Sacensību video

Skatīt visus video
Venden

Statistika

eXTReMe Tracker

Siguldas Akvatlons 2020, LK posms | Saraksts

50m (2 baseini) + 500m (2 apļi)

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Apinis MagnussM9Dako
Valmiera
2.  Baranauska AmandaF9Kekavas novads
3.Černišova AnastasijaF9Olaines Sporta centrs
Olaine
4.Dolgovs DanielsM11AQUATICS
Dobele
5.  Dūzis KlāvsM11AQUATICS
Dobele
6.  Eihmane ElzaF11AQUATICS
Dobele
7.  Eihmanis EduardsM9AQUATICS
Dobele
8.  Gubina DarjaF11Piramida Triathlon Club
Jelgava
9.Gustiņa ElīzaF11AQUATICS
Dobele
10.Gustiņa MartaF9AQUATICS
Dobele
11.  Gustsons-Kuks Maksimus-JānisM11Valmieras VBSS
Vaidava
12.  Jirgensons AndžejsM9Aquatics
Dobele
13.  Kreišmanis Toms-GabrielsM11Valmieras VBSS
Valmiera
14.  Limanāne LuīzeF11AQUATICS
Dobele
15.  Ozoliņš Artūrs-RičardsM11AQUATICS
Dobele
16.  Pikšēns EvertsM11Piramida Triathlon Club
Jelgava
17.Piļenko JanaF11Olaines Sporta centrs
Olaine
18.Pitka KeitaF9AQUATICS
Dobele
19.Semjonova AdrianaF11Olaines Sporta centrs
Olaine
20.Solovejs GeorgijsM9Olaines Sporta centrs
Olaine
21.Sulaine NadeždaF11DTC Jaunība
Daugavpils
22.  Šteimanis ReinisM11Jelgava
23.Veismane DamjanaF11Olaines Sporta centrs
Olaine
24.Veismane DarinaF9Olaines Sporta centrs
Olaine
25.Vītiņa EvelīnaF11AQUATICS
Dobele
26.Ziediņa BeāteF11Piramida Triathlon Club
Jelgava

100m (4 baseini) + 1000m (4 apļi)

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Barinovs ValērijsM13DTC Jaunība
Daugavpils
2.Baško BraiensM13Olaines Sporta centrs
Olaine
3.Bērziņš OtoM13Olaines Sporta centrs
Olaine
4.  Bierands ArtūrsM13Olaines Sporta centrs
Jaunolaine
5.  Bulko KarolinaF13AQUATICS
Dobele
6.Celmārs JurisM13Jēkabpils
7.Čilipāns KristapsM13Ādažu BJSS
Carnikava
8.Jankovskis IvarsMOReliģija
Rīga
9.  Jansone BeateF13AQUATICS
Dobele
10.  Jubelis KasparsM13Japāņu cīņu mākslu centrs ''KISHINTAI''
Rīga
11.Kagis RihardsM13Ķekava
12.Kaģis RihardsM13Ķekava
13.  Kurošs GuntisM13DTC Jaunība
Daugavpils
14.Ķiece LauraFOLatswimShop
Rīga
15.  Ļedovskojs DairisM13DTC Jaunība
Daugavpils
16.  Matusevičs TomassM13Dinamo
Rīga
17.  Meijers MiksM13-
-
18.Mikšus JānisMOReliģija
Rīga
19.  Pētersone Marta-LuizeF13Matisons Runner's Club/Kocēnu novads
Kocēnu Novads
20.Vēveris RenārsM13Krimuldas novads
Ragana
21.Vītiņš KārlisM13AQUATICS
Dobele
22.  Zariņš DāvisM13Valmieras VBSS
Vaidava
23.  Zviedris KristersM13Valmieras VBSS
Valmiera
24.  Žigarkovs SebastiansM13DTC Jaunība
Daugavpils

200m (8 baseini) + 1500m (6 apļi)

