Sacensību video

Skatīt visus video
Venden

Statistika

eXTReMe Tracker

Triatlona federācijas “GADA NOSLĒGUMA” pasākums | Saraksts

LTF Gada noslēguma pasākums

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.Andrejeva MarinaJāmaksā pasākuma vietāDaugavpils
2.  Aulika InetaJāmaksā pasākuma vietāSPORTLAT
Rīga
3.  Barinova TatjanaJāmaksā pasākuma vietāSilene
4.  Barinovs ValerijsBezmaksas dalībniekiDTC Jaunība
Daugavpils nov. p.Silene
5.  Barinovs VitālijsJāmaksā pasākuma vietāSilene
6.  Berķe LīgaJāmaksā pasākuma vietāBKUS/BSF
Rīga
7.Bilevica DarijaBezmaksas dalībniekiDTC Jaunība
Daugavpils
8.  Bula BeāteBezmaksas dalībniekiAQUATICS
Dobele
9.  Bula JolantaJāmaksā pasākuma vietāAQUATICS
Dobele
10.Bulko AndrejsJāmaksā pasākuma vietāAquatics
Dobele
11.  Bulko AndriānsBezmaksas dalībniekiAQUATICS
Dobele
12.Bulko JelenaJāmaksā pasākuma vietāAquatics
Dobele
13.  Bulko KarolinaBezmaksas dalībniekiAQUATICS
Dobele
14.  Bunce IvetaJāmaksā pasākuma vietāaizputes ceļinieks
aizpute
15.  Danilevica SofijaBezmaksas dalībniekiDTC Jauniba
Daugavpils
16.  Dāvidnieks ArtisJāmaksā pasākuma vietāEMU Mālpils sporta klubs
Rīga
17.  Dūze AgneseJāmaksā pasākuma vietāAquatics
Dobele
18.  Dūzis KasparsJāmaksā pasākuma vietāAquatics
Dobele
19.  Dūzis KlāvsBezmaksas dalībniekiAQUATICS
Dobele
20.  Dūzis KristapsBezmaksas dalībniekiAQUATICS
Dobele
21.  Dūzis ViestursJāmaksā pasākuma vietāAQUATICS
Dobele
22.  Eihmane LindaBezmaksas dalībniekiAQUATICS
Dobele
23.  Eihmane SolveigaJāmaksā pasākuma vietāAquatics
Dobele
24.  Freiberga GitaJāmaksā pasākuma vietāAQUATICS
Dobele
25.  Freijs AigarsJāmaksā pasākuma vietāAQUATICS
Dobele
26.  Freijs ElvinsBezmaksas dalībniekiAQUATICS
Dobele
27.  Gajevskis ArtjomsBezmaksas dalībniekiDTC Jaunība
Daugavpils
28.  Gajevskis VjačeslavsJāmaksā pasākuma vietāDTC Jaunība
Daugavpils
29.  Garenčiks RaimondsJāmaksā pasākuma vietāCarnikavas sporta centrs
Carnikava
30.  Grencberga EvitaJāmaksā pasākuma vietāRīga
31.  Grencbergs ArvisJāmaksā pasākuma vietāSK Tērauds
Rīga
32.  Horužonoks EdgarsJāmaksā pasākuma vietāBJC Jaunība
Daugavpils
33.Īvān JurģisJāmaksā pasākuma vietāLatvijas Nacionālā bibliotēka
Rīga
34.  Ivanovs IngvarsJāmaksā pasākuma vietāDTC Jaunība
Daugavpils
35.  Janovičs Niks-AkselsBezmaksas dalībniekiAQUATICS
Dobele
36.  Jansone BeateBezmaksas dalībniekiAQUATICS
Dobele
37.  Jansone EvitaJāmaksā pasākuma vietāAQUATICS
Dobele
38.  Jansone LauraBezmaksas dalībniekiAQUATICS
Dobele
39.  Jansons JānisJāmaksā pasākuma vietāAQUATICS
Dobele
40.  Jāzeps ĢirtsJāmaksā pasākuma vietāAQUATICS
Dobele
41.Joja EdīteJāmaksā pasākuma vietāAquatics
Dobele
42.  Joja KristapsBezmaksas dalībniekiAQUATICS
Dobele
43.Jubele KristīneJāmaksā pasākuma vietā''KISHINTAI''
Rīga
44.Jubelis IvoJāmaksā pasākuma vietā''KISHINTAI''
Rīga
45.  Jubelis KasparsBezmaksas dalībniekiJapāņu cīņu mākslu centrs ''KISHINTAI''
Rīga
46.  Kārklis ĒriksJāmaksā pasākuma vietāNBS
Lielvārde
47.  Klindžāne IlzeJāmaksā pasākuma vietāSPORTLAT
Rīga
48.  Kornijenko SandisBezmaksas dalībniekiDTC Jaunība
daugavpils
49.  Lebedeva AnitaJāmaksā pasākuma vietāDTC Jaunība
