Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāTriatlons Zemgales kauss (LK) / 24.07.2011

SJC

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. KristiānaKalniņaReir Dobele60:49:39.05
2. SabīneVārnaReir Dobele60:49:39.20
3. Patrīcija-AgneseOzola60:52:02.10
4. LāsmaMažuleReir Dobele60:57:04.10

VJC

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. ŽanisŠteinertsReir Dobele60:44:17.05
2. SavelijsSuharževskisPēdu navValmiera60:45:01.55
3. MikusFreibergsReir Dobele60:47:46.40
4. KārlisJanaitisReir Dobele60:51:36.65
5. Dāvis-NilsPrīvertsReir Dobele60:56:20.05
6. MikusPigitsReir Dobele61:02:44.15

SJB

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. MarikaButkevičaMarupe60:47:30.80

VJB

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. RaivisVoitānsDTC Jaunība60:39:17.10
2. ArtūrsSpruktsDTC Jaunība60:40:32.80
3. MārcisUmbraško60:41:06.65
4. TimursMamedovsDTC JaunībaDaugavpils60:41:08.10
5. JānisVidovskisPĒDU NAV-160:44:42.85
6. ValtersNaglisReir Dobele60:46:01.95
7. HamishBarkerRiga60:48:16.90

SJA

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. AnnijaBaļčūneDobeles novads60:49:45.90

VJA

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. OskarsVidovskisMazsalaca60:40:25.65
2. ArtjomsŠčerbakovsPiramida / triathlon club60:41:24.20
3. IljaKeldanovicsPiramida / triathlon club60:42:34.80
4. ElvisMestersSK Ozolnieki60:45:40.10
5. AlekxsanderBarkerRīga60:48:07.40
- MikusŠteinertsDobeles novads5DNF

S50

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. GaidaBiteRīga61:00:44.00

V60

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. VladimirsKļavnieksRīgas Triatlona klubs60:45:47.70
2. ViktorsKuhaļskis-Daugavpils60:50:05.75
3. LaimonisDaugavietisAntarsMunaiči60:51:46.95

SVG

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. AnnijaPušņakova4APDobele60:45:57.75
2. EvijaMelbergaRīga60:46:07.30
3. AntraRogaĶīpsalas peldešanas klubsRīga60:48:34.95
4. IlutaFreibergaDobele60:54:13.30
5. BaibaSniķerePērkonsDobele60:56:35.70
6. LāsmaNeļķeRīga60:59:42.15
7. AigaKļaveniece61:00:00.75

VVG

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. JevgenijsDasko60:41:20.85
2. AndisPušņakovs4APDobele60:42:44.50
3. MārisRjabiņinsgksport.lv60:43:32.90
4. JurisNeļķeRīga, Berģi60:44:13.05
5. ArmandsOzoliņš60:46:01.20
6. JānisZemturisRīga60:46:05.15
7. EdgarsOzoliņšĶīpsalas peldešanas klubsRīga60:46:17.35
8. JaroslavsOrbidāns-Vec.Piramīda/Triatlona clubJelgava60:47:35.75
9. NormundsLanginsVecmilgrāvis/ VSK NoskrienRīga60:48:03.20
10. AgrisLībergsReir Dobele60:48:11.35
11. JānisVidovskisPĒDU NAVMazsalaca60:48:43.40
12. AndrisVistiņšLiepāja60:49:01.30
13. SergejsSuharževskisPēdu navBurtnieku nov.60:49:50.15
14. RobertsTarvidsPērkons60:50:18.90
15. KārlisPlakansNT PiedzīvojumiRīga60:50:25.75
16. AivisGustsPērkonsDobele60:50:35.30
17. GintsMiezītis60:54:16.80
18. AigarsSaulīteIndividuāli60:57:11.00
19. RihardsVālandsRīga60:59:23.90
- FlorensJansonsFloating UniverseRīgaDNF