Sacensību video

Skatīt visus video
Venden
SMScredit.lv

Statistika

eXTReMe Tracker

Triatlona federācijas “GADA NOSLĒGUMA” pasākums | Saraksts

LTF Gada noslēguma pasākums

Npk. UzvārdsVārdsGrupaKomandaPilsēta 
1. AndrejevaMarinaJāmaksā pasākuma vietāDaugavpils
2. AulikaInetaJāmaksā pasākuma vietāSPORTLATRīga
3. BarinovaTatjanaJāmaksā pasākuma vietāSilene
4. BarinovsValerijsBezmaksas dalībniekiDTC JaunībaDaugavpils nov. p.Silene
5. BarinovsVitālijsJāmaksā pasākuma vietāSilene
6. BerķeLīgaJāmaksā pasākuma vietāBKUS/BSFRīga
7. BulaBeāteBezmaksas dalībniekiAQUATICSDobele
8. BulaJolantaJāmaksā pasākuma vietāAQUATICSDobele
9. BulkoAndrejsJāmaksā pasākuma vietāAquaticsDobele
10. BulkoAndriānsBezmaksas dalībniekiAQUATICSDobele
11. BulkoJelenaJāmaksā pasākuma vietāAquaticsDobele
12. BulkoKarolinaBezmaksas dalībniekiAQUATICSDobele
13. BunceIvetaJāmaksā pasākuma vietāaizputes ceļinieksaizpute
14. DanenbergaEvitaJāmaksā pasākuma vietāRīga
15. DanilevicaSofijaBezmaksas dalībniekiDTC JaunibaDaugavpils
16. DarijaBilevicaBezmaksas dalībniekiDTC JaunībaDaugavpils
17. DāvidnieksArtisJāmaksā pasākuma vietāEMU Mālpils sporta klubsRīga
18. DūzeAgneseJāmaksā pasākuma vietāAquaticsDobele
19. DūzisKasparsJāmaksā pasākuma vietāAquaticsDobele
20. DūzisKlāvsBezmaksas dalībniekiAQUATICSDobele
21. DūzisKristapsBezmaksas dalībniekiAQUATICSDobele
22. DūzisViestursJāmaksā pasākuma vietāAQUATICSDobele
23. EihmaneLindaBezmaksas dalībniekiAQUATICSDobele
24. EihmaneSolveigaJāmaksā pasākuma vietāAquaticsDobele
25. FreibergaGitaJāmaksā pasākuma vietāAQUATICSDobele
26. FreijsAigarsJāmaksā pasākuma vietāAQUATICSDobele
27. FreijsElvinsBezmaksas dalībniekiAQUATICSDobele
28. GajevskisArtjomsBezmaksas dalībniekiDTC JaunībaDaugavpils
29. GajevskisVjačeslavsJāmaksā pasākuma vietāDTC JaunībaDaugavpils
30. GarenčiksRaimondsJāmaksā pasākuma vietāCarnikavas sporta centrsCarnikava
31. GrencbergsArvisJāmaksā pasākuma vietāSK TēraudsRīga
32. HoružonoksEdgarsJāmaksā pasākuma vietāBJC JaunībaDaugavpils
33. ĪvānJurģisJāmaksā pasākuma vietāLatvijas Nacionālā bibliotēkaRīga
34. IvanovsIngvarsJāmaksā pasākuma vietāDTC JaunībaDaugavpils
35. JanovičsNiks-AkselsBezmaksas dalībniekiAQUATICSDobele
36. JansoneBeateBezmaksas dalībniekiAQUATICSDobele
37. JansoneEvitaJāmaksā pasākuma vietāAQUATICSDobele
38. JansoneLauraBezmaksas dalībniekiAQUATICSDobele
39. JansonsJānisJāmaksā pasākuma vietāAQUATICSDobele
40. JāzepsĢirtsJāmaksā pasākuma vietāAQUATICSDobele
41. JojaEdīteJāmaksā pasākuma vietāAquaticsDobele
42. JojaKristapsBezmaksas dalībniekiAQUATICSDobele
43. JubeleKristīneJāmaksā pasākuma vietā''KISHINTAI''Rīga
44. JubelisIvoJāmaksā pasākuma vietā''KISHINTAI''Rīga
45. JubelisKasparsBezmaksas dalībniekiJapāņu cīņu mākslu centrs ''KISHINTAI''Rīga
46. KārklisĒriksJāmaksā pasākuma vietāNBSLielvārde
47. KlindžāneIlzeJāmaksā pasākuma vietāSPORTLATRīga
