Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāOgres un Ikšķiles tūrisma attīstības aģentūras tautas velobrauciens / 23.07.2011

S16

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. MadaraFūrmanePĒDU NAVValmiera11:59:50.95
2. LaimaLeitāne4Ever/ sk MežaparksMālpils12:13:24.90
3. KristaKupčaMežmalas MTB/ Savējie MKalsnava12:23:50.95
4. LauraKupčaMežmalas MTB/ Savējie MKalsnava12:38:03.80

S20

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. LīgaGlāzere-SpalviņaRadi un DraugiVecpiebalga12:02:09.30
2. IevaUzuleņaSPORTLAT ALFAvalmiera12:07:58.40
3. IngaĒrgleTREK- PHILIPS-SPORT2000Smiltene12:09:20.35
4. LaumaČerņevskaSPORTLAT OMEGARīga12:24:20.50
5. IevaGlāzereRadi un DraugiVecpiebalga12:40:21.50

S30

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. EļenaDovgaļukaveloclubRīga11:59:51.15
2. SanitaPukite12:10:24.80
3. IngaMauliņaizturiba.lvIkšķile12:17:42.15
4. ŽannaŠkuļovaveloclubRīga12:19:19.75
5. DinijaFrijāreKuldīga12:21:35.75
6. IevaMauliņaA2Rīga12:29:59.20
7. GundaPlūmanePĒDU NAVMazsalaca12:36:25.65
8. LīgaZālīteASTOŅI KUSTOŅI12:40:03.10

S40

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. IneseZvirgzdiņaPļaviņu Sporta klubs SKANSTE12:04:40.75
2. DaceFūrmanePĒDU NAV12:07:06.90
3. LaimaKlaužaLOFCarnikava12:15:49.00
4. InetaZviedrePēdas mežāValmiera12:21:00.95
5. IngunaKorņējevaPĒDU NAVVecate12:23:47.95
6. IneseBeitānePRO VIA12:24:36.25
7. RaimondaMeldrājaĶekava12:26:09.35
8. InetaAulikaSPORTLAT ALFARīga12:33:00.35
9. IrisaJanevicaIkšķile12:35:17.60
10. MaijaBlasaneRiga12:40:03.15

V16

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. NaurisBirkentālsTalsu Biatlona klubsTalsi11:44:55.45
2. MārtiņšSavickisTandēms/RaCafeTukums/Dobele11:49:10.15
3. DeinsKaņepējsPļaviņu Sporta klubs SKANSTEPļaviņas11:51:14.30
4. TomsEndelisTandēms/RaCafeDobele11:58:15.05
5. KristapsLeitisKaivo-Vudlande12:00:24.85
6. KrišsKnodzePļaviņu Sporta klubs SKANSTEPļaviņas12:02:02.30
7. ErnestsGuiskisLeprikons12:02:56.75
8. EmīlsBalodisPļaviņu Sporta klubs SKANSTEPļaviņas12:03:59.10
9. MārtiņsBierands-Bierens12:05:44.05
10. DainisKrasovskisSPORTLAT ALFAĀdaži12:08:36.75
11. GatisRudzeišs12:27:19.40
12. GuntarsLoginsSKBalvi12:27:49.75
13. ElvisVītiņšRīga12:59:28.40

