Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāVolkswagen -Trek kauss 2.posms, Velobrauciens apkārt Burtnieku ezeram / 07.06.2014

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaGrupaApļiFinišs
1. JānisRubiksVolvo Mūsa motorsRīgaVV11:28:22.25
2. PēterisCauneVolvo Mūsa motorsRīgaVV11:28:55.05
3. GunārsDzalbsELKOROlaineVV11:29:00.20
4. GuntisŠeflersVolvo Mūsa motorsRīgaVV11:32:00.25
5. JurisVisockisPOLICISTU VELOBIEDRĪBARīgaVV11:32:06.35
6. MārtiņšLukstiņšTREK TeamRīgaVV11:32:07.75
7. KārlisPlakansRadisson Blu Cycling teamRīgaVV11:32:09.00
8. GintsRudzītisVidzemes mērnieks / RipoautocentrsKocēnu nov.VV11:32:09.70
9. EdmondsLabanovskisVolvo Mūsa motorsRīgaVV11:32:16.45
10. AleksandrsZavoloksTREK TeamRīgaVV11:32:16.95
11. ArvoPooksebike MachineRīgaVV11:32:17.20
12. SergejsĻubickisELKORRīgaVV11:32:18.00
13. RenārsFedosjonoksELKORTukumsVV11:32:18.20
14. MārtiņšOzolsPOLICISTU VELOBIEDRĪBARīgaVV11:35:05.25
15. MārtiņšApinisVidzemes MērnieksValmieraVV11:35:16.90
16. JānisAnkravsANKRAVSRīgaVV11:35:20.80
17. GatisMelgalvisVidzemes mērnieks / RipoautocentrsValmieraVV11:35:30.80
18. SergejsPomarņevskisELKORRīgaV6011:35:33.70
19. AndrisBāliņšVolvo Mūsa motorsRīgaVV11:36:27.45
20. RūdolfsLukstiņšTREK TeamRīgaVV11:36:41.70
21. GatisBērziņšTREK TeamRīgaVV11:36:41.75
22. AinārsApinisVidzemes mērnieksValmieraVV11:36:43.75
23. JānisVējonsELKORRīgaV6011:37:08.55
24. OskarsGilucisFILTERRīgaVV11:37:09.65
25. ĀrisGodiņšTREK TeamRīgaVV11:37:27.25
26. ArtisKalveitsTREK TeamRīgaVV11:39:18.95
27. AtisPaksisFILTERRīgaVV11:39:29.25
28. EdgarsSijātsTREK TeamRīgaVV11:39:44.35
29. JānisKaibeVidzemes mērnieks / RipoautocentrsKocēnu novadsVV11:40:00.55
30. MārisRubiksVidzemes mērnieks/ Ripo autocentrsRīgaVV11:40:19.00
31. AndrisZālītisELKORRīgaVV11:40:31.45
32. HermanisOzolsRRS-ALFARīgaV1511:40:35.50
33. ĒriksAndersonsRadisson Blu Cycling teamRīgaVV11:40:43.75
34. MārisLūsisRadisson Blu Cycling teamRīgaVV11:40:49.55
35. RenartsAndersonsRīgas Pašvaldības policijaRīgaVV11:41:04.00
36. RalfsStradsPēdu navValmieraVV11:41:09.25
37. JānisPrančsPiņķiRīgas raj.V6011:42:59.05
38. GvidoBuliņšPēdu navSēļiVV11:43:06.25
39. Frenks-DanielsKrūmiņšRRSV1511:43:11.05
40. LaurisMorovskisRīgaVV11:43:15.65
41. KristofersLembergsPOLICISTU VELOBIEDRĪBARīgaVV11:43:24.45
42. VismantsCauneSALASPILS ZĪRIŅIStendeV6011:43:33.25
43. JānisĀboliņšRīgaVV11:43:35.20
44. LaurisCelitānsRīgaVV11:43:38.80
45. AndrisPertsRīgaV6011:43:41.85
46. GatisDetlavsPOLICISTU VELOBIEDRĪBARīgaVV11:43:59.45
47. IngarsMartinovsLizumsV1511:44:01.95
48. JānisBušsValmieraVV11:44:02.15
49. MārisZicmanisTREK TeamRīgaVV11:44:15.90
50. ArtisBuliņšPēdu navSēļiVV11:44:16.50
51. Mārtiņš-RobertsMatisonsRRSRīgaV1511:44:19.45
