Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātā"Piedzīvojumu parka" MTB Triatlons / 15.08.2010

V15

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. Reinis-MārtiņšPriedītisNN sporta klubsRīga20:42:58.15
2. DeinsKaņepējsPļaviņu sporta klubs SKANSTEPļaviņas20:44:20.85
3. MārcisUmbraškoReir DobeleDobele20:46:31.75
4. JānisLagzdiņšKRASTMALI.LVDunalka20:48:09.55
5. TomsOzoliņšindividuāli20:52:35.85
6. KārlisRobežsRīga20:58:02.45
7. HamishBarkerind.Rīga21:01:11.85
8. JānisVidovskisPēdu nav 221:07:46.20
9. ValtersBerķisVentspils21:16:36.65

S15

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. KristaRazgaleB.XC.SDzērbene20:57:57.25
2. VinetaPētersoneCēsis20:58:47.25
3. DārtaVijgriezeGezeSaulkrasti21:00:50.35
4. DitaVīksnaTeātra studija "Posts ar Andri!"VALMIERA21:17:05.45
5. MadaraZaķeB.XC.SCēsis21:18:57.30

S16

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. LaimaLeitāne4ever/ SK MežaparksMālpils20:49:22.45
2. ArtaBeitāneSK REIRRīga20:50:05.90
3. AnitaLebedevaDTC JaunībaDaugavpils20:55:09.95
4. MontaRazgaleB.XC.SVecpiebalgas nov. Dzerbene20:55:23.25
5. EvijaŠēfereRīga20:59:28.20
6. EvijaMelbergaRīga21:03:22.20

S20

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. BaibaMedneReir DobeleDobele20:45:27.80
2. LīgaGlāzere-SpalviņaRadi un DraugiVecpiebalga20:47:49.60
3. IvitaKrūmiņaJelgava20:49:58.00
4. IngaMauliņaizturiba.lvIkšķile20:51:11.85
5. SanitaVītolaG4S Latvia/ Fans TeamRīga20:51:27.90
6. MartaLeitāneRīga20:53:40.15
7. LaumaČerņevskaVSK NoskrienRīga20:54:08.25
8. DainaPastareVSK NoskrienRīga20:54:15.20
9. IevaGlāzereRadi un DraugiVecpiebalga20:54:39.45
10. LindaMeldereDenderiRīga21:02:17.35
11. ZaneGravaRīga21:07:49.35
12. AndraBrūdereVaidava21:10:02.95
- AntraMalnieceTur jāskatās..OgreDNF
- DagnijaVanagaVSK NoskrienDNS
- LieneOzoliņaCrazyOzoRīgaDNS
- DaceLezdiņaSporta skola "Arkādija"RīgaDNS

S30

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. DaceKalveršaSalaspils zīriņiSalaspils20:50:27.75
2. RaivitaBirkentālaTalsu biatlona klubs - RAIMAKSTalsi20:51:43.40
3. LauraKalniņa20:55:19.45
4. IvetaGasiņaSalaspils zīriņiSalaspils20:57:00.80
5. ElgaGailīteE-komandaSalaspils20:57:48.85
6. AlīnaPodorogaRīga20:58:00.45
7. SigitaVāceSwedbankRīga20:58:26.50
8. KristīneJansoneRIGA IRONMAN TEAM/ MERKS/ ROCKSTAR ENERGYRīga20:59:58.70
9. IngunaNaika Bauska21:00:40.95
10. EvijaŠvecaBauska,Mežotnes pag.21:01:02.35
11. AļonaPurvlīceRīga21:04:30.60
12. IlvaKalniņa21:04:39.65

S40

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. MonikaLemeseSwiss Ironman clubRiga20:49:50.40
2. LaimaKlaužaG4S Latvia/ Fans TeamRīga20:50:55.40
3. IneseZvirgzdiņaPļaviņu sporta klubs SKANSTE20:51:53.90
4. InetaZviedreValmiera20:54:45.50
5. IvetaLiepiņas/b DENDERIRiga20:56:40.85
6. InetaAulikaRīga20:57:15.40

S50

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. RitaŽuravļovaizturiba.lvOgre20:53:49.90
2. LailaCeikaPēdas mežā/ PROFIL SPORTValmiera20:57:31.40
3. DaceSaulīteMežmalas MTB - SavējieMadona21:00:20.10
4. ZinaīdaRācenājaMežmalas MTBMadona21:01:34.15
5. HelenBarkerRīga21:07:24.05

VV

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. IngarsVitkaVentspils20:43:10.00
2. GintsSkroderisRīga20:45:55.65
3. AldisSarksnaOK OgreOgre20:47:45.25
4. IvarsNudiensSOKKIAVentspils20:48:10.95
5. IngusŠkibelisVentspils SPARSVentspils20:48:12.85
6. IntsJēkabsonsAQUAValmiera20:48:58.10
7. AustrisŠtālsRearentSmiltene20:49:08.65
8. MārisRjabiņins20:49:20.00
9. VilnisVitkovskisLiepājaLiepāja20:50:21.50
10. RihardsMeščerjakovsVentspils20:50:51.25
11. JānisMiezītisK-1, MMA klubs "Team Kuldiga"Kuldīga20:51:47.50
12. KasparsIrbeVentspils20:52:17.15
13. IngussSalmiņšVentspils20:52:33.70
14. UldisBriedisdocencRiga20:52:54.05
15. AndrisVistiņšLiepāja20:53:07.65
16. MārtiņšReiniksSOKKIARīga20:53:36.50
17. AndrisSiļutinsRiga20:54:02.40
18. ValdisKampussPēdu navMazsalaca20:54:14.45
19. UģisNēliussVentspils20:54:19.75
20. SergejsSuharževskis-Valmiera20:54:34.85
21. VilnisPriedītisSportlatRīga20:55:01.05
22. AleksandrsVaganovsRīga20:57:26.85
23. AigarsKalniņšRiga20:58:14.80
24. PēterisZvejnieksZvejnieksVentspils20:58:20.40
25. VladimirsDiduksVentspils20:59:26.40
26. IvarsDzalbe21:03:28.65
- ViestursVasiljevsRīga1DNF
- AleksandrsBalodisKuldīgaDNS
- MārtiņšGoldbergsVentspils SPARSVentspilsDNS
- KasparsŠulcsTrakais no BaložiemBaložiDNS
- AldisLiepiņšRīgaDNS
- NaurisDidrihsonsventspilsDNS

SV

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. LieneKļavenieceRīga20:59:23.35
2. MaritaNeimaneRīga21:04:40.85
3. ElīnaRutks-Arī-Rutkis21:07:25.05
4. BaibaMuceniece21:18:14.85
5. AigaKļaveniece21:18:30.95

V12

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. SavelijsSuharževskis-Valmiera20:54:12.00
2. FergusBarkerRīga21:01:50.80
3. RolandsTarhanovsVentspils21:27:37.15
- MariansRočansUgāleDNS

S12

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. Karlīna-IevaGasiņaSalaspils zīriņiSalaspils21:03:03.85
2. KristiānaKalniņaReir DobeleDobele21:10:01.45
3. KristaKļavnieceSwiss Ironman clubRīga21:31:47.05
4. Katrīna-LauraVaganovaRīga21:35:09.85