Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāDobeles nakts skrējiens 2016 / 28.05.2016

Kopvērtējums

Rezultāti pa grupām

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaGrupaApļiFinišs1. laiks2. laiks
1. OskarsBlausNBSJELGAVAVE20:16:090:07:560:08:13
2. Andrejs-DāvisKmetjuksMežinieku pamatskolaDobeleVE20:16:180:07:490:08:29
3. GuntarsAkmansMARATONA KLUBSOzolniekiVE20:17:080:08:210:08:48
4. AndisPušņakovsActive APDobeleVE20:17:140:08:220:08:53
5. RaimondsLevickisDobeles Sporta skolaDobeleVE20:17:360:08:360:09:01
6. ViestursDūzisAQUATICSDobeleVE20:17:440:08:440:09:00
7. IgoRadžabovsSkrundaVE20:18:020:09:160:08:46
8. KristapsBušsPATRIAVE20:18:280:08:570:09:32
9. DanielaLeitāneAQUATICSDobeleSE20:18:370:08:570:09:41
10. ArtūrsOrupsVE20:18:480:08:550:09:53
11. DāvisCālbergsDobeleVE20:19:010:09:260:09:36
12. ĢirtsFišersDobeleVE20:19:080:09:220:09:46
13. AnnijaPušņakovaActive APDobeleSE20:19:170:09:240:09:54
14. Kristers-ArtisĻaksaMežinieku pamatskolaDobeleVE20:19:200:09:300:09:50
15. DiānaOlupaGardeneSE20:19:290:09:190:10:11
16. EduardsPāķisGHK SaulkrastiSaulkrastiVE20:19:430:10:000:09:43
17. Elīna-AustraSiliņaFolkmaņiSaulkrastiSE20:19:440:09:340:10:11
18. LaurisBernānsFolkmaņiJelgavaVE20:19:450:09:360:10:10
19. ElvinsFreijsAQUATICSDobeleVE20:20:170:10:000:10:17
20. AnželikaMiezīteDOBELESE20:20:190:10:050:10:14
21. ElvisKmetjuksMežinieku psk.DobeleVE20:20:250:09:470:10:38
22. LaurisĀboliņšVE20:20:370:09:430:10:54
23. MārtiņšSargūnsDobeleVE20:20:430:09:560:10:47
24. EdgarsKrickisDobeleVE20:20:460:10:040:10:42
25. AlinaKačanovaDagdaSE20:20:570:10:000:10:57
26. KlāvsPlešsDobeleVE20:21:200:10:180:11:02
27. TonijsLeitānsAQUATICSDobeleVE20:21:210:11:010:10:20
28. MārisFekļistovsDobeleVE20:21:340:11:170:10:17
29. EvijaBuleDobeleSE20:21:420:10:320:11:10
30. OliversSkurdeiksDobeleVE20:21:440:10:260:11:19
31. IngaBernāneFolkmaņiJelgavaSE20:21:440:10:260:11:19
32. EdijsMeļķisVE20:21:510:10:130:11:39
33. KristapsKļaviņšDobeleVE20:21:520:10:180:11:34
34. ArtaPušņakovaDobeles SS/Active APDobeleSE20:22:140:10:290:11:45
35. Niks-AkselsJanovičsAQUATICSVE20:22:150:10:290:11:47
36. RūdolfsKindzulisJaunpilsVE20:22:180:11:070:11:12
37. ElīnaJudinaFolkmaņiJelgavaSE20:22:230:10:450:11:38
38. MārtiņšMarcevičsDobeleVE20:22:500:10:090:12:42
39. LindaSiliņaAQUATICSDobeleSE20:23:360:11:200:12:16
40. EvitaLeitāneAQUATICSDobeleSE20:23:410:11:260:12:15
42. NiksZilišsDobeleVE20:23:430:11:440:11:59
41. ViktorijaJuhimenkoJeldWenDobeleSE20:23:430:11:280:12:15
43. RaimondsZoltnersDobeleVE20:23:500:12:080:11:43
44. ĢirtsŠtraubeDobeleVE20:23:500:12:030:11:48
45. SigitaGrietenaSweet coconutsDobeleSE20:24:220:11:470:12:35
46. IgorsRadžabovsSkrundas muižaSkrundaVE20:24:250:12:030:12:22
47. MarksBlumfeldsDobeleVE20:24:590:11:540:13:05
48. Laura-KristiānaStivriņaMežinieku psk.SE20:24:590:11:540:13:05
49. ZinaRadžabovaSkrundaSE20:25:000:12:120:12:48
50. ElīnaKreicbergaDobeleSE20:25:310:12:120:13:19
51. Linda-KristiānaKurakinaDobeleSE20:25:400:11:310:14:10
52. AnitaFišereDobeleSE20:25:550:12:280:13:27
53. EdgarsRuķerisDobeleVE20:26:020:12:080:13:55
54. Rainers-KristiansSilkalnsDobeleVE20:26:090:12:330:13:36
55. AntraŠevļakovaSweet CoconutsDobeleSE20:26:280:12:460:13:42
- VioletaLevinokaAQUATICSDobeleSE1DNF0:10:000:00:00
- SandraIvanovaDobeleSE1DNF0:12:360:00:00
- Kristers-ArtisOrbidānsDobeleVE1DNF0:12:530:00:00