Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāJēkabpils krostriatlons, LK / 22.08.2015

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaGrupaApļiFinišs1. laiks2. laiks3. laiks
1. EdgarsAseris-IndriķisBruņinieksM15300:31:4100:03:5900:19:2900:08:13
2. MārcisPīnupsDTC JaunībaM17300:32:5600:04:2500:19:0200:09:29
3. ArtjomsGajevskisM15300:33:0700:04:1200:20:1100:08:44
4. KristapsSiltumēnsAQUATICSM15300:33:3800:04:5000:19:5700:08:51
5. ViestursDūzisAQUATICSM17300:34:1700:04:5600:20:5900:08:22
6. ZigmārsKalvānsPiramida triathlon clubM17300:34:2100:04:4700:20:3000:09:04
7. AlekssKrastsAQUATICSM15300:34:3200:04:2800:19:2200:10:42
8. DanilaProščinkoDTC "Jaunība"M13300:34:4700:04:1300:21:1500:09:19
9. LauraLaimiņaAQUATICSF13300:35:3700:04:3500:20:4900:10:13
10. DanielaLeitāneAQUATICSF15300:35:3800:04:4000:21:0700:09:51
11. JurisVdovičenkoMO300:35:5700:06:0000:14:0300:15:54
12. KasparsBeitānsMO300:36:0500:07:0000:19:1900:09:46
13. AigarsLočmelisMO300:36:4600:05:5000:20:2800:10:28
14. EdgarsHoružonoksBJC JaunībaM17300:36:5700:04:1700:22:1100:10:29
15. SandisKornijenkoM13300:37:2100:04:5800:20:2900:11:54
16. KasparsLipskisMO300:37:3300:06:0900:19:1700:12:07
17. MārtiņšBogdanovsRutuļiMO300:37:5800:06:3600:20:2900:10:53
18. AivarsŽurilaMO300:38:0100:07:0900:20:3100:10:21
19. ValērijsBaranovskisMO300:38:0400:05:4700:23:1000:09:07
20. AkselsBresmeTalsu Biatlona klubsM15300:38:3200:07:1300:21:0000:10:19
21. VioletaLevinokaAQUATICSF15300:38:5100:05:1200:22:2700:11:12
22. JurisGrodnisMO300:39:1000:08:0500:21:1800:09:47
23. JānisBeserisMO300:39:3200:07:3700:20:3300:11:22
24. Tabita-TīnaLūkaF13300:39:4500:05:3500:23:1800:10:52
25. IvarsSaldaksMO300:39:5600:08:2000:20:5900:10:37
26. NaurisVaidersMO300:40:0300:07:2600:23:2400:09:13
27. NormundsLanginsVecmilgrāvisMO300:40:2100:07:1100:23:1900:09:51
28. ArmandsJasānsMO300:40:2600:06:5500:22:3500:10:56
29. Mārtiņš-FrīdisLūksM15300:40:2700:05:4800:25:0200:09:37
30. RamiroGrandānsJēkabpilsMO300:40:5200:06:1600:23:0900:11:27
31. SandrisBataracsMO300:41:3600:06:3600:22:5100:12:09
32. RūriksBiteMO300:41:4100:07:0300:24:2100:10:17
33. MatvejsSuharževskisPēdu navM13300:42:1300:04:4300:23:5500:13:35
34. LindaSiliņaAQUATICSF15300:42:4300:05:2500:25:1500:12:03
35. AnastasijaKočmarjovaDTC "Jaunība"F17300:42:5200:05:2300:24:5700:12:32
36. DiānaRožkalneFilterFO300:43:1400:05:0600:25:4300:12:25
37. KitijaSiltumēnaAQUATICSF13300:43:3200:05:3100:25:4100:12:20
38. EvitaLeitāneFO300:43:4400:07:0600:24:2800:12:10
39. BaibaBesereFO300:45:0600:09:4600:24:2300:10:57
40. LaineOrbidāneSK OzolniekiFO300:45:2900:08:1500:25:2400:11:50
41. IlanaGolubovaFO300:45:5500:06:3300:26:0000:13:22
42. RingoldsSkirjusMO30:47:130:11:040:20:470:15:22
43. LailaPūkaineFO300:48:0400:11:0200:29:0000:08:02
44. GintsLasmanisVSK NoskrienMO300:48:0800:11:3200:24:1700:12:19
- KristsIesalnieksM131DNF00:05:3600:23:48DNF