Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāLatvijas Čempionāts Supersprinta distancē / 17.06.2017

F15

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. DarjaBeļevičaDTC JaunibaDaugavpils50:47:09.00

M15

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. SandisKornijenkoDTC Jaunībadaugavpils50:34:21.00
2. MatvejsSuharževskisDTCValmiera50:35:02.00
3. ArtūrsLiepaCarnikavas sporta centrsKalngale50:39:08.00
4. Matīss-TomsJurgensonsFILTEROgre50:39:50.00

F17

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. DanielaLeitāneAQUATICSDobele50:34:38.00
2. LindaSiliņaAQUATICSDobele50:40:05.00
3. AlvīneBruņinieceValmiera50:40:57.00
4. SofijaDanilevicaDTC JaunibaDaugavpils50:42:21.00

M17

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. ArtjomsGajevskisDTCDaugavpils50:31:47.00
2. MarkussUbavičsAQUATICSDOBELE50:35:51.00

F19

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. Patrīcija-AgneseOzolaAQUATICSRīga50:39:03.00
2. MegijaStalbergaValmieras Bērnu Sporta SkolaValmiera50:44:20.00
3. NatalijaPildikaDTC JaunibaDaugavpils50:49:03.00

M19

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. EdgarsHoružonoksDTCDaugavpils50:36:06.00
2. ZigmārsKalvānsPiramida Triathlon ClubJūrmala50:38:04.00
3. ViestursDūzisAQUATICSDobele50:38:35.00
4. ArtūrsKalnupsIkšķile50:41:19.00

F40

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. AntraRogaCarnikavas sporta centrs50:41:56.00
2. DiānaRožkalneFilterRīga50:48:01.00

M40

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. MārisLiepaCarnikavas sporta centrsKalngale50:34:51.00
2. AnsisMežulisJūrmalas skrējēju klubsJūrmala50:37:20.00
3. EdgarsErtsNacionālā Aizsardzības akadēmijaVācu Kalni50:38:20.00
4. AgrisŠipkovsFILTERJūrmala50:38:54.00
5. IlgvarsEbelsReir DobeleMārupe50:39:08.00
6. ArnisKalnupsGarkalnes novads50:41:16.00
7. TonijsLeitānsAquaticsDobele50:41:18.00
8. EgilsZarakovskisRīga50:42:07.00
9. AigarsLočmelisValmiera50:42:28.00
10. ArkādijsReimanisSigulda50:44:33.00
11. KasparsŠķiltsBēne50:47:27.00

F50

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. InetaAulikaSPORTLATRīga50:48:41.00

M50

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. AlexanderLepskiy50:45:56.00

M60

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. VilisMednisindividuāliSmiltene50:52:44.00

F

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. ElzaMesterePiramida Triathlon ClubJelgava50:43:19.00
2. IevaUžāne50:44:27.00

M

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. ArtisDāvidnieksEMU Mālpils sporta klubsRīga50:33:33.00
2. ArvisGrencbergsSK TēraudsRīga50:34:46.00
3. EdgarsEgleBKUS / BSFĀdaži50:35:29.00
4. TomsJankovskisLBRopažu novads, Zaķumuiža50:35:38.00
5. RobertsEglītisBikespot.SE50:36:10.00
6. AleksandrsSerovsRīga50:36:56.00
7. KrišjānisBušsCOBALTRīga50:37:03.00
8. ReinisBalmaksBKUS/BSFRiga50:37:48.00
9. KārlisEvertovskisGlaive.proRīga50:39:49.00
10. JānisLiepiņšJelgava50:40:10.00
11. KasparsSalmiņšDobele50:40:40.00
12. TomsUžāns50:41:01.00
13. AndrisLimanānsSK BikstiDobele50:41:51.00
14. DāvisAlsbergsFILTERRīga50:42:16.00
15. ArtūrsBrahmanisIronman.lvRīga50:44:01.00
16. EdgarsRiekstiņšDobeles novads Bēne50:44:35.00
17. DanielsKaģisCepaksVentspils50:47:04.00
18. AmndrejsSemjonovsThe HouseRīga50:47:28.00
19. GuntisFortiņšRiga50:49:24.00