Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāDaugavpils pusmaratons / 30.04.2017

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaGrupaApļiFinišsDaugavpils, BTA 5-7km skrējiens 
1. DmitrijsSerjoginsLīvānu VK/ ASICSVT20:16:450:10:42Diploms
2. JānisRazgalisSPORTLAND/ NIKEVT20:16:520:10:42Diploms
3. Artūrs-NiklāvsMedvedsMARATONA KLUBS/DionSportLabAizputeVTA20:17:040:10:52Diploms
4. DāvidsFrancsPATRIA NUTRITIONLimbažiVT20:18:200:11:46Diploms
5. JevgeņijsBogdanovsSK Metroons/ NikeTukumsVT20:18:200:11:45Diploms
6. TomsKunakovsSportlandRīgaVT20:18:230:11:48Diploms
7. AigarsFeterisSPORTLAND/ NIKEVT20:18:310:11:46Diploms
8. AigarsMatisonsMatisons Runner's ClubPilteneVT20:18:330:11:47Diploms
9. JānisĢērmanisStāmeriena/SPORTLATGulbeneVT20:18:450:11:49Diploms
10. RainersTrubačsLīvānu VK/ ASICSPreiļiVTA20:18:460:11:47Diploms
11. ArnoldsJapiņšDaugavpils novada SSDaugavpilsVT20:19:180:12:06Diploms
12. AndrejsDomaņinsDaugavpils DomeDaugavpilsVT20:19:190:11:57Diploms
13. MārtiņšKarlsonsSPORTLAND/NIKERīgaVT20:19:250:12:06Diploms
14. PjotrsGolubevsJaunsardze/da-marathonDaugavpilsVTA20:19:470:12:26Diploms
15. SantisSetkovskisBebreneVTA20:19:580:12:08Diploms
16. VladislavsSuvorovsDaugavpilsVTA20:20:050:12:54Diploms
17. KasparsSkadiņšCSDDRīgaVT20:20:070:12:53Diploms
18. GundegaHeidingereVeikals Maratons & AsicsOgreST20:20:080:13:04Diploms
19. AgnesePastareAdidasOgreST20:20:210:13:04Diploms
20. KasparsKalnbērzsPATRIA NUTRITIONRīgaVT20:20:240:12:59Diploms
21. EndijsRomanovsRēzeknes Tehnoloģiju akadēmijaRēzekneVT20:20:250:13:08Diploms
22. ĒvaldsKuļikovsDaugavpilsVTA20:20:320:13:05Diploms
23. ElēnaMiezavaSK Tērauds/ Nike/ SportlandST20:20:330:13:15Diploms
24. LīgaJansoneSK Metroons/ NikeRīgaST20:20:400:13:16Diploms
25. DāvidsKovaļevskisDaugavpils DomeDaugavpilsVT20:20:440:13:14Diploms
26. MatīssBajārsNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)RīgaVT20:21:040:13:08Diploms
27. EdgarsHoružonoksDaugavpilsVTA20:21:100:13:28Diploms
28. MarkusUrtānsVANAGIJēkabpils novadsVTB20:21:130:13:28Diploms
29. RaivisPudulisPreiļu BJSSPreiļiVT20:21:200:13:23Diploms
30. DanilaProščinkoDaugavpilsVTB20:21:290:13:26Diploms
31. IvarsValtassSK Metroons/ NikeMārupeVT20:21:430:14:09Diploms
32. IvetaCauneOGREOgreST20:21:460:13:59Diploms
33. AnastasijaVidončikovaSK Ozolnieki A/ FolkmaņiJelgavaSTA20:21:520:14:00Diploms
34. Simona-AliseSalmiņaPATRIA-MmēbelesLīvāniSTA20:21:530:14:02Diploms
35. SandisJakovelsDaugavpilsVTA20:22:070:14:47Diploms
36. DaigaDābolaJelgavas Sporta servisa centrsJelgavaST20:22:120:14:09Diploms
37. EmīlsKravalisSiguldas Sporta SkolaSiguldaVTB20:22:150:14:06Diploms
38. KristapsPugačsSportlandGulbeneVT20:22:160:14:06Diploms
39. RaimondsŠpoģisDaugavpilsVTB20:22:160:14:04Diploms
40. EdgarsGaraisDaugavpilsVTB20:22:180:14:38Diploms
41. SergejsJuhnoLiepājaVT20:22:190:14:42Diploms
42. RomsNovicksVTA20:22:200:14:06Diploms
43. SabīneValtasaSK Metroons/ NikeMārupeSTA20:22:220:14:16Diploms
44. EduardsPāķisSaulkrasti SRTSaulkrastiVT20:22:250:14:18Diploms
45. RuslansKoroļovsDaugavpilsVT20:22:290:14:39Diploms
46. GundegaVancāneSK TēraudsĶekavaST20:22:290:14:29Diploms
47. SigitaLapiņaMaratons/AsicsSiguldaSTA20:22:570:14:31Diploms
48. KristsIesalnieksSporta ielaJēkabpilsVTB20:22:580:15:02Diploms
49. LaurisZālītisRīgaVT20:22:580:14:59Diploms
50. RobertsMālnieksLīvānu VKLīvāniVT20:23:020:14:47Diploms
51. AndrejsBesedinsDaugavpilsVTA20:23:040:14:46Diploms
52. KasparsSausaisSwedbank/ Lī Sporta klubsRīgaVT20:23:050:15:04Diploms
53. VjačeslavsIvanovsDaugavpilsVTA20:23:060:14:32Diploms
54. OļegsŠpakovsDaugavpilsVT20:23:110:14:41Diploms
55. RičardsStrādnieksSaldusVTA20:23:130:15:12Diploms
56. AndrisJonelisMARATONA KLUBS/Dobeles DzirnavnieksVentspilsVT20:23:170:15:07Diploms
57. SandisKornijenkoDaugavpilsVTB20:23:210:14:49Diploms
58. LaurisStepanovsDaugavpilsVTA20:23:220:14:40Diploms
59. MārītePokšānePreiļiST20:23:250:15:42Diploms
60. ŽanisPurvinskisDaugavpilsVT20:23:290:15:01Diploms
61. VadimsPuzānsLUDZALudzaVT20:23:330:14:50Diploms
62. MiksPutniņšSportlandRīgaVT20:23:370:15:26Diploms
63. TomassNeuss-LucsJelgavaVTA20:23:390:15:02Diploms
64. KārlisOzolsVienā skrējienā vesela ģimeneJelgavaVTB20:23:420:15:09Diploms
65. Roberts-PaulsJaunzemnieksRīgaVTA20:23:450:15:08Diploms
66. JevgenijsZavadskisDaugavpilsVT20:23:470:15:34Diploms
67. DenijsBrūverisSportlandLiepājaVT20:23:490:15:18Diploms
68. KirilsJackevičsBiķernieku pamatskolaDaugavpils novadsVTB20:23:500:15:28Diploms
69. MārcisStrazdiņšNacionālā Aizsardzības akadēmija (NAA)RīgaVT20:23:530:15:17Diploms
70. RaimondsŠteinsSk TēraudsRīgaVT20:23:540:15:48Diploms
71. AntonsDrozdovsDaugavpilsVT20:23:570:15:01Diploms
72. SandisGirssJaunsardze/da-marathonAglonaVTA20:23:570:15:23Diploms
73. NikodemsKartenkoDagdaVTA20:23:590:15:51Diploms
74. LīnaGaileSSSSiguldaSTB20:23:590:15:12Diploms
75. RaivisŽiharsPreiļu BJSSPreiļiVTB20:24:010:15:04Diploms
76. SantaBaranauskaKekavas novadsST20:24:020:15:29Diploms
77. LaurisKeišsRēzeknes valsts polu gimnāzijaRēzekneVTB20:24:050:15:39Diploms
78. ElvisGudulisDaugavpilsVT20:24:050:15:29Diploms
79. TerēzeUrbāneSK TēraudsRīgaSTA20:24:050:15:28Diploms
80. ArtisFjodorovsJaunsardze/da-marathonIlūkstes novadsVTB20:24:090:15:27Diploms
81. JānisBaukertsRigaVT20:24:090:15:19Diploms
82. AneteUpenieceSK TēraudsĀdažiSTB20:24:110:15:42Diploms
83. AdriānsLibiņšJaunsardze/da-marathonDaugavpilsVTA20:24:110:15:32Diploms
84. Matīss-OtoFilippovsSiguldas Sporta skolaSiguldaVTB20:24:170:15:15Diploms
85. IlzeBorbalePreiļu BJSSPreiļiSTA20:24:190:15:24Diploms
86. SantaZemtureMARATONA KLUBS/BALTAAizputeSTA20:24:190:15:35Diploms
87. ArmandsGrosbergsDaugavpilsVTB20:24:220:15:16Diploms
88. JānisKravalisSiguldas Sporta skolaSiguldaVTB20:24:250:15:36Diploms
89. LeonīdsValdonisPreiļu kraukļiPreiļiVT20:24:270:15:18Diploms
90. ImantsMaļinaDaugavpilsVTB20:24:300:15:49Diploms
91. ViktorsĻeščovsDaugavpils DomeDaugavpilsVT20:24:300:15:33Diploms
92. VladislavsBaranovskisDaugavpilsVT20:24:370:15:37Diploms
93. AleksandrsAkulaDaugavpilsVTB20:24:410:15:38Diploms
94. GintaKrūzēnaMARATONA KLUBS/Dobeles DzirnavnieksAizputeSTA20:24:440:15:59Diploms
95. EdvīnsJaudzemsSportlandRīgaVT20:24:450:15:33Diploms
96. DenissParamanovsGkmlDaugavpilsVT20:24:470:16:35Diploms
97. ViktorsSmeiļaAndrupeneVT20:24:480:15:42Diploms
98. TimursBoroņenkoDaugavpilsVTA20:24:500:15:44Diploms
99. ArmandsPetaškoDaugavpilsVTB20:24:530:15:46Diploms
