Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāSPORT2000 OGRES UN IKŠĶILES TŪRISMA ATTĪSTĪBAS AĢENTŪRAS VELOBRAUCIENS / 22.07.2012

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaGrupaApļiFinišs
1. JānisLaubergsGarām ejotSiguldaVV11:14:04.30
2. EmilsKramsIkšķileIkšķileVV11:15:35.60
3. UldisRubļevskisOgre - Nesedimajas.lvOgreVV11:15:41.30
4. DagnisJurgelānsIkškileVV11:16:59.65
5. ArtisZablockisIndividuāliJūrmalaVV11:17:04.70
6. EdijsVolkovičsEVORīgaVV11:17:13.50
7. DainisEglītisGarām ejotAizkraukleVV11:17:31.60
8. DeivisĶelderisMežaciemsRīgaVV11:17:44.15
9. JānisOzoliņšTRIMEKRIGAVV11:18:44.75
10. GatisPūcītisSwedbankMārupeVV11:18:45.50
11. RaivisElliņšRīgaVV11:18:47.00
12. ValdisVorslovsIkšķileVV11:18:51.05
13. ĢirtsRatnieksOgre - Nesedimajas.lvOgreVV11:18:51.45
14. MārcisPadomsRīgaVV11:19:18.45
15. PēterisJurgelānssalaspilsVV11:19:22.75
16. IgorsRačkovsRiga VeloclubSauriešiVV11:19:23.05
17. AivisBriedisOgreVV11:19:47.20
18. JānisLiepiņšIkšķileVV11:20:34.75
19. DzintarsErmiņšSwedbankOgreVV11:20:52.25
20. JānisLagzdiņšKRASTMALI.LVDunalkaVV11:20:52.30
21. UldisBataragsOgre - Nesedimajas.lvOgreVV11:20:54.35
22. ArnoldsKūliņšAizkraukle/Fans SKAizkraukleVV11:21:37.20
23. RaitisGlāzersRadi un DraugiVecpiebalgaVV11:21:58.75
24. ImantsRapaLNTVV11:21:59.75
25. AldisOzolsAizkraukle/Fans SKAizkraukleVV11:22:23.00
26. AndisKramsVV11:22:23.50
27. MihailsTomsonsDarba rūķi un draugiRigaVV11:22:29.95
28. HelmutsNezbortsLIVELO/BTARigaVV11:22:38.50
29. UldisStupelisDHL Express MTB TeamVV11:22:41.15
30. UldisCeskeRīgaVV11:22:52.05
31. AndrisKraujanesedimajas.lvOgreVV11:23:14.30
32. AgrisŠponsRīgaVV11:23:17.25
33. KasparsSerģisResnie PunčiCēsisVV11:23:48.95
34. LeldeSmilktenaSPORT2000SV11:23:50.60
35. JānisLingaRīgaVV11:24:03.90
36. RičardsKrūmiņšOgreVV11:24:07.05
37. KristapsKozlovskisNesedimajas.lvOgreVV11:24:12.00
38. ArmandsBinovskisTEIKA NEMIRSTRīgaVV11:24:24.80
39. EdgarsZiedonisateam IkšķileIkšķileVV11:24:55.90
40. ValērijsPavlovsVV11:25:04.50
41. TomsĀboliņšIkšķileVV11:25:06.25
42. AigarsGaraisparcopi.lvRīgaVV11:25:21.00
43. ArnisVilčinskisnesedimajas.lvOgreVV11:26:11.90
44. Kristaps-ElgarsBroksOgreVV11:26:47.40
45. NormundsKalniņšPRO VIARīgaVV11:26:48.20
46. AndrisBernānsANKARA TEAMUgāleVV11:27:13.65
47. EdgarsBalodisEMU sporta klubsMālpilsVV11:27:36.10
48. JurisPacēvičsGarām ejotSiguldaVV11:28:02.80
49. EdijsČibelsIkšķileVV11:28:20.40
50. IngusBalodisBesis teamJumpravaVV11:28:25.55
51. RaivisRuskulisIndividuāliRīgaVV11:28:26.60
52. SergejsSuharževskis-ValmieraVV11:28:57.40
53. UldisApsītisPioneer RacingRīgaVV11:29:00.60
