Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāLatvijas čempionāts krosā / 20.04.2013

Kopvērtējums

Rezultāti pa grupām

S15

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. DanielaLeitāneDobeles sporta skolaDobele20:18:50.26
2. DairaDeičmaneVS JūdzeOgre20:18:53.81
3. EmīlijaŠtolcereDobeles sporta skolaDobele20:19:02.41
4. JanaStafeckisSS"Arkādija"Rīga20:19:08.95
5. Nikola-AnneAndersoneLiepājas rajona sporta skolaAizpute20:19:15.78
6. IevaNambergaSporta klubs AšaisDrabeši20:19:39.93
7. MarijaMaļcevass "Arkadija"Rīga20:19:40.07
8. IlvaValdonePreiļu kraukļiPreiļi20:19:49.07
9. JūlijaMedvedevaSS"Arkādija"Rīga20:20:14.27
10. KatrīnaLavrentjevaSporta skola ArkādijaRīga20:20:14.82
11. JekaterinaMuravjovaSporta skola ArkādijaRīga20:20:19.95
12. AivaBalcereLiepājas rajona sporta skolaAizpute20:20:39.73
13. EvijaBeļovaMadonas BJSSMadona20:21:06.41
14. AnastasijaJureSporta skola ArkādijaRīga20:21:15.91
15. DignaMaldereSalaspils/ZīriņiSalaspils20:21:23.15
16. ViktorijaKlimovičaArkādijaRīga20:21:45.98
17. KristaLasmaneKalsnavaKalsnava20:22:05.81
18. LīvaIgauneKalsnavaKalsnava20:22:45.22
19. ZaneKļaviņaMadonas BJSSMadona20:22:49.60
20. ViktorijaKivlenieceArkādijaRīga20:24:29.47
21. SintijaKaluginaMadonas BJSSMadona20:25:19.08

V15

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. Artūrs-NiklāvsMedvedsLiepājas rajona sporta skolaAizputes novads20:15:48.81
2. JānisZaicevsLiepājas rajona sporta skolaAizpute20:15:52.13
3. ArtūrsJarullinsSporta klubs AšaisDrabeši20:16:22.33
4. RaimoVīgantsMadonas BJSSMadona20:16:30.60
5. RihardsSerģisSporta klubsCēsis20:16:45.98
6. JānisKaruzinsSporta klubs AšaisDrabeši20:17:19.08
7. Linards-NikolassŅikiforovsAizputes novads, Kazdangas pagasts20:17:25.19
8. MareksŅikiforovsLiepājas rajona sporta skolaAizputes novads, Kazdangas pagasts20:17:26.96
9. ValdisEzeriņšKalsnavaKalsnava20:17:39.27
10. KristersVigulisKalsnavaKalsnava20:17:41.18
11. SavelijsSuharževskisPēdu navValmiera20:17:45.84
12. MadarsPūpolsLiepājas rajona sporta skolaAizputes novads20:17:56.97
13. KristapsKurpnieksSporta klubs AšaisDrabeši20:18:12.91
14. ElvisAmoliņšSporta klubs AšaisDrabeši20:18:13.52
15. RūdolfsZosārsSporta Skola "Arkādija"Rīga20:19:11.96
16. KristsZommersLiepājas rajona sporta skolaAizpute20:19:35.40
17. TomassĀbolkalnsMadonas BJSSMadona20:19:57.11
18. EdgarsGalimžanovsCarnikavas sporta centrsCarnikava20:20:20.67
19. KārlisKreilisKalsnavaKalsnava20:20:24.05
20. AleksandrsKivlenieksArkādijaRīga20:21:54.43
21. VernersKāpiņšLiepājas rajona Sporta skolaAizpute20:22:05.79
22. DaniilsČerņinsArkādijaRīga20:22:49.37
23. ĢirtsFreimanisSalaspils20:24:36.12
24. Mārtiņš-RobertsMatisonsSporta skola "Arkādija"Rīga20:25:03.26

