31.  Ločmelis ĢirtsMNacionālā aizsardzības akadēmija
Rīga
32.  Ļehkoduhs PāvelsMZoorbagan
Riga
33.  Marnauza MārtiņšMRīga
34.  Mežulis AnsisM40Jūrmalas skrējēju klubs
Jūrmala
35.  Ozols TomsMVentspils
36.  Perunovs JurisM40Zoorbagan
Ventspils
37.  Pikšēns TomsM50Mārupes nov.
Mārupe
38.  Popovs VadimsM40Ventspils triatlona klubs
Ventspils
39.  Pozdņakovs AleksejsM40Ventspils Maratona Klubs
Ventspils
40.Ranceva AlinaMPanevezio triatlono klubas
Lietuve
41.  Reimanis ArkādijsM40Talsu Biatlona Klubs
Sigulda
42.Reisners JurijsMJūrmala
43.  Semendjajevs DmitrijsM50Zoorbagan
Rīga
44.  Serovs AleksandrsMRīga
45.  Suharževskis SavelijsM19DTC Jaunība
Valmiera
46.  Škarstāne AļikaF19Piramida Triathlon Club
Rīga
47.  Tabeļevs MihailsMRīga
48.  Vāce SigitaFultrataka.lv
Rīga
49.  Veiss AndrisMTRI Jelgava
Jelgava
50.  Zivs OlegsMZoorbagan
Jurmala
51.  Žunda VjačeslavsM40PIRAMIDA TRI CLUB
Riga

Kopā pieteikušies: 92