Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāVentspils Piedzīvojuma parka tautas velobrauciens / 13.08.2011

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaGrupaApļiFinišs
1. ErkiPutsepAlpha Baltic/Unitymarathons.comEstoniaV3522:18:47.15
2. RaivisZīmelisTREK-PHILIPS-SPORT2000MadonaV3522:24:13.40
3. LaurisPurniņšPļaviņu Sporta klubs SKANSTEV2022:24:31.90
4. ReinisAndrijanovsAlpha Baltic/Unitymarathons.comRīgaV2022:24:42.05
5. AigarsPaegleSwedbank/MeridaĶegumsV3022:24:56.10
6. TomsKnostenbergsTREK-PHILIPSSmilteneV2022:25:05.80
7. JānisPurmalisKaivo-VudlandeSmilteneV3022:25:10.90
8. KristapsKipursHotel centra VelobiķeriRīgaV2022:30:15.25
9. AndrisAnsonsMežmalas MTB/ Savējie MjuglandV3522:30:19.20
10. HenrijsVimbaValmieras piensValmieraV1622:32:22.65
11. MārtiņšSavickisAlpha Baltic/Unitymarathons.comTukumsV1622:32:50.50
12. EduardsRēnsVelotreniņi.lvV3022:33:08.30
13. MārcisPērkonsSalaspils zīriņiSalaspilsV2022:33:36.30
14. KārlisVanagsTalsu Biatlona klubsTalsiV2022:33:48.25
15. AgrisKalējsHotel Centra-Velobiķeri.lvRīgaV4022:34:06.10
16. KasparsKipursHotel centra VelobiķeriRīgaV2022:34:12.85
17. MārtiņšFlaksisKRASTMALI.LVJelgavaV2022:34:18.30
18. RaivisRitumsTandēmsDobeleV2022:34:39.15
19. JurisDamškalnsTalsu Biatlona klubsTalsiV2022:35:21.20
20. AivarsSkutelisZZKRīgaV4022:36:47.85
21. GuntarsCeplītisPēdas mežāValmieraV4022:37:59.55
22. GatisSvētiņšPļaviņu Sporta klubs SKANSTEPļaviņasV2022:38:02.15
23. ArmandsMivrenieksRadi un DraugiVecpiebalgaV2022:38:41.80
24. ZigmārsZučiksRadi un DraugiRīgaV3022:39:03.80
25. OļegsAndrejevsDTC JaunībaDaugavpilsV3022:39:43.45
26. GuntisŠeflersDelfiĀdažiV2022:39:47.55
27. AlmantsKalniņšTalsu biatlona klubsTalsiV3522:39:54.25
28. RomanLeshchinskiyV3022:43:29.90
29. TomsDinsbergsSKIL elektroinstrumentiTalsiV2022:43:46.70
30. JānisTeterisPļaviņu Sporta klubs SKANSTEOgres novadsV3522:47:06.05
31. KalvisMalderisSalaspils zīriņiV3522:47:55.15
32. MareksMarčenkovsSalaspils zīriņiSalaspilsV4022:48:11.45
33. DeinsKaņepējsPļaviņu Sporta klubs SKANSTEPļaviņasV1622:48:15.05
34. RolandsRudzītisPļaviņu Sporta klubs SKANSTERīgaV3022:48:38.50
35. MadaraFūrmanePĒDU NAVValmieraS1622:50:08.25
36. OttoLeinerts-NeilandsRTU-Mernieks.lvVentspilsV1622:51:00.40
37. ValdisKulpeizturiba.lvIkšķileV3522:51:50.05
38. GintsŠķēpsTalsu Biatlona klubsCēsisV4022:51:56.45
39. KasparsČiksteTandemsDobeleV3022:52:47.05
40. ViestursMeijersTalsu biatlona klubsTalsiV4022:53:02.40
41. RaimondsAļuskinsFans Cube TeamRīgaV4022:53:21.35
42. ViestursKazainisIlzeneIlzenes pag., Alūksnes novadsV5022:54:00.35
43. DaceFūrmanePĒDU NAVS4022:54:04.15
44. RaimondsBricspļaviņasPļaviņasV2022:54:41.90
45. EdvīnsJureckisJureckis un KOV1622:55:13.05
46. DainisŽubursKRASTMALI.LVDunalkaV4022:55:15.90
47. UldisČukursKRASTMALI.LVLiepājaV4022:55:37.80
48. IlmārsKrampeAlpiJumtsMadonaV3522:56:04.85
49. JanisBlaubergsLMTTiturgaV2022:57:13.50
50. AndrisMireckisTalsu Biatlona klubsTalsiV3522:59:26.25
51. DidzisGasiņšSalaspils zīriņiSalaspilsV3523:03:11.85
52. AndrisPivarsizturiba.lvOgreV5023:03:25.05
53. JānisPlatacisIkšķileV3023:04:36.45
