Ventspils triatlons, LK 7. posms | Saraksts
0,1km + 4km + 1,25km
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Bogdanova Lada | F11 | Babites SK Piņķi | ||
2. | Gubina Darja | F13 | Piramida Triathlon Club Jelgava | ||
3. | Gubina Ekaterina | F9 | Piramida Triathlon Club Jelgava | ||
4. | Inkins Gustavs | M11 | Babītes SK Piņķi | ||
5. | Kolesniks Marks | M13 | Sharky Riga | ||
6. | Kolotiļins Daniils | M11 | Ventspils | ||
7. | Kovancova Emīlija | F13 | Babites SK Rīga | ||
8. | Maļikova Aļona | F11 | Ventspils jūras lauvas Ventspils | ||
9. | Markūns Adrians | M13 | Rīga | ||
10. | Meijere Maija | F9 | TRIATLONA AKADĒMIJA Rīga | ||
11. | Ničipore Elizabete | F11 | Valmieras sporta skola Kocēni/Valmieras novads | ||
12. | Pikšēns Everts | M13 | Piramida Triathlon Club Jelgava | ||
13. | Stupelis Ruslans | M11 | Jūrmala | ||
14. | Sulaine Nadežda | F13 | DTC "Jaunība" Daugavpils | ||
15. | Treigute Lea | F11 | Energy Racing Team Rīga | ||
16. | Treiguts Manu | M9 | Energy Racing Team Rīga | ||
17. | Ziediņa Beāte | F13 | Piramida Triathlon Club Jelgava | ||
18. | Žideņš Rūdolfs | M13 | Dobele |
0,25km + 10km + 2,5km
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Antonovičs Antons | MO | Ventspils | ||
2. | Apsītis Anrijs | M15 | Sigulda | ||
3. | Aulika Ineta | FO | TriKan Kolka | ||
4. | Balkovskis Pavels | MO | Ventspils jūras lauvas Vārve,Ventspils novads | ||
5. | Bindere Sofija | FO | Babītes SK Piņķi | ||
6. | Boguts Nauris | MO | Ventspils | ||
7. | Bulko Karolina | F15 | TRIATLONA AKADĒMIJA Dobele | ||
8. | Dedzis Armands | MO | Aerify Talsi | ||
9. | Dedzis Artūrs | MO | Aerify Rīga | ||
10. | Grundmane Lilija | FO | Maratonu klubs Kuldīga | ||
11. | Jubelis Kaspars | M15 | Modernā pieccīņa MPBJSK Rīga | ||
12. | Kurošs Guntis | M15 | DTC "Jaunība" Daugavpils | ||
13. | Lipskis Eduards | MO | Rīga | ||
14. | Ļedovskojs Dairis | M15 | DTC Jaunība Daugavpils | ||
15. | Matusevičs Tomass | M15 | Dinamo Rīga | ||
16. | Maula Anna | FO | Maratona klubs Ventspils Ventspils | ||
17. | Meijers Miks | M15 | TRIATLONA AKADĒMIJA Rīga | ||
18. | Ņevostrujeva Nataļja | FO | "Jūras lauvas" Ventspils | ||
19. | Sauša Diāna | FO | SK Babīte Piņķi | ||
20. | Treiguts Ģirc | MO | Energy Racing Team Rīga | ||
21. | Vīksne Gustavs | M15 | Piramida Triathlon Club Jelgava | ||
22. | Zariņš Reinis | MO | Rīga | ||
23. | Žigarkovs Sebastians | M15 | DTC Jaunība Daugavpils |
0,75km + 20km + 5km
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Ābelniece Anete | F | Latvian Cycling Girls Jaunpiebalga | ||
2. | Abramova Ļubomila | F17 | DTC "Jaunība" Daugavpils | ||
3. | Beļeviča Darja | F19 | DTC "Jaunība" Daugavpils | ||
4. | Bogdanovs Nikolajs | M40 | Daugavpils | ||
5. | Bulko Andrians | M17 | TRIATLONA AKADĒMIJA Dobele | ||
6. | Dmitrijevs Andrejs | M | Piramida Triathlon Club Jelgava | ||
7. | Doroščonoks Iļja | M17 | DTC "Jaunība" Daugavpils | ||
8. | Dorošenko Iļja | M | Probike.lv Rīga | ||
9. | Drāke Roberts | M60 | NBS Triatlona komanda Rīga | ||
