Sacensību video

Skatīt visus video
Venden
SMScredit.lv

Statistika

eXTReMe Tracker

Latvijas čempionāts Krosstriatlonā | Saraksts

0,10km+4km+1km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Abramova ĻubomilaF11DTC
Daugavpils
2.  Aleksejevs ElijsM11AQUATICS
Dobele
3.  Apšeniece AnnaF11AQUATICS
Dobele
4.  Apšenieks PaulsM11AQUATICS
Dobele
5.  Barinovs ValērijsM11DTC
Daugavpils
6.  Bula BeāteF11AQUATICS
Dobele
7.  Bulko KarolinaF9AQUATICS
Dobele
8.  Celmārs JurisM9Jēkabpils
9.  Dūzis KlāvsM9AQUATICS
Dobele
10.  Gubina DarjaF9Dzeguzes
Olaine
11.  Gubina MarijaF11Dzeguzes
Olaine
12.Jaksons RenarsM9Jēkabpils
13.  Jansone BeateF9AQUATICS
Dobele
14.  Joja KristapsM9AQUATICS
Dobele
15.  Kirilka KārlisM11AQUATICS
Dobele
16.  Meijers MiksM11Rīga
17.  Nenišķis MikusM11Salas vsk.
Jēkabpils
18.  Orbidāns JaroslavsM9SK Ozolnieki
Salgale
19.  Orbidāns RobertsM11SK Ozolnieki
Salgale
20.  Pinne NaurisM11Jekabpils
21.  Vistiņš RalfsM11AQUATICS
Dobele

0,25km+12km+2.5km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Aseris-Indriķis EdgarsM17S/K Bruņinieks
Rīga
2.Bogdanovs GenadijsMO (tautas klase)Daugavpils
3.  Bulko AndriānsM13AQUATICS
Dobele
4.  Danilevica SofijaF17DTC Jauniba
Daugavpils
5.Darija BilevicaF15DTC
Daugavpils
6.  Dūzis KristapsM13AQUATICS
Dobele
7.  Eihmane LindaF13AQUATICS
Dobele
8.  Elksne KitijaF13-
Jēkabpils
9.  Freijs ElvinsM13AQUATICS
Dobele
10.  Gajevskis ArtjomsM17DTC
Daugavpils
11.  Golubova IlanaFO (tautas klase)20377115
Jēkabpils
12.  Grandāns RamiroMO (tautas klase)Jēkabpils TS
Jēkabpils
13.Grugule DanielaF13Jekabpils
14.  Karulis JurģisMO (tautas klase)Grobiņa
Grobiņa
15.  Kivlāns MaksimsMO (tautas klase)Rīga
16.  Kornijenko SandisM15DTC Jaunība
daugavpils
17.Krasovska DanielaF13Jēkabpils
18.  Leitāne DanielaF17AQUATICS
Dobele
19.  Lipskis EduardsMO (tautas klase)Rīga
20.  Lipskis KristiānsM13Livelo / Zelta Zeme
Jēkabpils
21.  Ločmelis AigarsMO (tautas klase)Valmiera
22.  Lūka Tabita-TīnaF15Jēkabpils
23.  Macuks AnatolijsMO (tautas klase)Jēkabpils sporta centrs, Valsts policija
Jēkabpils
24.Mihaļeva IgorsMO (tautas klase)Jēkabpils-LAT
Jēkabpils
25.Pinne Laura-NikolaF15Jēkabpils
Jēkabpils
26.  Pisareva ViktorijaF13AQUATICS
Dobele
27.  Proščinko DanilaM15DTC
Daugavpils
28.Sadovenko IlonaFO (tautas klase)Jēkabpils
29.  Seržants JānisMO (tautas klase)Ķegums
30.  Siliņa LindaF17AQUATICS
Dobele
31.  Suharževskis MatvejsM15DTC
Valmiera
32.Šķipare RitaF50JēkabpilsSC
Jēkabpils
33.  Velika UnaF13DTC
Daugavpils
34.  Vorotincevs AleksejsMO (tautas klase)Daugavpils

0.5km+22km+6km

Npk. Uzvārds / VārdsGrupaKomanda / Pilsēta 
1.  Bajārs MatīssMNacionālā aizsardzības akadēmija
Rīga
2.  Balmaks ReinisMBKUS/BSF
Riga
3.  Burcevs KonstantīnsMI LOVE RUNNING
Rīga
4.  Dāvidnieks ArtisMEMU Mālpils sporta klubs
Rīga
5.  Drāke RobertsM60NBS
Rīga
6.  Dūzis ViestursM19AQUATICS
Dobele
7.  Egle EdgarsMBKUS/BSF
Ādaži
8.  Erts EdgarsM40Nacionālā Aizsardzības akadēmija
Vācu Kalni
9.  Gajevskis VjačeslavsM50DTC
Daugavpils
10.  Horužonoks EdgarsM19DTC
Daugavpils
11.  Kārklis ĒriksM40NBS
Lielvārde
12.  Lebedeva AnitaFDTC Jaunība/ NAA
Daugavpils
13.  Leitāne EvitaF40AQUATICS
Dobele
14.  Lipskis KasparsM40LiVelo / Zelta Zeme
Jēkabpils
15.Natalija PildikaF19DTC
Daugavpils
16.  Pikšēns TomsM50Mārupes nov.
Mārupe
17.  Pīnups MārcisM19DTC Jaunība
Daugavpils
18.  Poplavskis AleksandrsM50Preiļi
19.  Postalovskis KirilsM40Rīga
20.  Riekstiņš EdgarsMBēne
21.  Serovs AleksandrsMPiramida Triatlon Club
Rīga
22.  Serovs PēterisM60Cēsis
23.  Seškens LeonsM60Madona
24.  Skroderis GintsMDTC-Jaunība
Rīga
25.  Suharževskis SavelijsM19DTC Jaunība
Valmiera
26.  Uzols AivarsM50DTC Jaunība
Daugavpils
27.  Zaspenko VladimirsM50Rīga
28.  Žugris AivarsM50Preiļi
Preiļi
29.  Žunda VjačeslavsM40PIRAMIDA TRI CLUB
Riga

Kopā pieteikušies: 84