100. VikaDaļeckaJēkabpilsSTA20:24:530:15:37Diploms
101. IngrīdaVeisbukaMARATONA KLUBSAizputeSTA20:24:550:15:42Diploms
102. NormundsPurvinskisDaugavpilsVT20:24:560:16:14Diploms
103. JevgeņijsBobilovsLATCDaugavpilsVTA20:24:570:16:22Diploms
104. ArtjomsLeonidovsDaugavpilsVTB20:24:580:16:01Diploms
105. AleksandrsGaninsSalienas vidusskolaSalienaVTA20:24:590:16:55Diploms
106. ArtjomsAfanasjevsDaugavpilsVTA20:25:030:15:44Diploms
107. ArtisKrasjukovsRēzeknes 5.vidusskolaRēzekneVTA20:25:050:15:41Diploms
108. ArtūrsCepurītisJaunsardze/da-marathonDaugavpilsVTA20:25:060:16:29Diploms
109. AleksejsLisovecsSportlandLudzaVT20:25:100:16:19Diploms
110. AļonaFomenkoJelgavas Sporta servisa centrsJelgavaST20:25:110:15:57Diploms
111. NiklāvsGeidānsRēzekneVT20:25:120:16:33Diploms
112. ElgarsKudļaRēzeknes Tehnoloģiju akadēmijaRēzekneVT20:25:170:16:23Diploms
113. RuslansMikulovsDaugavpilsVT20:25:170:16:32Diploms
114. ArtursAvdevičsJelgavaVT20:25:180:15:38Diploms
115. MārtiņšMažēnsDDZKSUDaugavpilsVT20:25:180:16:27Diploms
116. VladislavsRoščupkinsJaunsardze/da-marathonDaugavpils novadsVT20:25:190:16:38Diploms
117. VitālijsRudenkojaunsardze/da-marathonDaugavpilsVTA20:25:200:16:38Diploms
118. AleksandrsMarcinkevičsDaugavpilsVTA20:25:210:16:18Diploms
119. AndrejsAbrazevičsSalienas pagastsSalienas pagastsVTB20:25:210:16:40Diploms
120. RomansLebedevsRezekneVT20:25:270:16:02Diploms
121. AleksandrsPaškevičsJaunsardze/da-marathonDaugavpilsVTA20:25:290:16:17Diploms
122. ViktorijaPopovičevaDaugavpilsSTB20:25:300:15:54Diploms
123. RaivisMickevičsSportlandDaugavpilsVT20:25:310:16:19Diploms
124. ĒriksGolovļovsDaugavpilsVTB20:25:310:16:06Diploms
125. VitālijsGagunovsDaugavpilsVTB20:25:320:16:05Diploms
126. MaksimsKorotkovsNRC JelgavaJelgavaVTA20:25:320:15:57Diploms
127. ArtaLuguzeLī Sporta klubsGulbeneST20:25:320:16:17Diploms
128. DanaRimvide-MickevičaDaugavpils DomeDaugavpilsST20:25:360:16:11Diploms
129. AnastasijaAzarovaDaugavpilsST20:25:410:16:24Diploms
130. IneseBrezinskaSPORTLAND/ NIKEST20:25:420:16:05Diploms
131. SergejsIvanovsDDZKSUDaugavpilsVT20:25:430:16:30Diploms
132. LīvaSkorejaMARATONA KLUBSAizputeSTB20:25:480:16:00Diploms
133. ZlataPancerkoDaugavpils novadsDaugavpils novadsSTB20:25:510:16:57Diploms
134. VladislavsTihonovičsZS34ArtBNDaugavpilsVT20:25:520:17:00Diploms
135. DanielsŠimaņecsValmieras sākumskolaValmieraVTB20:25:520:16:34Diploms
136. JeļizavetaPuzāneLUDZALudzaST20:25:520:16:34Diploms
137. SantaŠaripoJelgavaST20:25:540:16:37Diploms
138. MarksAširovsDaugavpilsVTA20:25:580:16:10Diploms
139. EdgarsMemļuksDaugavpilsVT20:25:580:16:24Diploms
140. MārtiņšGarolisSportlandRīgaVT20:26:020:17:01Diploms
141. EdmundsSetkovskisBebreneVT20:26:050:16:42Diploms
142. MārtiņšDadzisSK KatrīnaKuldīgaVTB20:26:060:17:21Diploms
143. Samanta-SonoraKalninaJēkabpils LūšiJekabpilsSTB20:26:060:16:38Diploms
144. AnastasijaKarnilovaDa-marathonDaugavpils novadsSTB20:26:060:16:51Diploms
145. SandisAldiņšSportlandViesīteVTA20:26:070:17:02Diploms
146. AntonsSiļčonoksDaugavpilsVTA20:26:080:16:59Diploms
147. NormundsŠķestersLattelecomRīgaVT20:26:080:16:55Diploms
148. GundegaPāķeSaulkrasti SRTSaulkrastiST20:26:110:16:36Diploms
149. JurisSvoksDaugavpilsVTB20:26:120:16:51Diploms
150. EdgarsUtānsDaugavpils DomeDaugavpilsVT20:26:130:16:24Diploms
151. VadimsSemjonovsDaugavpilsVTA20:26:130:17:02Diploms
152. IngaBabrisSportlandRīgaST20:26:160:16:35Diploms
153. TomasJordansDaugavpilsVTB20:26:160:17:10Diploms
154. LīgaParfenaDaugavpilsSTA20:26:160:17:01Diploms
155. ArtūrsJurkevičsSportlandJelgavaVT20:26:170:16:35Diploms
156. TatjanaGrigorjevaDaugavpilsSTA20:26:180:17:07Diploms
157. MārīteRimicāneDa-marathonDaugavpils novadsSTA20:26:200:16:51Diploms
158. MadaraAleckaMARATONA KLUBS/BALTAAizputeSTA20:26:220:16:38Diploms
159. MarijaNovickaDaugavpilsSTB20:26:260:16:43Diploms
160. NikitaAnčipanovsVTA20:26:270:16:56Diploms
161. ViktorsStehnovskis-SlavskisDaugavpilsVTA20:26:270:17:11Diploms
162. EvitaFranckevičaDaugavpilsSTB20:26:280:17:07Diploms
163. IngaBorodovkoSalienas pagastsSalienas pagastsST20:26:300:16:55Diploms
164. IevaŅikitinaDaugavpilsSTB20:26:340:16:43Diploms
165. SolvitaMaļinaDaugavpilsSTB20:26:350:16:57Diploms
166. ArtisGorodničijsValsts Robežsardzes koledžaRēzeknes nov.VT20:26:350:16:49Diploms
167. EdvardsJansonsVTB20:26:350:17:15Diploms
168. InetaJerofejevaPļaviņām-90RīgaST20:26:360:17:04Diploms
169. RaimondsZutisRēzekneVT20:26:380:17:26Diploms
170. ValerijaDerkačaJūrmalaST20:26:380:16:58Diploms
171. OlegsSizovsJ.Raiņa Daugavpils 6.vidusskolaDaugavpilsVTB20:26:420:17:26Diploms
172. DāvidsAukšmukstsSportlandRīgaVTB20:26:430:16:54Diploms
173. RomānsKedaMārīteDaugavpilsVTA20:26:500:17:26Diploms
174. ArmandsSnarskisDaugavpilsVTA20:26:560:18:33Diploms
175. LaurisGrudulsDaugavpilsVT20:26:560:17:32Diploms
176. KarolīnaSimanovičajaunsardze/da-marathonDaugavpilsSTA20:26:560:17:01Diploms
177. JustsBelevičsOgreVTB20:26:570:15:39Diploms
178. TatjanaBelovajaunsardze/da-marathonDaugavpilsSTA20:26:570:16:31Diploms
179. MaksimsIvanovsGkmLDaugavpilsVT20:27:000:18:20Diploms
180. RihardsRižovsVALSTS ROBEŽSARDZES KOLEDŽARēzekneVT20:27:010:17:33Diploms
181. AinārsKravalisSiguldaVT20:27:030:16:17Diploms
182. OlitaSuveizaVRKRēzekneST20:27:070:17:34Diploms
183. RitvarsKlaparsVSK NoskrienValmieraVT20:27:110:17:33Diploms
184. RihardsStrādnieksSaldusVTA20:27:110:17:33Diploms
185. NaurisMetumsVTB20:27:120:17:27Diploms
186. VitālijsBoltruksDDZKSUDaugavpilsVT20:27:120:17:45Diploms
187. Niklāvs-JānisAvotiņšPļaviņasVTA20:27:150:17:06Diploms
188. DiānaPetruņinaSportlandRīgaSTA20:27:150:17:45Diploms
189. MārisPunculisVT20:27:150:17:00Diploms
190. MarinaAvlasina-ZavadskaDaugavpilsST20:27:150:17:19Diploms
191. AndrejsRimicansBiķernieku pamatskolaDaugavpils novadsVTA20:27:150:17:01Diploms
192. AnnaLauskinieceSportlandRīgaST20:27:150:17:45Diploms
193. KristīneBabrisSportlandDaugavpilsST20:27:160:17:10Diploms
194. IļjaKandrašovsDaugavpilsVTB20:27:160:16:49Diploms
195. EvitaMaļķevičaDagdaSTA20:27:180:17:08Diploms
196. AinārsMetumsVT20:27:190:17:30Diploms
197. MārtiņšMetumsVTA20:27:190:17:30Diploms
198. SandrisOzoliņšSportlandRīgaVT20:27:200:17:26Diploms
199. IljaMikulovsDaugavpilsVTB20:27:210:16:54Diploms
200. RaimondsLozdaDaugavpilsVTB20:27:230:18:19Diploms
201. EmīlsAugulisSaulkrastiVTB20:27:260:17:16Diploms
202. VladislavsKozlovskisDaugavpilsVT20:27:270:17:12Diploms
203. KevinsKonopeckisVTB20:27:270:17:54Diploms
204. SintijaLesnieceVRKRugāju novadsST20:27:300:17:39Diploms