V20

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. KristofersRācenājsALPHA BALTIC11:39:42.15
2. JānisRezinsSmilteneZZK11:40:50.50
3. TomsKnostenbergsTREK-PHILIPS-SPORT200011:41:33.70
4. OļegsMeļehsTREK-PHILIPS-SPORT200011:42:18.30
5. IngusEislersALPHA BALTIC11:42:26.75
6. JānisPriževoitsTREK-Philips-Sport2000Ķegums11:42:26.85
7. KārlisVanagsTalsu Biatlona klubsTalsi11:43:03.55
8. LaurisPurniņšPļaviņu Sporta klubs SKANSTE11:43:36.75
9. NaurisZviedrisPēdas mežāValmiera11:43:47.45
10. GintsJakovelsTREK-PHILIPS-SPORT2000Rīga11:44:04.00
11. ReinisMarkssIlzene11:44:15.65
12. RičardsZviedrisPēdas mežāValmiera11:44:38.35
13. GuntisŠeflersDELFI11:44:41.55
14. JurisDamškalnsTalsu Biatlona klubsTalsi11:45:12.70
15. RaivisRitumsTandēms11:46:33.80
16. ArmandsMivrenieksRadi un DraugiVecpiebalga11:47:03.95
17. ReinisAndrijanovsALPHA BALTIC11:48:23.35
18. JānisMiķelsonsSigulda11:48:28.45
19. GatisSvētiņšPļaviņu Sporta klubs SKANSTEPļaviņas11:50:02.25
20. TomsDinsbergsSKIL elektroinstrumentiTalsi11:52:28.15
21. GintsLūsisTalsu Biatlona klubsTalsi11:53:13.95
22. MārcisBeķersJumprava-Dendrārijs11:57:08.55
23. RaimondsBricsPSK SkanstePļaviņas11:58:22.35
24. AndrejsIvanišviliTOYOTA TEAMRīga11:58:45.15
25. KrišjānisVēsmiņšLaskanaLiepāja11:58:50.85
26. KārlisKalējsRīga11:59:55.00
27. JanisBlaubergsLMT12:00:30.80
28. ArtisUpenieksSPORTLAT OMEGAFeimaņi12:00:57.05
29. KalvisKonsGimonäs CKŪmeo12:03:57.60
30. AustrisKokinsRīga12:04:15.25
31. ReinisOzoliņšPĒDU NAV-1valmiera12:04:24.45
32. JānisDreiškinsSPORTLAT ALFA12:06:21.35
33. GatisPenkaPēdu navMazsalaca12:06:27.35
34. JānisZiediņšLBteam.lvRīga12:07:49.00
35. DainisLimanānsSwedbank/MeridaRīga/Biksti12:07:50.80
36. DidzisVidemanisLattelecomTalsi12:08:35.95
37. KasparsRimšaTukums12:10:43.25
38. EgilsKampussPĒDU NAV12:12:57.85
39. ArnisHansonsRīga12:13:31.75
40. MārcisAvotiņšDarba RūķiRīga12:14:07.00
41. AleksandrsJudkinsRiga12:14:52.95
42. AnsisPeslaksIkšķile, PESLAKS.LVIkšķile12:17:14.65
43. KristapsSlaņķisDobele12:21:44.60
44. AleksandrsNazarovsLaura Reinika fanu klubs :)12:24:13.10
45. AleksandrsBallods12:25:10.90
46. JānisKeselisBower Balance LatvijaRīga12:27:15.10
47. AtisDambergsVSK NoskrienLīvbērze12:40:07.80

V30

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. AigarsPaegleSwedbank/MeridaĶegums11:43:28.55
2. JānisPurmalisKaivo-VudlandeSmiltene11:43:39.15
3. EduardsRēnsVelkonisVentspils11:50:14.20
4. RobertsZalcmanisKRASTMALI.LVRīga11:50:44.75
5. IntarsSpalviņšRadi un DraugiVecpiebalga11:50:48.25
6. DainisSakalausksKaivo-VudlandeSmiltene11:51:33.50
7. RolandsRudzītisPļaviņu Sporta klubs SKANSTERīga11:52:31.75
8. AigarsČavars11:58:16.75
9. KristapsEgleSigulda11:58:50.10
10. AgnisFrijārsKuldīga12:00:59.50
11. JānisRozentālsSPORT 2000Rīga12:02:13.45
12. KasparsBrazovskisCodes Malēji12:02:49.60
13. SalvisDaģisVSK Noskrien, OK AlnisJelgava12:04:45.65
14. RenārsVinokurovsLaskanaLiepāja12:08:34.25
15. AndisPušņakovs4APDobele12:10:04.75
16. GunārsKraujaB.XC.S12:13:24.80
17. ArnisJeksteSPORTLAT ALFALiepāja12:15:08.85
18. ArmandsJaščenoksSalaspils12:15:28.45
19. IntarsOpolaisizturiba.lvIkšķile12:15:39.10
20. UldisGlāzersRadi un DraugiVecpiebalga12:19:59.45
21. MārisVidemanis12:30:48.05
22. GundarsGalindomsVSK NoskrienIkšķile12:32:40.85

