Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāSportlat Valmieras maratons / 20.09.2015

STC

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. Tabita-TīnaLūkaJēkabpils10:26:59
2. IevaLavrovaMARATONA KLUBSAizpute10:27:40
3. LīnaGaileSSSSigulda10:28:43
4. Samanta-SonoraKalninaJekabpils10:29:37
5. LaineOdziļevičajēkabpils10:29:45
6. DanielaSupeSupes ģimene (Valmiera)Valmiera10:30:13
7. KaivaSilenieceSmiltene10:30:52
8. ReičelaRoneMARATONA KLUBSAizpute10:30:58
9. RenāteRodionovaCarnikava10:31:29
10. StefanijaSidorovaKLKRīga10:32:18
11. NikolaDjubinaPreiļi BJSSPreiļi10:32:54
12. SintijaGrigorjevaLīvānu BJSSLīvāni10:33:17
13. KristofersNeļķerīga10:33:48
14. AdrianaLipinskaValmieras sākumskolaValmiera10:33:50
15. AgateŠicāneJēkabpils10:34:07
16. RenāteAusmaneMARATONA KLUBSAizpute10:34:11
17. BellaPundureCēsu sporta skolaCēsis10:34:18
18. VanesaStankevičaValmieras bērnu sporta skolaValmiera10:34:24
19. JustīneBērziņaValmiera10:35:18
20. AneteUpenieceSK TēraudsĀdaži10:35:22
21. AdeleBalanasaSiguldas sporta skolaSigulda10:36:16
22. KatrīnaLitteValmiera10:36:22
23. ZelmaMālmaneValmiera10:36:23
24. RutaSamsonovaSporta klubs AšaisDrabeši10:36:39
25. LindaKurpnieceSporta klubs AšaisDrabeši10:36:39
26. ElvitaHorelikaSigulda10:37:02
27. Elīza-MartaBuņģeValmieras 5.vidusskolaValmiera10:37:04
28. MartaBalanasaSiguldas sporta skolaSigulda10:37:11
29. ElīnaAkolovakolosālie!Sigulda10:37:14
30. RūtaBinovskaTeika/RiteņvasaraRīga10:37:19
31. SonoraPētersoneValmieras SOS BCValmiera10:37:27
32. SanijaRauskaValmiera10:38:02
33. LauraKatajaRīga10:38:04
34. AdelīnaMelbārdeEži10:38:18
35. MartaKalniņaValmieras sākumskolaValmiera10:38:19
36. ArīnaBabreValmiera10:38:26
37. ElīnaAkmentiņaValmiera10:39:12
38. EvijaLīviņa10:39:13
39. SanijaGobiņaTaurene10:39:28
40. ElīzeBremzeIkšķiles novads10:39:34
41. LoretaBabreValmiera10:39:41
42. LīvaMenģeleRīga10:40:00
43. JustīneKleinaStrenči10:40:13
44. NataļjaArmandaArkadijas vieglatletikas sporta skolaRīga10:40:30
45. PaulaĀdamsoneValmiera10:40:37
46. AlīnaEkstoValmiera10:41:05
47. Dārta-HenrieteZihmaneJelgava10:41:05
48. AnceFrindeValmiera10:41:06
49. AigaLiepiņaValmieras sākumskolaValmiera10:41:34
50. LāsmaNovikaSK MAGNENRēzekne10:41:37
51. MegijaKazekaValmiera10:42:59
52. DinijaPusvācieteValmiera10:42:59
53. MartaMeļehovaRīga10:43:01
54. HelēnaReinfeldeLiepāja/ Nīgrande10:43:17
55. KatrīnaPuķeValmiera10:43:24
56. RutaĒrgleValmiera10:43:25
57. KateDeņisenkoCēsis10:43:28
58. Emīlija-MartaPaidereVVVValmiera10:43:54
59. SantaĀbeleValmiera kustasValmiera10:43:55
60. LoretaSkrastiņaKRONUS10:43:55
61. LīvaĶepīteValmieras sākumskolaValmiera10:43:58
62. SabīneBitmaneValmieras sākumskolaValmiera10:43:59
63. AliseŠarkovskaValmiera10:45:13
64. FelisaMuķieleValmiera10:45:15
65. AnnaŠakenaValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera10:45:26
66. Anna-ElīzaDoniņa-ROJA10:46:37
67. ĒrikaKalniņaKRONUSValmiera10:46:38
68. LauraCirseJelgava10:47:01
69. Elīza-RobertaPurgaile10:47:29
70. RenāteOzarskaValmiera10:48:09
71. KintijaPeipeVVV 6cVALMIERA10:48:55
72. Kristiāna-KateErģeValmieras 5.vidusskolaValmiera10:48:59
73. KristaDreimaneJelgava10:49:46
74. Jana-EsmeraldaRečaVINGROŠANAS STUDIJAValmiera10:50:12
75. AmandaFarnasteValmiera10:50:55
76. Estere-LiliLepseSportlandBaldone10:53:58
77. MilanaPētersoneValmieras SOS BCValmiera10:54:07
78. LolitaStepanovaValmieras SOS BCValmiera10:54:40
79. MontaPinkuleRīga11:07:35
80. DženiferaZēbergaVSK Noskrien LatvenergoLiepāja11:10:59