205. Lūkass-SandijsFareņuksDaugavpilsVTB20:27:340:17:42Diploms
206. SanitaKazākaST20:27:350:17:46Diploms
207. BaibaJuhnoLiepājaST20:27:350:17:28Diploms
208. KasparsFreibergsnavSaldusVT20:27:350:17:47Diploms
209. LienePurgaileACTIVIARīgaST20:27:350:17:26Diploms
210. ArtūrsTrimalnieksNautrēnu vskRēzeknes novadsVT20:27:370:18:09Diploms
211. ElvisKļaviņšMalnavas koledžaRēzekneVTA20:27:380:17:07Diploms
212. HarijsOzolsSportlandSaulkrastiVT20:27:390:18:19Diploms
213. AntonsVavilovsDaugavpilsVTB20:27:410:18:37Diploms
214. IevaLivčāneStopiņu novadsST20:27:430:17:41Diploms
215. ArianaMaksimovaDaugavpilsSTB20:27:430:17:36Diploms
216. OlegsRomanovskisDaugavpilsVTA20:27:440:17:32Diploms
217. DmitrijsKaļiņinsBiķernieku pamatskolaDaugavpils novadsVTA20:27:450:17:48Diploms
218. JūlijaUdreSalienas vidusskolaSalienaSTA20:27:460:17:42Diploms
219. ViktorijaJevdokimovaDaugavpilsSTB20:27:480:18:44Diploms
220. VladislavsRutkovskisVT20:27:520:17:39Diploms
221. MadaraKreileSk TēraudsAivieksteST20:27:520:17:44Diploms
222. AgitaŠteinbergaAIZKRAUKLEAizkraukleSTA20:27:540:17:53Diploms
223. MārtiņšVīčsVT20:27:550:18:00Diploms
224. AnsisZvirgzdiņšRīgaVT20:27:560:18:07Diploms
225. EveritaStrakuteDaugavpilsSTB20:27:560:17:34Diploms
226. DainisBaumanisVT20:27:570:17:56Diploms
227. AustrisSeržantsRēzeknes novadsVerēmiVT20:27:570:18:20Diploms
228. ArmīnsGasjūnsJelgavaVT20:27:580:17:21Diploms
229. JānisPlatacisRēzekneVTB20:28:000:17:59Diploms
230. RomansAtrahmovičsDaugavpilsVTB20:28:020:18:02Diploms
231. JurisLazdovskisDaugavpilsVTA20:28:020:17:36Diploms
232. MarikaZālīteVSK Noskrien/ Baldones vieglatlētikas nodaļaĶekavaST20:28:020:18:06Diploms
233. Kārlis-ErnestsJanovskisVTB20:28:030:17:35Diploms
234. KonstantīnsLapušenskisDaugavpilsVT20:28:040:18:14Diploms
235. ElīzaViekale-GasjūneJelgavaSTB20:28:050:17:22Diploms
236. DonatsUrtānsVANAGIJēkabpils novadsVTB20:28:060:18:02Diploms
237. RuslansBožnoDaugavpilsVTB20:28:100:17:14Diploms
238. KatrīnaĶikureSportlandRīgaST20:28:110:18:08Diploms
239. StepansRomanovsBiķernieku pamatskolaDaugavpils novadsVTB20:28:120:19:10Diploms
240. OlegsIvanovsDaugavpilsVT20:28:130:18:31Diploms
241. InetaSenkāneSwedbankRēzekneST20:28:160:17:59Diploms
242. DanilaSubanovsjaunsardze/da-marathonDaugavpilsVTB20:28:160:17:13Diploms
243. MārīteVilcāneLīvānu VKLīvāniST20:28:170:18:11Diploms
244. UnaVelikaDaugavpilsSTB20:28:170:17:40Diploms
245. ErnestsJadzevičsDaugavpilsVT20:28:200:18:09Diploms
246. SintijaPinkaPreiļiST20:28:210:17:59Diploms
247. ĒrikaMatisāneDaugavpilsSTB20:28:220:18:56Diploms
248. AleksandrsTerentjevsDaugavpilsVTB20:28:230:18:34Diploms
249. AleksandrsVolkovsGKmlDaugavpilsVT20:28:240:18:54Diploms
250. SofijaKolosovaRēzeknes 3.vsk.RēzekneSTB20:28:250:18:42Diploms
251. EstereGaileOgres Sporta CentrsOgres novadsSTB20:28:260:17:56Diploms
252. DainisKrivensJelgavaVT20:28:260:17:53Diploms
253. KitijaElksne-JēkabpilsSTB20:28:260:18:13Diploms
254. DiānaApsīteJēkabpilsSTB20:28:260:18:13Diploms
255. AnatolijsLapaZS34ArtBNDaugavpilsVT20:28:260:18:22Diploms
256. RimantsRodčenkoDaugavpilsVTA20:28:280:18:48Diploms
257. Lauma-AmandaVanagaBJSS JelgavaJelgavaSTB20:28:320:18:19Diploms
258. PaulsAlbužisSportlandRīgaVT20:28:320:18:12Diploms
259. DaceKļavaSportlandAlūksneST20:28:320:28:32Diploms
260. MontaPutniņaSportlandGulbeneST20:28:320:28:32Diploms
261. JekabsMajorsAccenture Latvia 1SaulkrastiVT20:28:360:18:10Diploms
262. NatālijaFadejevaMārīteDaugavpilsST20:28:360:28:36Diploms
263. GlebsZaicevsDaugavpilsVTB20:28:380:18:36Diploms
264. AndrejsZaicevsDaugavpilsVT20:28:380:18:35Diploms
265. AnetePažusaRīgaST20:28:400:18:51Diploms
266. ArtjomsBaklažanovsDaugavpilsVTB20:28:420:18:16Diploms
267. EriksKokinsDaugavpilsVT20:28:430:28:43Diploms
268. IļjaPodkolzinsDaugavpilsVT20:28:430:18:33Diploms
269. SabīneŠņepsteDaugavpils DomeDaugavpilsST20:28:440:18:52Diploms
270. DagnijaGreidāneRēzeknes 5.vidusskolaRēzekneSTB20:28:440:18:41Diploms
271. RenārsJanuzisDaugavpilsVTB20:28:440:18:26Diploms
272. EvelīnaPetrovaDaugavpilsSTB20:28:450:28:45Diploms
273. ReanaUmbrasaDaugavpilsSTA20:28:450:18:16Diploms
274. Toms-MartinsŠaķisMoller Auto VentspilsVentspilsVTB20:28:450:19:06Diploms
275. ĒrikaKairovaST20:28:460:18:33Diploms
276. LīgaKurošaDaugavpilsSTB20:28:470:18:19Diploms
277. JānisVeipsStopiņšSauriešiVT20:28:490:18:30Diploms
278. EmīlsZeltiņšRēzeknes Valsts 1.ģimnāzijaRēzekneVTB20:28:490:18:24Diploms
279. ReičelaRoneAizputeSTB20:28:500:18:31Diploms
280. AlīnaSokunovaSalaspilsSTB20:28:500:18:28Diploms
281. VladislavsHmeļnickisDaugavpilsVTB20:28:520:18:50Diploms
282. DanielaPetrovaMārīteDaugavpilsSTB20:28:530:18:01Diploms
283. DenissPopkoOgreVT20:28:530:18:15Diploms
284. JurijsLukaševsRēzekneRēzekneVT20:28:530:18:18Diploms
285. DanielsLeitānsDaugavpilsVTB20:28:560:18:48Diploms
286. JānisLāčaunieksSK MagnenRēzekneVTB20:28:570:18:37Diploms
287. DmitrijsMasloDDZKSUDaugavpilsVT20:28:58 Diploms
288. ArletaApsīteSportlandJelgavaSTB20:28:590:18:12Diploms
289. GustsRoģisMARATONA KLUBSAizputeVTB20:29:000:18:37Diploms
290. Betija-ElizabeteCauņaRēzeknes 5.vsk.RēzekneSTB20:29:010:18:32Diploms
291. Megija-ŠarloteTiltiņaJelgavaSTA20:29:040:19:02Diploms
292. NikolajsPetkevičsDDZKSUDaugavpilsVT20:29:070:18:59Diploms
293. ŽansMakarovsDaugavpilsVT20:29:110:18:33Diploms
294. ArtjomsMedvedevsDaugavpilsVT20:29:130:19:00Diploms
295. ImantsLagodskisDaugavpils DomeDaugavpilsVT20:29:150:18:46Diploms
296. GuntaNeijaVSK NoskrienRīgaST20:29:160:18:59Diploms
297. FelicitaVeļikaMarupeSTB20:29:170:18:44Diploms
298. MadaraStašāneda-marathonDaugavpilsSTA20:29:170:18:31Diploms
299. ArtūrsTrojānsDaugavpilsVTA20:29:180:18:51Diploms
300. ArtisBlinovsDaugavpilsVTB20:29:210:18:23Diploms
301. KrišsKarlivānsValmieraVT20:29:210:19:08Diploms
302. ElvisJaundzemsDaugavpilsVTB20:29:220:18:25Diploms
303. LīvaSalenieceJāņa Eglīša Preiļu Valsts ģimnāzijaPreiļiSTB20:29:220:18:51Diploms
304. LindaKalniņaDaugavpilsST20:29:240:19:09Diploms
305. RostislavsMalinaGKmlDaugavpilsVT20:29:250:19:30Diploms
306. RaivisSkrindaDaugavpilsVTA20:29:250:18:50Diploms
307. RolandsBarkānsVTB20:29:250:18:45Diploms
308. RihardsPrikuļis-PastarsDaugavpilsVTB20:29:250:17:31Diploms
309. NikitaVasiljevsDaugavpilsVTB20:29:270:18:46Diploms
310. IngusĀbeltiņšJēkabpilsVTB20:29:270:18:43Diploms
311. KristīneFedorenkovaRēzeknes novadsVerēmiST20:29:290:19:01Diploms
312. SergejsČubrevičsBiķernieku pamatskolaDaugavpils novadsVTB20:29:300:19:10Diploms
