Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāSPORT2000 TAUTAS VELOBRAUCIENS „APKĀRT PIEBALGAS EZERIEM” / 05.05.2012

S16

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. AigaĀboliņaDrusti11:54:42.95
2. LauraKupčaMežmalas MTBKalsnava12:24:11.10

S20

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. LīgaGlāzere-SpalviņaRadi un DraugiVecpiebalga11:46:27.00
2. DaceHartmaneĀdaži11:46:31.30
3. IevaStreleRiga11:51:33.60
4. VizbulīteVirvičaCēsis11:56:04.90
5. LaumaČerņevskaSPORTLATRīga12:01:53.15
6. SindijaSkangaleSwedbankRīga12:02:46.35
7. SarmīteJermolovaRīga12:07:35.60
8. IevaGlāzereVecpiebalga12:12:05.00

S30

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. JeļenaDovgaļukaveloclubRiga11:46:24.45
2. AigaStrazdiņaSilvanols / G4S LatviaCēsis11:53:25.65
3. IvetaKazaineSWEDBANKSmiltene11:56:04.35
4. LindaKatlapaRīga12:02:15.15
5. KristīneBalanasaVirsotne/MARMOTSigulda12:02:26.95
6. ŽannaŠkuļovaveloclubRīga12:04:23.00
7. GundaPlūmanePĒDU NAV-1Mazsalaca12:05:58.40
8. LīgaZālīteASTOŅI KUSTOŅI12:07:35.10
9. KitijaSteseleSPORTLATOgre12:18:09.75
10. LindaMātereRīga12:21:15.40
11. LīgaActiņaDrustiBaiļi12:27:13.40
12. ZandaŠemetaRīga12:27:28.60
13. KristīneJansoneSwedbank12:30:01.55
14. LindaJansoneIkšķile12:30:44.90
15. AnitaKrampeKurtuesi.lvRīga12:30:44.95

S40

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. IneseZvirgzdiņaPSK „Skanste” / MySport11:46:24.00
2. DaceFūrmanePĒDU NAV11:53:25.60
3. LaimaKlaužaCarnikavas sporta centrsCarnikava11:57:51.20
4. RaivitaBirkentālaTalsu Biatlona klubsTalsi12:02:10.95
5. IevaCēderštrēmasavējieCēsis12:02:56.65
6. VitaLancenieceKRASTMALI.LV12:07:39.35
7. RitaSkrastiņaSmiltene12:17:04.05
8. IevaZālīteRīga12:27:12.20
9. DaigaJurēvicaCarnikavas sporta centrsCarnikava12:50:55.00

V16

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. ArnisPētersonsZZK-CēsisCēsis11:29:57.70
2. MartiņšBlūmsZZK CēsisCēsis11:29:58.35
3. DeinsKaņepējsPSK „Skanste” / MySportPļaviņas11:31:27.80
4. AleksandrsPatrijuksMežmalasMTBPļaviņas11:31:28.55
5. RūdolfsKļaviņšMežmalas MTBMadona11:32:12.40
6. DanielsSkrūzmanisLiVelo / BTALīvāni11:33:32.55
7. RihardsDeičmanisMežmalas MTBKrimulda11:35:41.85
8. SandijsKļaviņšDrusti Team11:35:41.90
9. JānisĀrentsMežmalas MTBMadona11:38:05.35
10. LūkassTeterisOgres slēp.klubOGRE11:39:09.25
11. EmīlsBalodisPSK „Skanste” / MySportPļaviņas11:43:14.80
12. KristapsBrokānsPēdu navMazsalaca11:45:38.90
13. ArmandsArbuzovsRūjiena11:45:39.85
14. DainisKrasovskisSPORTLATĀdaži11:49:09.25
15. AustrisBogdanovsPreiļu kraukļiPreiļi11:54:50.65
16. OskarsVidovskisPĒDU NAV-1Mazsalaca11:54:53.20
17. MārtiņšPetrovskisDrusti12:06:18.55