54. AndisPušņakovsPreiļu kraukļiDobeleVV11:29:01.15
55. GintsKrastsVV11:29:03.10
56. ĒriksLeonovičsVV11:29:05.00
57. BernhardsZaumanisRīgaVV11:29:09.90
58. IneseBeitānePRO VIARīgaSV11:29:18.95
59. KristapsŠternsOgreVV11:29:25.75
60. IvarsPērkumsVV11:29:26.75
61. MartinsLindeTurkalneVV11:29:35.05
62. RaimondsZiemelisLielvārdeVV11:29:46.40
63. ReinisVasarietisValmieraVV11:30:05.65
64. PēterisSerģisAdvokatu birojs Klotiņi&SerģisCēsisVV11:30:15.25
65. ViktorsKuzņecovsAizkraukleVV11:30:19.20
66. MārisKrūklītisPriekuļiVV11:30:24.00
67. UldisGlāzersRadi un DraugiVecpiebalgaVV11:30:43.80
68. ArtūrsPivorsnesedimajas.lvOgreVV11:30:56.20
69. KitijaSteseleSPORTLATOgreSV11:30:59.20
70. JānisLeikartsSmilteneVV11:31:08.35
71. JānisOzoliņšOgreVV11:31:10.85
72. AnnijaPušņakovaPreiļu kraukļiDobeleSV11:31:14.65
73. EdmundsPeslaksIkšķileVV11:31:19.30
74. KristīneKairišaSport 2000SV11:31:24.50
75. KārlisSmilktensSPORT2000IkšķileVV11:31:25.20
76. SandisPētersonsSwedbankValmieraVV11:31:33.25
77. ValdisBonkaIkšķileVV11:31:47.70
78. GuntisLukstiņšRīgaVV11:31:55.00
79. JurisJaunzemisIkšķileVV11:32:04.60
80. RūsiņšZilbertsVV11:32:14.55
81. DainisDosbergssalaspilsVV11:32:23.75
82. ArtisOzolsGulbeneGulbeneVV11:32:23.85
83. RenārsReklaitis-VV11:32:44.35
84. JurisAliksRīgaRīgaVV11:32:45.25
85. KasparsBrokānsRīgaVV11:32:46.65
86. OskarsKraktsMārupeVV11:32:48.45
87. ElīnaTauvēnaBurtnieku novadsBurtnieku novadsSV11:33:35.35
88. JānisKalniņšĶekavaVV11:34:11.85
89. ĢirtsPotašovsIkšķileVV11:34:15.40
90. DainisSaukānsIkšķileVV11:34:36.10
91. ArnisMinikovičsMakiOgreVV11:34:37.60
92. SigitaVāceSwedbankRīgaSV11:34:44.40
93. AndrisDimantsOgreVV11:34:50.95
94. KristīneJansoneSwedbankRīgaSV11:34:51.40
95. RolandsNezbortsLIVELO/BTARīgaVV11:35:16.80
96. AndrisBogdanovsĀdažiVV11:36:19.00
97. RaimondsGedrovicsVV11:36:31.25
98. IvetaPriedīteOgreSV11:36:44.70
99. IntsRudītisSmilteneSmilteneVV11:36:52.70
100. DidzisRungulisFILTERVV11:36:54.70
101. IvoSviķisIkšķileVV11:37:06.90
102. NormundsOzolsOgreVV11:37:07.45
103. AigaRakēvičaDarba RūķiRīgaSV11:37:13.85
104. IevaUstupaBurbulīte un radiRīgaSV11:37:20.30
105. JevgēnijsMihailovskisFILTERSalacgrīvaVV11:37:30.20
106. GintsSkribānsVV11:37:32.75
107. IvandaBleikšaVIP PrintRīgaSV11:37:40.00
108. JurisZeltiņšVIP PrintRīgaVV11:37:43.05
109. RaimondsBeitānsOgreVV11:38:42.85
110. IvoLoginsSalacgrīvaVV11:39:11.10
111. ĢirtsKalniņšDarba rūķi un draugiVV11:39:42.50
112. MārtiņšMežalsUpesciemsVV11:40:08.35
113. VilnisRatnieksRatniekiIeriķiVV11:40:15.60
114. KasparsFreimanisIkšķileVV11:40:47.60