313. EmīlsJefremkinsDaugavpilsVTB20:29:310:17:52Diploms
314. TadasTaukelisUtenaVT20:29:320:19:08Diploms
315. LīgaVēja-ĀboliņaSportlandSmilteneST20:29:330:18:50Diploms
316. DianaBulašaDaugavpilsSTA20:29:340:18:49Diploms
317. DenissJackevičsDaugavpilsVTB20:29:350:20:02Diploms
318. ArnisBērziņšSportlandSalaspilsVT20:29:360:19:07Diploms
319. JurisKučinskisVišķiVT20:29:370:19:50Diploms
320. IvarsSmansDaugavpils novadsDaugavpils novadsVT20:29:380:19:05Diploms
321. EvijaMeluškāneRiebiņiRiebiņiSTA20:29:380:18:57Diploms
322. AleksandrsAļabjevsBiķernieku pamatskolaDaugavpils novadsVTA20:29:400:19:24Diploms
323. JurijsVisockisDaugavpils Centra vidusskolaVT20:29:400:19:31Diploms
324. AigarsSmirnovsRVKRēzekneVT20:29:420:18:42Diploms
325. ViktorsSidorovskraslavaVT20:29:430:19:14Diploms
326. MihailsZaranovskisDaugavpilsVTA20:29:460:19:54Diploms
327. LoretaRutkovskaTukumsSTB20:29:460:19:39Diploms
328. AleksandraSmetaninaST20:29:470:19:10Diploms
329. JānisGriķisDaugavpilsVT20:29:470:19:11Diploms
330. LeldePāķeSaulkrasti SRTSaulkrastiSTB20:29:490:18:59Diploms
331. ArtūrsKroičsSportlandRēzekneVT20:29:490:20:05Diploms
332. JūlijaRuseckajaunsardze/da-marathonDaugavpilsSTA20:29:510:18:04Diploms
333. EdgarsLeikussJCI LatgaleDaugavpilsVT20:29:510:19:22Diploms
334. JekaterinaIsajevaPREIĻIPREIĻIST20:29:550:18:53Diploms
335. AritaLazdaneDAUGAVPILSST20:29:560:19:31Diploms
336. IlzeStalidzāneRēzeknes nov.ST20:29:560:19:08Diploms
337. AneteBruževicaNordeaRīgaST20:29:570:19:27Diploms
338. IntarsJansonsSportlandAnceVT20:29:580:19:59Diploms
339. TomsZalviņšSportlandTalsiVT20:29:580:19:58Diploms
340. RenātsStankevičsDaugavpilsVTB20:29:580:18:52Diploms
341. IlzeČamanePreiļiST20:30:010:19:13Diploms
342. KristapsAksenoksRigaVTB20:30:020:18:58Diploms
343. AleksnadrsŠalkovskisMārīteDaugavpilsVT20:30:020:19:44Diploms
344. IvetaKarabeškaJCI LatgaleDaugavpilsST20:30:040:19:43Diploms
345. RainersZiobrovskisMARATONA KLUBSAizputeVTB20:30:050:19:01Diploms
346. MārisBūkaSportlandDaugavpilsVT20:30:070:19:30Diploms
347. IngrīdaKlapareVSK NoskrienValmieraST20:30:080:18:54Diploms
348. JūlijaMeļņikaDaugavpilsST20:30:090:19:45Diploms
349. EvelīnaMonskaDaugavpilsSTB20:30:100:19:00Diploms
350. KristiānaAksenokaSportlandRīgaST20:30:110:19:42Diploms
351. JānisLatkovskisRITARigaVT20:30:120:20:12Diploms
352. LindaPrikule-PastareDaugavpilsSTB20:30:120:19:00Diploms
353. IlvaRadziņaTukumsST20:30:120:18:43Diploms
354. AnnaPopkoDaugavpilsST20:30:140:19:44Diploms
355. RalfsKalniņšJēkabpilsVTB20:30:190:30:19Diploms
356. RičardsKalniņšJēkabpilsVTB20:30:190:30:19Diploms
357. VitālijsGradkovskisda-marathonDaugavpils novadsVT20:30:190:19:39Diploms
358. LinardsStrodsVTB20:30:210:18:28Diploms
359. OskarsSkļomiņšVT20:30:210:19:18Diploms
360. KristaJukšaDaugavpilsSTB20:30:210:18:51Diploms
361. ZaneTurčinaSportlandRīgaST20:30:220:19:36Diploms
362. AijaLocaDaugavpilsST20:30:240:19:26Diploms
363. AgneseJermaļonokaMārīteDaugavpilsST20:30:260:20:05Diploms
364. IneseKaļiņinaDaugavpils DomeDaugavpilsST20:30:270:19:52Diploms
365. ViktorsPuzānspuzanjataDaugavpilsVT20:30:280:19:50Diploms
366. LindaZundaRēzeknes Valsts 1.gimnāzijaRēzekneSTB20:30:280:19:47Diploms
367. AleksejsSeļskisVIRŠI-ADaugavpilsVTA20:30:280:20:47Diploms
368. KarīnaVaivodeLīvānu novadsST20:30:280:19:45Diploms
369. DāvisBautrisjurmalasture.lvRīgaVTB20:30:290:19:26Diploms
370. JekaterinaLapušenskaDaugavpilsSTA20:30:300:19:32Diploms
371. RaimondsČernišenkoDaugavpilsVTA20:30:300:20:29Diploms
372. ViktorijaFiloņenkoDaugavpilsSTA20:30:310:19:14Diploms
373. AnastasijaTurunaCBLST20:30:310:19:46Diploms
374. AnastasijaIsajevaZS34ArtBNDaugavpilsST20:30:310:19:44Diploms
375. ArtisStrodsDaugavpilsVTA20:30:310:19:07Diploms
376. AndrisKursišsDaugavpilsVTA20:30:320:20:14Diploms
377. AigarsČirkinsDaugavpilsVTA20:30:320:20:14Diploms
378. ŅikitaArefjevsjaunsardze/da-marathonDaugavpilsVTB20:30:320:19:24Diploms
379. IneseVīčaST20:30:330:19:50Diploms
380. AndaMizāneJēkabpilsST20:30:360:20:03Diploms
381. DidzisMellisSportlandLielvārdeVT20:30:400:16:34Diploms
382. ArinaJerošonokaDaugavpilsSTB20:30:410:20:18Diploms
383. IngunaŪbeleSportlandRīgaST20:30:410:19:19Diploms
384. MarinaLaureneDaugavpils DomeDaugavpilsST20:30:450:19:41Diploms
385. TamaraJefremovaDaugavpilsSTA20:30:450:19:38Diploms
386. ValērijaSamorodovaDaugavpilsSTA20:30:460:19:38Diploms
387. ViktorsLūciņšRēzekneVT20:30:460:19:47Diploms
388. RenātePuķīteInčukalnsSiguldaST20:30:480:19:27Diploms
389. ArtjomsVaišnerovičsDaugavpilsVTB20:30:490:18:13Diploms
390. BaibaFeldhūneRīgaST20:30:500:19:56Diploms
391. JekaterinaFjodorovaDaugavpilsSTB20:30:520:20:13Diploms
392. ZitaZariņaRigaST20:30:530:19:35Diploms
393. KatrīnaĻaksaKrāslavaSTB20:30:530:18:55Diploms
394. IļjaRudinsDaugavpilsVTB20:30:540:19:21Diploms
395. DaceBrjuhoveckanDaugavpilsST20:30:560:20:08Diploms
396. AlīnaLazukoDaugavpilsSTA20:30:580:20:37Diploms
397. LauraGrigorjevaDaugavpilsSTA20:30:590:20:36Diploms
398. MārisOzolsVienā skrējienā vesela ģimeneJelgavaVT20:30:590:19:21Diploms
399. AurēlijaJablonskaLīvāniSTA20:30:590:19:29Diploms
400. GunaGrosaST20:31:000:20:22Diploms
401. EmīlijaVahere-AbražuneRīgaSTB20:31:010:19:36Diploms
402. IlgaSoikaDagdaST20:31:030:20:01Diploms
403. KristīneRancāneSportlandLudzaST20:31:060:20:08Diploms
404. ArtūrsBaklānsSportlandLudzaVT20:31:060:20:08Diploms
405. EvitaDzervinikaRēzeknes Valsts 1.ģimnāzijaRēzekneST20:31:060:19:43Diploms
406. RitaŠteinbergaSportlandLudzaST20:31:080:19:45Diploms
407. KristaJirgensoneSportlandRīgaST20:31:090:19:48Diploms
408. AleksejsBočkarjovsDaugavpilsVTA20:31:090:19:23Diploms
409. SandraAvdijanovaRēzekneST20:31:090:20:26Diploms
410. ViktorsTēraudsRezeknes novadsVT20:31:100:20:14Diploms
411. IlonaKiseļevskaDaugavpilsST20:31:100:20:06Diploms
412. NadeždaSaveļjevajaunsardze/da-marathonDaugavpilsSTA20:31:110:20:15Diploms
413. NikaMolotkovaDaugavpilsSTB20:31:110:20:13Diploms
414. ElīnaRasčevskaDaugavpilsSTA20:31:130:20:10Diploms
415. LīgaKlibāPreiļu BJSSPreiļiSTA20:31:140:19:14Diploms
416. JuliānaRageleDaugavpilsSTB20:31:160:20:14Diploms
417. ArinaKuharonokaDaugavpilsSTB20:31:160:20:36Diploms
418. SvetlanaTraineDaugavpilsST20:31:170:20:36Diploms
419. TerezaUšakaDaugavpilsST20:31:170:20:17Diploms
420. JekaterinaFilatovaDaugavpilsSTB20:31:170:20:18Diploms
421. NataļjaTumanovaJaunsardze/da-marathonDaugavpilsSTB20:31:180:20:16Diploms
422. IngaKašaRēzekneST20:31:180:20:42Diploms