VTC

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. Roberts-AleksisGlazersSporta klubs "Ašais"Drabeši10:24:18
2. ArtūrsLiepaCarnikavas sporta centrsKalngale10:24:20
3. LaurisLapiņšSporta klubs "Ašais"Drabeši10:24:27
4. ErnestsMatjušonoksKrāslavas sporta skolaKrāslava10:24:57
5. ErnestsVīlipsVīleSalaspils10:25:46
6. EdvardsFrancsLimbaži10:25:54
7. Gustavs-MartsStaņaSS ArkādijaRīga10:26:12
8. MarkusUrtānsVANAGIJēkabpils10:26:36
9. ReinisFeldmanisĒrģeme10:26:38
10. JēkabsLočmelisZVOCValmiera10:26:41
11. GustavsLukstiņšSporta skola "Arkādija"Rīga10:26:50
12. KristersBabrisValmiera10:27:55
13. RalfsBalodisValmieras Valsts ĢimnāzijaValmiera10:27:59
14. ArtjomsLeonidovsDaugavpils10:28:02
15. JustsBelevičsOgre10:28:17
16. KristapsMiķelsonsVPĢValmiera10:28:36
17. Dans-PatriksDukursVidzemes Olimpiskais centrsValmiera10:28:54
18. Mārtiņš-EmīlsTreimanisValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera10:28:56
19. DanielsŠimaņecsValmieras sākumskolaValmiera10:28:56
20. ŅikitaMorozovsSSSSigulda10:29:19
21. ĢirtsNolleSaulkrasti10:29:41
22. Ralfs-EduardsVanags10:29:42
23. Matīss-TomsJurgensonsEnergy RTOgre10:30:11
24. JānisSaukitensJelgava10:30:24
25. MatvejsSuharževskisPēdu navValmiera10:30:30
26. BrunoBinovskisTeikas vsk.Rīga10:30:50
27. Matīss-TomsJurgensonsEnergy RTOgre10:30:51
28. PēterisKleinsStrenči10:30:56
29. MartsBičevskisStrenči10:31:37
30. OskarsJanstovičsValmieras SOS BCValmiera10:31:43
31. KlāvsKlaparsValmiera10:31:46
32. RičardsBāliņšCēsis10:32:04
33. EndijsŠapirovsValmiera10:32:11
34. KristapsJansonsJelgava10:32:15
35. Kristians-DeivsGrīviņšValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera10:32:35
36. KārlisBartuševicsBullisJelgava10:32:40
37. RinaldsCelmsMārupe10:32:42
38. PēterisLukstiņšSS Arkādija10:32:46
39. EdgarsSalmiņšValmieras SOS BCValmiera10:32:55
40. AlensLozdaPreiļi10:32:55
41. MarkussAustrupsJūrmala10:33:06
42. Reinhards-MarkussSkudraRīga10:33:07
43. EmīlsPlešsValmiera10:33:16
44. Lauris-JānisRudzītisValmiera10:33:33
45. RobertsPloriņšVINGROŠANAS STUDIJAValmiera10:33:47
46. RenārsSusejsRēzekne10:33:52
47. RonaldsLūkinsSiguldas sporta skolaSigulda10:33:54
48. RičardsSpruktsValmiera10:34:12
49. DāvisPankoksFK KuršiLiepāja10:34:39
50. EndijsApsitisSpēka PasauleValmiera10:34:55
51. EvertsHemmelisSpēka PasauleValmiera10:34:55
52. AtvarsApinisRīga10:34:57
53. JānisBiernisValmiera10:35:07
54. AndrejsKriķisValmieras SOS BCValmiera10:35:14
55. RičardsĀbolsValmiera10:35:28
56. RobertsUpeValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera10:35:39
57. ArtursVirdzinieksLatvenergoLiepāja10:35:44
58. RalfsBaldiņšValmiera10:36:06
59. Krišs-RičardsBriedisValmiera10:36:45
60. DonatsUrtānsVANAGIJēkabpils10:36:45
61. RobertsGeidaValmieras sākumskolaValmiera10:37:07
62. KrišjānisBinovskisTeikas vsk.Rīga10:37:19
63. KristapsNoviksSk MAGNENRēzekne10:37:21
64. AndrievsRuksValmiera10:37:38
65. EduardsJanītisValmiera10:37:50
66. GustavsAnkravs10:37:54
67. RūdolfsSpridzānsSwedbankRīga10:38:12
68. RihardsČopsRīga10:38:16
69. Eduards-AleksandrsTrēziņšBeātesValmiera10:38:39
70. ReinisMickevicsvaidava10:39:29
71. PaulsPinkulisRīga10:39:36
72. FrancisNeilandsRīga10:40:07
73. RobertsVēverisValmieras Pārgaujas sākumskolaValmiera10:40:10
74. KristsApinisValmieras sākumskolaValmiera10:40:11
75. AdriansDagsJelgava10:40:24
76. ReinisAukstikalnis10:40:30
77. ValtsZiemelisSiguldas ZiemeļiSigulda10:40:41
78. RūdolfsAltersJūrmala10:40:47
79. Helvijs-JānisKārkliņšSigulda10:41:15
80. Markuss-DanielsOgstsBurtnieku novads10:41:29
81. Roberts-R.Purmalis10:41:29
82. Dāvis-LūkassReinsonsValmieras SOS BCValmiera10:41:30
83. Dairis-AnrijsRencisValmieras SOS BCValmiera10:41:40
84. EdžusPamilovsValmieras SOS BCValmiera10:41:42
85. AgnisKrasovskisSPORTLAT10:42:06
86. TomsVītolsValmiera10:42:09
87. RičardsĻaksaOtrā ElpaBurtnieki10:42:14
88. GustavsJudeiksValmiera10:42:15
89. Rihards-JānisLiepiņšValmiera10:42:27
90. RainersAukstikalnis10:42:43
91. Toms-MartinsŠaķisMoller Auto VentspilsVentspils10:42:47
92. Henrijs-LūkassCimermanisRīga10:43:24
93. LaurisSenkānsRēzekne10:43:28
94. Aleksis-KristapVīksniņšRīga10:43:31
95. MārcisPetjukevičsAmatas novads10:43:50
96. Rainers-KristiansSilkalnsDobele10:44:00
97. RobertsRitiņšRēzeknes Katoļu vsk.Rēzekne10:44:21
98. KristiānsGrencisValmiera10:44:43
99. OskarsVeitsRīga10:45:02
100. GustavsStikānsValmiera10:45:06
101. JēkabsRižaVSSValmiera10:49:43
102. RūdisTālmanisRīga10:50:54
103. DanielsOzolsValmiera10:50:54
104. Mikus-RalfsKalniņšValmiera10:52:48
105. PatriksGulbisValmiera10:53:47
106. DmitrijsCursinsMaritime Sport CommunityRiga10:56:15
- NiksŠiliņšRīgaDNF

