Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāLatvijas čempionāts krosa skrējienā "Rudens Zibens kross" / 18.10.2014

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaGrupaApļiFinišs1. laiks2. laiks3. laiks4. laiksTīrais rez.
1. RaimondsSiliņšAlūksneV3030:23:250:07:460:07:470:07:530:23:23.55
2. JānisGailisVeikals Maratons&AsicsV4030:23:460:07:460:08:020:07:590:23:43.50
3. AigarsRublisAizkraukles novada sporta skolaV4030:24:050:08:050:08:080:07:530:24:03.05
4. JeļenaĀbeleMārupes novada sporta centrsS-Elite30:24:100:08:060:08:070:07:580:24:07.70
5. JānisMestersV4030:24:200:08:060:08:070:08:090:24:16.90
6. VjačeslavsŽundaLSC/tripower.lv V3030:24:360:08:040:08:100:08:240:24:33.40
7. AgnesePastareVS "Jūdze"S-Elite30:24:510:08:130:08:150:08:240:24:47.15
8. EinārsŠillersMARATONA KLUBS/ZiemeļkurzemeV4030:25:110:08:190:08:330:08:190:25:08.05
9. IlonaMarheleAlūksneS-Elite30:25:180:08:240:08:290:08:260:25:15.40
10. DiānaLiepiņaSS “Arkādija”S-Elite30:25:560:08:360:08:450:08:360:25:54.00
11. KitijaValtereLīvānu vieglatlētikas klubsS-Elite30:26:010:08:260:08:510:08:450:25:59.25
12. IritaPuķīteKāpa OKS4030:27:170:08:480:09:160:09:140:27:13.10
13. MārisLiepaCarnikavas sporta centrsV4030:27:200:08:470:09:120:09:210:27:14.85
14. LīgaGirgensoneSK Metroons/ NikeS-Elite30:27:310:08:490:09:180:09:260:27:27.85
15. DaumantsPutnisCarnikavas sporta centrsV4030:27:340:08:510:09:300:09:150:27:31.20
16. LīgaJansoneSS “Arkādija”S-Elite30:27:390:09:050:09:180:09:170:27:36.60
17. ValērijaPetrovaDaugavpils BJSSS-Elite30:27:460:08:470:09:320:09:280:27:44.55
18. NormundsUpenieksSK TēraudsV4030:27:590:09:180:09:260:09:170:27:56.60
19. SintijaKaufeldeSS "Arkādija"S20-Jun30:28:070:09:110:09:350:09:220:28:04.90
20. KasparsKoscinkevičsSzS Kājnieku brigādeV3030:28:080:09:000:09:340:09:360:28:05.20
21. DainisKozlovskisCarnikavaV3030:28:160:09:110:09:390:09:270:28:13.40
22. NormundsZaulsV4030:28:170:09:100:09:360:09:320:28:13.50
23. Anna-MarijaKalnaLiepājas Sporta spēļu skolaS20-Jun30:28:550:09:090:09:540:09:520:28:52.00
24. GundegaHeidingereVS JūdzeS3030:29:010:09:520:09:550:09:150:28:57.35
25. NoraKrevņevaSK Metroons/ NikeS-Elite30:29:160:09:270:09:480:10:010:29:13.20
26. RobertsIvzānsV4030:29:170:09:370:10:100:09:310:29:12.20
27. SergejsPogorelovsV3030:29:220:09:210:09:510:10:120:29:17.75
28. ElizabetePriekuleSPORTLATS20-Jun30:29:290:09:240:10:030:10:030:29:27.20
29. JekaterinaMedvedevaAuseklisS-Elite30:29:330:09:200:10:220:09:520:29:30.50
30. SergejsKulagoZZKV4030:29:360:09:120:10:210:10:040:29:33.65
31. BaibaŠņoriņaViesītes vidusskolaS20-Jun30:29:400:09:260:09:590:10:160:29:37.80
32. KrišjānisGrigalinovičsCarnikavas sporta centrsV3030:29:420:09:520:10:100:09:410:29:35.35
33. ZandaŠķetikaAlūksnes SSS20-Jun30:29:450:09:300:10:110:10:040:29:41.90
34. IvetaCauneOgres sporta centrsS3030:29:580:09:460:10:100:10:030:29:54.30
35. EdgarsEgleV3030:30:080:09:200:10:200:10:290:30:04.10
36. JānisStūrītisV3030:30:150:09:540:10:230:10:000:30:08.95