V20

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. RaivisRitumsX Sports Cycling TeamDobele11:29:57.75
2. LaurisPurniņšPSK „Skanste” / MySport11:30:00.05
3. TomsKnostenbergsTREK-PHILIPSSmiltene11:30:00.15
4. JurisDamškalnsTalsu Biatlona klubsTalsi11:31:25.75
5. MatīssKaulsBurusports RIDLEY TeamVecpiebalga11:31:26.45
6. MārcisPērkonsSalaspils zīriņiSalaspils11:31:28.05
7. KārlisVanagsTalsu Biatlona klubsTalsi11:31:36.10
8. GatisSvētiņšPSK „Skanste” / MySportPļaviņas11:33:34.85
9. GintsLūsisTalsu Biatlona klubsTalsi11:33:35.15
10. KārlisLevitassMTB PriekuļiJaunrauna11:35:03.05
11. MārtiņšSārsNN Sporta klubsMadonas novads11:35:08.10
12. JānisKaupeCarnikavas sporta centrsCarnikava11:35:40.75
13. MārtiņšOzolsZZK-Cēsis SEBCēsis11:35:41.95
14. ReinisRozenbergsMTB PriekuļiPriekuļi11:35:42.65
15. AleksandrsKurbatskisTREK-PHILIPS11:36:19.05
16. ĒvaldsPavlovsRīga11:37:55.20
17. KonstantīnsOzerovsRīga11:41:15.25
18. KrišjānisGrigalinovičsCarnikavas sporta centrsCarnikava11:41:56.35
19. RenārsValdonisPreiļu kraukļiPreiļi11:41:58.95
20. ArmandsPētersonsTaurene11:42:00.25
21. ArtisUpenieksSportlat11:43:12.85
22. AgrisKrievānsPĒDU NAVNaukšēni11:44:00.25
23. GatisMazprecnieksSPORTLATDobele11:44:08.60
24. ĢirtsGnedlersTaurene11:45:26.70
25. KrišjānisVēsmiņšLaskanaLiepāja11:45:39.60
26. MatīssJankovskisLilaste11:46:04.40
27. ReinisRonisCarnikavas sporta centrs11:49:05.55
28. MatīssJansonsMTB PriekuļiPriekuļi11:50:01.20
29. ArnisHansonsRīga11:51:46.90
30. KasparsDumbrisRadi un Draugi11:51:55.90
31. JānisDreiškinsSPORTLAT.Ikšķile11:52:09.45
32. ArnisZariņšRīga11:52:14.15
33. AndrisMaskaļovsDarba Ruki11:54:03.00
34. RihardsTimmaTimmaTeamRīga11:54:46.05
35. DalībnieksV-Divdesmit11:57:21.20
36. EdgarsOzoliņšRīga11:58:39.55
37. KasparsCēberskurtuesi.lvValmiera11:59:51.95
38. LaurisBernānsJelgava12:00:47.15
39. IngusZnotiņšJēkabpils12:00:56.15
40. ĢirtsGlāzersVecpiebalga12:02:18.40
41. IvoLaktiņšJaunā spriedzeStrenči12:02:49.15
42. AleksandrsVaganovsResnie putniRīga12:05:23.95
43. UvisLiepiņšZemgusRīga12:10:12.55
44. ValentīnsŠornikovsVentspils12:16:52.30
- JānisPriževoitsTREK-Philips-Sport2000ĶegumsDNF
- IngusEislersUnity maratonsDNF

V30

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. OļegsMeļehsTREK-PHILIPS11:29:58.40
2. IntarsSpalviņšRadi un DraugiVecpiebalga11:30:01.05
3. RaimondsBricsPSK „Skanste” / MySportPļaviņas11:31:29.25
4. AndrisRozītisVirsotne/MARMOTCēsis11:33:32.05
5. ZigmārsZučiksRadi un DraugiRīga11:33:34.45
6. JānisPurmalisVudlandeSmiltene11:33:36.85
7. EduardsRēnsTrek-PhilipsSigulda11:35:06.75
8. AigarsPaegleSwedbankĶegums11:35:38.40
9. RenārsFedosjonoksElkorRīga11:35:42.65
10. JurisMikulensFANSRīga11:37:58.00
11. JanisBlaubergsLMTTiturga11:41:32.85
12. DairisKuciksMySport-STEVENSMārupe11:41:33.45
13. JānisRozentālsSport2000Rīga11:41:57.50
14. KasparsStrazdiņšPriekuļi11:44:37.20
15. ReinisIrmejsKamparkalnsJelgava11:48:04.50
16. AndrisSprūdsRīga11:48:41.75
17. IntarsOpolaisizturiba.lvIkšķile11:49:08.90
18. GatisPenkaPĒDU NAVMazsalaca11:49:35.15
19. GatisPūcītisSwedbankMārupe11:50:56.40
20. AigarsČavarsizturiba.lv11:52:42.60
21. AndulisVitteZemgus11:56:10.15
22. MārcisAvotiņšDarba rūķiRīga11:58:14.65
23. IlmārsKrampisKurtuesi.lv11:58:26.95
24. RaitisPļaviņšVelotreniņi.lvĀdažu novads11:59:28.00
25. SandisPētersonsSwedbankValmiera12:10:41.65
26. IvarsRakēvičsDarba RūķiRīga12:17:54.90
27. AndrisPuķeFILTERRīga12:21:02.95
28. AivarsOdziņš12:25:55.70
- RomansNistiksKyivDNF