STB

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. KarolinaSavkoRCN10:27:42
2. LauraKazākaOgres Sporta centrsOgre10:28:19
3. MadaraAleckaMARATONA KLUBSKazdanga10:28:27
4. MartaBādereMARATONA KLUBSAizpute10:28:52
5. MontaVimbaValmieras SOS BCValmiera10:29:23
6. Arta-RenāteRulleZVOC-VBSSValmiera10:30:55
7. Tīna-RenāteŠalmaMARATONA KLUBSAizpute10:31:00
8. GintaKrūzēnaMARATONA KLUBSAizpute10:31:40
9. TerēzeUrbāneVSK NOSKRIENRīga10:32:42
10. ElizabeteVeinbergaValmieras Valsts ģimnāzijaValmiera10:34:06
11. LīgaBalodeRūjiena10:34:13
12. KatrīnaDukateValmieras valsts ģimnāzijaValmiera10:34:25
13. VinetaKraineValmieras Valsts ģimnāzijaValmiera10:35:17
14. ĒrikaLeokeValmiera10:35:28
15. LāsmaStepanovaValmieras SOS BCValmiera10:36:06
16. Agija-DaceBidiņaMārupe10:36:41
17. VenijaKalniņaVPĢValmiera10:37:24
18. LauraDičevaVPĢValmiera10:37:24
19. Dārta-EstereRozenbahaValmiera10:37:28
20. Anna-EmīlijaBezdelīgaValmiera10:37:36
21. Ieva-MartaGintereJelgava10:37:53
22. OksanaStankevicaValmieras SOS BCValmiera10:39:06
23. AgneseBuleValmieras pag.10:39:27
24. KristīneBriseleValmiera10:39:27
25. AlvīneBruņinieceZASValmiera10:39:39
26. LīgaPentjušaRēzekne10:40:14
27. SimonaKaupužaRēzekne10:40:14
28. Luīze-AnceVītolaValmiera10:40:26
29. GerdaMiezereIecava10:40:46
30. ElzaMelbārdeEži10:41:18
31. Līva-MartaPočaValmiera10:41:18
32. BetijaMuižnieceValmieras pārgaujas ģimnāzijaValmiera10:42:00
33. MarikaMeļehovaRīga10:42:57
34. LieneSaklauraValmieras pārgaujas ģimnāzijaValmiera10:43:19
35. KristīneŠteinbergaValmiera10:46:44
36. EvelīnaRullereValmiera10:46:44
37. LaumaRitiņaRēzeknes Katoļu vskRēzekne10:47:58
38. ArīnaStefane10:49:46
39. LauraJaramišjanaSportlandRīga10:53:59

