Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāVentspils Piedzīvojuma parka tautas velobrauciens / 13.08.2011

S16

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. MadaraFūrmanePĒDU NAVValmiera22:50:08.25
2. LaimaLeitāne4Ever/ sk MežaparksMālpils23:12:47.40

S20

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. LīgaGlāzere-SpalviņaRadi un DraugiVecpiebalga23:08:52.30
2. AgneseImuneSwedbank/Merida23:12:53.60
3. LaumaČerņevskaSPORTLAT OMEGARīga23:32:45.55
- LigitaJureckaKRASTMALI.LV1DNF

S30

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. SanitaGobaRoche LatvijaRīga23:15:37.15
2. IngaMauliņaizturiba.lvIkšķile23:32:59.75
3. IevaMauliņaRīga23:48:50.85
- AnitaKrampeKurtuesi.lvRīga2DNF
- LīgaZālīteASTOŅI KUSTOŅI2DNF
- GundaPlūmanePĒDU NAVMazsalaca2DNF
- KitijaSteseleSPORTLAT OMEGAOgre1DNF
- AgneseFogeleVolkswagenRīga1DNF

S40

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. DaceFūrmanePĒDU NAV22:54:04.15
2. IneseZvirgzdiņaPļaviņu Sporta klubs SKANSTE23:10:04.90
3. RaivitaBirkentālaTalsu Biatlona klubsTalsi23:35:16.70
4. InetaZviedrePēdas mežāValmiera23:41:53.75
5. IngaZiediņaVSK Noskrien, Ventspils Maratona KlubsAizkraukle25:06:08.95
- InetaAulikaSPORTLAT ALFARīga1DNF

V16

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. HenrijsVimbaValmieras piensValmiera22:32:22.65
2. MārtiņšSavickisAlpha Baltic/Unitymarathons.comTukums22:32:50.50
3. DeinsKaņepējsPļaviņu Sporta klubs SKANSTEPļaviņas22:48:15.05
4. OttoLeinerts-NeilandsRTU-Mernieks.lvVentspils22:51:00.40
5. EdvīnsJureckisJureckis un KO22:55:13.05
- EmīlsLiepiņšAlpha Baltic/Unitymarathons.comdobele1DNF
- SandisEislersAlpha Baltic/Unitymarathons.comSmiltene1DNF
- JānisLagzdiņšKRASTMALI.LVDunalka1DNF

V20

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. LaurisPurniņšPļaviņu Sporta klubs SKANSTE22:24:31.90
2. ReinisAndrijanovsAlpha Baltic/Unitymarathons.comRīga22:24:42.05
3. TomsKnostenbergsTREK-PHILIPSSmiltene22:25:05.80
4. KristapsKipursHotel centra VelobiķeriRīga22:30:15.25
5. MārcisPērkonsSalaspils zīriņiSalaspils22:33:36.30
6. KārlisVanagsTalsu Biatlona klubsTalsi22:33:48.25
7. KasparsKipursHotel centra VelobiķeriRīga22:34:12.85
8. MārtiņšFlaksisKRASTMALI.LVJelgava22:34:18.30
9. RaivisRitumsTandēmsDobele22:34:39.15
10. JurisDamškalnsTalsu Biatlona klubsTalsi22:35:21.20
11. GatisSvētiņšPļaviņu Sporta klubs SKANSTEPļaviņas22:38:02.15
12. ArmandsMivrenieksRadi un DraugiVecpiebalga22:38:41.80
13. GuntisŠeflersDelfiĀdaži22:39:47.55
14. TomsDinsbergsSKIL elektroinstrumentiTalsi22:43:46.70
15. RaimondsBricspļaviņasPļaviņas22:54:41.90
16. JanisBlaubergsLMTTiturga22:57:13.50
17. NaurisKozlovsVentspils23:05:38.35
18. ArnisHansonsRīga23:08:53.20
19. PēterisBirkantsFMSRīga23:12:41.70
20. MārcisAvotiņšDarba RūķiRīga23:13:14.80
21. KasparsRimšaTukums23:26:37.10
- GintsReinoldsVentspils1DNF
- NaurisZviedrisPēdas mežāValmiera1DNF
- JānisDreiškinsSPORTLAT ALFA1DNF
- JānisKeselisPower Balance LatvijaRīga1DNF
- RobertsLukšakurtuesi.lvRīga1DNF