10. | Gajevskis Artjoms | M | DTC "Jaunība" Daugavpils | ||
11. | Grasmanis Dzintars | M50 | - Rīga | ||
12. | Gucanovičs Igors | M40 | TRIATLONA AKADĒMIJA Babīte | ||
13. | Irbe Ivo | M | Aerify Riga | ||
14. | Ivanovs Ingvars | M | DTC Jaunība Daugavpils | ||
15. | Jankovskis Ivars | M40 | Reliģija Rīga | ||
16. | Karklins Jevgenijs | M | Bukulti | ||
17. | Kārkliņš Guntis | M | Triatlona Akadēmija Saldus | ||
18. | Kaufmanis Uldis | M40 | XSPORTS Rīga | ||
19. | Keišs Juris | M40 | Ventspils Triatlona Klubs Ventspils | ||
20. | Klēpis Roberts | M | RAVE Team Liepāja | ||
21. | Kņaževs Valerijs | M | TK Sniegpulkstenīte/FizioFit Daugavpils | ||
22. | Kravalis Nils | M17 | TRIRUNPRO Rīga | ||
23. | Kukes Timurs | M17 | Babītes SK Babīte | ||
24. | Kuzmenko Vladimirs | M50 | Piramida Triathlon Club Jelgava | ||
25. | Ķeņģis Olafs | M50 | Ventspils Triatlona Klubs Ventspils | ||
26. | Lomanovs Andrejs | M40 | Ikšķile | ||
27. | Medne Baiba | F | NBS Triatlona komanda Ķekava | ||
28. | Mežulis Ansis | M50 | Jūrmala | ||
29. | Ničipors Dmitrijs | M | RIEKSTI Kocēni/Valmieras novads | ||
30. | Paeglis Artūrs-Dāvis | M | BTK Sigulda | ||
31. | Petaška Armands | M19 | DTC Jaunība Daugavpils | ||
32. | Pikšēns Toms | M50 | Piramida Triathlon Club Mārupe | ||
33. | Pleikšnis Jānis | M60 | Cielaviņas Ķekava | ||
34. | Ponomarenko Andris | M | Trigo Rīga | ||
35. | Pozdņakovs Aleksejs | M50 | Ventspils Maratona klubs Ventspils | ||
36. | Pūce Ieva | F40 | Trigo Rīga | ||
37. | Radsone Kira | F | Triatlona Akadēmija Rīga | ||
38. | Rieksts Jānis | M40 | Kustonis Raiskuma pagasts | ||
39. | Rozentāls Andris | M40 | Probike.lv Rīga | ||
40. | Sīlis Viesturs | M40 | Reliģija Rīga | ||
41. | Šipkova Elza | F17 | Energy Racing Team Jūrmala | ||
42. | Šneidere Madara | F | Latvian Cycling Girls Kuldīga | ||
43. | Vitkovskis Vilnis | M40 | TriRunPro Liepāja | ||
44. | Žunda Vjačeslavs | M40 | Piramīda triathlon club. Riga |
Bērnu distance
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Dedzis Konors | VB. | Aerify Rīga | ||
2. | Gucanoviča Nora | SB. | Triatlona Akadēmija Babīte | ||
3. | Jubele Karolīna | SB. | PII MĀRA RĪGA | ||
4. | Maļikova Darja | SB. | Ventspils jūras lauvas Ventspils | ||
5. | Matusevičs Stefans | VB. | Dinamo Riga Salaspils | ||
6. | Mednis Namejs | VB. | Kuldīga | ||
7. | Ničipore Katrīne | SB. | Valmieras sporta skola Kocēni/Valmieras novads | ||
8. | Rozentāle Miriama | SB. | Probike.lv Rīga | ||
9. | Rozentāls Arons | VB. | Probike.lv Rīga |
Paratriatlons 0,75km + 20km + 5km
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Sīmanis Edijs | PTS5 | Ventspils Maratona klubs Ugāle |
Kopā pieteikušies: 95
Stafete: 3 dalībnieki (vismaz 1 sieviete)
Npk. | Komanda | Pilsēta | Uzvārds Vārds | |
---|---|---|---|---|
1 | Burbulīte un radi | 1. Didzis Ustups 2. Ieva Ustupa 3. Ieva Livčāne | ||
2 | Ventspils triatlona klubs / Maratona klubs | 1. Lūkass Keišs 2. Ivars Nudiens 3. Ilze Valerte | ||
Kopā komandas: 2 |