Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāSPORT2000 OGRES UN IKŠĶILES TŪRISMA ATTĪSTĪBAS AĢENTŪRAS VELOBRAUCIENS / 22.07.2012

SV

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. LeldeSmilktenaSPORT200011:23:50.60
2. IneseBeitānePRO VIARīga11:29:18.95
3. KitijaSteseleSPORTLATOgre11:30:59.20
4. AnnijaPušņakovaPreiļu kraukļiDobele11:31:14.65
5. KristīneKairišaSport 200011:31:24.50
6. ElīnaTauvēnaBurtnieku novadsBurtnieku novads11:33:35.35
7. SigitaVāceSwedbankRīga11:34:44.40
8. KristīneJansoneSwedbankRīga11:34:51.40
9. IvetaPriedīteOgre11:36:44.70
10. AigaRakēvičaDarba RūķiRīga11:37:13.85
11. IevaUstupaBurbulīte un radiRīga11:37:20.30
12. IvandaBleikšaVIP PrintRīga11:37:40.00
13. IlzeVolframaNBS SKRīga11:41:06.85
14. SandijaJirgensone, FilterSalacgrīva11:41:13.75
15. RitaRjabiņinaLizuma pagasts11:41:20.75
16. ElīnaAndersoneIkšķile11:41:32.95
17. IevaValpētere11:41:39.90
18. MaijaBriceVSK NoskrienIkšķile11:41:45.45
19. SolvitaSikaIkšķile11:41:48.60
20. LeldeGrāvīteVecpiebalga11:42:00.25
21. SintijaBleikšaSmilteneSmiltene11:43:27.90
22. IngaBernāneJelgava11:44:07.70
23. KristīneMauriņaRīga11:44:24.50
24. ElīnaRečanesedimajas.lvOgre11:45:09.65
25. ZaneMucenieceIkšķile11:45:47.20
26. SvetlanaVihrova11:45:57.20
27. DiānaRožkalneFILTERRīga11:46:19.30
28. ZaneŠņore11:46:45.20
29. LīvaGrahoļskaDarba RūķiRīga11:47:18.70
30. KristīneZvingēvica-Kalniņa, Darba Rūķi un draugiRīga11:47:49.60
31. VitaCiesnieceRīgas FavorītsRāmava11:48:06.20
32. IlzeLiepkalneBaldones LauvasRīga11:48:42.25
33. RavitaBernāneANKARA TEAMUgāle11:49:20.70
34. IlzePutriņaSalaspils ZīriņiRīga11:49:29.35
35. SantaSkribane11:49:52.65
36. IevaSkutuleOgre11:50:54.00
37. AgneseZemmereind.,Ikšķile11:51:49.70
38. ElīnaVītiņaRīga11:51:54.25
39. LindaJansoneIkšķile11:53:39.05
40. IneseGūtmaneFILTER11:55:13.00
41. AgitaĀbola-PakalnaRīga11:56:29.85
42. ZaneVanagaDarba rūķi un draugiIkšķile11:57:38.05
43. SigneZariņaLATDOOROgre11:58:00.30
44. SigneBriceIkšķile12:02:00.75
45. AgneseElliņa12:05:07.10
46. IngunaSīmaneSmilteneSmiltene12:06:20.65
47. AgnijaBula-Ikšķile12:08:35.35
48. Laura-LuīzeVeinbergaIkšķile12:08:57.95
49. LieneKokinaIkšķile12:14:32.45
50. IngridaNežborteLIVELO/BTARīga12:16:15.95
- JanaGolmeistereOgre - Nesedimajas.lvOgreDNF

VV

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. JānisLaubergsGarām ejotSigulda11:14:04.30
2. EmilsKramsIkšķileIkšķile11:15:35.60
3. UldisRubļevskisOgre - Nesedimajas.lvOgre11:15:41.30