423. KatrīnaApeināneRēzeknes 5 vskRēzekneST20:31:180:20:43Diploms
424. RūdolfsVostrjakovsSportlandDaugavpilsVT20:31:190:20:31Diploms
425. NikitaAristovsDaugavpilsVTB20:31:200:18:55Diploms
426. SolveigaTīsaRīgaST20:31:250:19:37Diploms
427. JānisLācisRīgaVT20:31:250:19:48Diploms
428. RolandsGradkovskisda-marathonDaugavpils novadsVT20:31:260:20:11Diploms
429. PēterisDzalbeDaugavpils DomeDaugavpilsVT20:31:260:20:11Diploms
430. Sidney-ManicGonzalezDorado (Puerto Rico)ST20:31:270:20:43Diploms
431. LindaPaškevičaRēzekneST20:31:280:20:15Diploms
432. IneseRaciņaDaugavpilsSTA20:31:290:19:49Diploms
433. AigarsTihanovsDaugavpilsVTB20:31:300:19:58Diploms
434. AnnijaSiliņaBēneSTA20:31:300:20:10Diploms
435. GrigorijsSuhoviloDaugavpilsVT20:31:310:20:18Diploms
436. AneteZirneSportlandSalacgrīvaST20:31:330:20:06Diploms
437. AigaŠtrausaSportlandAlsungaST20:31:330:20:06Diploms
438. JurijsKravčonoksDDZKSUDaugavpilsVT20:31:330:21:04Diploms
439. AivaLitaunieceJAKASRēzekneST20:31:350:20:00Diploms
440. VladimirsAstamonovsDaugavpilsVT20:31:380:20:00Diploms
441. AleksandrsVisockisDaugavpilsVTA20:31:390:20:30Diploms
442. ViktorsKarpovsDaugavpilsVT20:31:390:20:55Diploms
443. DanielsBalabovskisDaugavpilsVTB20:31:400:20:30Diploms
444. IlzeBurcevaRīgaST20:31:400:20:49Diploms
445. AleksejsIvanovsDaugavpilsVTB20:31:410:20:19Diploms
446. VitālijsJakovļevswww.endo.lvCēsisVT20:31:430:20:33Diploms
447. ValentīnaKudeļkinaDaugavpilsSTB20:31:440:20:03Diploms
448. Anna-LuīzeRuskuleDaugavpilsSTA20:31:470:20:09Diploms
449. AndrejsPoļakovsDaugavpilsVTA20:31:490:19:41Diploms
450. JuliannaLipinskaDaugavpilsST20:31:520:20:00Diploms
451. MartaOzolaVienā skrējienā vesela ģimeneJelgavaSTB20:31:530:20:46Diploms
452. DagnijaApīneSTB20:31:530:20:07Diploms
453. ElīnaBirģeleRīgaST20:31:550:21:06Diploms
454. MikusPuķīteRīgaVTB20:31:560:20:08Diploms
455. VadimsBistrovsDaugavpilsVT20:31:570:20:27Diploms
456. MartaBādereMARATONA KLUBSAizputeSTA20:31:580:20:27Diploms
457. AnnaLudvikaMARATONA KLUBSAizputeSTA20:31:580:20:27Diploms
458. DiānaElksneSportlandRīgaST20:31:590:20:22Diploms
459. KristīnaMassaļskaSportlandRīgaST20:32:000:20:22Diploms
460. AgrisButkevičsDaugavpilsVT20:32:000:20:35Diploms
461. LieneButkevičaDaugavpilsST20:32:000:20:35Diploms
462. JānisJanovskisDaugavpilsVT20:32:000:20:35Diploms
463. ArtjomsVasiljevsDaugavpilsVTA20:32:000:19:46Diploms
464. MārīteSvikleSTA20:32:010:20:42Diploms
465. SergejsŠinkevičsDaugavpilsVTA20:32:010:20:30Diploms
466. Nikola-PaulaRērihaRēzekneSTA20:32:010:20:42Diploms
467. EvitaGorbikaDaugavpilsSTA20:32:020:20:29Diploms
468. LīgaAkmentiņaABC softwareRīgaST20:32:020:20:32Diploms
469. DārtaPāvulēnaRīgaSTB20:32:030:21:33Diploms
470. MadaraGrundaDaugavpilsSTA20:32:040:20:10Diploms
471. DenielsJefanovsDaugavpilsVTB20:32:050:19:40Diploms
472. JurijsNovicānsBeActivDaugavpilsVT20:32:060:20:11Diploms
473. AleksandrsŠeļehoBe ActiveDaugavpilsVT20:32:070:20:11Diploms
474. LaurisKumpiņšDaugavpilsVTB20:32:070:21:01Diploms
475. OlgaStrelkovaDDZKSUDaugavpilsST20:32:080:21:08Diploms
476. ValdisSusejsDaugavpilsVTA20:32:090:19:51Diploms
477. AleksejsPimanovsSIA Ceram OptecLīvāniVT20:32:090:20:59Diploms
478. AdriansPūgaAuto Racing TeamĶekavaVTA20:32:100:20:25Diploms
479. GatisTeilisSportlandMadonaVT20:32:110:20:21Diploms
480. WilfredoGonzalezDorado (Puerto Rico)VT20:32:110:20:46Diploms
481. ArtūrsGreidānsBinitexDaugavpilsVT20:32:110:21:14Diploms
482. RachealSawyerDorado (Puerto Rico)ST20:32:130:20:47Diploms
483. JekaterinaBelousovaRigaST20:32:190:20:59Diploms
484. NormundsĢelzisVT20:32:200:20:46Diploms
485. NataljaĢerķeDaugavpilsST20:32:210:20:55Diploms
486. IntaGaideleDaugavpilsST20:32:210:20:56Diploms
487. DmitrijsLuzginsFunnyland.lvDaugavpilsVT20:32:220:21:00Diploms
488. JūlijaLavrinovičaBTAJēkabpilsST20:32:230:21:13Diploms
489. AnitaVahere-AbražuneRīgaST20:32:240:20:20Diploms
490. BogdansBogdanovsDaugavpilsVTB20:32:260:19:35Diploms
491. AndaHodanenokaSIA Ceram OptecLīvāniST20:32:260:21:02Diploms
492. DanaKoršenkovaRēzekneST20:32:270:21:03Diploms
493. EmīlijaZeltiņaRēzekneST20:32:280:20:45Diploms
494. BaibaOzolaVienā skrējienā vesela ģimeneJelgavaST20:32:290:20:51Diploms
495. IngaButāneDaugavpilsST20:32:300:21:11Diploms
496. SandraOmuleZS34ArtBNDaugavpilsST20:32:390:21:05Diploms
497. AnnaČalovaDaugavpilsST20:32:400:20:05Diploms
498. RomansŠevčenkoSportlandRīgaVT20:32:410:21:41Diploms
499. Nils-ReinisStreikussDaugavpilsVTB20:32:410:32:41Diploms
500. ValērijaMeinarteDaugavpilsSTA20:32:410:20:47Diploms
501. AntonsBurcevsDaugavpilsVTB20:32:420:20:53Diploms
502. OlitaPūgaAuto Racing TeamĶekavaST20:32:430:20:47Diploms
503. SeverīnsDudevičsDaugavpilsVT20:32:430:20:11Diploms
504. VeronikaRižijaDaugavpilsSTA20:32:430:20:13Diploms
505. VladislavsSemjonovsDaugavpils novadsVTB20:32:480:20:34Diploms
506. RainersUpenieksVTB20:32:480:20:28Diploms
507. AlīnaLarionovaDaugavpilsSTA20:32:490:20:07Diploms
508. DiānaAleksejevaSalienas vidusskolaSalienaSTA20:32:500:20:41Diploms
509. JurisGekišsABC softwareRīgaVT20:32:510:21:46Diploms
510. AndrievsRuksValmieras sākumskola, 5.dValmieraVTB20:32:510:20:07Diploms
511. AnnaŠeršņovaSalienas vidusskolaSalienaSTA20:32:520:20:41Diploms
512. AnnaMitrofonovaSPARS - MKDaugavpilsST20:32:520:21:10Diploms
513. NadeždaBaranovskaDaugavpilsSTA20:32:530:21:08Diploms
514. KarīnaHostaDaugavpilsSTB20:32:540:21:07Diploms
515. LidijaUnzuleDaugavpilsSTB20:32:540:21:50Diploms
516. AngelinaVavilovaDaugavpilsSTA20:32:560:20:32Diploms
517. ElīnaVasiļjevaDaugavpilsSTA20:32:570:21:58Diploms
518. JeļenaGubinaDDZKSUDaugavpilsST20:33:000:21:54Diploms
519. MargaritaPavlovaRēzekneST20:33:010:21:00Diploms
520. LudmilaFedosovaDDZKSUDaugavpilsST20:33:010:21:54Diploms
521. VijaSuhanovskaMārīteDaugavpilsST20:33:030:21:02Diploms
522. VitālijsAizbaltsGkmLDaugavpilsVT20:33:040:21:01Diploms
523. BaibaSvokoDaugavpilsSTA20:33:040:20:57Diploms
524. LīgaDžeriņaAglonaST20:33:070:21:39Diploms
525. GerdaVoguleRezekneST20:33:110:21:58Diploms
526. IvoDembovskisRēzekneVT20:33:110:21:57Diploms
527. EvitaBaukerteRīgaST20:33:130:21:06Diploms
528. GļebsDacjuksDaugavpilsVTB20:33:150:20:26Diploms
529. BaibaLūseRīgaST20:33:160:21:45Diploms
530. AigarsAlešnevičsDaugavpilsVTA20:33:170:21:37Diploms
531. HelēnaReinfeldeLiepājaSTB20:33:190:20:35Diploms
532. RūtaMelleSportlandLielvārdeST20:33:240:21:08Diploms
533. MārisSparānsKrustpilsVT20:33:250:20:57Diploms
534. BožēnaBikaunieceDaugavpilsSTA20:33:270:21:20Diploms
