Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāMTB velobrauciens "Apkārt Burtnieku ezeram" / 17.06.2017

Kopvērtējums

Rezultāti pa grupām

S15

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. RenāteRodionovaCarnikavas sporta centrsCarnikava11:37:26
2. RenāteKārkliņaMazsalaca12:18:10

V15

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. BrunoBinovskisTeikas vsk.Rīga11:33:50
2. GustsSimsonsMTB PriekuļiJāņmuiža11:53:00
3. Mārcis-AndrejsTeriņšValmieras velovienība11:59:13
4. ValdisPivarsOgre12:06:15
5. MārcisBērziņš12:07:21

S16

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. KarīnaHarkinaVidzemes mērnieks/ DAKO ZiemeļvidzemeGaujiena12:11:19

V16

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. IngarsMartinovsLizums11:33:50
2. Kārlis-KrišjāniRusmanisMazsalaca11:50:14

S20

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. LāsmaOzolaPATRIA BOTTECCHIARīga11:31:51
2. MadaraFūrmaneKombucha.lv/Bikram Yoga Riga11:33:41
3. AnitaAntoneBaldones velokomandaBaldone11:37:45
4. AnnaTaučaRīgas pašvaldības policijaRīga11:56:00
5. MadaraKukaineRīgas pašvaldības policijaRīga12:01:26
6. LitaKrjukovaBauska12:04:42
7. ElīnaTauvēna12:22:25
8. ElīnaGrase13:27:06

V20

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. JānisRubiksSportlife.lv11:27:43
2. JēkabsJaunslavietisEbike MachineKOKŠI11:27:50
3. ArvīdsZantsMTB Garkalne11:30:28
4. GintersOzolsVidzemes mērnieks/ DAKO Ziemeļvidzeme11:33:50
5. AndrisBērziņšKSKRubene11:45:22
6. GvidoBuliņšPēdu navSēļi11:47:40
7. EdgarsKrjukovsBauska12:04:51
8. ElvijsLiepiņšVidzemes mērnieks/ DAKO ZiemeļvidzemeValmiera12:05:01
9. RaimondsPērkonsRīgas pašvaldības policijaRīga12:18:57

S30

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. SindijaSkangaleKombucha.lv/Bikram Yoga Riga/SwedbankRīga11:34:11
2. ZandaRutkovskaĀdažiVeloRīga11:45:21
3. LīgaActiņaELKORRīga11:48:26
4. SandraBalodeRīgas pašvaldības policijaRīga12:01:18
5. BeāteVecvagareTimiānsLiepāja12:03:05
6. BaibaOrgaRīga12:12:31
7. LauraCeļmillere-Ice12:12:35
8. MarikaKuļikovaPiņķi12:18:16
9. DiānaJurēvičaRīgas pašvaldības policijaRīga12:18:51
10. SanitaLočmeleWunder LatviaValmiera12:25:45
11. MonikaLevkānePiepeIkšķile12:52:35
12. IngaBraučaRīgas pašvaldības policijaRīga13:02:18
13. AgneseZemmereIkšķile13:02:52

V30

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. DimitriySorokinRietumu Banka-RīgaRīga11:26:40
2. MārtiņšVīksneFilter Hawaii Express11:28:15
3. JānisVanagsValmieras velovienība11:30:30
4. ZigmārsZučiksVidzemes mērnieks/ DAKO ZiemeļvidzemeRīga11:30:30
5. KirilsPogodinsFans AP-PrintRīga11:30:37
6. IlgvarsŠmitsPēdu navĒrģeme11:30:43
8. AgrisKrievānsPēdu navNaukšēni11:31:34
7. MārisRubiksValmieras velo vienībaRīga11:31:34
9. LaurisMorovskisASK PATRIA MTBRīga11:31:44
10. UldisCeskeBelo Cycling ProjectRīga11:37:45
11. SergejsKompaRīga11:37:46
12. GatisPenkaPēdu navMazsalaca11:37:46
13. DāvisSirmaisVidzemes mērnieks/ DAKO ZiemeļvidzemeValmiera11:48:23
14. UldisVeinbergsValmiera11:48:25
15. MārtiņšVaitkevičsPiņķi11:53:03
16. VadimsSavčenkoRiga11:53:08
17. JānisMillersBURTNIEKU NOVADSBurtnieku novads11:53:15
18. AlēnsJukšinskis12:00:17
19. IngusBuncevsBurtnieku novads12:02:03
20. MārisPētersonsPēdu navBurtnieku nov.12:12:31
21. JānisĶibermanisBURTNIEKU NOVADSBurtnieku novads12:16:50
22. AivarsOdziņš12:18:26
23. MārisJurēvičsRīgas pašvaldības policijaRīga12:18:57
24. ValdisSedlovsSwedbankValmiera12:19:21
25. KasparsBalodisPiepeJurmala12:25:37

