Sacensību video

Skatīt visus video
Venden

Statistika

eXTReMe Tracker

Vaidavas triatlons 2018 | Saraksts

0,45km peldēš. + 22km velo + 4km skrēj.

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Āboliņš JānisM50biedrība
Jelgava
2.  Atslēga AndrisM666
Valmiermuiža
3.  Baumane IlonaF40Rīga
4.  Bergs AigarsMRiga
5.Bergs KārlisM17Valmiera VBSS
Valmiera
6.Bērziņš MairisM17Valmiera VBSS
Valmiera
7.  Bezdelīga GatisMValmiera
8.Buna IlzeFRīga
9.Cielēns RaitisMRīga
10.  Čaiba RihardsMTavs Pirmais Triatlons
Ķekava
11.Dedzis ArtūrsMPulsaar
Riga
12.Donnelly KieranM50Riga
13.  Dūzis KristapsM15AQUATICS
Dobele
14.  Dūzis ViestursM19AQUATICS
Dobele
15.  Eihmane LindaF15AQUATICS
Dobele
16.Gavars ValdisMRīga
17.Gridjusko MartinsMValmiera
Valmiera
18.Gudris OttoMRīga
19.  Jēkabsons IntsMAqua/latswimshop.com
Valmiera
20.Juri MihkelMTartu
21.Kalniņa LieneF17Valmiera VBSS
Valmiera
22.  Kaupe MārisMAqua
Valmiera
23.Kleinberga GunitaFRiga
24.  Kokorevičs EdgarsMKOKO team
Valmiera
25.  Kornete LindaF40Cēsis
26.  Krastiņš AndrisM50Kaķīškalns
Sigulda
27.  Krims RičardsMElpo team
Cēsis
28.  Leitāne EvitaF40AQUATICS
Dobele
29.  Leitāns TonijsM40Aquatics
Dobele
30.Livdāns AustrisMcepucepu
Rīga
31.  Makstenieks AivarsM19Valmieras VBSS
Valmiera
32.  Maskava KristiānaF17Rīga
33.  Mõtsnik KülliF4021cc Triathlon Club
Tallinn
34.  Nikels EdgarsMVirsotne/MARMOT
Rīga
35.  Pelcis MārcisMBFAM Tri-Team
Rīga
36.  Putniņa LaumaFTPT
Rīga
37.Rasjuks VladimirsMRīga
38.  Rieksta PaulaFRĪGA
39.  Riekstiņš EdgarsMDobeles novads Bēne
40.  Rieksts JānisM40Rīga
41.  Rozenbergs ErvinsMLMAO
Mazsalaca
42.  Siliņa LindaF17AQUATICS
Dobele
43.  Suharževskis MatvejsM17Piramida Triathlon Club
Valmiera
44.  Suharževskis SavelijsM19Piramida Triathlon Club
Valmiera
45.  Šantira KarolīnaFRīga
46.  Tattar KajaF40TRISMILE
Valga
47.  Ubavičs MarkussM17AQUATICS
Dobele
48.  Vidovskis JānisM50MIKS
Mazsalaca
49.  Zelčs AldisM40Sporta klubs WENDI
Cēsis
50.  Zelčs AlvisMKocēnu novads
Vaidava
51.  Zemītis KasparsMTavs Pirmais Triatlons
Rīga
52.Zvirgzdins ImantsMRiga
53.  Žunna ĀdolfsMValmieras velo vienība
Valmiera

0,25km peldēš. + 11km velo + 2km skrēj.