V30

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. AigarsPaegleSwedbank/MeridaĶegums22:24:56.10
2. JānisPurmalisKaivo-VudlandeSmiltene22:25:10.90
3. EduardsRēnsVelotreniņi.lv22:33:08.30
4. ZigmārsZučiksRadi un DraugiRīga22:39:03.80
5. OļegsAndrejevsDTC JaunībaDaugavpils22:39:43.45
6. RomanLeshchinskiy22:43:29.90
7. RolandsRudzītisPļaviņu Sporta klubs SKANSTERīga22:48:38.50
8. KasparsČiksteTandemsDobele22:52:47.05
9. JānisPlatacisIkšķile23:04:36.45
10. ArmandsJaščenoksSalaspils23:11:38.90
11. IntarsOpolaisizturiba.lvIkšķile23:18:17.80
12. ArnisJeksteSPORTLAT ALFALiepāja23:23:04.45
13. GunārsKraujaB.XC.SCēsis23:25:14.20
- IlmārsKrampisKurtuesi.lv1DNF
- IngusAndersonsEMUJūrmala1DNF

V35

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. ErkiPutsepAlpha Baltic/Unitymarathons.comEstonia22:18:47.15
2. RaivisZīmelisTREK-PHILIPS-SPORT2000Madona22:24:13.40
3. AndrisAnsonsMežmalas MTB/ Savējie Mjugland22:30:19.20
4. AlmantsKalniņšTalsu biatlona klubsTalsi22:39:54.25
5. JānisTeterisPļaviņu Sporta klubs SKANSTEOgres novads22:47:06.05
6. KalvisMalderisSalaspils zīriņi22:47:55.15
7. ValdisKulpeizturiba.lvIkšķile22:51:50.05
8. IlmārsKrampeAlpiJumtsMadona22:56:04.85
9. AndrisMireckisTalsu Biatlona klubsTalsi22:59:26.25
10. DidzisGasiņšSalaspils zīriņiSalaspils23:03:11.85
11. UģisInkaRīga23:14:09.10
12. KasparsMankopsDelfi23:22:20.25
13. RaimondsDūmiņšnavRīga23:26:42.90
14. ValdisŅilovsOgreOgre23:50:52.55
15. MārtiņšReiniksRTU-Mernieks.lvRīga24:05:53.65
16. KasparsIrbeVentspils24:08:15.00
17. AndrejsTīrmanisVentspils24:30:00.00
- OlafsSmiltnieksSILVANOLSRīga1DNF

V40

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. AgrisKalējsHotel Centra-Velobiķeri.lvRīga22:34:06.10
2. AivarsSkutelisZZKRīga22:36:47.85
3. GuntarsCeplītisPēdas mežāValmiera22:37:59.55
4. MareksMarčenkovsSalaspils zīriņiSalaspils22:48:11.45
5. GintsŠķēpsTalsu Biatlona klubsCēsis22:51:56.45
6. ViestursMeijersTalsu biatlona klubsTalsi22:53:02.40
7. RaimondsAļuskinsFans Cube TeamRīga22:53:21.35
8. DainisŽubursKRASTMALI.LVDunalka22:55:15.90
9. UldisČukursKRASTMALI.LVLiepāja22:55:37.80
10. ArtisBuliņšPĒDU NAV-1Sēļi23:09:43.45
11. DidzisŽīgursIlzeneIlzenes pag., Alūksnes novads23:10:22.15
12. AivarsBardovskisPSK Skanste23:12:55.45
13. ViestursBirkantsFMSRīga23:13:09.20
14. MārisFūrmanisPĒDU NAVValmiera23:13:38.40
15. VilnisMellups40%sportsTvaiku iela23:31:57.30
16. UldisKirtovskisizturiba.lvSalaspils23:37:50.40
17. LinardsZaķisizturiba.lvsalaspils23:56:55.60
18. ArkādijsReimanisTalsu biatlona klubsTalsi23:58:21.40
19. IlmārsZaķisB.XC.SCēsis24:01:27.65
20. DidzisKalniņšLSCRīga24:08:25.25
21. JurisLagzdiņš24:56:30.80
- AndrisKnodzePļaviņu Sporta klubs SKANSTE2DNF
- JānisVidovskisPĒDU NAVMazsalaca1DNF

V50

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. ViestursKazainisIlzeneIlzenes pag., Alūksnes novads22:54:00.35
2. AndrisPivarsizturiba.lvOgre23:03:25.05
3. IlmārsGlāzersRadi un Draugi23:04:42.60
4. IlgvarsĀboltiņšPēdas mežāRūjiena23:46:27.35
5. JurisLipsnisSuitu novadsAlsunga23:51:18.05
6. EdgarsEzernieksVentspils25:01:51.20
- ArnoldsMiķelsonsValmieraValmiera2DNF
- ZigurdsJureckisJureckis un KO1DNF
- GuntisKanaviņšAizkraukle1DNF
- AnatolijsLevšaDTC JaunībaD-pils1DNF
- AldisGlāzersRadi un DraugiVecpiebalga1DNF