535. DaceDambeSK MagnenRēzekneST20:33:270:20:57Diploms
536. NikolajsGorbunovsDDZKSUDaugavpilsVT20:33:340:22:21Diploms
537. ArtūrsSmagarsDDZKSUDaugavpilsVT20:33:340:21:56Diploms
538. OksanaAndrejevaDaugavpilsST20:33:350:21:38Diploms
539. AleksandrsDruzsMārīteDaugavpilsVT20:33:350:22:05Diploms
540. PāvelsKozlovskisDaugavpilsVTA20:33:360:19:53Diploms
541. IļjaFjodorovsDaugavpilsVTA20:33:370:21:44Diploms
542. OskarsOmuļsZS34ArtBNDaugavpilsVT20:33:380:21:32Diploms
543. JekaterinaGoršantovaDaugavpilsSTA20:33:400:20:18Diploms
544. OlgaBringuleMārīteDaugavpilsST20:33:450:22:15Diploms
545. AstrīdaVēja-ĀboliņaSportlandGulbeneST20:33:470:21:40Diploms
546. NadeždaIvanovaDaugavpilsST20:33:490:22:04Diploms
547. RenātsKokinsDaugavpilsVT20:33:490:22:38Diploms
548. IlonaTropaBJK 'Gauja'ValmieraST20:33:500:21:37Diploms
549. NikolaBiezumaRīgaSTB20:33:550:22:18Diploms
550. DmitrijsJackevičsBiķernieku pamatskolaDaugavpils novadsVTA20:33:570:21:37Diploms
551. ArtaŪzuliņaJēkabpilsSTA20:33:570:21:50Diploms
552. IlvijaGribuškaRēzekneST20:33:570:21:51Diploms
553. AneteŪzuliņaJēkabpilsSTB20:33:570:21:50Diploms
554. GunitaŪzuliņaJēkabpilsSTA20:33:580:21:51Diploms
555. ŅikitaFjodorovsDaugavpilsVTA20:33:590:21:32Diploms
556. SņežanaSkudraDaugavpilsSTA20:34:000:21:44Diploms
557. IneseZlotņikovaSIA Joker Ltd.RēzekneST20:34:000:21:48Diploms
558. SandraVancāneSK TēraudsĶekavaST20:34:020:21:50Diploms
559. JānisDzerviniksRēzekneVT20:34:030:21:18Diploms
560. MarijaBogdanovaBiķernieku pamatskolaDaugavpils novadsSTA20:34:040:21:46Diploms
561. SabinaDaņilovaDaugavpilsSTB20:34:050:23:03Diploms
562. VeltaDzervinikaRēzeknes Valsts 1.ģimnāzijaRēzekneST20:34:050:21:19Diploms
563. LauraTamaneDaugavpilsSTB20:34:100:22:37Diploms
564. DaņilaLapušenskisDaugavpilsVTB20:34:120:22:37Diploms
565. IlzeBeinarovičaRīgaST20:34:130:21:53Diploms
566. AllaKoroļovaDDZKSUDaugavpilsST20:34:150:21:58Diploms
567. IneseKovalāneDDZKSUDaugavpilsST20:34:170:21:58Diploms
570. ĒriksJaskevičsRēzeknes novadsRēzekneVTB20:34:180:22:47Diploms
571. KatrīnaGeidāneRēzeknes 5.vskRēzekneSTB20:34:180:22:39Diploms
568. SanitaUlpeZS34ArtBNDaugavpilsST20:34:180:21:30Diploms
569. AleksejsMackevičsBiķernieku pamatskolaDaugavpils novadsVT20:34:180:21:48Diploms
572. AivarsLinkevicsRīgaVT20:34:190:22:24Diploms
573. LigitaKarklinaNavRigaST20:34:190:22:24Diploms
574. MareksJahimovičsDaugavpilsVTB20:34:190:21:21Diploms
575. VadimsPotašenkoDaugavpilsVT20:34:190:21:20Diploms
576. DainaSpalāneRīgaST20:34:230:21:59Diploms
577. GuntisKurošsDaugavpilsVTB20:34:240:21:40Diploms
578. TatjanaTokarevaST20:34:250:22:14Diploms
579. ArtjomsKovaļovsDaugavpilsVTB20:34:260:34:26Diploms
580. LeonsDriņģisVTB20:34:260:22:25Diploms
581. AivarsDriņģisZS34ArtBNDaugavpilsVT20:34:260:22:25Diploms
582. RobertsCakulsRēzekneVTB20:34:260:21:19Diploms
583. LindaŪdre-RizgaSportlandMadonaST20:34:280:21:47Diploms
584. AnnaMikulaneceVIRŠI-ADaugavpilsST20:34:290:34:29Diploms
585. Santa-LuīzaKorabļovaDaugavpilsST20:34:300:22:38Diploms
586. RenāteZalivskaDDZKSUDaugavpilsST20:34:320:22:00Diploms
587. KsenijaBelovaDaugavpilsST20:34:320:22:38Diploms
588. DagnisPiļānsVIRŠI-ADaugavpilsVT20:34:330:25:50Diploms
589. AleksejsJefremkinsDaugavpilsVTB20:34:330:21:21Diploms
590. ArtursŠčukinsValmieraVT20:34:350:22:49Diploms
591. ElīzaBaleikoDaugavpilsST20:34:350:22:38Diploms
592. RitaLatkovskaRITAVarakļāniST20:34:350:22:26Diploms
593. ElīnaGulbeRīgaST20:34:360:22:12Diploms
594. LīvaPuķīteRīgaSTB20:34:370:22:46Diploms
595. LauraPlataceRēzekneST20:34:390:22:48Diploms
596. AnnaUnzuleDaugavpilsSTB20:34:400:22:11Diploms
597. ŅikitaKoževķinovsDaugavpilsVT20:34:430:21:52Diploms
598. JevgenijaMillereABC softwareRīgaST20:34:450:22:30Diploms
599. ValentīnsGolubevsDaugavpilsVTA20:34:460:21:57Diploms
600. LindaStreikeDaugavpilsSTA20:34:460:21:51Diploms
601. AilinsCauņaRēzeknes 5.vidusskolaRēzekneVTB20:34:480:22:48Diploms
602. LauraBruņenieceLaismeņaDaugavpilsST20:34:480:23:19Diploms
603. JānisKolužsDa-MarathonDaugavpilsVT20:34:480:24:29Diploms
604. VijaMeškovskaDaugavpils 21. pirmskolas izglītības iestādeDaugavpilsST20:34:490:22:07Diploms
605. AleksandrsĻuļsJCI LatgaleDaugavpilsVT20:34:490:22:02Diploms
606. Miks-JānisŠternsMARATONA KLUBSAizputeVTB20:34:490:21:12Diploms
607. AivisRižanovsBalviVT20:34:540:22:40Diploms
608. AgitaGeidāneRēzekneST20:34:540:22:39Diploms
609. JeļenaDedeleDaugavpilsST20:34:570:22:09Diploms
610. DaceRudzusiekaSportlandRīgaST20:34:590:22:20Diploms
611. TatjanaBondereDaugavpilsST20:34:590:22:59Diploms
612. TatjanaSavčenkoDaugavpilsST20:34:590:22:59Diploms
613. SvetlanaKozlovaDaugavpilsST20:34:590:23:00Diploms
614. VinetaBergaSiguldaST20:35:000:22:39Diploms
615. AnnaGošaMARATONA KLUBSVentspilsSTB20:35:010:22:36Diploms
616. SabīneGošaMARATONA KLUBSVentspilsST20:35:010:22:36Diploms
617. KristinaČubrevičaBiķernieku pamatskolaDaugavpils novadsSTB20:35:020:22:12Diploms
618. LidijaDvorjanikovaSalienas vidusskolaSalienaSTB20:35:020:22:31Diploms
619. IngaLeķeST20:35:030:22:19Diploms
620. VeronikaKrūmgoldeDaugavpilsST20:35:050:23:06Diploms
621. MadaraFogeleSportlandRēzekneSTA20:35:060:22:26Diploms
622. TatjanaKurtišaDaugavpilsST20:35:080:22:13Diploms
623. ĒrikaBurbeDaugavpilsST20:35:100:23:07Diploms
624. SanitaMaurīte-ŠmiteRīgaST20:35:110:22:05Diploms
625. KrišjānisNoviksALOJA-STARKELSENValmieraVTA20:35:110:22:19Diploms
626. JanaVasileMARATONA KLUBSAizputeSTB20:35:120:21:59Diploms
627. Estere-KarolīnaŠmiteMARATONA KLUBSAizputeSTB20:35:120:21:13Diploms
628. NataļjaPiļdikaDaugavpilsSTA20:35:120:22:36Diploms
629. MaksimsOparejsDaugavpilsVT20:35:130:22:36Diploms
630. Alekss-ArtūrsFareņuksDaugavpilsVTB20:35:190:21:53Diploms
631. MihailsFeldhūnsVT20:35:210:22:11Diploms
632. KatrinaBarsevskanDaugavpilsST20:35:220:21:44Diploms
633. JānisOdnoralisValmieraVT20:35:240:24:00Diploms
634. MadaraVanagaJelgavaST20:35:240:23:59Diploms
635. ElīzaMuzikaVSK NoskrienJumpravaSTB20:35:250:22:43Diploms
636. BoženaTeivāneLīvānu BJSSLīvāniST20:35:300:23:07Diploms
637. NatālijaŠčukinaValmieraST20:35:320:22:49Diploms
638. MarinaKrievāneST20:35:320:22:46Diploms
639. SandaPoguleJaunpiebalgaST20:35:390:22:45Diploms
640. SandisVolmanisJaunpiebalgaVT20:35:390:22:44Diploms
641. LindaŠarkovskaRēzekneST20:35:400:23:11Diploms
642. EvelīnaRēdereRēderu bandaTīraineSTB20:35:410:22:47Diploms
643. LigitaAncāneLīvāniST20:35:470:23:15Diploms
644. SelīnaAuguleSaulkrastiSTB20:35:470:22:38Diploms
645. NataļjaFadejevaMārīteDaugavpilsST20:35:500:22:49Diploms
