Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāTrek Philips MTB Maratons - Ape / 12.06.2011

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaGrupaApļiFinišs
1. Reinis-MārtiņšPriedītisNN sporta klubsRīgaJaunieši11:11:06.25
2. IntarsSpalviņšburusportsAtvērtā klase11:11:31.15
3. ZigmārsZučiksFans Multipower TeamRīgaAtvērtā klase11:12:58.25
4. RolandsZarītisTREK PHILIPS SPORT 2000AlūksneJaunieši11:13:05.25
5. DidzisKrogzemsNN sporta klubsRīgaJaunieši11:13:05.65
6. RolandsRudzītisPļaviņu Sporta klubs SKANSTERīgaAtvērtā klase11:14:39.15
7. ArmandsMivrenieksburusportsVecpiebalgaAtvērtā klase11:14:52.30
8. AinarsPriedeslaipaindividualiRigaAtvērtā klase11:16:24.15
9. JanisBlaubergsLMTRīgaAtvērtā klase11:18:33.80
10. ĒvaldsPavlovsRīgaAtvērtā klase11:21:27.10
11. MārtiņšCircenisebike 4everRīgaAtvērtā klase11:21:27.75
12. ArvisKrūskopsGrindexRīgaAtvērtā klase11:21:29.60
13. GunaSarksņaOgreAtvērtā klase11:21:45.90
14. AleksandrsKalniņšAtvērtā klase11:22:00.70
15. EmīlsBroksSiguldaAtvērtā klase11:22:04.75
16. MārtiņšZālītisNN Sporta klubsCēsisJaunieši11:22:30.90
17. MārisKrūzeCorporate solutionsAtvērtā klase11:22:37.00
18. OskarsTobiassHipofondiAtvērtā klase11:22:39.65
19. Mari-LiisMõttusHaanja RKJaunietes11:23:07.05
20. ZigmundsNuržaĀdažiAtvērtā klase11:23:57.30
21. IvarsGridčinsHipofondiAtvērtā klase11:24:31.30
22. KristapsDzenisAPU GenesisRīgaAtvērtā klase11:24:51.90
23. SandisHeiselisA-TeamRīgaAtvērtā klase11:25:22.90
24. AldisSimsonsMTB PriekuļiJāņmuižaAtvērtā klase11:25:23.75
25. EdgarsHercogsRīgaAtvērtā klase11:25:42.80
26. ArvisSimsonsMTB PriekuļiJāņmuižaJaunieši11:26:02.85
27. AntonsLiseckisLMTrixAtvērtā klase11:26:04.45
28. MārtiņšZiedsCorporate solutionsRīgaAtvērtā klase11:26:10.55
29. JānisPaegleCeļu Emulsija HLTukumsAtvērtā klase11:26:27.40
30. EdgarsBražinskisAPU GenesisRīgaAtvērtā klase11:26:40.00
31. AndisAnsulisDHLGrobiņaAtvērtā klase11:26:55.90
32. AigarsIeviņšJelgavaAtvērtā klase11:27:26.70
33. KasparsKlūgaAPU GenesisRīgaAtvērtā klase11:27:54.50
34. KasparsĀbelītisbeisbols.lvRīgaAtvērtā klase11:28:08.10
35. KasparsMitjakovsLubānaJaunieši11:28:29.00
36. RaimondsBreideRīgaAtvērtā klase11:28:32.05
37. AldisZelčsSilvanols / G4S LatviaAtvērtā klase11:28:32.25
38. AigaPaegleCeļu Emulsija HLTukumsAtvērtā klase11:29:46.70
39. JānisKlūgaAPU GenesisRīgaAtvērtā klase11:29:48.25
40. MārcisJākobsonsGarām ejotRīgaAtvērtā klase11:30:23.05
41. MārisTīlišķisSKIL elektroinstrumentiRīgaAtvērtā klase11:30:57.25
42. JurisMasānsRīgaAtvērtā klase11:31:03.45