52. JānisPurniņšTREK TeamVV11:44:23.15
53. JānisNartišsRīgas Pašvaldības policijaRīgaVV11:44:24.45
54. AivarsSkridulisAtea Global Services 1RīgaVV11:44:28.95
55. JurisJakovičsAtea Global Services 1RīgaVV11:44:33.90
56. MārcisPīnupsDTC JaunībaAglonaV1511:44:42.55
57. MārtiņšIļjenkoTREK TeamV1511:45:13.15
58. GatisPenkaPēdu nav4 EVERVV11:45:23.10
59. VadimsBulatovsRīgas pašvaldības policijaRīgaVV11:45:30.55
60. AgrisŠipkovsFILTERJūrmalaVV11:45:38.50
61. JānisLaubergsGarām ejot/4collasSiguldaVV11:45:39.70
62. DmitrijsŠarovsVidzemes mērnieks - Ripo autocentrsValmieraVV11:45:40.00
63. KasparsKoscinkevičsMadona-LautereVV11:45:47.85
64. AndrisDekšnisMeKA TEAMJelgavaVV11:46:50.80
65. AldisTeineišeisPOLICISTU VELOBIEDRĪBARīgaVV11:46:54.55
66. AnatolijsKižloRīgas pašvaldības policijaRīgaVV11:46:59.95
67. LīgaActiņaPOLICISTU VELOBIEDRĪBARīgaSV11:47:17.10
68. OskarsKalvānsMetāla AlianseLimbažiVV11:47:22.60
69. AldisBērziņšRīgaVV11:47:49.45
70. UģisOzolsVidzemes mērnieksValmieraVV11:48:06.80
71. SentisKārkliņšRīgaVV11:48:09.05
72. RobertsEberliņšAtea Global Services 1RīgaVV11:48:16.55
73. EdijsLibers-HerbstsELKORPļavasVV11:48:17.60
74. ArmandsArbuzovsRūjienaVV11:48:25.00
75. RaivisElliņšRīgaVV11:48:25.25
76. JurisZeltiņšRīgaVV11:48:26.05
77. ReinisŠefersBEAUTYCARE.LVRīgaVV11:48:27.50
78. RaimondsŠilkinsRīgas pašvaldības policijaRīgaVV11:48:28.20
79. ĢirtsRiekstiņšNATORīgaVV11:48:30.35
80. AndrejsSavčenkoSPORTLATOgreVV11:48:32.10
81. ArvisJauniņšFILTERBauskaVV11:48:35.60
82. DidzisKarlovskisPOLICISTU VELOBIEDRĪBAVV11:48:50.40
83. DainisBekersMetāla AlianseValmieraVV11:48:51.15
84. AivarsSniedzeAmatas novadsV6011:48:55.45
85. DaceFūrmaneSPORTLATSV11:49:15.50
86. ZiedonisBrēdiksPOLICISTU VELOBIEDRĪBARīgaVV11:50:13.65
87. DainisJostsonsPēdu navJaunrezgaļiVV11:50:35.25
88. JānisĶīsisValmieraV6011:50:35.85
89. AndrisStradsVV11:50:38.95
90. AndrisLauznisPĒDU NAVMazsalacaVV11:51:37.95
91. AndisBalkaTANDĒMS/VIPSPORTRīgaVV11:51:41.65
92. MārtiņšĀboliņšAtea Global Services 1RīgaVV11:51:45.45
93. AinārsJudeiksRīgaVV11:51:47.40
94. MārisKlīveRīgaVV11:52:07.65
95. PēterisSerovsSporta Klubs WENDICēsisV6011:52:11.10
96. OskarsBartuševicsBullisJelgavaVV11:52:12.20
97. OskarsŪdrisRīgas Pašvaldības policijaRīgaVV11:52:21.05
98. MārcisPadomsRadisson Blu Cycling teamRīgaVV11:52:35.25
99. ArtūrsLočmelisPOLICISTU VELOBIEDRĪBARīgaVV11:52:35.85
100. JānisŠnikvaldsRadisson Blu Cycling teamRīgaVV11:52:50.60
101. ViktorijaLoikoRRS VecmīlgrāvisRīgaS1511:52:56.15
102. ĢirtsMūrnieksFILTERSalaspilsVV11:53:00.20
103. KristapsKrūzaPriekules veloklubsPriekuleVV11:53:01.55
104. ArnisPartsNaukšēniVV11:53:02.90
105. MadisLapiņšAtea Global Services 2RīgaVV11:53:17.85