V35

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. RaivisZīmelisTREK-PHILIPSMadona11:29:58.85
2. JānisTeterisMySport-STEVENSOgres novads11:30:01.75
3. MārisKalveršsSalaspils zīriņiSalaspils11:31:26.20
4. EdgarsMiglānsSPORT2000Daugavpils11:31:28.05
5. OskarsHartmanisXSPORTS CYCLING TEAMĀdaži11:31:44.35
6. AlmantsKalniņš, Talsu biatlona klubsTalsi11:35:40.80
7. KasparsMeinuzsPSK „Skanste” / MySportPļaviņu novads11:35:41.40
8. JurisGalibeckisMežmalas MTBMadona11:35:41.80
9. ValdisUkinsPSK „Skanste” / MySportRīga11:36:24.25
10. ViktorsGorelovsSPORTLAT.Baldones novads11:37:56.70
11. ArtisKrievānsPĒDU NAVValmiera11:37:59.05
12. EdgarsKalniņšSK PIEBALGA11:38:08.55
13. IntsLērme,,Vidzemes mērnieks,,Kocēnu novads11:40:14.75
14. MārtiņšAlksnisSalaspils zīriņiSalaspils11:40:42.25
15. ArtisDobulisizturiba.lvIkšķile11:41:51.85
16. SalvisBrasavsSPORTLATJelgava11:42:07.85
17. AldisSpāģisSporta klubs PiebalgaRīga11:44:10.40
18. MārtiņšŠlēziņšMTB PriekuļiPriekuļi11:44:33.45
19. JurisJansonsSwedbankRīga11:44:35.95
20. ArmandsKrampeLAK 4Riga11:45:47.90
21. JānisSvārpstonsRīgas Tirdzniecības osta11:46:44.55
22. DainisEglītisGarām ejotAizkraukle11:49:06.10
23. KalvisMalderisSalaspils zīriņi11:49:06.90
24. IlmārsKrampeAlpiJumtsMadona11:50:46.85
25. EdgarsBremzeVirsotne/MARMOTIkšķiles novads11:57:58.20
26. IngarsKasparānsROPAŽI12:00:22.55
27. EdgarsGobaSalaspils zīriņiSalaspils12:02:24.00
28. RaivisAnčsGulbeneGulbene12:02:32.85
29. ValdisŅilovsizturiba.lvOgre12:07:44.70
30. PēterisVaganovsResnie putniRīga12:12:16.60
31. ValdisKulpeizturiba.lvIkšķile12:12:31.30
- AigarsZīmelisMežmalas MTBAizkraukleDNF