VTB

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. RainersTrubačsPreiļiPreiļi10:21:44
2. EdgarsAseris-IndriķisBruņinieksRīga10:22:12
3. RikardsRaimoSporta skola ArkādijaRīga10:22:53
4. MarkussGedminsVērgaleVērgale10:22:57
5. KristiānsUpenieksSK TēraudsĀdaži10:23:16
6. MārcisAdamovičsPreiļu kraukļiPreiļi10:23:21
7. MareksŅikiforovsMARATONA KLUBSKazdanga10:24:33
8. KristiansStaņaSS ArkādijaRīga10:25:31
9. Pauls-JēkabsJirgensonsOptimistiRīga10:26:54
10. AleksejsJakovļevsValmieras SOS BCValmiera10:28:37
11. Roberts-PaulsJaunzemnieksRīga10:28:37
12. Alekss-RihardsMatvejevsVALMIERA10:29:16
13. EdgarsArtemjevsVPĢValmiera10:31:15
14. RicardsBriedisBērnu sporta skolaTukums10:31:17
15. RobertsCiprussValmiera10:31:40
16. EdijsVīķisSK KatrīnaKuldīga10:31:47
17. ElvisDaugulisValmiera10:32:22
18. DāgsLepiksonsVVVValmiera10:32:52
19. ValtersSemjonovsUmurgas pag., Limbažu nov.10:33:40
20. Kārlis-KrišjānisRusmanisMazsalaca10:34:02
21. KristofersPētersonsValmiera10:34:18
22. AdriansPūgaAuto Racing TeamĶekava10:34:25
23. Ralfs-RaitisTiltiņšRīga10:34:31
24. RaivisKaļiņinsJelgava10:35:04
25. RetsAplociņšValmiera10:36:21
26. Alens-JānisVīksniņšRīga10:36:32
27. IvansBerezinsklkriga10:37:52
28. AndrejsJakovļevsValmieras SOS BCValmiera10:39:05
29. TomassKlaparsValmiera10:41:13
30. RenārsBriedisValmiera10:42:43
31. Viesturs-LoidsLācisValmieras SOS BCValmiera10:42:57
32. AdriansĶimensindividuāliValmiera10:52:48
- DzintarsJanstovičsValmieras SOS BCValmieraDNF
- Roberts-JānisVeideValmieraDNF

STA

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. GuntaHolštromaSporta skola SPARSAizpute10:24:34
2. AnetaJacukevičRCN10:25:13
3. ElēnaMiezavaSPORTLAND/NIKE10:25:30
4. SantaZemtureMARATONA KLUBSAizpute10:25:41
5. IlonaMilbergaValka10:26:00
6. SantaKokinaLīvāniLīvāni10:26:21
7. AnnijaZāģereAizputes vidusskolaAizpute10:27:10
8. Simona-AliseSalmiņaLīvānu BJSSLīvāni10:28:24
9. AijaTolstojaMARATONA KLUBSAizpute10:29:05
10. LaumaZālīteValmiera10:32:24
11. KristaĶelpaSmiltenes BJSSSmiltene10:32:35
12. MegijaStalbergaValmieras Bērnu Sporta SkolaValmiera10:33:01
13. ErikaOlberkyteAlūksnes BJSSAlūksne10:33:04
14. NeldaNeilandeSmiltene10:33:22
15. GerdaUpenieceSportlatRīga10:33:34
16. LīvaGaileSigulda10:33:50
17. BetijaSiliņaValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera10:34:11
18. Alīda-MarijaKrumholceStrenči10:34:23
19. LauraMelbārdeEži10:34:41
20. IevaLiepiņaRamieši10:34:46
21. LīvaStrodeValmieras BSSValmiera10:35:01
22. AivitaLasmaneGulbene10:35:01
23. SintijaAndrjuhinaValmieras SOS BCValmiera10:35:16
24. AmandaZūleValmiera10:36:57
25. MargaritaPavlovaSK MAGNENRēzekne10:38:32
26. ElīzeKūkojaValmieras sākumskolaValmiera10:39:18
27. KitijaZēmeleValmiera10:39:18
28. Unda-ReilaDimiņaSpēka PasauleValmiera10:39:26
29. LaineRozenšteinaLiepāja10:39:53
30. BrendaBrakovskaWOOD ARTĀdaži10:42:08
31. LīgaMaurīteVPĢValmiera10:42:32
32. EgijaĻuļēnaVPĢValmiera10:42:57
33. LuīzeLepiksoneVVVValmiera10:42:59
34. AdriānaZembaha-ROJA10:46:37
35. SamiraIvanovaValmieras SOS BCValmiera10:52:41
36. ElīnaOļehnovičaVPĢValmiera10:58:42
37. DinaAnckinaVPĢValmiera10:58:42

