Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāVolkswagen -Trek kauss 2.posms, Velobrauciens apkārt Burtnieku ezeram / 07.06.2014

SB1

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. Grēta-AmēlijaLiporaZariņi10:01:06.00
2. EmīlijaZeltiņaVIP printRīga10:01:43.50
3. SanijaJugāneVecate10:01:57.70
4. DārtaKancīteĀdaži10:02:00.55
5. HevenaKrūmiņaMārupe10:02:43.05
6. IevaJurēvičaRīgas Pašvaldības policijaRīga10:02:43.45
7. LoteKarlivāneSPORTLATValmiera10:03:35.75
8. ElzaRatnieceSportlatRīga10:03:51.70

VB1

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. KasparsJubelisPII Māra10:00:40.10
2. MarksJākobsonsRīga10:01:03.10
3. RenārsLocmeliswww.ritenvasara.lvRīga10:01:05.55
4. GeorgsTjuminsSporta Klubs WENDICēsis10:01:06.10
5. KristersTīsiņšMoller Auto KrastaRīga10:01:12.90
6. RenardsErtsNacionālā aizsardzības akadēmijaRīga10:01:14.35
7. ErnestsLapiņšVecpiebalga10:01:16.70
8. GustavsAlviķisGustavsonsLīči10:01:21.00
9. Lūkass-RafaelsKrūmiņšMārupe10:01:27.25
10. MartinsPuņeikoSporta Klubs WENDICēsis10:01:34.05
11. DāvisPētersonsValmiera10:01:34.80
12. UvisCakulsLiVelo / BTASigulda10:01:35.85
13. KārlisKalējsRīga10:02:01.70
14. MagnussApinisValmieras pilsētas pašvaldībaValmiera10:02:27.15
15. MarksSiliņšMoller Auto Krasta10:02:51.90
16. KristapsElbertsValmiera10:02:59.35
17. EmīlsUtinānsNacionālā aizsardzības akadēmijaRīga10:03:03.20
18. KristapsKrasovskisSPORTLATLīči10:03:47.65

SB2

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. BeatriseZeltiņaVIP printRīga10:02:05.70
2. NikolaBundeTrek teamSigulda10:02:51.85
3. Anna-LuīzeDombrovskaVirsotneRīga10:02:53.15
4. IevaKalniņaGulbene10:02:59.75

VB2

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. MiksMeijers10:01:59.40
2. KristersCelitānsRiteņvasara10:02:00.45
3. MarkussEsītisValmiera10:02:08.00
4. PēterisLukstiņšRīga10:02:09.10
5. LinardsRauskaMazsalaca10:02:13.75
6. KasparsZučiksTREK TeamRīga10:02:16.90
7. MārcisŪdrisGarkalne10:02:22.85
8. ErvīnsGēgelisRīga10:02:31.95
9. KārlisMiķelsonsTREK Team10:02:34.35
10. KasparsKrūmiņšMadona10:02:39.65
11. TomassSiliņšMoller Auto Krasta10:02:40.50
12. RalfsIrbeValmiera10:02:45.10
13. Emīls-MarkussPļaviņšMoller Auto Krasta10:02:46.90
14. RūdolfsAndersonsValmiera10:02:49.20
15. UvisGutmanisSalaspils10:07:31.95
- KristofersBorīsovsVecate0DNF
- MarkussMelngāršsValmiera0DNF

SB3

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. RūtaBinovskaTeikas vsk./RiteņvasaraRīga10:02:11.25
2. LauraJankovskaLilaste10:02:11.40
3. KintijaPlētienaRauna10:02:24.45
4. ElzaŠipkovaFILTERJūrmala10:02:30.60
5. LauraCakuleLiVelo / BTASigulda10:02:37.85

VB3

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. MatīssPuķulauksMazsalaca10:01:59.45
2. KrišjānisBinovskisTeikas vsk./RiteņvasaraRīga10:02:02.70
3. AkselsŠoksMazsalaca10:02:03.10
4. ArtūrsNummursFILTERRīga10:02:07.10
5. UģisBērziņšNaukšēni10:02:08.80
- Āris-RaitisGodiņšTREK TeamRīga0DNF