106. JānisMazursD5TērveteVV11:54:03.55
107. ZigmārsEzerietisMoller Baltic ImportVV11:54:41.25
108. AndrisDainisZIEMEĻLATVIJAValkaV6011:55:05.80
109. RaitisRadziņšMoller Baltic ImportVV11:55:11.65
110. GaitisNummursFILTERGarkalneVV11:55:15.50
111. RaitisZvejnieksRīgaVV11:55:16.55
112. NormundsTalcisRīgaVV11:55:18.35
113. MareksPletiensRaunaVV11:55:30.35
114. GuntarsKravalisRīgaVV11:55:44.20
115. ĒriksPiņķisMoller Baltic ImportVV11:55:53.65
116. AnsisAilisLattelecomRigaVV11:55:56.00
117. EdgarsKrastiņšPēdu navVecateVV11:56:07.55
118. RihardsJāgersTREK TeamVV11:56:11.55
119. EdgarsOzolsTREK TeamRīgaVV11:56:11.65
120. OskarsZonneAcsaabolsRīgaVV11:56:12.15
121. JosifsKalveršsSalaspils ZīriņiSalaspilsV6011:56:12.50
122. KasparsPīnupsAglonaVV11:56:22.15
123. RūdolfsBuilisMetāla AlianseValmieraV1511:56:24.75
124. SandisVeidemansValmieraVV11:56:34.55
125. JurisTišaņinovsPOLICISTU VELOBIEDRĪBARīgaVV11:56:39.35
126. KristapsCeriņšVV11:56:42.55
127. AndrisSiliņšMazsalacaVV11:57:39.55
128. IvarsZvirbulisValmieraVV11:57:50.95
129. AndrisCelmsSnaptest.lvSiguldaVV11:57:51.65
130. VairisKrauklisSmilteneV6011:57:56.05
131. JevgēnijsMihailovskisFILTERSalacgrīvaVV11:58:16.20
132. ĒriksApšenieksBalviV6011:58:46.25
133. GunārsStalšisPriekules MTBPriekuleVV11:59:17.75
134. AtisSirmbārdisAlpi JumtsmadonaVV11:59:18.35
135. DidzisČākursVV11:59:25.55
136. ViktorijaLibere-HerbsteELKORRīgaSV11:59:27.10
137. MārisKučinksisMoller Baltic ImportVV11:59:29.35
138. ValērijsArbuzovsRūjienaVV12:00:16.80
139. ĀdamsLapiņšVAI VAIVentspilsV1512:00:25.30
140. DairisMeijersVV12:00:35.65
141. EniaKaņepējaSKANSTE/ MySportPļaviņu novadsS1512:00:49.15
142. JurisLejaRīgaVV12:00:56.45
143. MārisJurēvičsRīgas Pašvaldības policijaRīgaVV12:01:22.25
144. IngunaKorņējevaPēdu navVecateS5012:01:40.10
145. JānisPuriņšEMUSaulkrastiV6012:01:44.95
146. EdgarsBalodisEMU sporta klubsMālpilsVV12:01:48.55
147. ArmandsBinovskisTEIKA NEMIRSTRīgaVV12:02:15.30
148. EdgarsKrjukovsBauskaVV12:02:15.45
149. NormundsKalniņšPRO VIARīgaVV12:02:33.95
150. ValdisKampussPēdu navMazsalacaVV12:02:52.85
151. OskarsVidovskisPēdu navVV12:03:16.10
152. HaraldsSprukulisMetāla AlianseLimbažiVV12:03:20.90
153. MintautsBuksSiguldaV6012:03:32.30
154. RigondaGermovaRīgaSV12:03:33.95
155. JānisDaugsteRīgaVV12:03:42.25
156. LaimonisDaugavietisMunaičiV6012:03:58.25
157. GuntisLukstiņšRīgaVV12:04:05.80
158. MārisPunenovsVV12:04:18.20
159. InetaAulikaSPORTLATKolkaS5012:04:21.45
160. KārlisKučinskisSalaspilsVV12:04:27.35
161. ViestursVeitsA2SiguldaV1512:04:34.65
162. ValdisCakulsLiVelo / BTASiguldaVV12:04:51.45
163. DmitrijsTaukulis15kgrigaVV12:04:55.15
164. NorbertsPetrovskisDRUSTIVV12:05:37.55
165. VilisMednisindividuāliSmilteneV6012:05:40.90