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Andersons DidzisMO (tautas klase)Cedrus Tropos Racing Triathlon Team
Rīga
2.  Bula BeāteF13AQUATICS
Dobele
3.  Bulko AndriānsM13AQUATICS
Dobele
4.  Celma IneseFO (tautas klase)TPT15
Rīga
5.  Deičmane JustīneFO (tautas klase)Rīga
6.  Egle MārisMO (tautas klase)Cedrus Tropos Racing Triathlon Team
Rīga
7.  Freijs ElvinsM13AQUATICS
Dobele
8.  Janovičs Niks-AkselsM13AQUATICS
Dobele
9.  Karulis JurģisMO (tautas klase)Grobiņa
Grobiņa
10.  Kivlāns MaksimsMO (tautas klase)riga
11.  Langins NormundsMO (tautas klase)VSK Noskrien
Rīga
12.  Lipskis EduardsMO (tautas klase)Rīga
13.  Ločmelis AigarsMO (tautas klase)Valmiera
14.  Mõtsnik Hanna-MarleenF1321 cc Triathlon Club
Tallinn
15.  Plakanis JānisMO (tautas klase)Daugmales pag.
16.  Priedītis VilnisMO (tautas klase)LYCONET
Rīga
17.  Šmite SabīneFO (tautas klase)Klubs
Burtnieku novads
18.  Vasaraudzis ĀrisMO (tautas klase)Redrivera
Jūrmala
19.  Vdovičenko JurisMO (tautas klase)_
Rīga
20.  Vistiņš RalfsM13AQUATICS
Dobele
21.  Zeidaks KārlisM13Rīga

0,1km peldēš. + 5km velo + 1km skrēj.

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Bulko KarolinaF11AQUATICS
Dobele
2.  Dūzis KlāvsM9AQUATICS
Dobele
3.  Gubina DarjaF9Olaine
4.  Jansone BeateF11AQUATICS
Dobele
5.  Joja KristapsM11AQUATICS
Dobele
6.  Limanāne LuīzeF9AQUATICS
Dobele
7.  Meijers MiksM11-
-
8.  Mõtsnik KirkeF1121cc Triathlon club
Tallinn
9.  Pikšēns EvertsM9Mārupes vdskl.
Mārupes nov.
10.Rieksta DārtaF11Rīga

Bērnu distance

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Čerņajeva AnnaSB1Mārupe
2.Čerņajevs TimursVB1Mārupe
3.  Daņilovskis VladimirsVB1Rīga
4.  Jansone LauraSB1AQUATICS
Dobele
5.  Jēkabsone LoteSB1Valmiera
6.Joja EvelīnaSB1AQUATICS
Dobele
7.  Ločmelis RalfsVB1Valmiermuiža
8.  Meijere MaijaSB1-
-
9.  Riekstiņš RalfsVB2Rīga
10.  Vistiņa ViviānaSB2AQUATICS
Dobele

0,9km peldēš. + 33km velo + 9km skrēj.

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Augustiņš EdgarsM-VSTavs Pirmais Triatlons
Rīga
2.  Bērziņš JānisM-VSVidzemes mērnieks
Valmiera
3.  Boriss KasparsM-VSHappy_To_Move
Jūrmala
4.  Cābulis EdžusM-VSBALTICFLOC
Cēsis
5.  Grencbergs ArvisM-VSSK Tērauds
Rīga
6.  Īvāns JurģisM-VSLatvijas Nacionālā bibliotēka
Rīga
7.  Kārklis ĒriksM-VSLielvārde
8.Mieriņš MārtiņšM-VSGravitis Enterprise
Cesis
9.  Pikšēns TomsM-VSMārupes nov.
Mārupe
10.  Reveliņš UģisM-VSOgre
11.  Robļevskis UldisM-VSTavs Pirmais Triatlons
Ogre
12.Sanchez DeograciasM-VSZaragoza
13.  Šits ArtūrsM-VSTeamKažemāka/Train2WinLv
Rīga
14.  Tattar AveliF-VSTRISMILE
Valga
15.Trukšs RinaldsM-VSRīga
16.  Zariņš ArvīdsM-VSReir Dobele
Dobele

Kopā pieteikušies: 110



Stafete 0,9km peldēš. + 33km velo + 9km skrēj.

Npk.KomandaPilsētaUzvārds Vārds 
1Bank Bank1. Dāvis Sirmais
2. Guntis Buks
2Vidzemes Mērnieks/ Dako Ziemeļvidzeme1. Nauris Miglavs
2. Mārtiņš Apinis
3. Kaspars Pētersons
3Joker1. Linards Zaķis
2. Valdis Ukins
3. Rolands Lātss
Kopā komandas: 3