646. SnežanaŠvedeMārīteDaugavpilsST20:35:520:35:52Diploms
647. NormundsLaizānsSportlandJēkabpilsVTB20:35:520:22:29Diploms
648. EvaMasaļskaDaugavpilsSTA20:35:550:23:00Diploms
649. BeāteLaizāneSportlandJēkabpilsST20:35:560:22:29Diploms
650. OskarsPuļļaSportlandAlūksneVT20:35:560:22:29Diploms
651. RobertsRitiņšRēzeknes Katoļu vskRēzekneVTB20:35:590:22:41Diploms
652. ArvilsPundursDaugavpils novadsDaugavpils novadsVT20:36:000:23:52Diploms
653. KristīnaVasiļjevaDaugavpilsSTA20:36:010:23:13Diploms
654. JurisGailisRīgaVT20:36:010:23:26Diploms
655. RitvarsGailisRĪGAVTB20:36:010:23:26Diploms
656. ReinisGailisRĪGAVTB20:36:010:23:27Diploms
657. DanielsRēķisRīgaVT20:36:010:23:27Diploms
658. ValērijaPeseckaDaugavpilsSTA20:36:050:22:58Diploms
659. GeorgijsPliskaDaugavpilsVT20:36:050:22:59Diploms
660. RaimondaPoreBigbankRīgaST20:36:070:22:47Diploms
661. Katrīna-DārtaNovikaALOJA-STARKELSENValmieraSTB20:36:090:23:19Diploms
662. MāraKļaviņaSK MAGNENRēzekneST20:36:140:23:38Diploms
663. MadaraBērziņaJelgavaST20:36:170:22:46Diploms
664. Annija-KristaBērzņaPāvilostaST20:36:170:22:46Diploms
665. KristīneŠiļūnarīgaST20:36:190:23:10Diploms
666. MartaTrafimovičaDaugavpilsST20:36:220:23:04Diploms
667. JānisPinkulisBaltic EventsVT20:36:230:23:43Diploms
668. LauraŽigarkovaDaugavpilsST20:36:250:23:09Diploms
669. IgorsAfoničsDaugavpilsVTB20:36:270:22:10Diploms
670. TatjanaSavičaDDZKSUDaugavpilsST20:36:280:23:07Diploms
671. SergejsDemenkovsDDZKSUDaugavpilsVT20:36:280:23:22Diploms
672. LindaPudāneDaugavpilsSTB20:36:370:23:17Diploms
673. LāsmaNovikaRēzekneSTB20:36:370:22:42Diploms
674. ValērijaUrbānejaunsardze/da-marathonDaugavpilsSTA20:36:390:21:54Diploms
675. MarksPabēržsDaugavpilsVTA20:36:390:22:47Diploms
676. JovitaPileckaLLU Vides un būvzinātņu fakultāteJelgavaST20:36:410:23:04Diploms
677. LindaPutromaDaugavpilsSTB20:36:410:23:17Diploms
678. JeļizabetaKoļesnikajaunsardze/da-marathonDaugavpilsSTA20:36:430:21:54Diploms
679. DmitrijsVišņevskisDaugavpilsVTB20:36:430:24:32Diploms
680. KristiānaBiezumaRīgaSTB20:36:440:23:42Diploms
681. AnnaPormaneMenkyRīgaST20:36:440:23:13Diploms
682. OļegsIvanovsSIA Ceram OptecLīvāniVT20:36:450:22:42Diploms
683. VladimirsIvanovsDaugavpilsVTB20:36:470:23:11Diploms
684. MontaSilenieceSmilteneSTA20:36:470:23:32Diploms
685. RafaelsMamedovs15.piiDaugavpilsVT20:36:500:23:42Diploms
686. BaibaJuškevičaRēzekneSTB20:36:500:21:53Diploms
687. LigitaTumāneRēzekneST20:36:500:21:52Diploms
688. KatrīnaKivkuleMangaļsalaRīgaSTB20:36:510:23:07Diploms
689. EvelīnaVasiļjevaDaugavpilsSTB20:36:520:23:07Diploms
690. AliseGriķeDaugavpilsST20:36:520:23:36Diploms
691. LiānaČernecovaST20:36:520:23:18Diploms
692. IevaPaškevičaRēzekneSTB20:36:540:24:05Diploms
693. TatjanaBagrova15.piiDaugavpilsST20:36:570:23:21Diploms
694. ŅikitaGolubevsJaunsardze/da-marathonDaugavpils novadsVTA20:37:040:23:13Diploms
695. EvitaMiglāneda-marathonDaugavpils novadsST20:37:070:24:03Diploms
696. InetaMiglāneDauvavpils novadsDaugavpilsSTB20:37:070:24:03Diploms
697. EdgarsMiglānsVT20:37:070:24:04Diploms
698. JānisJustamentsRīgaVT20:37:090:22:48Diploms
699. VasilijsSokolovsDDZKSUDaugavpilsVT20:37:150:24:48Diploms
700. DmitrijsSmuļkoDaugavpilsVTB20:37:160:24:03Diploms
701. SandisPromsDaugavpilsVTA20:37:170:24:23Diploms
702. ViktorijaIzotovaDaugavpilsST20:37:170:24:15Diploms
703. DinaSomaDaugavpilsSTA20:37:170:24:24Diploms
704. AisteŠnipaityteUkmergeST20:37:180:24:26Diploms
705. RaulsDzalbeDaugavpilsVTB20:37:190:24:33Diploms
706. MišeļsLaškovskisDaugavpilsVTB20:37:240:22:22Diploms
707. KristīneRubīneRigaST20:37:280:23:43Diploms
708. MegijaVilkaMARATONA KLUBSAizputeSTB20:37:290:23:18Diploms
709. IrinaGlaudiņaInfinityRēzekneST20:37:350:25:00Diploms
710. SantaTihanovaDaugavpilsSTB20:37:380:24:09Diploms
711. ViktorijaAsorovskaDaugavpilsST20:37:390:23:47Diploms
712. KlāvsKlaparsVSK NoskrienValmieraVTB20:37:410:24:36Diploms
713. AnnaKijaškoInfinityRēzekneSTB20:37:420:23:51Diploms
714. DaniilsKijaškoInfinityRēzekneVTB20:37:420:23:52Diploms
715. DiānaEižvertiņaRīgaST20:37:430:23:58Diploms
716. AnitaKlesjune-MežuleDaugavpilsSTB20:37:440:24:10Diploms
717. ValērijaCervinskaDaugavpilsSTB20:37:440:23:49Diploms
718. AivarsJukšsDaugavpilsVT20:37:460:23:59Diploms
719. AnnaVasiļjevaDaugavpilsSTB20:37:470:23:49Diploms
720. MariaVaļuma-TalkiuDaugavpilsSTB20:37:470:23:45Diploms
721. InetaDukšinskaDaugavpilsSTB20:37:510:25:11Diploms
722. AnastasijaRimicāneBiķernieku pamatskolaDaugavpils novadsSTB20:37:520:22:18Diploms
723. JolantaVucāneDaugavpilsST20:38:000:24:13Diploms
724. AļonaIvanovaHadronu kolaidera pavēlniekiDaugavpilsST20:38:000:24:30Diploms
725. JānisDukšinskisDaugavpils DomeDaugavpilsVT20:38:000:25:11Diploms
726. JevgenijsŽuksKrāslavaVT20:38:020:23:22Diploms
727. IlzeJonāneHadronu kolaidera pavēlniekiDaugavpilsST20:38:020:24:30Diploms
728. RodionsŅeverovsRīgaVTB20:38:020:23:23Diploms
729. TatjanaJacenukaDaugavpilsST20:38:030:24:28Diploms
730. OļesjaSoboļevskaDaugavpilsST20:38:060:23:34Diploms
731. ViktorijaVišņevskaDaugavpilsSTA20:38:070:24:25Diploms
732. SintijaLocaDaugavpilsSTA20:38:080:23:50Diploms
733. IngaČehovičaDaugavpilsST20:38:080:24:13Diploms
734. ArnoldsZaicevsDaugavpilsVTA20:38:090:24:32Diploms
735. IvansRustakovsDaugavpilsVTB20:38:180:22:56Diploms
736. ArtursKamenskisDaugavpilsVTB20:38:190:23:01Diploms
737. ViktorijaGiruckaDaugavpilsST20:38:230:24:15Diploms
738. IngūnaMēneseAivieksteST20:38:240:24:54Diploms
739. NatalijaKosihaDaugavpilsST20:38:250:24:28Diploms
740. JanaPaidereDaugavpilsST20:38:280:24:54Diploms
741. BetijaBigačaMARATONA KLUBSAizputeSTB20:38:320:23:33Diploms
742. RainersRutkovskisTukumsVTB20:38:330:24:57Diploms
743. AlisaMaļčevaDaugavpilsSTB20:38:330:23:34Diploms
744. LieneBikernieceLīvāniST20:38:330:24:25Diploms
745. KristīnaRamanauskaite-KiduleDaugavpilsST20:38:340:24:05Diploms
746. ElvīraTrejgeDaugavpilsST20:38:340:24:29Diploms
747. EdīteKrūmiņaJēkabpilsST20:38:390:24:24Diploms
748. SvetlanaBogdanovaDaugavpilsSTA20:38:430:24:17Diploms
749. MārisGarkulsDDZKSUDaugavpilsVT20:38:440:24:41Diploms
750. RomualdsSaušsDa-marathonDaugavpils novadsVT20:38:440:25:06Diploms
751. EvitaMaliņaDaugavpilsSTA20:38:440:24:17Diploms
752. ArtūrsBeļskisDaugavpilsVTB20:38:440:23:17Diploms
753. ElvīraFraņkovaDaugavpilsSTA20:38:440:24:17Diploms
754. EdgarsČerkovskisEKARīgaVT20:38:450:24:55Diploms
755. KirilsMitrofonovsSPARS - MKDaugavpilsVTB20:38:480:24:29Diploms