4. DagnisJurgelānsIkškile11:16:59.65
5. ArtisZablockisIndividuāliJūrmala11:17:04.70
6. EdijsVolkovičsEVORīga11:17:13.50
7. DainisEglītisGarām ejotAizkraukle11:17:31.60
8. DeivisĶelderisMežaciemsRīga11:17:44.15
9. JānisOzoliņšTRIMEKRIGA11:18:44.75
10. GatisPūcītisSwedbankMārupe11:18:45.50
11. RaivisElliņšRīga11:18:47.00
12. ValdisVorslovsIkšķile11:18:51.05
13. ĢirtsRatnieksOgre - Nesedimajas.lvOgre11:18:51.45
14. MārcisPadomsRīga11:19:18.45
15. PēterisJurgelānssalaspils11:19:22.75
16. IgorsRačkovsRiga VeloclubSaurieši11:19:23.05
17. AivisBriedisOgre11:19:47.20
18. JānisLiepiņšIkšķile11:20:34.75
19. DzintarsErmiņšSwedbankOgre11:20:52.25
20. JānisLagzdiņšKRASTMALI.LVDunalka11:20:52.30
21. UldisBataragsOgre - Nesedimajas.lvOgre11:20:54.35
22. ArnoldsKūliņšAizkraukle/Fans SKAizkraukle11:21:37.20
23. RaitisGlāzersRadi un DraugiVecpiebalga11:21:58.75
24. ImantsRapaLNT11:21:59.75
25. AldisOzolsAizkraukle/Fans SKAizkraukle11:22:23.00
26. AndisKrams11:22:23.50
27. MihailsTomsonsDarba rūķi un draugiRiga11:22:29.95
28. HelmutsNezbortsLIVELO/BTARiga11:22:38.50
29. UldisStupelisDHL Express MTB Team11:22:41.15
30. UldisCeskeRīga11:22:52.05
31. AndrisKraujanesedimajas.lvOgre11:23:14.30
32. AgrisŠponsRīga11:23:17.25
33. KasparsSerģisResnie PunčiCēsis11:23:48.95
34. JānisLingaRīga11:24:03.90
35. RičardsKrūmiņšOgre11:24:07.05
36. KristapsKozlovskisNesedimajas.lvOgre11:24:12.00
37. ArmandsBinovskisTEIKA NEMIRSTRīga11:24:24.80
38. EdgarsZiedonisateam IkšķileIkšķile11:24:55.90
39. ValērijsPavlovs11:25:04.50
40. TomsĀboliņšIkšķile11:25:06.25
41. AigarsGaraisparcopi.lvRīga11:25:21.00
42. ArnisVilčinskisnesedimajas.lvOgre11:26:11.90
43. Kristaps-ElgarsBroksOgre11:26:47.40
44. NormundsKalniņšPRO VIARīga11:26:48.20
45. AndrisBernānsANKARA TEAMUgāle11:27:13.65
46. EdgarsBalodisEMU sporta klubsMālpils11:27:36.10
47. JurisPacēvičsGarām ejotSigulda11:28:02.80
48. EdijsČibelsIkšķile11:28:20.40
49. IngusBalodisBesis teamJumprava11:28:25.55
50. RaivisRuskulisIndividuāliRīga11:28:26.60
51. SergejsSuharževskis-Valmiera11:28:57.40
52. UldisApsītisPioneer RacingRīga11:29:00.60
53. AndisPušņakovsPreiļu kraukļiDobele11:29:01.15
54. GintsKrasts11:29:03.10
55. ĒriksLeonovičs11:29:05.00
56. BernhardsZaumanisRīga11:29:09.90
57. KristapsŠternsOgre11:29:25.75
58. IvarsPērkums11:29:26.75
59. MartinsLindeTurkalne11:29:35.05
60. RaimondsZiemelisLielvārde11:29:46.40
61. ReinisVasarietisValmiera11:30:05.65
