Latvijas Čempionāts Triatlona sprinta distancē, Latvijas kausa 7.posms | Saraksts
100m+3km+500m
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Apinis Magnuss | M9 | Vidzemes Mērnieks Valmiera | ||
2. | Bulko Karolina | F11 | AQUATICS Dobele | ||
3. | Čerņajeva Anna | F9 | Marupe | ||
4. | Čerņajevs Timurs | M9 | Marupe | ||
5. | Dūzis Klāvs | M11 | AQUATICS Dobele | ||
6. | Eihmane Elza | F11 | Aquatics Dobele | ||
7. | Eihmanis Eduards | M9 | Aquatics Dobele | ||
8. | Gubina Darja | F11 | Piramida Triathlon Club Jelgava | ||
9. | Gustiņa Elīza | F11 | Aquatics Dobele | ||
10. | Hansons Ričards | M11 | BELO Cycling Project Rīga | ||
11. | Jansone Beate | F11 | AQUATICS Dobele | ||
12. | Joja Kristaps | M11 | AQUATICS Dobele | ||
13. | Pikšēns Everts | M11 | Mārupes ģimnāzija Mārupe | ||
14. | Saltais Teodors | M11 | Valmiera VBSS Valmiera | ||
15. | Skujiņa Kate | F11 | Belo Cycling Project Babīte | ||
16. | Skujiņš Valts | M9 | Belo Cycling Project Babīte | ||
17. | Sulaine Nadežda | F11 | DTC Jaunība Daugavpils | ||
18. | Vīksne Gustavs | M11 | Ventspils Triatlona Klubs Ventspils | ||
19. | Ziediņa Beāte | F11 | Piramida Triathlon Club Jelgava |
250m+10km+2.5km
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Akula Aleksandrs | M15 | DTC Jaunība Daugavpils | ||
2. | Alksnis Ervins | MO | - Smiltene | ||
3. | Aulika Ineta | F50 | SPORTLAT Kolka | ||
4. | Balodis Renārs-Roberts | M15 | Smiltene Smiltene | ||
5. | Baltušs Jānis | MO | SC Mēmele Bauska | ||
6. | Barinovs Valerijs | M13 | DTC Jaunība Daugavpils nov. p.Silene | ||
7. | Bergs Aigars | MO | Riga | ||
8. | Bormane Inga | FO | Smiltene | ||
9. | Bula Beāte | F13 | AQUATICS Dobele | ||
10. | Bulko Andrians | M15 | AQUATICS Dobele | ||
11. | Ciemiņa Madara | FO | Smiltenes Tehnikums Launkalne | ||
12. | Drāke Roberts | M60 | Nacionālā aizsardzības akadēmija Rīga | ||
13. | Dūzis Kristaps | M15 | AQUATICS Dobele | ||
14. | Eislers Sandis | MO | Smiltene | ||
15. | Freiberga Gita | FO | AQUATICS Dobele | ||
16. | Freijs Elvins | M15 | AQUATICS Dobele | ||
17. | Garenčiks Raimonds | M60 | Carnikavas sporta centrs Carnikava | ||
18. | Gubins Andrejs | MO | Piramida Triathlon Club Jelgava | ||
19. | Gucanoviča Laura | F15 | ironman.lv Babite | ||
20. | Harkins Dzintars | MO | DAKO Gaujiena | ||
21. | Kalniņš Kaspars | MO | Smiltene | ||
22. | Karulis Jurģis | MO | TK Oga/Grobiņa Grobiņa | ||
23. | Kazaine Iveta | FO | Dako Ziemeļvidzeme Smiltene | ||
24. | Kornets Valdis | M60 | CĒSIS CĒSIS | ||
25. | Krasikova Poļina | F15 | Piramida Triathlon Club Jelgava | ||
26. | Krjačko Konstantīns | MO | Ronako Rīga | ||
27. | Kuroša Līga | F13 | DTC Jaunība Daugavpils | ||
28. | Kurošs Guntis | M13 | DTC Jaunība Daugavpils | ||
29. | Lancere Linda | FO | Rīga | ||
30. | Lauzis Renārs | MO | Eži Valmiera | ||
31. | Lemese Monika | F50 | LSC/tripower.lv Riga | ||
32. | Lipskis Eduards | MO | Rīga | ||
33. | Ločmelis Aigars | MO | Valmiera | ||
34. | Ļedovskojs Dairis | M13 | DTC Jaunība Daugavpils | ||
35. | Matuseviča Jūlija | FO | Salaspils | ||
36. | Matusevičs Tomass | M13 | Rīga | ||
37. | Mednis Markus | M15 | Valmiera | ||
38. | Mednis Vilis | M60 | individuāli Smiltene | ||
39. | Meļķerts Haralds | M13 | AQUATICS Dobele | ||
40. | Miglavs Vilmārs | MO | GT Smiltene Smiltene | ||
41. | Neimanis Kārlis | MO | Meridiāns Cēsis | ||
42. | Pētersone Lelde | FO | Riteņvasara Rīga | ||
43. | Pētersone Marta-Luize | F13 | Valmiera VBSS Kocēnu Novads | ||
44. | Piterovs Žans | M15 | DTC Jaunība Daugavpils | ||
45. | Randa Tomass | M15 | Rīga | ||
46. | Riža Jānis | M13 | Valmiera VBSS Valmiera | ||
47. | Riža Jānis | MO | Burkānciems Valmiera | ||
48. | Savickis Aigars | MO | Smiltene | ||
