Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāTriatlons (LK) / 30.07.2011

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaGrupaApļiFinišsPeldēšanaMix1RiteņbraukšanaMix2Skriešana
1. JēkabsAudzēvičsAQUATICSVJD60:13:15.350:02:220:00:400:06:330:00:340:03:08
2. DanielaLeitāneAquaticsDobeleSJD60:13:35.950:02:510:00:430:06:320:00:370:02:56
3. EdgarsGalimžanovsCarnikavaVJD60:13:42.600:02:530:00:430:06:230:00:420:03:03
4. ElīzaLindāneJēkabpils SCSJD60:13:52.400:02:560:00:310:06:330:00:400:03:15
5. PaulsAudzēvičsAQUATICSVJE60:13:55.100:02:570:01:000:06:190:00:370:03:05
6. Tabita-TīnaLūkaJēkabpils SCSJE60:14:04.750:02:550:00:340:06:470:00:370:03:14
7. RaimondsLevickisAQUATICSVJE60:14:12.600:03:280:00:410:06:330:00:350:02:57
8. AnetePilāteAQUATICSDobeleSJD60:14:16.350:03:080:00:330:06:510:00:360:03:11
9. GļebsŠakelisDTC JaunībaVJE60:14:23.300:03:520:00:530:06:080:00:400:02:52
10. KristapsSiltumēnsAquaticsVJD60:14:24.450:03:050:00:510:06:280:00:430:03:20
11. Mārtiņš-FrīdisLūksJēkabpils SCVJD60:14:38.800:02:590:00:530:06:420:00:390:03:28
12. MatvejsSuharževskisPēdu navValmieraVJE60:14:43.800:03:350:00:550:06:260:00:400:03:10
13. DāvisGudzovskisAquaticsDobeleVJD60:14:49.650:02:580:01:050:06:390:00:380:03:31
14. IgorsTumanovsJēkabpils SCJēkabpilsVJD60:14:54.650:02:520:00:540:06:360:00:440:03:51
15. RičardsLiepiņsVJD60:15:05.400:03:280:01:050:06:550:00:420:02:58
16. MārtiņšKovaļovsReir DobeleDobeleVJE60:15:08.200:03:410:01:170:06:410:00:420:02:49
17. MarijaGobergaJēkabpils SCSJE60:15:09.400:03:010:00:400:07:350:00:410:03:14
18. KateŠķipareJēkabpils SCSJE60:15:11.250:03:040:00:320:07:270:00:390:03:30
19. ElzaBojāreJēkabpils SCSJE60:15:11.800:03:110:00:460:07:070:00:390:03:30
20. LetīcijaVeinbergaReir DobeleSJE60:15:24.950:03:110:00:310:07:510:00:360:03:18
21. DitaGrundspeņķeJēkabpilsSJD60:15:31.950:03:140:00:560:07:160:00:320:03:37
22. AnrijsPušņakovs4APDobeleVJD60:15:35.700:03:520:00:580:06:390:00:460:03:23
23. KristsIesalnieksJēkabpilsVJE60:15:39.950:03:210:00:500:07:210:00:360:03:34
24. EmīlsLimanānsSwedbankVJD60:15:50.950:02:420:00:460:08:210:00:380:03:26
25. ŅikitaTihomirovsJēkabpils SCJēkabpilsVJD60:16:05.750:03:370:00:470:07:420:00:420:03:20
26. GunaGrundspeņķeJēkabpilsSJD60:16:12.600:03:190:00:340:08:180:00:310:03:33
27. PatriksLegzdiņšPierīgas sporta skolaRīgas rajonsVJE60:17:34.850:04:570:01:060:07:020:00:380:03:54
28. AlbertsPlonisVJE60:20:02.250:03:510:01:030:09:460:00:430:04:41
29. SamantaKalniņsJēkabpilsSJE60:20:23.650:05:240:02:130:08:500:00:480:03:12
30. AgijaRuģeleJēkabpilsSJE60:20:27.150:04:210:00:590:09:290:00:450:04:56
31. MaijaPloneSJE60:20:36.250:04:290:01:000:10:170:00:470:04:06
32. IevaKļavnieceRīgas Triatlona klubsSJD60:22:31.850:06:480:01:130:08:400:00:530:05:00
33. MadaraKļavnieceRīgas Triatlona klubsSJE60:28:52.050:08:000:01:310:13:410:01:080:04:34
- EniaKaņepējaPSK SKANSTESJD5DNF0:05:280:00:560:06:270:00:36