43. RūtaBrakovska4sekundesSmilteneJaunietes11:31:16.75
44. NormundsKaupersebike 4everRīgaAtvērtā klase11:31:38.70
45. TomsRaubiškaRīgaAtvērtā klase11:31:56.65
46. JānisKārkliņšLMTMārupeAtvērtā klase11:32:05.40
47. RobertsBirkantsNN Sporta klubs/RRSRīgaJaunieši11:32:11.60
48. MārisVizulisAPU GenesisRīgaAtvērtā klase11:32:28.95
49. IngarsLazarevsLMTRigaAtvērtā klase11:32:58.10
50. DāvisDzenisRīgaAtvērtā klase11:33:07.50
51. NiklāvsBoļšisRRS-BaložiĶekavaV1411:33:25.55
52. KristīneKrūkle-BērziņaGrindeksTalsiAtvērtā klase11:34:31.30
53. RaivisHeiselisA-TeamJaunpiebalgaAtvērtā klase11:35:14.30
54. HelmutsLindeRīgaAtvērtā klase11:35:15.05
55. MareksSkvorcovsBergsRigaAtvērtā klase11:35:16.10
56. IvetaKazaineSmilteneSmilteneAtvērtā klase11:35:46.85
57. KristsEzeriņšDHLAtvērtā klase11:36:12.20
58. AinārsVoltsVeclaiceneAtvērtā klase11:36:18.45
59. ValērijsVišņakovsRīgaAtvērtā klase11:36:30.35
60. HaraldsGudermanisCarnikavaAtvērtā klase11:36:33.40
61. LaurisBulānsManģene TeamRīgaAtvērtā klase11:36:34.95
62. UldisStupelisDHLAtvērtā klase11:36:37.55
63. AlbertHurtHaanja RKV1211:36:45.35
64. ElmārsSmukulisDRUSTI TEAM 2SmilteneAtvērtā klase11:37:02.90
65. LīvaRudzeišaJumpravaAtvērtā klase11:37:16.10
66. MikusSarmaEMUSmilteneAtvērtā klase11:37:16.35
67. RaivisKalniņšGaujienaGaujienaAtvērtā klase11:38:47.60
68. JurisTropsLīgatneAtvērtā klase11:38:58.70
69. MantensDevrīntsAtvērtā klase11:39:00.30
70. VilnisLīcītisSmilteneAtvērtā klase11:39:00.50
71. AleksandrsJudkinsRigaAtvērtā klase11:39:00.50
72. JustīneBrūvereFrukawaCarnikavaAtvērtā klase11:39:13.55
73. MatīsVelps4sekundesSmilteneV1211:39:52.20
74. ArtūrsKrastsSmilteneRīgaV1211:40:20.45
75. NormundsSkopiņšAlūksneAtvērtā klase11:41:08.40
76. AndrisBogdanovsĀdažiAtvērtā klase11:41:08.90
77. EdgarsJākobsonsRīgaAtvērtā klase11:41:53.30
78. AivarsCeplišsRopažiAtvērtā klase11:42:07.15
79. IvarsŠimtsPēdu navOzoliņi, Sēļu pag.Atvērtā klase11:42:45.40
80. ArvīdsSiliņšHipofondiAtvērtā klase11:43:18.95
81. NormundsAvotiņšRīgaAtvērtā klase11:43:21.30
82. ArmandsBinovskisTEIKA NEMIRSTRīgaAtvērtā klase11:43:43.65
83. DzintarsHarkinsGAUJIENAAtvērtā klase11:43:48.40
84. AndrisSegliņšCorporate solutionsAtvērtā klase11:43:52.50
85. TomsRozentālsCorporate solutionsAtvērtā klase11:44:09.60
86. JurijsLeontjevslvvriepasRīgaAtvērtā klase11:44:28.25
87. KristīneKazakaSilvanols / G4S LatviaAtvērtā klase11:44:35.30
88. UģisJansonsRīgaAtvērtā klase11:44:44.75
89. NeldaDinga4sekundesSmilteneJaunietes11:45:17.50
90. AnetePošivaRīgaAtvērtā klase11:45:27.95
