Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāRīgas duatlons / 27.09.2014

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaGrupaApļiFinišs
1. SavelijsSuharževskisBJNSABM1580:46:13
2. TimursMamedovsDTC JaunībaM1780:46:17
3. MikitaBelyTRI.BYM1980:46:25
4. VadzimHurchankaMogilev Triathlon TeamM1580:46:36
5. KonstantinMalnevMogilev Triathlon TeamM1580:46:43
6. AndreiIvanovMogilev Triathlon TeamM1580:46:44
7. HenryRäppoEstoniaM1780:46:51
8. AliakseiRamanouskiM1780:46:58
9. AliaksandrHurinovichM1980:47:04
10. YahorShaikovMogilev Triathlon TeamM1580:47:43
11. KasparsStivriņšDTC „Jaunība”M1780:48:29
12. TimafeiSikorskiM1580:48:32
13. TadasCesevičiusTSK "Darna"M1580:50:45
14. PovilasGokasPanevežys triathlon clubM1580:50:46
15. JustinasNarkunasTSK "Darna"M1580:50:51
16. LeonidBondarchukEstoniaMO80:50:56
17. AigarsJudzisMO80:51:01
18. DainisKrasovskisSPORTLATĀdažiM1980:51:01
19. ZigmārsKalvānsEngures sportamM1780:51:19
20. AliaksandrSharanhovichTRI.BYMolodechnoMO80:51:39
21. VenediktasPavlovasPanevežys triathlon clubM1980:51:46
22. FaustaRimkutePanevežys triathlon clubF1580:51:55
23. KārlisEvertovskisLatvijas UniversitāteMO80:52:30
24. ElmārsEleksisGulbeneGulbeneM6080:52:49
25. AndrisDainisZIEMEĻLATVIJAValkaM6080:53:03
26. MārcisPīnupsDTC JaunībaM1580:53:08
27. ArtjomsKuzinsPiramida / triathlon clubJelgavaM1580:53:15
28. PēterisSerovsSporta Klubs WENDICēsisM6080:53:27
29. KristapsKārkliņšA2SiguldaM1580:53:39
30. KirylKatsianeuM1780:54:15
31. KristapsSiltumēnsAQUATICSM1580:54:41
32. TatsianaLukshatri.byF1780:55:07
33. JānisKaimiņšSportLatOgreM6080:55:17
34. ArvisGrencbergsRīgaMO80:55:32
35. ViestursDūzisAQUATICSM1580:55:42
36. ViestursVeitsSiguldaM1580:55:59
37. RenārsLūsisDARBA RŪĶIRīgaMO80:56:20
38. KirilsGojsSEBRigaMO80:56:29
39. DanielaLeitāneAQUATICSF1580:56:35
40. LaurisBernānsJelgavaMO80:56:36
41. RobertsJaunzemsMO80:56:41
42. MatasBarzdenysPanevežys triathlon clubM1580:56:52
43. ŪnėNarkūnaitėTSK "Darna"F1580:56:54
44. VilteNarkunaiteTSK DarnaF1580:56:58
45. ĒriksApšenieksBalviM6080:57:02
46. AntonsKarkinsDTC JaunībaM6080:57:05
47. VairisKrauklisPrivātbūveSmilteneM6080:57:07
48. ArtjomsGajevskisM1580:57:13
49. JurijsKonovalovsMO80:57:21
50. DmitrijsSemendjajevsRīgaMO80:57:22
51. KarolinaLuksytePanevežys triathlon clubF1580:57:43
52. LaurisKrasovskisSPORTLATRigas raj.M1780:57:57
53. VestaKrechkoF1580:58:06
54. SamantaŠopytėTSK "Darna"F1980:58:12
55. EdijsAkolovsSiguldaMO80:58:13
56. DaryaKimsoF1980:58:16
57. VladimirsKļavnieksRīgaM6080:58:35
58. JosifsKalveršsSalaspils zīriņiM6080:58:46
59. Mārtiņš-RobertsMatisonsRRS-Grīva / SS ArkādijaRīgaM1580:58:54
60. IvetaKazaineSwedbankSmilteneFO80:59:03
61. EdgarsHoružonoksBJC JaunībaM1580:59:06
62. AldisGlāzersRadi un DraugiVecpiebalgaMO80:59:20
63. EduardsBistersJūrmaIaM1780:59:41
64. LaumaČerņevskaVSK NoskrienRīgaFO80:59:54
65. AlinaMalashevichTRI.BYF1781:00:21
66. ZaneMucenieceIkšķileFO81:00:34
67. LaineOrbidāneSK OzolniekiSalgaleFO81:01:07
68. ElzaMesterePiramida/triathlon clubF1781:01:42
69. VitaLancenieceSPORTLATRīgaF5081:02:02
70. BaibaNiparteVSK Noskrien / TietoRīgaFO81:02:20
71. Mārtiņš-FrīdisLūksJēkabpilsM1581:03:12
72. AndrisBernānsAnKaRa TeamUgāleMO81:03:25
73. LaimonisDaugavietisMunaičiM6081:03:50
74. InetaAulikaSPORTLATKolkaF5081:03:56
75. VilisMednisindividuāliSmilteneM6081:04:06
76. DainiusKopūstasPanevėžio triatlono klubasMO81:05:28
77. EnnKübarSK RaudmeesM6081:06:01
78. RūtaPatmalnieceSPORTLATRīgaF1781:06:08
79. LeldeGrāvīteRadi un draugiVecpiebalgaFO81:06:26
80. ZinaīdaRācenājaMežmalas MTBMadonaF5081:06:30
81. RavitaBernāneAnKaRa TeamUgāleFO81:08:00
82. MārtiņšSandersDarba RūķiRīgaMO81:08:41
83. VizbulīteRukkalneRaganaF5081:08:59
84. JuozasKierasTSK"Darna"M6081:09:28
85. GaidaBiteRīgaF5081:10:36
86. IngunaEglīteF5081:11:17
87. LeonīdsPavlovsRīgaMO81:13:27
88. ZaneVanagaDarba rūķiIkšķileFO81:14:35
- RimantasKanaverskisPanevežys triathlon clubM177DNF
- GeorgijsKatsDTC JaunibaDaugavpilsM157DNF
- Emīls-EduardsDūmiņšPiramida/triathlon clubJelgavaM157DNF
- JanisIeviņšJūrmaIaM157DNF
- NormundsLanginsVecmilgrāvisRīgaMO5DNF
- DzianisDudkaTRI.BYM171DNF