VTA

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. Artūrs-NiklāvsMedvedsMARATONA KLUBSAizpute10:20:32
2. RihardsSerģisSporta klubs "Ašais"Cēsis10:22:41
3. Linards-NikolassŅikiforovsMARATONA KLUBSKazdanga10:22:51
4. DariušČernigovskijRCNPaberžė10:24:04
5. VadimsMartinovsLīvānu BJSSLīvāni10:24:26
6. KristersCinglersValmiera10:25:27
7. Niks-AleksisKozlovsValmiera10:25:49
8. Mārcis-JorensRullisValmiera10:27:37
9. MadislavsKononovičsValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera10:30:01
10. ReinisZalteSpēka PasauleValmiera10:30:08
11. Kristaps-JānisRūsiņšRīga10:30:09
12. RičardsZālīteValmiera10:32:27
13. Miks-EmīlsAkmentiņšRīga10:32:42
14. EdvardsPutniņšValmiera10:34:24
15. KristiānsMagoneValmieras SOS BCValmiera10:38:53
16. RaivisGuitānsLudza10:43:14

ST

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. LīgaJansoneSPORTLAND/NIKE10:22:38
2. LīgaGirgensoneSPORTLAND/NIKE10:22:54
3. DiānaVitkovskaSkrunda10:25:28
4. AneteVeicaMālpils10:28:14
5. JūlijaKuzņecovaDr.Klauns10:28:27
6. SandraHāna-ValtasaSK Metroons/ NikeMārupe10:28:54
7. KristaKuzņecovaMARATONA KLUBSAizpute10:29:06
8. GundegaPāķeGHK SaulkrastiSaulkrasti10:29:54
9. MadaraKreileSK TēraudsAiviekste10:30:11
10. AijaLāceValka10:30:11
11. InetaSenkāneSwedbankRēzekne10:30:18
12. MaritaVītolaJelgava10:30:30
13. LieneMuzikaLielvārde10:31:25
14. AndaArkliņaValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera10:31:48
15. SilvijaErvikaMARATONA KLUBSAizpute10:31:59
16. DaceMaura-BokaTurbo zaķiValmiera10:32:16
17. GuntaBalodeValmiera10:32:19
18. MadaraRudzīteEži10:32:21
19. DaceKozlovskaVULKANRīga10:32:36
20. DagnijaKotāneIlzeskalnsRēzekne10:32:41
21. SanitaSvalbaSk MAGNENVarakļāni10:32:42
22. AndaOzolaValmiera10:33:00
23. MairitaSiliņaValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera10:33:17
24. OlgaOrlova-Smiltene10:33:26
25. OlgaRadžabovaCrossFit TeikaRīga10:33:33
26. ZaigaPavlovskaRēzeknes novada BJSSRēzeknes novads10:33:37
27. LauraHofmaneVSK NoskrienRīga/Sigulda10:33:43
28. AnnijaApine10:33:47
29. ZintaMačaCēsis10:34:00
30. AiraSemjonovaUmurgas pag., Limbažu nov.10:34:07
31. KristīneMerginaVINGROŠANAS STUDIJAValmiera10:34:22
32. MadaraLopenovaEži10:34:42
33. DainuvīteVišķereVINGROŠANAS STUDIJAValmiera10:34:44
34. JanaLaudamaKLKRīga10:34:50
35. LīvaHasani10:34:52
36. PaulaPakuleCēsis10:34:52
37. LīgaRutkovskaRīga10:34:55
38. LīgaBērziņavalmiera kustasValmiera10:34:56
39. SanitaKazākaOgreOgre10:34:57
40. SigitaKlodžaValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera10:35:00
41. SailaJansoneMaratona klubs, S/K KatrīnaKuldīga10:35:05
42. IlzeKomasaFreelanceriJelgava10:35:08
43. AndaGrāpēnaValmiera10:35:12
44. ZaneCalmaneValmiera10:35:16
45. LieneTirneCēsis10:35:17
46. GitaHofmaneCēsis10:35:19
47. MārīteVilcāneLīvānu VKLīvāni10:35:19
48. IngaBaumaneJelgava10:35:21
49. IlzeGošaTārgale10:35:26
50. MadaraTilenaValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera10:35:29