756. IvetaRudkaDaugavpilsSTA20:38:500:24:24Diploms
757. IrinaIvanovaDaugavpilsSTA20:38:530:24:50Diploms
758. SandraGradkovskaRīgaST20:38:560:24:58Diploms
759. InāraKuharokovaDaugavpilsST20:39:030:25:29Diploms
760. JevgeņijsOļenovsDDZKSUDaugavpilsVT20:39:070:25:29Diploms
761. EleonoraGeibaDaugavpilsSTA20:39:080:24:52Diploms
762. AnastasijaPetrovaDaugavpilsSTA20:39:080:24:53Diploms
763. SintijaLungevičaSportlandMadonaST20:39:110:24:52Diploms
764. RebekaStrodeDaugavpilsSTA20:39:110:24:25Diploms
765. SandraViekale-GasjūneJelgavaST20:39:150:24:43Diploms
766. TomsViekals-GasjūnsJelgavaVTB20:39:160:24:43Diploms
767. KristapsNoviksSK MAGNENRēzekneVTB20:39:180:25:09Diploms
768. SarmisVecelisMārīteDaugavpilsVTB20:39:190:25:59Diploms
769. ValerijansJerimejevsGkmlDaugavpilsVT20:39:200:22:44Diploms
770. LāsmaMorozovaSportlandBaldoneST20:39:250:24:53Diploms
771. KristīneMeirāneSTA20:39:250:24:25Diploms
772. VasīlijsMinajevsRigaVT20:39:250:24:51Diploms
773. LauraPāvulēnaSportlandRīgaST20:39:270:25:11Diploms
774. AndrisIesalnieksSporta ielaJēkabpilsVT20:39:310:24:58Diploms
775. EvitaIesalniecesporta ielaJēkabpilsSTB20:39:320:24:58Diploms
776. SandijaOzoliņaLLU Vides un būvzinātņu fakultāteJelgavaST20:39:320:24:22Diploms
777. NadeždaGiptereDaugavpils DomeDaugavpilsST20:39:330:25:04Diploms
778. GundegaPuķīteST20:39:340:25:14Diploms
779. SņežanaVasiļevskaDaugavpilsSTA20:39:350:25:31Diploms
780. EvijaKornilovaDaugavpils DomeDaugavpilsST20:39:390:25:33Diploms
781. SvetlanaVeceleMārīteDaugavpilsST20:39:430:25:58Diploms
782. SemenBabulDaugavpilsVTB20:39:480:24:29Diploms
783. SantaAndžāneST20:39:540:25:11Diploms
784. PēterisGabrānsVT20:39:550:25:10Diploms
785. IjaVagaleST20:40:080:25:39Diploms
786. EmīlsSokolovsDaugavpilsVTB20:40:080:24:45Diploms
787. KristersArtejevsSkrienam kopāValmieraVTB20:40:140:27:01Diploms
788. DagnijaPriedeJelgavaST20:40:170:25:25Diploms
789. AleksandrsDauksteSK Ozolnieki 60+JūrmalaVT20:40:240:25:42Diploms
790. IneseMaliņaDaugavpilsSTB20:40:290:25:16Diploms
791. AndraLabanovskaJelgavaST20:40:310:25:45Diploms
792. AleksejsSemjonovsGKmlDaugavpilsVT20:40:320:25:43Diploms
793. GrētaGrundaDaugavpilsSTA20:40:320:24:38Diploms
794. LauraKūliņaDaugavpilsSTA20:40:330:24:38Diploms
795. MārtiņšVeserisRīgaVT20:40:360:25:31Diploms
796. DainisŽubeckisLATTELECOMRīgaVT20:40:360:24:04Diploms
797. Elīza-RobertaPurgaileĀdažiSTB20:40:380:25:07Diploms
798. DainisSusejsRēzeknes tehnikumsRēzekneVT20:40:400:25:27Diploms
799. JurijsMorozsBiķernieku pamatskolaDaugavpils novadsVTA20:40:550:24:57Diploms
800. DianaPilipecaBiķernieku pamatskolaDaugavpils novadsST20:40:550:24:57Diploms
801. AnnaPuškarjovaBiķernieku pamatskolaDaugavpils novadsSTB20:40:550:24:57Diploms
802. AlinaJerjomenkoDaugavpilsSTA20:41:000:24:45Diploms
803. ArvisŠtaltsMoller Auto VentspilsJūrmalaVTB20:41:040:25:29Diploms
804. LaumaSitnikaDaugavpilsSTB20:41:050:25:48Diploms
805. MelisaPotapovaDaugavpilsSTB20:41:070:25:48Diploms
806. LauraVucenaDaugavpilsSTB20:41:070:25:48Diploms
807. AleksandrsKaufmansDaugavpilsVTB20:41:170:23:50Diploms
808. KristinaGerasimovaBiķernieku pamatskolaDaugavpils novadsSTB20:41:330:24:57Diploms
809. JūlijaMeščerikovaRīgaST20:41:360:26:30Diploms
810. ValērijaMinčenkoDaugavpilsSTB20:41:470:25:27Diploms
811. TatjanaRimicāneBiķernieku pamatskolaDaugavpils novadsSTB20:41:470:25:11Diploms
812. IlutaKriškijāneJCI LatgaleDaugavpilsST20:41:490:27:32Diploms
813. DagnijaSusejaRēzekneSTB20:41:570:26:35Diploms
814. AleksisKinašsDaugavpilsVTA20:42:090:26:20Diploms
815. KristsTeterovskisJelgavaVTB20:42:290:27:10Diploms
816. UģisTeterovskisJelgavaVT20:42:310:27:09Diploms
817. OlgaJesseDaugavpils DomeDaugavpilsST20:42:400:26:07Diploms
818. LindaMenickaDaugavpilsST20:42:490:27:13Diploms
819. RenāteZdanovskaDaugavpilsST20:42:520:27:13Diploms
820. OlgaJakovļevaDaugavpilsSTB20:42:540:26:59Diploms
821. AnastasijaGraudiņaDaugavpilsSTB20:42:560:26:23Diploms
822. DženiferaZēbergaVSK Noskrien LiepājaLiepājaSTB20:43:020:26:07Diploms
823. AinarsZēbergsVSK Noskrien LiepājaLiepājaVT20:43:020:26:07Diploms
824. IlonaMaksimčikaDaugavpilsST20:43:130:27:33Diploms
825. DaigaBresavaRīgaST20:43:130:27:38Diploms
826. VladimirsVišņakovsDaugavpilsVT20:43:270:27:33Diploms
827. KatrīnaĶēniņaSaulkrastiSTB20:43:370:26:21Diploms
828. NatashaWarcholakgolubiozikminskST20:43:380:27:26Diploms
829. DainaLaizāneViesīteST20:43:450:27:03Diploms
830. DiānaGiruckaDDZKSUDaugavpilsST20:43:590:27:08Diploms
831. JanīnaRinķevičaDDZKSUDaugavpilsST20:43:590:27:08Diploms
832. DiānaPanteļejevaDDZKSUDaugavpilsST20:43:590:27:08Diploms
833. Nika-VeronikaKļaviņaSK MagnenRēzekneST20:44:330:28:20Diploms
834. MadaraSomaDaugavpilsSTA20:44:410:29:03Diploms
835. IvetaŠķinčaDaugavpilsSTA20:44:580:29:11Diploms
836. MargaritaVilcāneDaugavpilsSTA20:44:580:29:11Diploms
837. KarinaGerasimovaBiķernieku pamatskolaDaugavpils novadsSTB20:45:060:28:23Diploms
838. AnastasijaZavadskaSalienas vidusskolaSalienaSTB20:45:100:28:28Diploms
839. ArinaGributeSalienas pagastsSalienas pagastsSTB20:45:120:28:27Diploms
840. VeraKoževķinovaDaugavpilsSTB20:45:140:28:47Diploms
841. EriksGasparovičsDaugavpilsVTB20:45:400:29:02Diploms
842. NatālijaRuļukaJCI LatgaleDaugavpilsST20:45:420:28:28Diploms
843. DinārsGorniksJCI LatgaleDaugavpilsVT20:45:420:28:28Diploms
844. LauraRekeDaugavpilsSTB20:45:570:29:02Diploms
845. ĒrikaŠušarteMārīteDaugavpilsST20:45:570:29:01Diploms
846. LeonidsTihanovsDaugavpilsVT20:46:030:29:01Diploms
847. ViolaSurmovičaDaugavpilsSTB20:46:050:29:01Diploms
848. RutaPriedeJCI LatgaleDaugavpilsST20:47:160:30:30Diploms
849. KarīnaKoļcovaMārīteDaugavpilsST20:47:170:27:24Diploms
850. GitaBernāneDaugavpilsSTA20:47:170:30:07Diploms
851. LauraBolužaDaugavpilsSTA20:47:170:30:08Diploms
852. PaulaĶipureDaugavpilsSTA20:47:270:30:14Diploms
853. NadīnaBergaSkrienam kopāValmieraSTA20:47:340:28:53Diploms
854. Andris-EdgarsArtejevsSkrienam kopāValmieraVTB20:47:360:28:53Diploms
855. IevaGarančaRīgaST20:47:400:30:38Diploms
856. ViktorsJegorovsDaugavpilsVTB20:47:470:28:51Diploms
857. LoretaKnospiņaSkrienam kopāValmieraSTB20:47:470:28:49Diploms
858. AnnaĶipureDaugavpilsSTB20:47:480:30:34Diploms
859. JanaJasinskaDaugavpilsSTA20:48:070:29:24Diploms
860. SintijaVanagaDaugavpilsSTA20:48:070:29:24Diploms
- LaumaRitiņaRēzeknes Katoļu vskRēzekneSTA0DNF Diploms
- SanitaPopovičevaDaugavpilsST0DNF Diploms
- DarījaStepanovaDaugavpilsSTB0DNF Diploms
- ReinisSalenieksPreiļu 1.pamatskolaPreiliVTB0DNF Diploms