54. IlmārsGlāzersRadi un DraugiV5023:04:42.60
55. NaurisKozlovsVentspilsV2023:05:38.35
56. LīgaGlāzere-SpalviņaRadi un DraugiVecpiebalgaS2023:08:52.30
57. ArnisHansonsRīgaV2023:08:53.20
58. ArtisBuliņšPĒDU NAV-1SēļiV4023:09:43.45
59. IneseZvirgzdiņaPļaviņu Sporta klubs SKANSTES4023:10:04.90
60. DidzisŽīgursIlzeneIlzenes pag., Alūksnes novadsV4023:10:22.15
61. ArmandsJaščenoksSalaspilsV3023:11:38.90
62. PēterisBirkantsFMSRīgaV2023:12:41.70
63. LaimaLeitāne4Ever/ sk MežaparksMālpilsS1623:12:47.40
64. AgneseImuneSwedbank/MeridaS2023:12:53.60
65. AivarsBardovskisPSK SkansteV4023:12:55.45
66. ViestursBirkantsFMSRīgaV4023:13:09.20
67. MārcisAvotiņšDarba RūķiRīgaV2023:13:14.80
68. MārisFūrmanisPĒDU NAVValmieraV4023:13:38.40
69. UģisInkaRīgaV3523:14:09.10
70. SanitaGobaRoche LatvijaRīgaS3023:15:37.15
71. IntarsOpolaisizturiba.lvIkšķileV3023:18:17.80
72. KasparsMankopsDelfiV3523:22:20.25
73. ArnisJeksteSPORTLAT ALFALiepājaV3023:23:04.45
74. GunārsKraujaB.XC.SCēsisV3023:25:14.20
75. KasparsRimšaTukumsV2023:26:37.10
76. RaimondsDūmiņšnavRīgaV3523:26:42.90
77. VilnisMellups40%sportsTvaiku ielaV4023:31:57.30
78. LaumaČerņevskaSPORTLAT OMEGARīgaS2023:32:45.55
79. IngaMauliņaizturiba.lvIkšķileS3023:32:59.75
80. RaivitaBirkentālaTalsu Biatlona klubsTalsiS4023:35:16.70
81. UldisKirtovskisizturiba.lvSalaspilsV4023:37:50.40
82. InetaZviedrePēdas mežāValmieraS4023:41:53.75
83. IlgvarsĀboltiņšPēdas mežāRūjienaV5023:46:27.35
84. IevaMauliņaRīgaS3023:48:50.85
85. ValdisŅilovsOgreOgreV3523:50:52.55
86. JurisLipsnisSuitu novadsAlsungaV5023:51:18.05
87. LinardsZaķisizturiba.lvsalaspilsV4023:56:55.60
88. ArkādijsReimanisTalsu biatlona klubsTalsiV4023:58:21.40
89. IlmārsZaķisB.XC.SCēsisV4024:01:27.65
90. MārtiņšReiniksRTU-Mernieks.lvRīgaV3524:05:53.65
91. KasparsIrbeVentspilsV3524:08:15.00
92. DidzisKalniņšLSCRīgaV4024:08:25.25
93. AndrejsTīrmanisVentspilsV3524:30:00.00
94. JurisLagzdiņšV4024:56:30.80
95. EdgarsEzernieksVentspilsV5025:01:51.20
96. IngaZiediņaVSK Noskrien, Ventspils Maratona KlubsAizkraukleS4025:06:08.95
- AnitaKrampeKurtuesi.lvRīgaS302DNF
- LīgaZālīteASTOŅI KUSTOŅIS302DNF
- GundaPlūmanePĒDU NAVMazsalacaS302DNF
- AndrisKnodzePļaviņu Sporta klubs SKANSTEV402DNF
- ArnoldsMiķelsonsValmieraValmieraV502DNF
- LigitaJureckaKRASTMALI.LVS201DNF
- InetaAulikaSPORTLAT ALFARīgaS401DNF
- KitijaSteseleSPORTLAT OMEGAOgreS301DNF
- AgneseFogeleVolkswagenRīgaS301DNF
- EmīlsLiepiņšAlpha Baltic/Unitymarathons.comdobeleV161DNF
- SandisEislersAlpha Baltic/Unitymarathons.comSmilteneV161DNF
- GintsReinoldsVentspilsV201DNF
- NaurisZviedrisPēdas mežāValmieraV201DNF
- ZigurdsJureckisJureckis un KOV501DNF
- OlafsSmiltnieksSILVANOLSRīgaV351DNF
- GuntisKanaviņšAizkraukleV501DNF
- AnatolijsLevšaDTC JaunībaD-pilsV501DNF
- JānisDreiškinsSPORTLAT ALFAV201DNF
- JānisLagzdiņšKRASTMALI.LVDunalkaV161DNF
- JānisKeselisPower Balance LatvijaRīgaV201DNF
- IlmārsKrampisKurtuesi.lvV301DNF
- IngusAndersonsEMUJūrmalaV301DNF
- AldisGlāzersRadi un DraugiVecpiebalgaV501DNF
- JānisVidovskisPĒDU NAVMazsalacaV401DNF
- RobertsLukšakurtuesi.lvRīgaV201DNF