51. AdrijaMušaVSK noskrienJūrmala10:35:33
52. DiānaRožkalneFilterRīga10:35:39
53. NatālijaŠčukinaValmiera KustasValmiera10:35:42
54. MarikaŠneidereRūjiena10:35:44
55. SvetlanaSidorovaJelgava10:35:46
56. GitaVimbaVidzemes Olimpiskais centrsValmiera10:35:49
57. DaceDzilnaSpēka PasauleValmiera10:36:08
58. AritaRumpeSpēka PasauleValmiera10:36:12
59. SintijaCeraValmiera10:36:13
60. GintaEglīteRīgas raj.10:36:14
61. EstereViļumaValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera10:36:15
62. JūlijaZagorskaRīga10:36:17
63. RutaSusejaRēzekne10:36:23
64. DiānaCeplīteValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera10:36:24
65. InāraNeļķeRīga10:36:30
66. VitaRusmaneMazsalaca10:36:38
67. AnceLiepiņaValmiera kustasValmiera10:36:42
68. ZaneDāvidsoneVidzemes Olimpiskais centrsValmiera10:36:43
69. OlitaPūgaAuto Racing TeamĶekava10:36:51
70. IlonaKārkliņaA 2Sigulda10:36:53
71. SkaraVitmaneValmiera10:36:57
72. DārtaOzoliņaRīga10:36:58
73. SantaJēkabsoneRīga10:37:02
74. SolvitaPavlovskaRēzeknes novada BJSSRēzeknes nov.10:37:08
75. SintijaLesnieceRugāju novads10:37:08
76. IrinaTatarinovaRīga10:37:15
77. LaumaBudovskaSwedbankRīga10:37:22
78. SanitaZaķebaltie banāniValmiera10:37:23
79. EvijaGrišāne-PinkuleRīga10:37:35
80. KatrīnaMārtinsone-Mālpils10:37:45
81. SimonaZavitskaRīga10:37:47
82. SintijaLūsīteValmieras sākumskolaValmiera10:37:56
83. AijaKonrādeRīga10:37:57
84. Liene-AndretaKalnciemaRīga10:37:59
85. SvetlanaFjodorovaValmiera kustasValmiera10:38:00
86. IvetaStūrīteSK "Turaida"Sigulda10:38:03
87. MargitaZariņaZAS PārgaujaCēsis10:38:05
88. IlzeLīdumaJelgava10:38:07
89. OlgaGolubovaRiga10:38:14
90. DinaĶuzeRīga10:38:20
91. AnnaGlāzereVecpiebalga10:38:26
92. LolitaZaķeVINGROŠANAS STUDIJAValmiera10:38:29
93. IlzeMote10:38:35
94. ElinaLaškovaKLKRīga10:38:50
95. MaijaRibabaltie banānivalmiera10:38:52
96. DaigaVeldreKadaga10:38:55
97. DinaSkrabeVINGROŠANAS STUDIJAValmiera10:38:58
98. SigitaLabanovskaStatoil ExtraRīga10:38:59
99. ArtaGodže-RūsiņaRīga10:38:59
100. LieneŠteina-LūciņaStatoil ExtraRīga10:38:59
101. IngrīdaKlapareValmiera10:39:00
102. CaitrinJacobi10:39:00
103. VinetaPetjukevičaVULKANRīga10:39:01
104. IngunaGrāveCēsis10:39:04
105. JolantaDukureVidzemes Olimpiskais centrsValmiera10:39:05
106. LīgaReideVidzemes Olimpiskais centrsValmiera10:39:05
107. LīgaEglīteValmiera10:39:13
108. SigneLauvaRīga10:39:17
109. AgitaMazaļevskaVINGROŠANAS STUDIJAValmiera10:39:18
110. AnnaMironovskaValmiera10:39:21
111. GintaKrieviņaRīga10:39:22
112. EvijaRatsepaStatoil ExtraRīga10:39:24
113. VitaMurāneValmiera10:39:32
114. DaigaHofmanePārgaujas nov.10:39:33
115. ZintaLiepiņaLIEPIŅI TEAMValmiera10:39:33
116. AgneseMetusValmiera10:39:41
117. MargaritaGrīvaValmiera10:40:01
118. DiānaRudzīteValmieras Pārgaujas sākumskolaValmiera10:40:05
119. IevaKļaviņaValmiera10:40:08
120. IvetaVirseRīga10:40:09
121. IndraVēvereValmiera10:40:13
122. DaceVeigureBeātesValmiera10:40:17
