Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāTriatlons, olimpiskā distance (LČ, LK, BK) / 03.07.2011

SJD

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. JustinaBuklytePanevežys triathlon club40:38:03.35
2. VilteNarkunaiteTSK Darna40:38:05.10
3. VilteNarkunaiteTSK Darna40:40:31.30
4. AnetePilāteAQUATICS40:41:35.00
5. DaceEihvaldeAquaticsDobele40:43:09.85
6. DanielaLeitāneAquaticsDobele30:29:49.80
- IevaKļavnieceSwiss Ironman clubRīga0DNS
- EndijaFreibergaAquaticsDobele0DNS

VJD

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. JēkabsAudzēvičsAQUATICS40:35:31.75
2. KristapsSiltumēnsAquaticsDobele40:40:56.10
3. DāvisGudzovskisAquaticsDobele40:42:14.70
4. RičardsLiepiņsAquatics40:42:56.25
5. MatasBernadickasTSK Darna30:36:09.60
- AnrijsPušņakovs4APDobele0DNS

SJC

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. FaustaRimkutePanevežys triathlon club40:35:24.50
2. KristiānaKalniņaReir Dobele40:36:28.30
3. Patrīcija-AgneseOzolaRīga40:37:59.95
4. LāsmaMažuleReir Dobele30:32:45.65
- KristaKļavnieceRīgas Triatlona klubsRīga0DNS
- SabīneVārnaReir Dobele0DNS
- AisteUrbonaviciutePanevežys triathlon club0DNS

VJC

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. ŽanisŠteinertsReir Dobele40:33:01.05
2. MikusFreibergsReir Dobele40:35:16.20
3. ArnoldasJarasiusTSK Darna40:36:03.60
4. JustinasNarkunasPanevežys triathlon club40:36:15.20
5. KārlisJanaitisReir Dobele40:36:46.95
6. NilsSmiļģisReir DobeleDobele40:39:32.80
7. MartynasCyziusTSK Darna40:42:44.20
8. MikusPigitsReir Dobele40:43:45.90
9. Dāvis-NilsPrīvertsReir Dobele40:44:46.75
10. SavelijsSuharževskisPēdu navValmiera30:23:58.80

SJB

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. ElzaMesterepalaid pa priekšuJelgava40:36:11.50
2. EglėBuzaitėTSK Darna40:40:26.05
3. MarikaButkevičaMarupe30:25:52.10
- DārtaVijgriezeGEZE teamSaulkrasti0DNS

VJB

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. NikitaKotenyovBaltkrievija40:26:00.90
2. VasiliyKrestyaninovMoscow TRIMoscow40:26:34.95
3. TitasPumputisPanevežys triathlon club40:26:54.20
4. PhilippKovdyaBaltkrievija40:27:21.35
5. RaivisVoitānsDTC Jaunība40:27:40.80
6. ArtūrsSpruktsDTC Jaunība40:27:52.25
7. MārcisUmbraškoReir Dobele40:28:11.95
8. KristupasSkruzdysPanevežys triathlon club40:28:23.60
9. KasparasBaublysTSK Darna40:28:39.30
10. TimursMamedovsDTC Jaunība40:30:52.50
11. ValtersNaglisReir Dobele40:32:28.65
12. JānisVidovskisPĒDU NAV-140:33:50.80

SV

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. AnnijaPušņakova4APDobele40:34:47.40
2. LaineOrbidānePiramida/Triathlon Club40:36:27.60
3. IngaRozevsk.noskrien40:42:53.60
4. AigaKļavenieceLēnais valsisLiepāja40:45:12.85
5. ElīnaZvirbuleRasaSPA.lv40:50:58.10
6. GaidaBite30:40:57.55
- IlutaFreibergaDobele0DNS

VV

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. ArtjomsŠčerbakovsPiramida / triathlon club40:28:31.75
2. IljaKeldanovicsPiramida / triathlon club40:31:45.20
3. AndisPušņakovs4APDobele40:32:24.25
4. MārisRjabiņinsgksport.lv40:32:56.95
5. JurijsMāsānsRīga40:33:28.45
6. ĀrijsGedrovicsMārupe40:35:21.25
7. AndrisVistiņšLiepāja40:38:32.60
8. TomsKrastenbergs40:40:54.25
9. KārlisLeilands30:33:39.75
10. DāvisLauciņš30:36:06.45
11. JānisLeilands30:38:11.35
- RytisGrašysTSK Darna0DNS
- MārisBērziņš0DNS