62. PēterisSerģisAdvokatu birojs Klotiņi&SerģisCēsis11:30:15.25
63. ViktorsKuzņecovsAizkraukle11:30:19.20
64. MārisKrūklītisPriekuļi11:30:24.00
65. UldisGlāzersRadi un DraugiVecpiebalga11:30:43.80
66. ArtūrsPivorsnesedimajas.lvOgre11:30:56.20
67. JānisLeikartsSmiltene11:31:08.35
68. JānisOzoliņšOgre11:31:10.85
69. EdmundsPeslaksIkšķile11:31:19.30
70. KārlisSmilktensSPORT2000Ikšķile11:31:25.20
71. SandisPētersonsSwedbankValmiera11:31:33.25
72. ValdisBonkaIkšķile11:31:47.70
73. GuntisLukstiņšRīga11:31:55.00
74. JurisJaunzemisIkšķile11:32:04.60
75. RūsiņšZilberts11:32:14.55
76. DainisDosbergssalaspils11:32:23.75
77. ArtisOzolsGulbeneGulbene11:32:23.85
78. RenārsReklaitis-11:32:44.35
79. JurisAliksRīgaRīga11:32:45.25
80. KasparsBrokānsRīga11:32:46.65
81. OskarsKraktsMārupe11:32:48.45
82. JānisKalniņšĶekava11:34:11.85
83. ĢirtsPotašovsIkšķile11:34:15.40
84. DainisSaukānsIkšķile11:34:36.10
85. ArnisMinikovičsMakiOgre11:34:37.60
86. AndrisDimantsOgre11:34:50.95
87. RolandsNezbortsLIVELO/BTARīga11:35:16.80
88. AndrisBogdanovsĀdaži11:36:19.00
89. RaimondsGedrovics11:36:31.25
90. IntsRudītisSmilteneSmiltene11:36:52.70
91. DidzisRungulisFILTER11:36:54.70
92. IvoSviķisIkšķile11:37:06.90
93. NormundsOzolsOgre11:37:07.45
94. JevgēnijsMihailovskisFILTERSalacgrīva11:37:30.20
95. GintsSkribāns11:37:32.75
96. JurisZeltiņšVIP PrintRīga11:37:43.05
97. RaimondsBeitānsOgre11:38:42.85
98. IvoLoginsSalacgrīva11:39:11.10
99. ĢirtsKalniņšDarba rūķi un draugi11:39:42.50
100. MārtiņšMežalsUpesciems11:40:08.35
101. VilnisRatnieksRatniekiIeriķi11:40:15.60
102. KasparsFreimanisIkšķile11:40:47.60
103. IvoŽīgursRīga11:41:22.95
104. UldisSelgaIkšķile11:41:30.65
105. UģisKlaužsIkšķile11:41:37.55
106. JurisAleksānsŠķēpsGulbene11:41:44.05
107. KristsKrastiņšCēsis11:41:53.85
108. AldisČākurssigulda11:42:04.60
109. VilnisPriedītisSPORTLAT.Rīga11:44:05.60
110. JurisŠaripoJurss PRO11:44:48.50
111. AgnisMarkitānsSigulda11:45:40.05
112. RonaldsZvirgzdiņšogre11:45:53.70
113. DmitrijsIgnatjevsOgre11:49:34.00
114. EduardsOpeņhovskisIkšķile11:52:08.20
115. AivarsVeikšāns-Rīga11:55:20.85
116. IvoKalvelisTīnūži11:56:18.30
117. ViestursZariņšLATDOOROgre11:59:05.85
118. DidzisUstupsBurbulīte un radiRīga11:59:45.40
119. JānisDreiškinsSPORTLAT.Ikšķile12:03:37.85
120. AndisVeinbergsIkšķile12:08:57.80
121. NormundsKokinsIkšķile12:14:32.20
122. RaimondsBorskisRīga12:39:18.75
- JānisBrūverisRīgaDNF
- GonzaloMartinezRigaDNF
- AigarsŠalmeSK Aizkraukle/FansAizkraukleDNF