49. | Serovs Pēteris | M60 | Cēsis | ||
50. | Slobodjans Mitrofans | MO | Rīga | ||
51. | Spiridovska Diāna | FO | Elkor Rīga | ||
52. | Tattar Kaja | F50 | Valka | ||
53. | Tilko Paula-Patrīcija | F13 | Riteņvasara Rīga | ||
54. | Velps Uldis | MO | VSK Noskrien Smiltene | ||
55. | Vistiņš Ralfs | M13 | AQUATICS Dobele | ||
56. | Vītiņš Kārlis | M13 | AQUATICS Dobele |
750m+20km+5km
Npk. | Uzvārds / Vārds | Grupa | Komanda / Pilsēta | ||
---|---|---|---|---|---|
1. | Apinis Mārtiņš | M | Vidzemes Mērnieks Valmiera | ||
2. | Bajārs Matīss | M | Nacionālā aizsardzības akadēmija Rīga | ||
3. | Bariševs Romans | M | Holodok Rīga | ||
4. | Beļeviča Darja | F17 | DTC Jaunība Daugavpils | ||
5. | Berzins Dainis | M | Riga | ||
6. | Brivmanis Agris | M | No Limits Dobeles raj. Kronauce | ||
7. | Brucis Andis | M50 | Jūrmala | ||
8. | Bukovskis Gints | M40 | Tet Riga | ||
9. | Deičmane Justīne | F | TPT Rīga | ||
10. | Erts Edgars | M40 | Nacionālā Aizsardzības akadēmija Vācu Kalni | ||
11. | Gorba Deniss | M40 | LSC/tripower.lv Riga | ||
12. | Grinbergs Reinhards | M | Rīga | ||
13. | Gucanovičs Igors | M40 | ironman.lv Babīte | ||
14. | Kārklis Ēriks | M40 | NBS Lielvārde | ||
15. | Korkunda Yuliia | F | Riga | ||
16. | Kornijenko Sandis | M17 | DTC Jaunība daugavpils | ||
17. | Krims Ričards | M | elpo team Cēsis | ||
18. | Kuzmenko Vladimirs | M50 | Piramida Triathlon Club Jelgava | ||
19. | Ķeņģis Olafs | M50 | Ventspils Triatlona Klubs Ventspils | ||
20. | Latsone Paulīna | F | Valmiera | ||
21. | Lebedeva Anita | F | Nacionālā aizsardzības akadēmija Daugavpils | ||
22. | Leitāne Evita | F40 | AQUATICS Dobele | ||
23. | Levickis Sergejs | M | Riga | ||
24. | Liepa Artūrs | M17 | Kalngale | ||
25. | Liepa Māris | M40 | Kalngale | ||
26. | Maskava Kristiāna | F19 | Rīga | ||
27. | Matisovs Aigars | M40 | elpo team Rīga | ||
28. | Mežulis Ansis | M40 | ISOSTAR Jūrmala | ||
29. | Niklass Mārtiņš | M40 | TRX Cēsis Jāņmuiža/gandrīz Smiltene | ||
30. | Ņikiforovs Danīls | M19 | Valmiera VBSS Valmiera | ||
31. | Ozola Lāsma | F | Nacionālā aizsardzības akadēmija Rīga | ||
32. | Petaško Armands | M17 | DTC Jaunība Daugavpils | ||
33. | Pikšēns Toms | M50 | Mārupes Novads Mārupe | ||
34. | Pīnups Mārcis | M | Nacionālā aizsardzības akadēmija Aglona | ||
35. | Plakanis Jānis | M | elpo team Daugmale | ||
36. | Ponomarenko Andris | M | Trigo Rīga | ||
37. | Proščinko Danila | M17 | DTC Daugavpils | ||
38. | Pūce Ieva | F40 | Trigo Rīga | ||
39. | Riekstiņš Edgars | M | Dobeles novads Bēne | ||
40. | Rieksts Jānis | M40 | kustonis Rīga | ||
41. | Salmane Līga | F | Sporta klubs WENDI Cēsis | ||
42. | Šneidere Madara | F | TRIGO Kuldīga | ||
43. | Ušpelis Kaspars | M | Nacionālā Aizsardzības akadēmija Ogre | ||
44. | Uzols Aivars | M50 | DTC Jaunība Daugavpils | ||
45. | Vidovskis Jānis | M50 | miks Mazsalaca | ||
46. | Zikrataja Daniela | F19 | AQUATICS Dobele | ||
47. | Zvīgule Elīza | F17 | Ādažu sporta skola Ādaži |
Kopā pieteikušies: 122
250m+10km+2.5km - JAUKTĀ STAFETE
Npk. | Komanda | Pilsēta | Uzvārds Vārds | |
---|---|---|---|---|
1 | VIP AQUATICS | 1. Kārlis Kalniņš 2. Evita Leitāne 3. Artūrs Gustiņš | ||
2 | Smiltene-DAKO-Valmiera | 1. Vineta Veismane 2. Ints Lērme 3. Ritvars Klapars | ||
3 | DAKO | 1. Emīls Putniņš 2. Karīna Harkina 3. Austris Kalniņš | ||
4 | Triatlons vieno | 1. Artūrs Liepa 2. Dēvids Zikrātijs 3. Daniela Zikrataja | ||
5 | Piramida Triathlon Club | 1. Vladimirs Kuzmenko 2. Samanta Pavlovska 3. Samanta Pavlovska | ||
6 | Tik uz priekšu | 1. Oskars Brasliņš 2. Artūrs Zālītis 3. Žanete Leimane | ||
7 | SUPER-AQUATICS | 1. Elijs Aleksejevs 2. Jānis Jansons 3. Beate Jansone | ||
Kopā komandas: 7 |