V35

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. RaivisZīmelisTREK-PHILIPS-SPORT2000Madona11:40:08.50
2. AndrisAnsonsMežmalas MTB/ Savējie Mjugland11:42:25.45
3. AigarsZīmelisMežmalas MTB/ Savējie MAizkraukle11:45:02.15
4. ValdisUkinsFans Cube TeamRīga11:45:13.45
5. FlorensJansonsFloating UniverseBabītes novads11:45:34.25
6. UldisSedliņšLBteam.lv11:49:58.85
7. GuntarsZeicsVeloservissādaži11:53:27.55
8. KasparsMeinuzsPļaviņu Sporta klubs SKANSTEPļaviņu novads11:54:42.50
9. ArtisKrievānsPēdas mežāValmiera11:55:19.10
10. IlmārsKrampeAlpiJumtsMadona11:58:41.55
11. ĢirtsČeskaZZKRīga11:58:50.70
12. VladimirsMisānsVirsotne/MARMOTĀdažu novads12:00:36.60
14. MārtiņšAlksnisSalaspils zīriņiSalaspils12:01:38.75
13. KalvisMalderisSalaspils zīriņi12:01:38.75
15. RaivisTerinksevelo.lvIkškile12:01:48.10
16. EdgarsKalniņšindividuāliRīga12:01:55.25
17. KasparsMankopsDelfi12:02:19.50
18. ValdisKulpeizturiba.lvIkšķile12:02:36.00
19. AndisNeļķerīga12:03:01.30
20. SalvisBrasavsSPORTLAT ALFAJelgava12:03:48.35
21. UģisInkaRīga12:04:40.60
22. ViktorsGorelovsSPORTLAT OMEGABaldones novads12:06:27.95
23. ArtisDobulisizturiba.lv12:07:05.35
24. DzintarsErmiņšSwedbank/MeridaOgre12:10:52.80
25. GuntisLukstiņšGustava superklubsRīga12:11:51.25
26. RodrigoTreijersVirsotne/MARMOT12:13:31.10
27. ValdisŅilovsOgreOgre12:15:44.55
28. ĢirtsStrautnieksVirsotne/MARMOTRīga12:19:21.95
29. EdgarsBremzeVirsotne/MARMOTIkšķiles novads12:26:43.55
30. MārtiņšReiniksSOKKIARīga12:32:03.25
31. ArnisAndersonsVirsotne/MARMOTIkšķile12:36:40.35
32. DidzisRungulis, ENERGY RT12:40:26.90
33. IvarsLudboržsRīga12:59:28.45