123. MairaTrapāneValmiera10:40:27
124. SandraLūseRīga10:40:28
125. LarisaKārkliņa10:40:29
126. NatālijaFučadžiRiga10:40:32
127. ZandaBluķeSpēka PasauleValmiera10:40:52
128. IndraPriedīteHANNAValmiera10:40:58
129. AntaBojaneLimbaži10:41:04
130. LauraDāvidsoneVidzemes Olimpiskais centrsValmiera10:41:12
131. LieneBabreValmiera10:41:21
132. KristīnePēčaPalsmane10:41:22
133. LauraVilkaValmiera10:41:28
134. AdelīnaPriednieceSpēka PasauleValmiera10:41:29
135. AgijaMeņģeAllnexRīga10:41:32
136. MalvīneMennikamalvine.lvValmiera10:41:32
137. EkaterinaSurnachovaAllnexRīga10:41:32
138. LīvijaMušaJūrmalaJūrmala10:41:55
139. LindaStieģeleValmiera10:42:02
140. AntaBrakovskaWOOD ARTĀdaži10:42:09
141. JolantaKļaviņaRīga10:42:16
142. Jana-EsmeraldaVītolaValmiera10:42:17
143. NataļjaMjalika10:42:20
144. DzintraCābuleBeverīnas novads, Trikāta10:42:21
145. KristaMateusaVidzemes Olimpiskais centrsValmiera10:42:22
146. IngaAukstikalneRīga10:42:44
147. EgijaMiškaVPĢValmiera10:42:57
148. JolantaKoroļovaIkšķile10:42:58
149. SigitaOlbačevskaRīga10:43:02
150. MārīteVillereMerida-LatvijaLīgatne10:43:15
151. KristīneKalniņaValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera10:43:17
152. DinaMiķelsoneValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera10:43:17
153. ArnitaStaskoValmiera10:43:19
154. IevaCimermane10:43:24
155. MadaraPetrovskaRīga10:43:27
156. KristīneNolbergaAllnexRīga10:43:37
157. ZaigaZaleckaCiemupe10:43:39
158. SandaBrīkšaValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera10:43:41
159. EvitaBaukerteRīga10:43:44
160. JeļenaSemjonovaVentspils10:43:46
161. ElīnaCiguzeTas ir goda jautājumsValmiera10:43:48
162. SabīneMetusValmiera10:43:52
163. AlīnaBērziņaTavasriepas.lvJelgava10:44:09
164. IneseVilumsoneSigulda10:44:13
165. LigitaKarklinaNavRiga10:44:16
166. IngaBranteValmiera10:44:37
167. KristīneOzolaAllnexRīga10:44:49
168. LīgaBandereAllnexRīga10:44:50
169. GundegaRumpeValmiera10:44:51
170. IlzeRetigaECO BALTIARīga10:44:52
171. EvijaNeilandeECO BALTIARīga10:44:52
172. SandaPuzinkevičaProkoValmiera10:44:54
173. KristīneKalējaRīga10:45:11
174. AndraLabanovskaJelgava10:45:40
175. GunaKrutova10:45:50
176. IevaAntoneValmiera10:46:12
177. ZaneZēvaldeVidzemes Olimpiskais centrsValmiera10:46:43
178. DagnijaPriedeJelgava10:47:16
179. GintaRaibaceValmiera10:47:23
180. ZaneVišņevskaValmiera10:47:29
181. KristīneRibnereStatoil ExtraRīga10:47:30
182. ZaneIrbeVidzemes Olimpiskais centrsValmiera10:47:31
183. IevaGailumaVidzemes Olimpiskais centrsValmiera10:47:32
184. LaumaVilumsoneStatoil ExtraRīga10:47:44
185. ValērijaStoroženko10:48:17
186. DaceButlereRīga10:48:32
187. MadaraRečaVINGROŠANAS STUDIJAValmiera10:50:12
188. KristīneŠmiteValmiera10:53:24
189. DaceĶipureValmiera10:53:48
190. SvetlanaCursinaMaritime Sport Communityriga10:56:16
191. VinetaLīvzemnieceLatvenergoLiepāja11:09:59
192. KristiānaZēbergaVSK Noskrien LatvenergoLiepāja11:10:59
- IngaRasumaDNF