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Abramova ĻubomilaF15DTC
Daugavpils
2.  Akula AleksandrsM15DTC Jaunība
Daugavpils
3.Beļeviča DarjaF17DTC Jaunība
Daugavpils
4.  Bula BeāteF15AQUATICS
Dobele
5.  Bulko AndriansM15AQUATICS
Dobele
6.Daņila RadevičsM15DTC Jaunība
Daugavpils
7.Doroščonoks IļjaM15DTC Jaunība
Daugavpils
8.  Drāke RobertsM60NBS Triatlona komanda
Rīga
9.  Dūzis KristapsM17AQUATICS
Dobele
10.  Freijs ElvinsM15AQUATICS
Dobele
11.Grasmanis DzintarsM50Rīga
12.  Jurgensons Artūrs-MikusM15Energy RT
Ogre
13.  Jurgensons Matīss-TomsM17Energy RT
Ogre
14.  Kļavniece MadaraF15Murjāņu sporta ģimnazija/Baltais
Carnikava
15.  Kļavnieks VadimirsM60Baltais
Rīga
16.Krasikova PoļinaF17Jelgavas specializētā peldēšanas skola
Jelgava
17.Kukes TimursM15Rīga
18.  Kuroša LīgaF15DTC Jaunība
Daugavpils
19.  Laidinens AleksejsM17Ironman.LV / Rīdzene OSC
Rīga
20.Mednis MarkusM15Valmieras VBSS
Valmiera
21.  Petaška ArmandsM17DTC Jaunība
Daugavpils
22.  Pikšēns TomsM50Piramida Triathlon Club
Jelgava
23.Rāte KristīneF40Krimuldas novads
24.Riža JānisM15Valmieras VBSS
Valmiera
25.  Rožkalne DiānaF40Energy Racing Team
Rīga
26.  Saveļjevs JegorsM15Olaines Sporta centrs
Olaine
27.Sigats TomassM15Olaines Sporta centrs
Olaine
28.  Šipkova ElzaF15Energy Racing Team
Jūrmala
29.  Šipkovs AgrisM50Energy Racing Team
Jūrmala
30.  Tattar KajaF50Valka-Valga SK
valka
31.  Vilkena ElīnaF15Olaines Sporta centrs
Olaine
32.  Viļkins GustsM15Olaines Sporta centrs
Rīga
33.  Zviedris RainersM15Valmieras VBSS / Valmieras velo vienība
Valmiera

400m (16 baseini) + 3000m (12 apļi)

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Apinis MārtiņšMDako
Valmiera
2.  Bānis AndrejsMSalaspils Sporta skola
Salaspils
3.Cirkins DonatsM19Riga
4.  Danilevica SofijaF19DTC Jauniba
Daugavpils
5.  Grencbergs ArvisMSK Tērauds
Ādaži
6.Kalniņš NaurisMRīga
7.  Kornijenko SandisM19DTC Jaunība
daugavpils
8.  Maskava KristiānaF19Rīga
9.  Ozoliņš JānisM40''AQUA''
Valmiera
10.  Rukkalns AivarsMBrāļi
Ragana
11.  Sālījums KārlisM40RIGA IRONMAN TEAM
Bergi
12.Sīlis ViestursM40Reliģija
Rīga
13.  Trēziņš GintsM40Burkānciems un Co
Valmiera
14.  Vēveris ArtūrsMKrimuldas novads
Ragana
15.  Vidovskis OskarsMMazsalaca
16.  Zvīgule ElīzaF19Ādažu sporta skola
Ādaži

SIGULDAS sportistiem ar atlaidi: 50m (2 baseini) + 500m (2 apļi)

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņš KārlisM9Sigulda
2.Bērtiņa AsnāteF9Siguldas sporta skola
Sigulda
3.  Feldmanis RobertsM9sss
Sigulda
4.  Ģirnis KārlisM9Siguldas džudo klubs
Sigulda
5.  Lapiņš AdriansM11SSC peldēšanas grupa
Sigulda
6.Ļeonovs PatriksM9Siguldas sporta skola
Sigulda
7.Parfenkovs BrunoM11SIGULDA
8.Zemberga Melinda-IlzeF9Sigulda
9.Zembergs MatīssM11Sigulda

SIGULDAS sportistiem ar atlaidi: 100m (4 baseini) + 1000m (4 apļi)

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Ģirnis JēkabsM13Sigulda
2.  Leimanis OliversM13Sigulda
3.Ļeonova LetīcijaF13Siguldas sporta skola
Sigulda
4.  Veģeris AkselsM13SSS
Sigulda

SIGULDAS sportistiem ar atlaidi: 200m (8 baseini) + 1500m (6 apļi)

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Veģeris Francis-DanielsM17Siguldas ģimnāzija
Sigulda
2.Veģeris Maksis-MaksimiliansM17Siguldas ģimnāzija
Sigulda

Kopā pieteikušies: 114



Atbalstītāji

SMS CreditRadisson Blu DaugavaLOKLabās balvasDPDOrklaRīgas BrīvostaLSFPMILZUSTEINELBTAastarteCharlot