Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātā„LČ triatlona sprintā / Baltijas jūras kauss” / 31.08.2013

VJC

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. EdgarsAseris-IndriķisBruņinieksRīga70:38:41.75
2. RaimondsLevickisDobeles Sporta skola70:39:23.15
3. JēkabsAudzēvičsAQUATICS70:39:46.50
4. AlekssKrastsVidzemes mērnieks/RIPO autocentrs70:40:46.25
5. KristapsSiltumēnsAquatics70:41:25.55
6. MatasBernadickasTSK Darna70:42:14.60
7. EdgarsGalimžanovsCarnikavas sporta centrsCarnikava70:43:45.40
8. ArtūrsLiepaCarnikavas sporta centrs70:44:34.65
9. ViktorsGrigorjevsVentspils70:54:52.30

VJB

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. SavelijsSuharževskisREIR DOBELEValmiera70:36:05.65
2. ZigmārsKalvānsJūrmala70:38:32.10
3. AleksandrsPopkovsJurmala70:42:08.65
4. MariansRočansUgāleUgāle70:48:25.40

V60

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. VladimirsKļavnieksRīga70:44:00.50
2. LaimonisDaugavietisCarnikavas sporta centrsMunaiči70:45:55.65
3. VilisMednisindividuāliSmiltene70:48:47.40

VV

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. ĢirtsLindeLSC/ tripower.lv70:39:39.70
2. IvarsNudiensDzedaiskijKraj-VeloprofsVentspils70:39:59.75
3. SalvisKovaļevskis70:40:16.90
4. JānisMičulisBMX VentspilsVentspils70:40:32.85
5. EdgarsUpmanisRīga70:40:39.10
6. JānisPētersonsBMX VentspilsVentspils70:41:12.85
7. ArmandsZvejnieksMaratona klubsVentspils70:41:55.90
8. GatisTomsons70:42:03.35
9. GintsFreinātsEngures triatlona klubsEngure70:42:07.70
10. MārtiņšMarnauza70:42:20.85
11. UģisVaivars70:42:40.30
12. ArtūrsŅehajenkospartakiade.lv70:42:52.65
13. MārtiņšGūtmanisEngures triatlona klubs70:42:56.55
14. MārtiņšGrīnvaldsGaismas 4AVentspils70:43:10.75
15. DmitrijsSemendjajevs70:44:02.40
16. JurisŠalajevs70:45:22.90
17. JurijsKrupnovsVentspils triatlona klubsVentspils70:45:31.60
18. ViestursDriķis70:45:31.65
19. TomsOzols70:45:56.85
20. AndrisBalodisRīga70:46:27.60
21. MareksJakubovskis3M LatvijaRīga70:47:03.15
22. RihardsDombrovskis70:47:52.40
23. AtisLauvaVentspils70:51:56.10
24. VilnisPriedītisSPORTLAT70:53:53.10

SJC

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. DanielaLeitāneSK Aquatics70:39:13.70
2. EvelinaTomkeviciutePanevežys triathlon club70:39:14.80
3. VioletaLevinokaAQUATICS70:42:30.55
4. VilteNarkunaiteTSK Darna70:42:35.40
5. ŪnėNarkūnaitėTriathlon team DARNA70:42:39.80
6. KarolinaLuksytePanevežys triathlon club70:44:12.85
7. DaceEihvaldeAQUATICSDobele70:45:48.65

SJB

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. FaustaRimkutePanevežys triathlon club70:40:01.95
2. KristiānaKalniņaReir DobeleDobele70:44:42.60

S50

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. InetaAulikaSPORTLATRīga70:46:27.60
2. GaidaBiteRīga70:48:40.80

SV

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. EvitaLeitāne70:47:32.85
2. LieneKokina70:50:01.20
3. LieneKrauzeSPORTLATRīga/Carnikava70:50:51.70
4. VijaGucanovičaironman.lvBabīte70:52:28.25
5. GuntaOzoliņaOzo-klans/VSK NoskrienJelgava70:53:56.65
6. OlīvijaSpēlmaneRīga70:55:15.00