VT

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. RihardsLindeValmieras VKValmiera10:20:23
2. ValtersĀboliņšSPORTLAND/NIKE10:20:25
3. KristsSiņicinsSPORTLAND/NIKE10:20:40
4. ĀrisBrantevicsSPORTLATTurlava10:20:52
5. AnsisOzoliņšSK Metroons/NIKERīga10:21:12
6. DanielsKārkliņšSPORTLAND/NIKE10:21:21
7. TomasJateikoRCN10:21:33
8. AndrisSaldonsJūrmalas sporta skolaJūrmala10:21:38
9. OskarsBlausNBSJELGAVA10:22:04
10. VoldemārsLejnieks10:22:10
11. AnatolijsPurviņšZilupe10:22:24
12. AndrejsBondarevsLīvānu novada vieglatlētikas klubsLīvāni10:23:02
13. IndarsPudursSkrien LatvijaTalsi10:23:05
14. GatisGoba10:23:11
15. RuslansŠuļgaMARATONA KLUBSLiepāja10:23:19
16. OskarsCelmiņšValmiera10:24:25
17. RitvarsKlaparsValmiera10:24:32
18. ZigmārsKašsSPORTLAND 2Rīga10:25:25
19. KasparsSausaisSwedbank10:25:45
20. DidzisLiepiņšRamieši10:25:48
21. IngusBārītisValmiera10:26:11
22. JānisBulānsSPORTLANDBaloži10:26:28
23. EduardsPāķisGHK SaulkrastiSaulkrasti10:26:37
24. KlāvsLiepkaulsSK TēraudsRīga10:26:58
25. HelmutsBaņukalns10:26:58
26. UldisLiepiņšLIEPIŅI TEAMValmiera10:27:02
27. AigarsDakterisVULKANRīga10:27:06
28. ArtisLočmelisBurkānciems & Co10:27:09
29. JānisKraftsVULKANRīga10:27:55
30. RūdolfsĶēniņšSPORTLAND 2Rīga10:28:02
31. GundarsVidiņšValmiera10:28:12
32. ArnoldsMiķelsonsVPĢValmiera10:28:48
33. NaurisSausmanisNatālijas Draudziņas vidusskolaRīga10:29:04
34. EdgarsSauskisSPORTLAND 2Rīga10:29:16
35. JānisJansonsValmiera10:29:26
36. RihardsZalteSpēka PasauleValmiera10:29:37
37. ĀrisMintālsSPORTLAND 2Rīga10:29:57
38. RaimondsPūcisValmiera10:30:02
39. DmitrijsPotalujevsJust runDaugavpils10:30:12
40. AgrisDobrovoļskisJelgava10:30:25
41. KārlisEglītisJūrmala10:30:29
42. ValerijsPantejevsValmiera10:30:56
43. JānisSupeSupes ģimene (Valmiera)Valmiera10:31:15
44. JevgenijsŅeverovsRiga10:31:24
45. SandisVolmanisJaunpiebalga10:31:33
46. DainisCiguzisTas ir goda jautājumsValmiera10:31:35
47. ĢirtsPāpeValmiera10:31:37
48. VladimirsKallass10:32:27
49. IvarsVorobjovs10:32:43
50. AndisĀbele10:32:51
51. DainisTrēziņšBeātesValmiera10:33:07
52. ĢirtsVišķersVidzemes Olimpiskais centrsValmiera10:33:12
53. NormundsBērzsMārupe10:33:15
54. ĢirtsKalniņšDarba Rūķi10:33:16
55. LarsensPultursVSK NoskrienRīga10:33:32
56. GuntisBergsOld CrabsKocēnu novads10:33:36
57. EdgarsČerkovskisEkonomikas un kultūras augstskolaRīga10:33:44
58. RobertsCeriņšSpēka PasauleValmiera10:33:53
59. JānisBruševicsVSK noskrienSalaspils10:34:13
60. ZigmundsMednieksValmiera10:34:15
61. JānisAgrumsBaltma10:34:21
62. ArtisKnoksValmiera10:34:23
63. RenārsCersValmiera10:34:27
64. LaurisKuzņecovsApplyValmiera10:34:37
65. MārisKaupeValmiera10:34:45
66. MairisApsītsSpēka PasauleValmiera10:34:55
67. EdijsHemmelisSpēka PasauleValmiera10:34:56
68. IvoKlodžsValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera10:35:00
69. Andis-GvidoVilumsonsSigulda10:35:09
70. MārisVīlipsVīleSalaspils10:35:15
71. DairisVilnisSpēka PasauleValmiera10:35:16
72. MārisPinkulisPinkuļiValmiera10:35:35
73. MārcisKatajsRīga10:36:05
74. ĒriksŪdrisRīga10:36:09
75. MārcisBalandinsMārupe10:36:29
76. KārlisRusmanisMazsalaca10:36:38
77. DzintarsRušmanisTOPCON10:36:40
78. VilisMednisindividuāliSmiltene10:36:56
79. MārisVīlipsVīleSalaspils10:37:05
80. MārtiņšRibabaltie banāniValmiera10:37:08
81. AndrisVitmanisValmiera10:37:15
82. JānisHolšteinsbaltie banānivalmiera10:37:27
83. VilnisPriedītisSPORTLATRīga10:38:11
84. JānisMelbārdisEži10:38:18
85. IgorsVills10:38:21
86. AleksandrsSuvorovsRiga10:38:22
87. AustrisGrudulsOgre10:38:26
88. MārtiņšVēbersTDK LiedagsVentspils10:38:36
89. JānisLūsisRīga10:38:53
90. ĒriksVeldreKadaga10:38:55
91. ĢirtsBoksTurbo zaķiValmiera10:38:56
92. RobertsBrūverisVidzemes Olimpiskais centrsValmiera10:39:05
93. KārlisMednisValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera10:39:26
94. SandijsPinkulisRīga10:39:37
95. UldisMenģelis10:40:01
96. JānisBērziņšValmiera10:40:08
97. AndisZiemelisSiguldas ZiemeļiSigulda10:40:41
98. OļegsFjodorovsValmiera kustasValmiera10:40:43
99. MārisBabrisironman.lv10:41:21
100. EdgarsCunskisValmiera10:41:30
101. ArtūrsĢirupnieksOtrā ElpaRīga10:42:16
102. BrunoPētersonsValmiera10:42:17
103. KasparsVolkovsIkšķile10:42:58
104. MaigursMūrmanisLiepāja10:43:19
105. AndrisĀbeleĀbelesSmiltene10:43:36
106. AivarsLinkevics10:44:16
107. ĒriksPūleRīga10:44:45
108. NormundsKalniņšSpēka PasauleValmiera10:45:11
109. ArtūrsPriedkalnsTas ir goda jautājumsValmiera10:45:14
110. RaitisŠarkovskisValmiera10:45:17
111. GundarsBergsAKRONARūjiena10:45:18
112. ArmandsBergsValmiera10:45:18
113. AndrisŠakensValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera10:45:26
114. JānisJurjānsValmiera10:46:12
115. GuntarsHolsteinsbaltie bananivalmiera10:47:40
116. AinarsZēbergsVSK Noskrien LatvenergoLiepāja11:11:00
117. MarisStepānovsEžu glaunās dzērvītes11:46:59
118. JurisPeršinsEžu glaunās dzērvītes11:47:28
- GuntarsKlapinsValmieraDNF