48. KornijenkoSandisBezmaksas dalībniekiDTC Jaunībadaugavpils
49. LapiņšIvarsJāmaksā pasākuma vietāSPORTLATLiepāja
50. LebedevaAnitaJāmaksā pasākuma vietāDTC JaunībaDaugavpils
51. LeitāneDanielaBezmaksas dalībniekiAQUATICSDobele
52. LeitāneEvitaJāmaksā pasākuma vietāAQUATICSDobele
53. LevšaAnatolijsJāmaksā pasākuma vietāDTC JaunībaD-pils
54. LiepaArtūrsBezmaksas dalībniekiCarnikavas sporta centrsKalngale
55. LiepaMārisJāmaksā pasākuma vietāCarnikavas sporta centrsKalngale
56. MarnauzaLitaJāmaksā pasākuma vietāRiga
57. MarnauzaMārtiņšJāmaksā pasākuma vietāRīga
58. MednisVilisJāmaksā pasākuma vietāindividuāliSmiltene
59. MeijersDairisJāmaksā pasākuma vietāRīga
60. MeijersMiksBezmaksas dalībniekiRīga
61. MelbārdisJānisJāmaksā pasākuma vietāEžiValmiera
62. NiparteBaibaJāmaksā pasākuma vietāIronman.lvRīga
63. OrbidāneLaineJāmaksā pasākuma vietāSK OzolniekiEmburga
64. OrbidānsJaroslavsBezmaksas dalībniekiSK OzolniekiSalgale
65. OrbidānsRobertsBezmaksas dalībniekiSK OzolniekiSalgale
66. Orbidāns-Vec.JaroslavsJāmaksā pasākuma vietāJelgava
67. OzoliņaJanaJāmaksā pasākuma vietāAQUATICSDobele
68. OzoliņšJānisJāmaksā pasākuma vietāLTFCarnikava
69. Paegle-KadiķeSandraJāmaksā pasākuma vietāBRUŅURUPUCISRIGA
70. PikšēnsTomsJāmaksā pasākuma vietāMārupes nov.Mārupe
71. PīnupsMārcisJāmaksā pasākuma vietāDTC JaunībaAglona
72. PriedītisVilnisJāmaksā pasākuma vietāLTFRīga
73. ProščinkoDanilaBezmaksas dalībniekiDTCDaugavpils
74. RogaAntraJāmaksā pasākuma vietāZoorbaganBaltezers
75. SiksalieteIevaBezmaksas dalībniekiDaugavpils Valsts ģimnāzijaDaugavpils
76. SiliņaIngaJāmaksā pasākuma vietāAQUATICSDobele
77. SiliņaIngaBezmaksas dalībniekiAQUATICSDobele
78. SiliņaLindaBezmaksas dalībniekiAQUATICSDobele
79. SiliņšAndrisJāmaksā pasākuma vietāAQUATICSDobele
80. SiminaitisIgorsJāmaksā pasākuma vietā3VeloPlusRiga
81. SkangaleSindijaJāmaksā pasākuma vietāSwedbankRīga
82. StraussAigarsJāmaksā pasākuma vietāLTFRīga
83. SuharževskaOlgaJāmaksā pasākuma vietāValmieras pag.
84. SuharževskisMatvejsBezmaksas dalībniekiDTCValmiera
85. SuharževskisSavelijsJāmaksā pasākuma vietāDTC JaunībaValmiera
86. ŠteinereAnnaJāmaksā pasākuma vietāSPORTLATAlūksne
87. TrokšaLieneJāmaksā pasākuma vietāSPORTLATRīga/Carnikava
88. UpenieksGundarsJāmaksā pasākuma vietāSPORTLATRīga
89. UzolsAivarsJāmaksā pasākuma vietāDTC JaunībaDaugavpils
90. VāceSigitaJāmaksā pasākuma vietāultrataka.lvRīga
91. VecvagarisMatīssJāmaksā pasākuma vietāSPORTLATLiepāja
92. VeģerisAinārsJāmaksā pasākuma vietāRīga
93. VelikaUnaBezmaksas dalībniekiDTCDaugavpils
94. VistiņaViviānaBezmaksas dalībniekiAQUATICSDobele
95. VistiņšMārtiņšJāmaksā pasākuma vietāAQUATICSDobele
96. VistiņšRalfsBezmaksas dalībniekiAQUATICSDobele
97. ZariņšArvīdsJāmaksā pasākuma vietāLTFDobele
98. ŽigarkovsViktorsJāmaksā pasākuma vietāDTC JaunībaDaugavpils
99. ŽundaVjačeslavsJāmaksā pasākuma vietāPiramida tri clubRiga

Kopā pieteikušies: 99