Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāVolkswagen -Trek kauss 2.posms, Velobrauciens apkārt Burtnieku ezeram / 07.06.2014

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaGrupaApļiFinišs
1. KasparsJubelisPII MāraVB110:00:40.10
2. MarksJākobsonsRīgaVB110:01:03.10
3. RenārsLocmeliswww.ritenvasara.lvRīgaVB110:01:05.55
4. Grēta-AmēlijaLiporaZariņiSB110:01:06.00
5. GeorgsTjuminsSporta Klubs WENDICēsisVB110:01:06.10
6. KristersTīsiņšMoller Auto KrastaRīgaVB110:01:12.90
7. RenardsErtsNacionālā aizsardzības akadēmijaRīgaVB110:01:14.35
8. ErnestsLapiņšVecpiebalgaVB110:01:16.70
9. GustavsAlviķisGustavsonsLīčiVB110:01:21.00
10. Lūkass-RafaelsKrūmiņšMārupeVB110:01:27.25
11. MartinsPuņeikoSporta Klubs WENDICēsisVB110:01:34.05
12. DāvisPētersonsValmieraVB110:01:34.80
13. UvisCakulsLiVelo / BTASiguldaVB110:01:35.85
14. EmīlijaZeltiņaVIP printRīgaSB110:01:43.50
15. SanijaJugāneVecateSB110:01:57.70
16. MiksMeijersVB210:01:59.40
17. MatīssPuķulauksMazsalacaVB310:01:59.45
18. KristersCelitānsRiteņvasaraVB210:02:00.45
19. DārtaKancīteĀdažiSB110:02:00.55
20. KārlisKalējsRīgaVB110:02:01.70
21. KrišjānisBinovskisTeikas vsk./RiteņvasaraRīgaVB310:02:02.70
22. AkselsŠoksMazsalacaVB310:02:03.10
23. BeatriseZeltiņaVIP printRīgaSB210:02:05.70
24. ArtūrsNummursFILTERRīgaVB310:02:07.10
25. MarkussEsītisValmieraVB210:02:08.00
26. UģisBērziņšNaukšēniVB310:02:08.80
27. PēterisLukstiņšRīgaVB210:02:09.10
28. RūtaBinovskaTeikas vsk./RiteņvasaraRīgaSB310:02:11.25
29. LauraJankovskaLilasteSB310:02:11.40
30. LinardsRauskaMazsalacaVB210:02:13.75
31. KasparsZučiksTREK TeamRīgaVB210:02:16.90
32. MārcisŪdrisGarkalneVB210:02:22.85
33. KintijaPlētienaRaunaSB310:02:24.45
34. MagnussApinisValmieras pilsētas pašvaldībaValmieraVB110:02:27.15
35. ElzaŠipkovaFILTERJūrmalaSB310:02:30.60
36. ErvīnsGēgelisRīgaVB210:02:31.95
37. KārlisMiķelsonsTREK TeamVB210:02:34.35
38. LauraCakuleLiVelo / BTASiguldaSB310:02:37.85
39. KasparsKrūmiņšMadonaVB210:02:39.65
40. TomassSiliņšMoller Auto KrastaVB210:02:40.50
41. HevenaKrūmiņaMārupeSB110:02:43.05
42. IevaJurēvičaRīgas Pašvaldības policijaRīgaSB110:02:43.45
43. RalfsIrbeValmieraVB210:02:45.10
44. Emīls-MarkussPļaviņšMoller Auto KrastaVB210:02:46.90
45. RūdolfsAndersonsValmieraVB210:02:49.20
46. NikolaBundeTrek teamSiguldaSB210:02:51.85
47. MarksSiliņšMoller Auto KrastaVB110:02:51.90
48. Anna-LuīzeDombrovskaVirsotneRīgaSB210:02:53.15
49. KristapsElbertsValmieraVB110:02:59.35
50. IevaKalniņaGulbeneSB210:02:59.75
51. EmīlsUtinānsNacionālā aizsardzības akadēmijaRīgaVB110:03:03.20
52. LoteKarlivāneSPORTLATValmieraSB110:03:35.75
53. KristapsKrasovskisSPORTLATLīčiVB110:03:47.65
54. ElzaRatnieceSportlatRīgaSB110:03:51.70
55. UvisGutmanisSalaspilsVB210:07:31.95
- Āris-RaitisGodiņšTREK TeamRīgaVB30DNF
- KristofersBorīsovsVecateVB20DNF
- MarkussMelngāršsValmieraVB20DNF