Sacensību video

Skatīt visus video
Venden

Statistika

eXTReMe Tracker

Ikšķiles krostriatlons 2019 | Saraksts

0,3km + 9,0km + 2,5km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Avotiņš AigarsMOStopiņi Velo
Stopiņu novads
2.  Bunkovskis RihardsM13Rīga
3.  Caics EdgarsMOEsibrivs.lv
Rīga
4.  Dimants AndrisMOTesto Booster
Ogre
5.Kukes TimursM13Riga
6.  Lūsis MārisMOSkrienošie Lūši
Tukums
7.  Reimanis ArkādijsMOSigulda
8.Romanovskis AndrisMOOgre
9.  Romanovskis MārtiņšM17Ks Sporta klubs
Ogre
10.  Spiridovska DiānaFOElkor
Rīga
11.  Šneidere MadaraFOTRIGO
Kuldīga
12.  Verdenhofa ŠarloteF13Salaspils
13.  Zviedris RainersM13VBSS Valmiera
Valmiera

0,6km + 27km + 7,5km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Berzins DainisMRīga
2.  Cābulis EdžusMMelnie astoņkāji!
Cēsis
3.  Dobelis HenrihsM40Zoorbagan
Jurmala
4.  Gabrāns ValdisMTrigo
Rīga
5.  Garenčiks RaimondsM60Carnikavas sporta centrs
Carnikava
6.  Grandāns AndisMKobalts
Ikšķile
7.Izotovs KirilsMZoorbagan
Balozi
8.  Jankovskis TomsMRopažu novads, Zaķumuiža
9.  Jaunslavietis JēkabsMPatria Bottecchia
KOKŠI
10.  Kalveits ArtisMIkšķile Velo
Ikšķile
11.Latsone PaulīnaFValmiera
12.  Lemese MonikaF50LSC/tripower.lv 
Riga
13.Madelāns VladimirsMRiga
14.  Pikšēns TomsM50Sauleslīču 9
Mārupe
15.  Saukāns DainisM40Ikšķile
16.  Serovs PēterisM60individuāli
Cēsis
17.  Sisoļatins ArtursMZZK Team
Rīga
18.Timko IvarsM40Jēkabpils
Jēkabpils
19.  Uļģis JurisM50individuāli
Ikšķile
20.  Verdenhofs AtisMSalaspils
21.  Vidovskis JānisM50Miks
Mazsalaca
22.  Zarakovskis EgilsM40Rīga
23.  Zemītis KasparsMTriGo
Riga
24.Žukauskas AndisMLielvārde
25.  Žunda VjačeslavsM40Riga
26.  Žunna ĀdolfsMValmieras velo vienība
Valmiera

Kopā pieteikušies: 39



Garā stafete: 0,6km + 27km + 7,5 km

Npk.KomandaPilsētaUzvārds Vārds 
1Kas par bremzēm!1. Elizabete Neimiševa
2. Ingars Kasparāns
3. Aleksandrs Bodilevs
2elpo team 21. Jānis Plakanis
2. Ričards Krims
3elpo team 11. Aigars Matisovs
2. Reinis Muktupauls
3. Jānis Podnieks
4Trīs vīri laivā1. Ivars Zaumanis
2. Bernhards Zaumanis
3. Arnis Rāts
Kopā komandas: 4

Īsā stafete: 0,3km + 9km + 2,5 km

Npk.KomandaPilsētaUzvārds Vārds 
1Cedrus Tropos Racing Triathlon Team1. Kristaps Dreimanis
2. Māris Egle
3. Alma Egle
2ALSEAL1. Aleksejs Vasiljevs
2. Aleksandr Butaevs
3. Semens Kappitanikovs
Kopā komandas: 2

Atbalstītāji

Pludmales spēlesMēness aptiekaSMS CreditX-SportsARS BūveRadisson Blu DaugavaEsteriolSportlandLat SwimLOKLand RoverOlympRedbullDionLabās balvasIZMDPDOrthomolOrklaRīgas BrīvostaLSFP
Litozin