V40

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. NormundsZviedrisZZKādaži11:40:08.30
2. AgnisApseKaivo-VudlandeSmiltene11:43:47.45
3. AivarsSkutelisZZK11:45:12.00
4. GuntarsCeplītisPēdas mežā11:50:43.85
5. IvarsBērsons11:51:04.75
6. SergejsKulagoZZKRīga11:51:14.30
7. SergejsĻubickisElkorRīga11:52:12.50
8. ArmandsBerķisBurusports TeamRīga11:52:31.55
9. AndrisKnodzePļaviņu Sporta klubs SKANSTE11:52:58.85
10. SergejsDeņisovsDaugavpils11:53:21.15
11. RaimondsAļuskinsFans Cube TeamRīga11:54:03.60
12. DzintarsKaņepējsPļaviņu Sporta klubs SKANSTE11:54:42.30
13. ViestursMeijersTalsu Biatlona klubsTalsi11:55:18.80
14. AldisJanevicsIkšķile11:57:56.55
15. ValdisNītiņš4 Slapji KrekliCēsis11:58:02.55
16. RobertsZuļģisPSK SkanstePļaviņas11:58:21.70
17. ArtisBuliņšPĒDU NAV-1Sēļi11:59:53.45
18. NormundsBremzeVidzemes MērnieksRīga11:59:54.65
19. AgrisBokvalds12:02:13.65
20. DainisŽubursKRASTMALI.LVDunalka12:02:14.30
21. ĢirtsJankovskisGarām EjotLilaste12:03:14.10
22. AivisLiepiņšTandēms12:03:36.05
23. MārisZālītisKaivo-VudlandeSmiltene12:04:43.85
24. AivarsBardovskisPSK Skanste12:05:01.15
25. IvarsLācisValka12:05:07.75
26. AleksandrsBaidinsELKORRiga12:05:17.80
27. RaitisZuļģisRīga12:05:46.30
28. DainisJostsonsPĒDU NAVJaunrezgaļi12:07:56.55
29. UldisMiķelsonsSigulda12:08:07.45
30. ViestursBirkantsFMSRīga12:08:53.05
31. LinardsZaķisizturība.lvSalaspils12:09:31.60
32. AleksandrsKapralovsVeloclub.lv12:10:41.25
33. GatisKrasovskisSPORTLAT ALFA12:14:00.05
34. AndisAndrijanovsHotel Centra/Velobiķeri12:14:34.85
35. VidvudsZiediņšNordi12:14:45.65
36. GuntarsSlišānsOgreOgre12:15:08.20
37. IlmārsZaķisB.XC.SCēsis12:15:08.65
38. MārcisJākobsonsGarām EjotRīga12:17:38.30
39. RolandsLaatssRīga12:18:19.30
40. AleksandrsDeņisovsveloclubRīga12:18:55.00
41. IvarsOzoliņšVidesFakti12:19:53.15
42. AndisKramsIkšķile12:21:25.70
43. JānisAvensRembateRembate12:24:06.55
44. DidzisKalniņšLSCRīga12:32:03.55
45. NormundsBlasansRiga12:40:04.25
46. AinārsMazurs12:40:19.65

V50

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. LeonīdsAleksejevsFans-MultipoverRīga11:50:28.05
2. ViestursKazainisIlzeneAlūksne11:50:50.50
3. GunvaldisVēsmiņšdesmitGrobina11:52:10.50
4. AleksandrsAleksandrovsveloclubRīga11:54:06.10
5. JurisKairišsBalvi11:58:04.45
6. SergejsPomarņevskisBiķieriRīga11:58:22.00
7. AndrisPivarsizturiba.lvOgre11:59:02.80
8. LaurisSniķersTandēms DobeleDobele12:00:33.45
9. JānisLorencsSPORTLAT ALFATalsi12:02:49.55
10. GuntisKanaviņšSSK BEBRAAizkraukle12:03:23.65
11. PēterisBeķersJumprava-Dendrārijs12:03:31.00
12. IlmārsGlāzersRadi un Draugi12:03:41.90
13. VilnisBulsTandēmsDobele12:06:00.65
14. VairisKrauklisKaivo VudlandeSmiltene12:11:52.70
15. AntisZundaMežmalas MTB/ Savējie MGulbene12:13:04.90
16. NormundsKalniņšPRO VIA12:14:57.15
17. IlgvarsĀboltiņšPēdas mežāRūjiena12:15:39.90
18. LeonīdsValdonisPreimes kraukļiPreiļi12:19:10.85
19. AldisGlāzersRadi un DraugiVecpiebalga12:19:38.05
20. ĒriksApšenieks12:22:54.35
21. JānisSplīte12:24:47.75
22. AivarsKrastiņšValka12:31:24.75