Duatlons, Baltijas kausa posms, Latvijas čempionāts | Saraksts
1km+6km+0,5km
F9
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Bulko Karolina | AQUATICS Dobele | ||
2. | Jansone Beate | AQUATICS Dobele |
M9
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Dūzis Klāvs | AQUATICS Dobele | ||
2. | Orbidāns Jaroslavs | Salgale Ozolnieku novads | ||
3. | Selickis Ilja | Daugavpils | ||
4. | Zilis Gļebs | biatlons Daugavpils |
F11
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Abramova Ļubomila | DTC Daugavpils | ||
2. | Ažusenytė Milda | Panevėžio triatlono klubas Panevėžys | ||
3. | Bula Beāte | AQUATICS Dobele | ||
4. | Kuroša Līga | Daugavpils | ||
5. | Mõtsnik Kirke |
M11
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Aleksejevs Elijs | |||
2. | Barinovs Valērijs | DTC Daugavpils nov. c.Silene | ||
3. | Kondrašovs Iļja | |||
4. | Kurošs Guntis | Daugavpils | ||
5. | Meijers Miks | Rīga | ||
6. | Mikulovs Filips | Daugavpils BJSS Daugavpils | ||
7. | Orbidāns Roberts | Salgale Ozolnieku novads | ||
8. | Pētersons Māris | |||
9. | Prokopavičius Domas | |||
10. | Savitsch Gert-Martin | Tabasalu Triatloniklubi Muraste | ||
11. | Vistiņš Ralfs | |||
12. | Žigarkovs Sebastians | DTC Jaunība Daugavpils |
F13
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Barzdenyte Deimante | |||
2. | Dzene Anna-Linda | Salgale Ozolnieku novads | ||
3. | Eihmane Linda | AQUATICS Dobele | ||
4. | Kartanaitė Smiltė | |||
5. | Kivimets Marianne | |||
6. | Kübar Marta | SK Raudmees Pärnu | ||
7. | Malina Solvita | biatlons Daugavpils | ||
8. | Savitsch Grete-Maria | Tabasalu Triatloniklubi Muraste | ||
9. | Unzule Anna | DTC Jauniba Daugavpils | ||
10. | Värik Hanna-Liisa | |||
11. | Velika Una | DTC Jauniba Daugavpils |
M13
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Bulko Andrians | AQUATICS Dobele | ||
2. | Dimitrijevs Artjoms | |||
3. | Dūzis Kristaps | AQUATICS Dobele | ||
4. | Freijs Elvins | |||
5. | Janovičs Niks-Aksels | AQUATICS Dobele | ||
6. | Leonidovs Artjoms | Daugavpils | ||
7. | Rimkus Kristupas | |||
8. | Zilis Iļja |
2.5km+12km+1.5km
F13
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Velika Una | DTC Daugavpils |
M13
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Bondarchuk Ivan | |||
2. | Čurgelis Valērijs | DTC Daugavpils |
F15
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Beļeviča Darja | `DTC Jauniba Daugavpils | ||
2. | Bondarchuk Maria | |||
3. | Pancerko Zlata | Daugavpils novads Daugavpils novads | ||
4. | Tumanova Natalija | biatlons Daugavpils |
M15
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Apkievičius Kasparas | |||
2. | Jakštas Titas | Panevėžio triatlono klubas Panevėžys | ||
3. | Kartanas Titas | |||
4. | Kondrašovs Nikita | |||
5. | Kornijenko Sandis | DTC Daugavpils | ||
6. | Kroon Ander-Markus | Tartu | ||
7. | Levickis Raimonds | |||
8. | Malina Imants | biatlons Daugavpils | ||
9. | Maļčeva Alisa | biatlons Daugavpils | ||
10. | Petaško Armands | DTC Daugavpils | ||
11. | Proščinko Danila | DTC Daugavpils | ||
12. | Suharževskis Matvejs | DTC Valmiera |
F17
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Danilevica Sofija | DTC Jauniba Daugavpils | ||
2. | Golubeva Inese | |||
3. | Lukšytė Karolina | Panevėžio triatlono klubas Panevėžys | ||
4. | Siliņa Linda | AQUATICS Dobele | ||
5. | Zikrataja Daniela | AQUATICS Dobele |
M17
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Barzdenys Matas | |||
2. | Gajevskis Artjoms | DTC Daugavpils | ||
3. | Kacs Georgijs | DTC Jaunība Daugavpils | ||
4. | Kanaporis Dainius | Panevėžio triatlono klubas Panevėžys | ||
5. | Lelle Ragnar | Pärnu | ||
6. | Matjuhins Kirils | |||
7. | Prokopavičius Lukas |
M50
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Buzas Virgilijus | |||
2. | Gajevskis Vjačeslavs | DTC Janība Daugavpils | ||
3. | Poplavskis Aleksandrs | Preiļi |
M60
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Červjakovs Pjotrs | Daugavpils | ||
2. | Kübar Enn | SK Raudmees Pärnu | ||
3. | Stolarovs Jurijs | Daugavpils |
M70
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Pinka Voldemārs | Daugavpils Daugavpils |
FO (tautas klase)
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Bondarchuk Jelena | |||
2. | Mõtsnik Külli | |||
3. | Tattar Aveli | Sisekaitseakadeemia Valga | ||
4. | Tattar Kaja | Valga | ||
5. | Vaisma Anne | Pärnu |
MO (tautas klase)
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Ausmees Kristo | Meie Liigume Medita Tartu | ||
2. | Bolotskis Sergejs | Daugavpils | ||
3. | Bondarchuk Leonid | |||
4. | Grigorjevs Pāvels | Daugavpils | ||
5. | Kiseļovs Artjoms | ind. Daugavpils | ||
6. | Kornijenko Aleksandrs | LiVelo| Zelta zeme Daugavpils | ||
7. | Kozlovskis Vladislavs | |||
8. | Loktevs Ernests | |||
9. | Osipovs Nikita | biatlons Daugavpils | ||
10. | Poligalovs Aleksejs | DTC Jaunība Daugavpils | ||
11. | Vorotincevs Aleksejs | Daugavpils |
5km+20km+2.5km
F19
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Kocmarova Anastasija | DTC Jauniba Daugavpils |
M19
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Dūzis Viesturs | AQUATICS Dobele | ||
2. | Gokas Povilas | |||
3. | Horužonoks Edgars | BJC Jaunība Daugavpils | ||
4. | Memļuks Edgars | Daugavpils | ||
5. | Suharževskis Savelijs | DTC Jaunība Valmiera |
F40
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Leitāne Evita | AQUATICS Dobele |
M40
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Andrau Anatoli | |||
2. | Dombrovskis Juris | |||
3. | Kārklis Ēriks | NBS Lielvārde | ||
4. | Zilis Aleksandrs |
F
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Ranceva Alina |
M
Npk. | Uzvārds / Vārds | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|
1. | Bogdanovs Austris | LiVelo/Zelta Zeme Preiļi | ||
2. | Grencbergs Arvis | SK Tērauds Rīga | ||
3. | Ivanovs Ingvars | DTC Jaunība Daugavpils | ||
4. | Pajėda Gediminas | F.O.C.U.S running / AplenkSave.lt Vilnius | ||
5. | Pumputis Titas | |||
6. | Vasiljevich Aleksandr | Minska |