S16

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. DiānaPanovskaSS ArkadijaRīga20:15:54.55
2. SintijaKaufeldeSSRīga20:16:16.18
3. LauraVaivodePreiļi20:16:50.62
4. JekaterinaKulagoZZKAdazi20:17:46.96
5. ĒrikaGribonikaPreiļu BJSSPreiļi20:18:05.31
6. MaritaKiļupaValmieras Bērnu sporta skola/Madonas BJSSMadona20:18:39.37
7. AlīnaRodionovaSS"Arkādija"Rīga20:18:48.22
8. AnastasijaBeļšovass "Arkadija"Rīga20:19:29.83
9. ElzaMesterePiramida/triathlon clubJelgava20:19:34.02
10. PatrīcijaKolāteMadonas BJSSMadona20:19:47.31
11. LauraKupčaKalsnavaKalsnava20:19:50.14
12. GuntaHolštromaLiepājas rajona Sporta skolaAizpute20:20:06.96
13. ArinaOrlovaSporta skola "Arkādija"Rīga20:20:11.85
14. KristīneGrigorjevaSporta skola ArkādijaRīga20:20:50.98
15. DianaJamuremiess "Arkadija"Riga20:21:25.44

S20

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. LīnaŠulginaAuce20:15:49.59
2. MarijaŠalajevskaSS"Arkādija"Rīga20:16:58.06
3. DaceČerņavskaVentspils20:17:17.23
4. SarmīteNarkevicaDobeles sporta skolaDobele20:18:32.13
5. SindijaSkangaleSwedbankRīga20:19:18.62
6. LaumaČerņevskaFILTERRīga20:19:37.00
7. ZaneMucenieceIkšķile20:21:08.43
8. KristaKupčaKalsnavaKalsnava20:21:24.09
9. LīgaLinužaVSK NoskrienAnnasmuiža20:22:37.96
10. IevaDukurePēdu navValmiera20:22:39.98
11. LeldeGrāvīteVecpiebalga20:23:08.27
12. ZaneVanagaIkšķile20:23:29.88

S30

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. AnnijaPušņakovaPreiļu kraukļiDobele20:18:07.06
2. IevaMauliņa, izturiba.lvRīga20:18:17.91
3. LindaKatlapaRadi un draugi/SPORT2000 teamRiga20:18:17.98
4. KristīneJansoneSwedbankRīga20:18:21.72
5. IngaMauliņaPSK "SKANSTE" / MySportIkšķile20:19:17.23
6. LindaBeldavaVSK NoskrienRīga20:19:54.99
7. MadaraRasščevskaSK BriksnisRiga20:20:15.07
8. GundaPlūmanePĒDU NAVMazsalaca20:21:16.10
9. AigaStrazdiņa, CĒSU VSKCēsis20:21:49.70
10. KitijaSteseleSPORTLATOgre20:22:04.98
11. LindaLūseDarba RukiRiga20:22:44.81
12. LieneCābeleRīga20:22:57.05
13. SigneBriceIkšķile20:23:19.57
14. LīgaNeilande20:23:36.20
15. IngaDzeneNordeaLimbaži20:23:44.07
16. KristīneZvingēvica-KalniņaDarba Rūķi un draugiRīga20:24:36.98

S40

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. AlvitaMireckaTalsu Biatlona klubsTalsu novads20:18:22.36
2. IneseZvirgzdiņaPSK "SKANSTE" / MySport20:19:01.04
3. ZitaSproģeValkaValka20:19:04.77
4. IvetaPriedīteOgre20:19:20.16
5. DaceFūrmanePĒDU NAVValmiera20:19:50.20

S50

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. InāraLūseCarnikavas Sporta centrsCarnikava20:16:26.47
2. VitaLancenieceSPORTLATRīga20:21:54.66
3. ZinaīdaRācenājaMežmalas MTBMadona20:22:48.73
4. RitaŽuravļovaizturiba.lvOgre20:23:10.71
5. VizbulīteRukkalneRagana20:24:06.91
6. MaijaBriceVSK NoskrienIkšķile20:24:52.55
7. AnnaGlāzereRadi un DraugiVecpiebalga20:25:13.22
8. GaidaBiteRīga20:25:34.00

S.

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. KristiānaŠtēbeleVSK NoskrienCēsis20:22:43.61
2. DanaPsarjovaRīga20:24:51.76

V.

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. AlfrēdsApinisRīga20:18:42.89
2. SergejsSuharževskisPēdu navValmiera20:23:22.33
3. KristsKrastiņšCēsis20:24:32.17