91. UldisLīdumnieksRīgaAtvērtā klase11:45:43.30
92. AleksandrsVasiļjevsSmilteneAtvērtā klase11:45:45.45
93. GuntisŠeflersVery BerryĀdažiAtvērtā klase11:45:48.35
94. GintaBogdanovaEthicSportPriekuļiJaunietes11:46:35.45
95. AneteGeduševaValmieraAtvērtā klase11:48:14.45
96. JānisSaļmsVery BerryKalngaleAtvērtā klase11:48:16.80
97. KristīneTobiaseHipofondiAtvērtā klase11:48:21.40
98. ArtisDzenisDHLAtvērtā klase11:48:22.65
99. MintautsBuksSiguldaAtvērtā klase11:50:04.45
100. JurisMitjakovsLubanaAtvērtā klase11:50:07.25
101. IvoŠnē4 sekundesSmilteneV1211:51:22.10
102. RainersĶestersAlūksneV1411:51:55.75
103. VernersVīgantsAPU GenesisRīgaAtvērtā klase11:52:38.30
104. JurijsŠvecovsCorporate solutionsAtvērtā klase11:52:49.20
105. IngaIeragaMārupeAtvērtā klase11:53:47.30
106. JānisLapsiņšNN Sporta klubs/RRSJaunieši11:54:17.20
107. HaydenVermeulenRīgaAtvērtā klase11:55:03.15
108. JānisIvsiņšRīgaAtvērtā klase11:55:35.50
109. AgnisSirmaisSmilteneV1411:55:39.10
110. AgrisJakansLMTrixAtvērtā klase11:56:04.60
111. HaraldsKrievsAllažiAtvērtā klase11:56:17.10
112. TomassVoltsVeclaiceneV1411:58:45.25
113. EdvartsCišsRīgaAtvērtā klase11:58:52.85
114. ReinisRuksV1412:02:15.70
115. AliseKazaine4sekundesIlzeneS1212:03:20.70
116. AivaKlepereIMPRO ceļojumiAtvērtā klase12:03:26.10
117. DeinsKaņepējsPļaviņu Sporta klubs SKANSTEPļaviņasJaunieši12:07:31.35
118. BeāteBaltaisbrenceAtvērtā klase12:07:52.85
119. JānisVējonsLatviešu radioRīgaAtvērtā klase12:09:20.15
120. KatrīnaGatereLatviešu radioRīga, SiguldaAtvērtā klase12:09:20.85
121. JolantaJurģeleOgreAtvērtā klase12:10:29.00
122. IlzeBauvereCorporate solutionsAtvērtā klase12:11:20.05
123. Dagnija-ModestaAuzāneOgreJaunietes12:16:30.95
124. IngaVilkaRaunaAtvērtā klase12:17:00.25
125. GundarsLevansApeAtvērtā klase12:18:07.40
126. KasparsKuksRīgaAtvērtā klase12:18:07.40
127. EvijaEglīteCorporate solutionsAtvērtā klase12:20:20.25
128. SolvitaŠteinbaumaRīga raj.Atvērtā klase12:20:51.65
129. KārlisPopsApes pag.V1412:25:11.20
130. AstraLaugaleAtvērtā klase12:25:59.10
131. DiānaAuzāneOgreAtvērtā klase12:26:28.95
132. ZigurdsKrastsIndividuāliRīgaAtvērtā klase12:27:15.25
133. DāvisKorsītisTREKAlūksneV1212:36:57.40
134. AsnateKorsīteAlūksneS1212:37:01.05
135. ArmandsŠtamersAve KurjersRīgaV1212:40:26.75
136. ĢirtsRoļskijsAve KurjersRīgaAtvērtā klase12:40:28.60
137. KasparsKrievsAllažiAtvērtā klase12:44:46.50
138. GunaEglīteRīgaAtvērtā klase12:49:30.30
139. IvetaKrievaAllažiAtvērtā klase12:53:59.50
140. RaimondsSutaRīgaAtvērtā klase12:57:33.90