S40

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. KristīneKazakaSporta Klubs WENDI11:56:24
2. GundaPlūmanePēdu navMazsalaca12:04:08
3. KristīneŠulceOne lifeRiga12:07:50
4. VinetaRūsiņaRīga12:28:32
5. SantaĀbelīteMazsalaca12:30:20
6. AstraLaugaleRīga12:36:50
8. DaceKarlivāneBurtnieku novads12:47:03
7. GitaBaltāBurtnieku novads12:47:03
9. GintaŪdreRīgas pašvaldības policijaRīga12:50:47

V40

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. IngusOzolantsBike Challenge Latvia11:30:31
2. JānisVimbaValmieras velovienïbaValmiera11:30:32
3. IntsLērmeVidzemes mērnieks/ DAKO Ziemeļvidzeme11:30:38
4. ArtisBuliņšPēdu navSēļi11:31:44
5. ArtisKrievānsPēdu navValmiera11:33:23
6. DzintarsOsītisPriekuļi11:33:41
7. UģisOzolsVidzemes mērnieks/ DAKO Ziemeļvidzeme11:34:04
8. IntarsGagainisBaldones velokomandaBaldone11:34:08
9. AndisGailisVALMIERA11:34:12
10. DzintarsHarkinsVidzemes mērnieks/ DAKO ZiemeļvidzemeGAUJIENA11:43:04
11. DainisAļeksējevsVidzemes mērnieks/ DAKO Ziemeļvidzeme11:47:40
12. AndrisBrokānsPēdu navMazsalaca11:47:40
13. KasparsAksenoksCSDDRiga11:52:19
14. GintsĒrenbotsPiņķi11:55:49
15. GunārsVitkovskisvelobraucējs no MaskačkasRīga11:58:14
16. ArmandsBinovskisTEIKA NEMIRSTRīga11:59:26
17. MārtiņšBalodisRīgas pašvaldības policijaRīga12:01:19
18. RenārsArājsVidzemes mērnieks/ DAKO ZiemeļvidzemeValmiera12:07:23
19. ArnisReveliņšCOURLAND CLUBTalsi12:16:02
20. IvarsBērziņšVecate12:18:15
21. OskarsGalzonsNāgelmuiža12:25:51

S50

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. RitaGolvereTwixPiņķi11:57:50
2. SolvitaSikaIkšķile VeloIkšķile12:04:52

V50

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. SergejsĻubickisELKORRīga11:30:33
2. SergejsRodionovsĀdažiVeloCarnikava11:30:40
3. JānisRutkupsLiVelo/ZeltaZemeTalsi11:33:34
4. VarisVektersLECParkmali11:34:08
5. AinārsApinisVidzemes mērnieks/ DAKO Ziemeļvidzeme11:34:11
6. ValērijsGolversPiņķi11:37:55
7. ElmārsOlšteinsĀdažiVeloĀdaži11:45:11
8. ValdisNītiņšSporta Klubs WENDICēsis11:47:40
9. IvarsZvirbulisPēdu navValmiera11:47:42
10. ArtisGedrovicsVellapēdaRīga11:48:26
11. VilnisGramsSigulda11:50:13
12. AldisSimsonsMTB PriekuļiJāņmuiža11:53:01
13. JurisTišaņinovs11:53:13
14. ValdisKokorišsMonaRīga11:53:24
15. NormundsTalcisRīga11:57:30
16. DidzisVītolsLECValmiera11:59:50
17. NormundsKalniņšPRO VIARīga11:59:57
18. PēterisNaglisVARI-DARIRĪGA12:00:43
19. RaimondsTimmaTimma & CoRīga12:04:59
20. JānisVidovskispēdu navMazsalaca12:10:06
21. ValdisKampussPēdu navMazsalaca12:12:19
22. ViktorsAprups-Rīga12:33:08

V60

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. AndrisPertsRīga11:41:48
2. PēterisSerovsCēsis11:51:13
3. AndrisPivarsOgre12:05:53
4. ValērijsPavlovsRīga12:06:28