Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāSupersprinta triatlons Dobele, Latvijas čempionāts / 12.06.2016

F15

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. LauraLaimiņaAQUATICS542:21.1
2. VioletaLevinokaAQUATICSDobele543:50.0
3. LindaSiliņaAQUATICSDobele547:19.3
4. SofijaDanilevicaDTC JaunibaDaugavpils549:08.0

M15

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. JēkabsAudzēvičsAQUATICSDobele537:45.2
2. RaimondsLevickisDobele537:56.3
3. MarkussUbavičsAQUATICSDOBELE541:48.7
4. MatvejsSuharževskisPēdu navValmiera543:46.2
5. PatriksOzolsAQUATICSRīga545:16.7

F17

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. DanielaLeitāneAQUATICSDobele538:12.1
2. KristiānaKalniņaAQUATICSDobele542:14.8
3. AnastasijaKočmarjovaDTC "Jaunība"Daugavpils542:28.6

M17

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. SavelijsSuharževskisDTC JaunībaValmiera532:44.4
2. ArtjomsGajevskisDaugavpils535:37.8
3. KristapsSiltumēnsAQUATICSDobele535:59.1
4. ViestursDūzisAQUATICSDobele540:08.4
5. EdgarsHoružonoksBJC JaunībaDaugavpils540:52.9
6. ArtjomsKuzinsPiramida / triathlon clubJelgava541:38.6

F19

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. Patrīcija-AgneseOzolaAQUATICS540:21.8
2. ElzaMesterePiramida Triathlon ClubJelgava546:19.4

M19

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. ZigmārsKalvānsPiramida triathlon clubJūrmala537:34.2

F

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. BaibaMedneREIR DobeleDobele541:20.3
2. BaibaNiparteIronman.lvRīga542:39.7

M

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. StanislavsVaipansPiramidaRiga535:55.4
2. ViktorsŽigarkovsDTC JaunībaDaugavpils536:17.3
3. ArtisDāvidnieksGaismas maģija - EMURīga536:27.6
4. IngvarsIvanovsDTC JaunībaDaugavpils536:55.9
5. ĒriksKārklisNBSLielvārde537:40.8
6. ArvisGrencbergsSK TēraudsRīga538:54.9
7. ĢircTreigutsFILTERRīga540:08.9
8. EdgarsEgleĀdaži541:02.7
9. AleksandrsPraščukszoorbaganRīga541:26.3
10. MareksJakubovskisRīga542:22.1
11. GatisTomsonsVentspils triatlona klubsVentspils543:08.0
12. AndisPušņakovsActive APDobele543:27.1
13. PāvelsĻehkoduhs200rbagan545:26.2
14. AndrejsAntonovsCarnikava547:29.3
15. GuntisFortiņšRiga556:21.4

F40

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. DiānaRožkalneFilterRīga547:55.6
2. EvitaLeitāneAQUATICSDobele552:11.9

M40

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. MārisLiepaCarnikavas sporta centrsKalngale536:13.1
2. AivarsMozulisEngures sportamMilzkalne542:00.8
3. ArnisKalnupsGarkalnes novads542:10.8
4. IlgvarsEbelsReir DobeleMārupe543:49.6
5. UģisVaivarsLiepāja544:35.5
6. VjačeslavsGajevskisDaugavpils544:41.7
7. ValērijsBaranovskisDaugavpils544:57.6
8. EgilsZarakovskisRīga545:11.0
9. AigarsLočmelisValmiera546:16.7
10. GintsLiepiņšGrobiņas Sporta centrsGrobiņa546:49.8
11. TonijsLeitānsAQUATICSDobele548:08.6
12. AgrisŠipkovsFILTERJūrmala549:53.7
13. ViestursDriķisEngures sportam558:07.0

M50

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. AivarsUzolsDTC JaunībaDaugavpils537:43.5
2. ArvilsAndersonscarnikavas sporta centrsCarnikava544:43.6