37. ElēnaMiezavaTalsu Novada sporta skolaS18-A30:30:210:09:580:10:190:10:050:30:18.05
38. AigarsDakterisV3030:30:300:09:460:10:290:10:150:30:23.50
39. JekaterinaKulagoauseklis/ZZKS18-A30:30:400:09:510:10:250:10:250:30:37.50
40. AgrisSaulgriezisCarnikavas sporta centrsV3030:30:420:09:570:10:340:10:120:30:39.35
41. MaijaPūpolaLiepājas rajona sporta skolaS4030:30:470:10:210:10:140:10:130:30:43.65
42. AndresSerranoKick AssV4030:31:000:10:070:10:260:10:280:30:55.00
43. GunitaMiķelsoneSalaspils SSS-Elite30:31:020:10:230:10:240:10:150:30:57.65
44. RegīnaRudzīteAlūksnes SSS18-A30:31:160:09:510:10:310:10:540:31:12.85
45. GatisMiglānsCarnikavas florbola komandaV3030:31:190:09:470:10:450:10:480:31:16.85
46. BaibaBrokaSK TēraudsS3030:31:2713:43:42.00
47. AndrejsAntonovsV3030:31:300:10:210:10:360:10:340:31:24.05
48. ArnisBērziņšV4030:31:430:10:170:10:500:10:360:31:37.55
49. GerdaMiglavaNBS NAAS-Elite30:31:480:10:000:11:000:10:490:31:44.45
50. UģisKūliņšV4030:31:550:10:330:10:560:10:270:31:50.00
51. KārlisLiepkaulsSK TēraudsV3030:31:580:10:200:10:560:10:440:31:54.50
52. ArinaDrozdovaS-Elite30:32:040:10:290:10:520:10:450:31:57.80
53. EvijaMelbergaVSK NoskrienS-Elite30:32:100:10:220:11:000:10:490:32:06.20
54. MāraPeilāneS-Elite30:32:240:10:210:10:520:11:130:32:21.05
55. KristaKuzņecovaLiepājas rajona sporta skolaS20-Jun30:32:310:10:200:11:000:11:120:32:27.90
56. AijaTolstojaLiepājas rajona sporta skolaS18-A30:32:490:10:230:11:260:11:010:32:46.55
57. GundegaVancāneS3030:32:570:11:000:11:140:10:440:32:53.10
58. SandraGaileogreS3030:33:110:11:010:11:070:11:050:33:06.95
59. EduardsPaķisLāčiV3030:34:000:11:450:11:310:10:460:33:54.35
60. AntaVeiteS3030:34:010:11:230:11:130:11:260:33:56.10
61. DainisPūkaTelemark Skiing LatviaV4030:34:310:11:390:11:300:11:230:34:23.25
62. LauraAlsbergaS-Elite30:34:330:10:350:12:130:11:460:34:29.90
63. LieneKrauzeSPORTLATS-Elite30:35:220:10:530:12:190:12:110:35:17.70
64. KristīneLejiņaSK TēraudsS3030:35:580:11:500:12:100:11:590:35:54.90
65. AijaValtmaneĀdažiVeloS3030:36:070:12:010:12:270:11:400:36:03.35
66. ErikaOlberkyteAlūksnes SSS18-A30:36:170:11:180:12:210:12:390:36:13.90
67. InkaIndriksoneS-Elite30:36:260:11:390:12:310:12:180:36:21.85
68. JanaFedotovskaAizkraukles novada sporta skolaS20-Jun30:36:510:11:250:12:350:12:520:36:46.40
69. JānisSpoģisV3030:36:520:11:430:12:350:12:360:36:46.00
70. GundegaPaķeLāčiS3030:36:570:12:130:12:340:12:110:36:51.10
71. UldisVeitsV4030:37:190:11:580:12:470:12:340:37:12.30
72. MarutaAlsbergaS4030:37:290:12:100:12:360:12:440:37:24.55
73. MudīteGrunduleJapiņu ģimeneS3030:38:540:13:150:13:090:12:310:38:47.10
74. GunaPerroS-Elite30:38:560:12:380:13:090:13:090:38:50.70
75. AijaKrievaCarnikavaS-Elite30:39:110:13:320:12:540:12:460:39:06.40
76. LeonīdsPavlovsV4030:39:150:12:110:13:220:13:440:39:09.60
77. AgneseMeikšāneStadionsS-Elite30:40:560:12:460:13:440:14:270:40:51.45
78. IndraGarāSK TēraudsS3030:45:110:15:370:15:230:14:120:45:06.45
- ArnitaKampāneCarnikavaS301DNF0:16:280:16:23.35