V40

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. IntsReņķisXSPORTS CYCLING TEAMJelgava11:29:59.60
2. UģisVoiceščuksEthicSport.LV11:30:02.85
3. GuntarsBaranovskisSmilteneSmiltene11:33:46.15
4. AivarsSkutelisZZKRīga11:35:01.40
5. AinarsPriedeslaipaindividualiRiga11:35:07.65
6. MareksMarčenkovsSalaspils zīriņiSalaspils11:35:41.35
7. RobertsZuļģisPSK SkanstePļaviņas11:35:41.95
8. DzintarsKaņepējsPSK „Skanste” / MySport11:35:42.35
9. AivarsUkinsPreiļu kraukļiAglona11:35:42.75
10. AndrisKnodzePSK „Skanste” / MySport11:35:57.10
11. KārlisSmilktenswww.karlissmilktens.lvIkšķile11:36:18.00
12. JānisNeimanisTalsu Biatlona klubsTalsi11:37:56.25
13. ViestursMeijersTalsu biatlona klubsTalsi11:37:58.55
14. RegoStrazdiņšSKILLLīgatne11:37:59.80
15. ImantsKublačovsŠķēpsGulbene11:38:01.30
16. AndisAnsulisDHL Express MTB TeamGrobiņa11:38:10.95
17. ValdisNītiņš4 Slapji KrekliCēsis11:39:23.40
18. SergejsĻubickisElkorRīga11:40:34.25
19. UldisLapsaMežmalas MTBMadonas novads11:41:15.25
20. NormundsBremze11:41:40.85
21. GintsŠķēpsTalsu Biatlona klubsCēsis11:41:54.60
22. AlvisKrilovskisizturiba.lvIkšķile11:42:53.70
23. AivarsBardovskisPSK „Skanste” / MySport11:44:33.75
24. EdmundsGravaCēsis11:44:37.50
25. AldisZelčsSILVANOLS / G4S LATVIACēsis11:45:39.90
26. KasparsBeitānsDopings.lv11:45:40.95
27. SergejsRodionovsCarnikavaCarnikava11:46:15.05
28. ModrisKraujaRīga11:46:24.25
29. GintsCīrulisKlondaikaRīga11:46:44.65
30. AleksandrsBaidinsELKORRiga11:46:51.10
31. ValērijsGalversPiņķi11:47:31.25
32. AivisLiepiņšTandēms11:49:07.05
33. AndrisLauznisPĒDU NAVMazsalaca11:49:08.85
34. ĢirtsJankovskisLilaste11:49:10.25
35. GuntarsVilciņšindividuāliOgresgals11:51:15.15
36. GatisKrasovskisSPORTLAT11:51:17.45
37. OjārsZeimalisDrustiDrustu pagasts11:52:13.75
38. VilnisGramsSiguldietis11:52:17.75
39. KasparsLipskisLiVelo / BTAJēkabpils11:52:41.85
40. RobertsRaimoCarnikavas sporta centrsRīga11:52:42.55
41. GuntarsPlīkšisvalka11:52:49.20
42. UldisKalniņšSmiltene11:55:11.65
43. ĢirtsFogelsSPORTLAT.Saldus11:56:00.65
44. MārisMednisJūrmala11:56:13.60
45. ArkādijsReimanisTalsu Biatlona KlubsTalsi11:57:28.00
46. ArnisKalniņšKrītiņu bandaCēsis11:57:49.95
47. MārcisJākobsonsRīga11:58:24.80
48. DainisSkrūzmanisLiVelo / BTALīvāni11:58:38.95
49. AleksandrsDeņisovsveloclubRīga11:58:44.10
50. AndisKrūmiņšLattelecomRīga11:59:10.05
51. ValērijsArbuzovsRūjiena12:00:45.60
52. IlmārsZaķisB.XC.SCēsis12:00:53.40
53. SandisŠķēpsPreiļu kraukļiPreiļi12:02:08.45
54. InārsSupeSPORTLATBalvi12:03:03.75
55. DavidStealsU.S.A.12:04:52.80
56. AleksandrsKapralovsVelo club.lvRīga12:07:30.85
57. FlorensJansonsFloating UniverseBabītes novads12:07:56.70
58. JānisVidovskisPĒDU NAV-1Mazsalaca12:09:30.15
59. JānisAvensRembateRembate12:10:11.30
60. DidzisKalniņšVentspils Maratona KlubsRīga12:19:26.55
61. JānisRomānsGarkalnes nov.12:39:29.55

V50

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. AleksandrsAleksandrovsveloclubRīga11:33:36.05
2. GunvaldisVēsmiņšdesmitGrobina11:35:41.10
3. GuntisViļumsSPORTLATSmiltene11:35:42.15
4. ArvilsAndersonsVelobiķeriCarnikava11:43:27.45
5. JurisKairišsBalvi11:43:29.90
6. JānisErmansonsMTB PriekuļiPriekuļi11:45:47.50
7. AndrisPivarsizturiba.lvOgre11:45:51.45
8. GuntisKanaviņšSSK BEBRAAizkraukle11:49:11.20
9. JurisLevitassMTB PriekuļiPriekuļi11:50:29.00
10. RaimondsTimmaTimmaTeamRīga11:52:38.85
11. AntisZundaMežmalas MTBGulbene11:52:43.20
12. IlmārsGlāzersRadi un DraugiVecpiebalga11:52:48.25
13. RaimondsRomanovskisIKŠĶILEIkšķile11:54:52.15
14. ĢirtsVēsmaindividuāliRīga11:54:52.45
15. NormundsKalniņšPRO VIARīga11:55:29.65
16. AldisGlāzersRadi un DraugiVecpiebalga11:57:15.55
17. LeonīdsValdonisPreiļu kraukļiPreiļi11:58:11.60
18. RaimondsGarenčiksCarnikavas sporta centrsCarnikava11:58:32.95
19. ValdisTiltsVaidava11:58:35.25
20. EdmundsSpigovskisLVV- velobiķeri.lvRīga11:58:36.45
21. ĒriksApšenieksBalvi11:58:43.35
22. IlgvarsĀboltiņšRūjiena12:00:40.00
23. JurisRukkalnsRagana12:01:00.20
24. OjārsRudzītis12:04:38.35