Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāRīgas duatlons / 27.09.2014

F15

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. FaustaRimkutePanevežys triathlon club80:51:55
2. DanielaLeitāneAQUATICS80:56:35
3. ŪnėNarkūnaitėTSK "Darna"80:56:54
4. VilteNarkunaiteTSK Darna80:56:58
5. KarolinaLuksytePanevežys triathlon club80:57:43
6. VestaKrechko80:58:06

M15

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. SavelijsSuharževskisBJNSAB80:46:13
2. VadzimHurchankaMogilev Triathlon Team80:46:36
3. KonstantinMalnevMogilev Triathlon Team80:46:43
4. AndreiIvanovMogilev Triathlon Team80:46:44
5. YahorShaikovMogilev Triathlon Team80:47:43
6. TimafeiSikorski80:48:32
7. TadasCesevičiusTSK "Darna"80:50:45
8. PovilasGokasPanevežys triathlon club80:50:46
9. JustinasNarkunasTSK "Darna"80:50:51
10. MārcisPīnupsDTC Jaunība80:53:08
11. ArtjomsKuzinsPiramida / triathlon clubJelgava80:53:15
12. KristapsKārkliņšA2Sigulda80:53:39
13. KristapsSiltumēnsAQUATICS80:54:41
14. ViestursDūzisAQUATICS80:55:42
15. ViestursVeitsSigulda80:55:59
16. MatasBarzdenysPanevežys triathlon club80:56:52
17. ArtjomsGajevskis80:57:13
18. Mārtiņš-RobertsMatisonsRRS-Grīva / SS ArkādijaRīga80:58:54
19. EdgarsHoružonoksBJC Jaunība80:59:06
20. Mārtiņš-FrīdisLūksJēkabpils81:03:12
- GeorgijsKatsDTC JaunibaDaugavpils7DNF
- Emīls-EduardsDūmiņšPiramida/triathlon clubJelgava7DNF
- JanisIeviņšJūrmaIa7DNF

F17

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. TatsianaLukshatri.by80:55:07
2. AlinaMalashevichTRI.BY81:00:21
3. ElzaMesterePiramida/triathlon club81:01:42
4. RūtaPatmalnieceSPORTLATRīga81:06:08

M17

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. TimursMamedovsDTC Jaunība80:46:17
2. HenryRäppoEstonia80:46:51
3. AliakseiRamanouski80:46:58
4. KasparsStivriņšDTC „Jaunība”80:48:29
5. ZigmārsKalvānsEngures sportam80:51:19
6. KirylKatsianeu80:54:15
7. LaurisKrasovskisSPORTLATRigas raj.80:57:57
8. EduardsBistersJūrmaIa80:59:41
- RimantasKanaverskisPanevežys triathlon club7DNF
- DzianisDudkaTRI.BY1DNF

FO

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. IvetaKazaineSwedbankSmiltene80:59:03
2. LaumaČerņevskaVSK NoskrienRīga80:59:54
3. ZaneMucenieceIkšķile81:00:34
4. LaineOrbidāneSK OzolniekiSalgale81:01:07
5. BaibaNiparteVSK Noskrien / TietoRīga81:02:20
6. LeldeGrāvīteRadi un draugiVecpiebalga81:06:26
7. RavitaBernāneAnKaRa TeamUgāle81:08:00
8. ZaneVanagaDarba rūķiIkšķile81:14:35

MO

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. LeonidBondarchukEstonia80:50:56
2. AigarsJudzis80:51:01
3. AliaksandrSharanhovichTRI.BYMolodechno80:51:39
4. KārlisEvertovskisLatvijas Universitāte80:52:30
5. ArvisGrencbergsRīga80:55:32
6. RenārsLūsisDARBA RŪĶIRīga80:56:20
7. KirilsGojsSEBRiga80:56:29
8. LaurisBernānsJelgava80:56:36
9. RobertsJaunzems80:56:41
10. JurijsKonovalovs80:57:21
11. DmitrijsSemendjajevsRīga80:57:22
12. EdijsAkolovsSigulda80:58:13
13. AldisGlāzersRadi un DraugiVecpiebalga80:59:20
14. AndrisBernānsAnKaRa TeamUgāle81:03:25
15. DainiusKopūstasPanevėžio triatlono klubas81:05:28
16. MārtiņšSandersDarba RūķiRīga81:08:41
17. LeonīdsPavlovsRīga81:13:27
- NormundsLanginsVecmilgrāvisRīga5DNF

F19

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. SamantaŠopytėTSK "Darna"80:58:12
2. DaryaKimso80:58:16

M19

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. MikitaBelyTRI.BY80:46:25
2. AliaksandrHurinovich80:47:04
3. DainisKrasovskisSPORTLATĀdaži80:51:01
4. VenediktasPavlovasPanevežys triathlon club80:51:46

F50

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. VitaLancenieceSPORTLATRīga81:02:02
2. InetaAulikaSPORTLATKolka81:03:56
3. ZinaīdaRācenājaMežmalas MTBMadona81:06:30
4. VizbulīteRukkalneRagana81:08:59
5. GaidaBiteRīga81:10:36
6. IngunaEglīte81:11:17

M60

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. ElmārsEleksisGulbeneGulbene80:52:49
2. AndrisDainisZIEMEĻLATVIJAValka80:53:03
3. PēterisSerovsSporta Klubs WENDICēsis80:53:27
4. JānisKaimiņšSportLatOgre80:55:17
5. ĒriksApšenieksBalvi80:57:02
6. AntonsKarkinsDTC Jaunība80:57:05
7. VairisKrauklisPrivātbūveSmiltene80:57:07
8. VladimirsKļavnieksRīga80:58:35
9. JosifsKalveršsSalaspils zīriņi80:58:46
10. LaimonisDaugavietisMunaiči81:03:50
11. VilisMednisindividuāliSmiltene81:04:06
12. EnnKübarSK Raudmees81:06:01
13. JuozasKierasTSK"Darna"81:09:28