Daugavpils
50.  Leitāne DanielaBezmaksas dalībniekiAQUATICS
Dobele
51.  Leitāne EvitaJāmaksā pasākuma vietāAQUATICS
Dobele
52.  Levša AnatolijsJāmaksā pasākuma vietāDTC Jaunība
D-pils
53.  Liepa ArtūrsBezmaksas dalībniekiCarnikavas sporta centrs
Kalngale
54.  Liepa MārisJāmaksā pasākuma vietāCarnikavas sporta centrs
Kalngale
55.  Marnauza LitaJāmaksā pasākuma vietāRiga
56.  Marnauza MārtiņšJāmaksā pasākuma vietāRīga
57.  Mednis VilisJāmaksā pasākuma vietāindividuāli
Smiltene
58.  Meijers DairisJāmaksā pasākuma vietāRīga
59.  Meijers MiksBezmaksas dalībniekiRīga
60.  Melbārdis JānisJāmaksā pasākuma vietāEži
Valmiera
61.  Niparte BaibaJāmaksā pasākuma vietāIronman.lv
Rīga
62.  Orbidāne LaineJāmaksā pasākuma vietāSK Ozolnieki
Emburga
63.  Orbidāns JaroslavsBezmaksas dalībniekiSK Ozolnieki
Salgale
64.  Orbidāns RobertsBezmaksas dalībniekiSK Ozolnieki
Salgale
65.  Orbidāns-Vec. JaroslavsJāmaksā pasākuma vietāJelgava
66.  Ozoliņa JanaJāmaksā pasākuma vietāAQUATICS
Dobele
67.  Ozoliņš JānisJāmaksā pasākuma vietāLTF
Carnikava
68.  Paegle-Kadiķe SandraJāmaksā pasākuma vietāBRUŅURUPUCIS
RIGA
69.Parsuta EdgarsBezmaksas dalībniekiDaugavpils
70.  Pikšēns TomsJāmaksā pasākuma vietāMārupes nov.
Mārupe
71.  Pīnups MārcisJāmaksā pasākuma vietāDTC Jaunība
Aglona
72.  Priedītis VilnisJāmaksā pasākuma vietāLTF
Rīga
73.  Proščinko DanilaBezmaksas dalībniekiDTC
Daugavpils
74.  Roga AntraJāmaksā pasākuma vietāZoorbagan
Baltezers
75.Siksaliete IevaBezmaksas dalībniekiDaugavpils Valsts ģimnāzija
Daugavpils
76.  Siliņa IngaJāmaksā pasākuma vietāAQUATICS
Dobele
77.Siliņa IngaBezmaksas dalībniekiAQUATICS
Dobele
78.  Siliņa LindaBezmaksas dalībniekiAQUATICS
Dobele
79.Siliņš AndrisJāmaksā pasākuma vietāAQUATICS
Dobele
80.  Siminaitis IgorsJāmaksā pasākuma vietā3VeloPlus
Riga
81.  Skangale SindijaJāmaksā pasākuma vietāSwedbank
Rīga
82.  Strauss AigarsJāmaksā pasākuma vietāLTF
Rīga
83.  Suharževska OlgaJāmaksā pasākuma vietāValmieras pag.
84.  Suharževskis MatvejsBezmaksas dalībniekiDTC
Valmiera
85.  Suharževskis SavelijsJāmaksā pasākuma vietāDTC Jaunība
Valmiera
86.  Šteinere AnnaJāmaksā pasākuma vietāSPORTLAT
Alūksne
87.  Trokša LieneJāmaksā pasākuma vietāSPORTLAT
Rīga/Carnikava
88.  Upenieks GundarsJāmaksā pasākuma vietāSPORTLAT
Rīga
89.  Uzols AivarsJāmaksā pasākuma vietāDTC Jaunība
Daugavpils
90.  Vāce SigitaJāmaksā pasākuma vietāultrataka.lv
Rīga
91.  Vecvagaris MatīssJāmaksā pasākuma vietāSPORTLAT
Liepāja
92.  Veģeris AinārsJāmaksā pasākuma vietāRīga
93.  Velika UnaBezmaksas dalībniekiDTC
Daugavpils
94.  Vistiņa ViviānaBezmaksas dalībniekiAQUATICS
Dobele
95.Vistiņš MārtiņšJāmaksā pasākuma vietāAQUATICS
Dobele
96.  Vistiņš RalfsBezmaksas dalībniekiAQUATICS
Dobele
97.  Zariņš ArvīdsJāmaksā pasākuma vietāLTF
Dobele
98.  Žigarkovs ViktorsJāmaksā pasākuma vietāDTC Jaunība
Daugavpils
99.  Žunda VjačeslavsJāmaksā pasākuma vietāPiramida tri club
Riga

Kopā pieteikušies: 99



Atbalstītāji

Labās MantasSMS CreditARS BūveEsteriolRadisson Blu DaugavaSportlandLat SwimLOKLand RoverOlympRedbullDionLabās balvasIZMDPDOrthomolOrklaRīgas Brīvosta