166. ArmandsGeideVV12:06:02.85
167. GundaPlūmanePēdu navMazsalacaSV12:06:19.95
168. KasparsGulbisD5JaunpilsVV12:07:22.05
169. SandrisTīsiņšMoller Auto KrastaVV12:07:37.60
170. MārisOzollapiņšValmieraV6012:07:43.75
171. UģisVečensRīgaVV12:08:07.65
172. KārlisDombrovskisRīgaVV12:08:23.50
173. AkselsBresmeTalsu Biatlona klubsTalsiV1512:08:37.15
174. RitaLekseDRUSTIS5012:09:01.10
175. IlgvarsĀboltiņšRūjienaVV12:09:27.65
176. RuslansNovaksMārupeVV12:09:47.50
177. MatīssSniegsRūjienaVV12:09:50.85
178. IvoLoginsFILTERSalacgrīvaVV12:10:08.55
179. AndisFinartijsBabīteVV12:10:32.95
180. AinārsLejānsPēterniekiVV12:10:42.05
181. KalvisBisenieksValmieraV4012:10:48.55
182. FeoktistsPušņakovsAglonaV6012:10:51.75
183. JānisKalniņšValmieraVV12:10:53.05
184. MārtiņšDeičmanisRigaVV12:10:57.70
185. AndrejsKuzņecovsVV12:10:59.00
186. LieneGapejevaKadagaSV12:11:01.80
187. KārlisOzolsTREK TeamRaunaVV12:11:16.10
188. AndrisPuķeFILTERRīgaVV12:11:17.70
189. KristapsRukmanisMoller Baltic ImportVV12:11:24.80
190. RolandsSiliņšMoller Auto KrastaVV12:11:25.45
191. JāzepsMizgaVV12:11:28.75
192. JānisMajorsTREK TeamRaunaVV12:11:29.05
193. AivarsBundeTrek teamVV12:11:30.05
194. ArnisSkujiņšValmieraVV12:11:54.25
195. AgneseFogeleMoller Baltic ImportSV12:13:22.05
196. IngusEglePriekules veloklubsVV12:13:40.85
197. JurisŠaripoJurss PRORīgaVV12:14:09.70
198. MārtiņšBriedisRīgaVV12:14:11.95
199. EdgarsBinovskisTEIKA NEMIRSTRīgaVV12:14:12.40
200. DidzisVītolsValmieraVV12:14:13.25
201. RaitisTučsMoller Baltic ImportVV12:14:27.10
202. EmīlsŽukovskisKocēniVV12:14:50.60
203. IntsŽukovskisValmieraVV12:14:52.95
204. IndarsŽebeksMoller Baltic ImportVV12:15:01.45
205. DinaLiepiņaSV12:15:22.20
206. MārtiņšOzollapiņšValmieraVV12:15:29.55
207. GatisValdbergsELKORInešiVV12:15:31.20
208. SanitaLočmeleValmieraSV12:15:51.45
209. KristapsHermanisELKORRīgaVV12:17:06.25
210. AneteBuliņaSēļiSV12:17:39.55
211. LitaDzelmeRīgaSV12:18:26.45
212. LitaKrjukovaBauskaSV12:18:29.60
213. ElīnaTauvēnaBurtnieku novadsBurtnieku novadsSV12:18:38.20
214. JānisMūrmanisMoller Auto KrastaVV12:19:20.45
215. AndrisMiķelsonsnavJūrmalaV6012:19:26.95
216. JānisŠķēpsTalsu biatlona klubs-RaimaksValmieraV6012:19:57.25
217. MārtiņšBarānovsbrandelevenRīgaVV12:19:57.65
218. IntsPolksMetāla AlianseValmieraVV12:20:06.80
219. MartsAndersonsbrandelevenRīgaVV12:20:09.45
220. IlzeZemmereMoller Baltic ImportSV12:20:20.05
221. KristersPlētiensRaunaVV12:20:40.90
222. AndrisKuplisVV12:20:55.00
223. EdijsHemmelisValmieraVV12:21:00.75
224. JānisBrūverisRīgaV6012:21:27.45
225. GatisBuilisMetāla AlianseValmieraVV12:21:37.85
226. VitaLancenieceSPORTLATS5012:21:39.60
227. EndijsSkeivisBusman TeamKalnciemsVV12:21:43.30