115. IlzeVolframaNBS SKRīgaSV11:41:06.85
116. SandijaJirgensone, FilterSalacgrīvaSV11:41:13.75
117. RitaRjabiņinaLizuma pagastsSV11:41:20.75
118. IvoŽīgursRīgaVV11:41:22.95
119. UldisSelgaIkšķileVV11:41:30.65
120. ElīnaAndersoneIkšķileSV11:41:32.95
121. UģisKlaužsIkšķileVV11:41:37.55
122. IevaValpētereSV11:41:39.90
123. JurisAleksānsŠķēpsGulbeneVV11:41:44.05
124. MaijaBriceVSK NoskrienIkšķileSV11:41:45.45
125. SolvitaSikaIkšķileSV11:41:48.60
126. KristsKrastiņšCēsisVV11:41:53.85
127. LeldeGrāvīteVecpiebalgaSV11:42:00.25
128. AldisČākurssiguldaVV11:42:04.60
129. SintijaBleikšaSmilteneSmilteneSV11:43:27.90
130. VilnisPriedītisSPORTLAT.RīgaVV11:44:05.60
131. IngaBernāneJelgavaSV11:44:07.70
132. KristīneMauriņaRīgaSV11:44:24.50
133. JurisŠaripoJurss PROVV11:44:48.50
134. ElīnaRečanesedimajas.lvOgreSV11:45:09.65
135. AgnisMarkitānsSiguldaVV11:45:40.05
136. ZaneMucenieceIkšķileSV11:45:47.20
137. RonaldsZvirgzdiņšogreVV11:45:53.70
138. SvetlanaVihrovaSV11:45:57.20
139. DiānaRožkalneFILTERRīgaSV11:46:19.30
140. ZaneŠņoreSV11:46:45.20
141. LīvaGrahoļskaDarba RūķiRīgaSV11:47:18.70
142. KristīneZvingēvica-Kalniņa, Darba Rūķi un draugiRīgaSV11:47:49.60
143. VitaCiesnieceRīgas FavorītsRāmavaSV11:48:06.20
144. IlzeLiepkalneBaldones LauvasRīgaSV11:48:42.25
145. RavitaBernāneANKARA TEAMUgāleSV11:49:20.70
146. IlzePutriņaSalaspils ZīriņiRīgaSV11:49:29.35
147. DmitrijsIgnatjevsOgreVV11:49:34.00
148. SantaSkribaneSV11:49:52.65
149. IevaSkutuleOgreSV11:50:54.00
150. AgneseZemmereind.,IkšķileSV11:51:49.70
151. ElīnaVītiņaRīgaSV11:51:54.25
152. EduardsOpeņhovskisIkšķileVV11:52:08.20
153. LindaJansoneIkšķileSV11:53:39.05
154. IneseGūtmaneFILTERSV11:55:13.00
155. AivarsVeikšāns-RīgaVV11:55:20.85
156. IvoKalvelisTīnūžiVV11:56:18.30
157. AgitaĀbola-PakalnaRīgaSV11:56:29.85
158. ZaneVanagaDarba rūķi un draugiIkšķileSV11:57:38.05
159. SigneZariņaLATDOOROgreSV11:58:00.30
160. ViestursZariņšLATDOOROgreVV11:59:05.85
161. DidzisUstupsBurbulīte un radiRīgaVV11:59:45.40
162. SigneBriceIkšķileSV12:02:00.75
163. JānisDreiškinsSPORTLAT.IkšķileVV12:03:37.85
164. AgneseElliņaSV12:05:07.10
165. IngunaSīmaneSmilteneSmilteneSV12:06:20.65
166. AgnijaBula-IkšķileSV12:08:35.35
167. AndisVeinbergsIkšķileVV12:08:57.80
168. Laura-LuīzeVeinbergaIkšķileSV12:08:57.95
169. NormundsKokinsIkšķileVV12:14:32.20
170. LieneKokinaIkšķileSV12:14:32.45
171. IngridaNežborteLIVELO/BTARīgaSV12:16:15.95
172. RaimondsBorskisRīgaVV12:39:18.75
- JānisBrūverisRīgaVVDNF
- JanaGolmeistereOgre - Nesedimajas.lvOgreSVDNF
- GonzaloMartinezRigaVVDNF
- AigarsŠalmeSK Aizkraukle/FansAizkraukleVVDNF