Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāMTB velobrauciens "Apkārt Piebalgas ezeriem" / 02.05.2015

S16

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. KristaRatnieceĶNSSBaloži12:06:33.63
2. IevaPūceSS ArkādijaMadona12:24:25.44
3. RūtaPatmalnieceSPORTLATRīga12:54:35.39

V16

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. Mārtiņš-RobertsMatisonsRRS-Grīva / ELKORRīga11:51:13.45

S20

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. MadaraFūrmane11:54:56.93
2. SindijaSkangaleSwedbankRīga12:01:08.10
3. AgateLorenceVidzemes mērnieks / RipoautocentrsRīga12:05:59.48
4. ZaneMucenieceIkšķile12:26:47.20

V20

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. ErnestsBenhens-BēkensSigulda11:32:39.09
2. LaurisPurniņšMySport Veikals11:32:39.71
3. JānisCīmursCarnikavas Sporta centrs11:44:50.20
4. MārisOzolsNacionālā aizsardzības akadēmijaRīga11:44:54.03
5. ValtersBrežinskisEMU Mālpils sporta klubsMālpils11:47:56.26
6. DainisKrasovskisSPORTLATĀdaži11:52:13.77
7. ReinisPraulītisRadi un DraugiVecpiebalgas nov.11:55:50.69
8. TomsBaltacisCarnikavas Sporta centrsCarnikava12:04:02.44
9. JānisOzols12:21:09.40

S30

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. IvetaKazaineSwedbankSmiltene11:56:02.82
2. LīgaActiņaPOLICISTU VELOBIEDRĪBARīga12:04:08.65
3. SigitaVāceSwedbankRīga12:26:40.28

V30

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. RaimondsBricsMySport VeikalsPļaviņas11:31:28.11
2. KrišjānisGrigalinovičsCarnikavas sporta centrsCarnikava11:39:06.64
3. IngusAndersons11:40:32.68
4. JānisVējonsLattelecom11:40:52.51
5. MārtiņšPētersonsFans AP-Print11:44:50.38
6. GatisDetlavsPOLICISTU VELOBIEDRĪBARīga11:46:50.28
7. GatisPenkaPēdu navMazsalaca11:55:40.92
8. AleksandrsVaganovsRīga12:00:22.82
9. ArnisHansonsRīga12:10:32.18

S40

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. AigaPaegleA2/DemaTukums11:48:00.67
2. IneseZvirgzdiņaBaltijas GrantsPļaviņas11:51:12.99

V35

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. ZigmārsZučiksRadi un Draugi / SPORTLIFERīga11:34:14.32
2. IngusOzolantsDzērbene11:39:08.71
3. ArtisDāvidnieks11:39:09.21
4. JurisMikulensFans AP-Print11:39:11.95
5. JānisZandartsLattelecomRīga11:40:52.44
6. AndisGailisVidzemes mērnieks/RipoautocentrsVALMIERA11:43:57.79
7. IntarsOpolaisizturībaIkšķile11:44:49.28
8. IntarsSpalviņš11:46:30.78
9. VilnisMeisītis11:47:55.26
10. EdgarsErtsNacionālā aizsardzības akadēmijaRīga11:52:17.40
11. OskarsBartuševicsBullisJelgava11:56:29.95
12. JurisBaranovskis12:01:32.25
13. AleksandrsŠaraks100kgRiga12:19:48.69

V40

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. MārtiņšLukstiņš11:32:38.24
2. ValdisUkinsSKANSTEPļaviņu novads11:35:23.44
3. AivarsSkutelisZZKRīga11:35:24.40
4. DzintarsOsītisCēsis11:35:25.54
5. AinarsPriedeslaipaindividualiRiga11:35:42.65
6. ĢirtsČeska11:37:32.59
7. UldisLapsaSKANSTEPļaviņu novads11:39:09.78
8. ReinisJasliņšBurusports Ridley TeamRīga11:39:18.90
9. MārisLočmelis11:40:24.57
10. ArtisBuliņšPēdu navSēļi11:40:27.62
11. IntsLērmeVidzemes mērnieks-RipoautocentrsKocēnu novads11:40:27.73
12. ValērijsGolversPiņķi11:44:52.45
13. ArvīdsGermovsRīga11:45:59.91
14. ValtsMihelsonsEMU Mālpils sport aklubsMālpils novads11:46:02.05
15. ArmandsKrampeLAK 4Riga11:46:42.64
16. KasparsSirmaisRīga11:46:48.97
17. AldisBērziņšRīga11:46:49.25
18. SalvisBrasavsSPORTLATJelgava11:46:50.69
19. AinārsReinoldsHawaii Express ScottRīga11:46:50.74
20. RaivisAnčsSK ŠķēpsGulbene11:50:03.57
21. LinardsZaķisIzturibasalaspils11:53:00.87
22. IlmārsKrampe11:54:50.26
23. GatisKrasovskisSPORTLAT12:01:32.26
24. DidzisŽīgursIlzeneIlzenes pag., Alūksnes novads12:05:24.55
25. NormundsAvotiņšRīga12:06:06.69
26. JānisRatnieksBaloži12:06:37.81
27. DidzisKalniņšMARATONA KLUBSRīga12:08:41.97
28. JānisInnusCarnikavas Sporta centrsCarnikava12:15:26.17

V50

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. SergejsRodionovsCarnikavas sporta centrsCarnikava11:35:26.98
2. AgrisKalējsVidzemes Mernieks/ RipoautocentrsJūrmala11:35:27.23
3. CentisZitānsPĒDU NAVRAMATA11:35:51.71
4. DainisSpaliņšLejasciems11:39:11.47
5. ImantsKublačovsGulbenes MotoGulbene11:44:50.80
6. VarisVektersPēdu navParkmali11:46:03.67
7. ArnisKalniņšKrītiņu bandaCēsis11:46:50.71
8. AleksandrsKarpalovs11:46:51.26
9. AivarsStraussEMU Mālpils sporta klubsMālpils11:46:54.25
10. RaimondsRomanovskisIKŠĶILE veloIkšķile11:51:12.78
11. UldisKirtovskisSalaspils11:54:07.33
12. RobertsDrākeNacionālā aizsardzības akadēmijaRīga11:55:30.37
13. ElmārsOlšteinsĀdaži11:55:42.86
14. ArvilsAndersonscarnikavas sporta centrsCarnikava11:57:38.17
15. AndrisPivarsizturiba.lvOgre11:58:39.93
16. AntisZundaSPORTLATGulbene11:58:53.02
17. AldisGlāzersVecpiebalga12:01:08.79
18. ValdisTiltsVaidava12:05:16.77
19. ĒriksMelkurtsRIPOZilaiskalns12:08:29.43
20. RaitisPuriņšVSK NoskrienSmiltene12:41:04.82