228. DārtaĀboliņaDrustiS1512:21:56.80
229. RolandAbou-YounesAtea Global Services 2RīgaVV12:21:57.85
230. JānisĀboliņšDRUSTIVV12:22:05.55
231. EdgarsJansonsVV12:22:31.85
232. IlmārsKalniņšAtea Global Services 2RīgaVV12:22:35.25
233. RuslansVlasjuksMoller Baltic ImportVV12:22:47.35
234. AivarsŠakunsMetāla AlianseValmieraVV12:22:49.30
235. ZaneAnkravaANKRAVSRīgaSV12:23:44.40
236. ElīnaKrūkleSPORTLAT PRO Womens TeamValmieraSV12:23:46.05
237. GaidaBiteCarnikavas Sporta centrsRīgaS5012:24:11.30
238. ĢirtsKalniņšDarba rūķiRīgaVV12:24:13.55
239. MārtiņšVeideMazsalacaVV12:25:02.95
240. RaimondsIndrānsPēdu navRencēniVV12:25:28.85
241. Kārlis-KrišjānisRusmanisMazsalacaV1512:25:32.65
242. AlisaBatogovaAtea Global Services 2RīgaSV12:25:40.80
243. JurisPacēvičsSC-KoksSiguldaVV12:26:03.55
244. KristapsPļaviņšMoller Auto KrastaVV12:26:38.25
245. KristīneLejiņaSV12:27:53.55
246. AldisČākurssiguldaVV12:27:55.85
247. ZaneVanagaDarba rūķiIkšķileSV12:28:05.65
248. VizbulīteRukkalneRaganaS5012:28:21.85
249. LaumaUzijaMoller Baltic ImportSV12:28:55.15
250. IntsPutniņšRīgaVV12:29:23.80
251. UģisKlaužsVV12:30:05.05
252. IngussCīrulisTREK TeamValmieraVV12:30:28.50
253. IngunaEglīteS5012:31:29.20
254. ArvīdsMajorsTREK TeamRaunaVV12:32:00.05
255. DiānaRožkalneFilterRīgaSV12:34:59.30
256. IlzeZoltnereRīgaSV12:35:15.45
257. AstraLaugaleSV12:36:41.50
258. SandrisKazocinsIkšķileVV12:36:56.30
259. ZandaKrūkleSPORTLAT PRO Womens TeamValmieraSV12:37:18.85
260. DaceTītmaneRīgaSV12:38:44.65
261. AstraOzoliņaSiguldietisSiguldaSV12:38:54.85
262. ArtisBisenieksValmieraV1612:39:04.30
263. SandraBērziņaSV12:39:35.40
264. DaceMežsargaRīgaSV12:39:38.70
265. RitaLatkovskaVarakļāniS5012:39:54.90
266. VitālijsBelogrivsPOLICISTU VELOBIEDRĪBARīgaVV12:40:07.95
267. SolvitaLatkovskaLiVelo/ BTAVarakļāniS1512:40:48.65
268. ZigurdsKrastsIndividuāliRīgaV6012:43:11.65
269. AldisBušmanisBusman TeamKalnciemsVV12:47:06.20
270. AivarsBerķisCēsisVV12:49:09.15
271. EdgarsTimofejevsSKII NaukšēniNaukšēniVV12:50:17.75
272. AleksejsRoļonoksSKII NaukšēniNaukšēniV1512:50:49.60
273. KristīneZvingēvica-KalniņaDarba RūķiRīgaSV12:52:01.60
274. Mārtiņš-FrīdisLūksJēkabpilsV1512:57:33.30
275. DainisJirgensRīgaV6013:00:21.80
276. KristersGruznovsSKII NaukšēniNaukšēniVV13:11:10.15
278. RičardsDzenisSKII NaukšēniNaukšēniVV13:11:10.20
277. RomānsPutrašēvicsSKII NaukšēniNaukšēniV1513:11:10.20
279. IneseGūtmaneFILTERSV13:22:32.75
280. AdriansFedulovsRīgas LauvasRīgaV1513:31:20.80
281. JurijsFedulovsRīgas LauvasRīgaVV13:31:21.95
- LinardsVeipsELKORRīgaVV0DNF
- DairisČibulisSKII NaukšēniNaukšēniVV0DNF
- AntonsFjodorovsSKII NaukšēniNaukšēniVV0DNF
- KristīneKalējaRīgaSV0DNF
- VilnisĶudeViļņiPriekuļiV600DNF
- GundarsŠmitsRūjienaVV0DNF