Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātā"Piedzīvojumu parka" MTB Triatlons / 15.08.2010

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaGrupaApļiFinišs
143. Reinis-MārtiņšPriedītisNN sporta klubsRīgaV1520:42:58.15
144. IngarsVitkaVentspilsVV20:43:10.00
145. DeinsKaņepējsPļaviņu sporta klubs SKANSTEPļaviņasV1520:44:20.85
146. BaibaMedneReir DobeleDobeleS2020:45:27.80
147. GintsSkroderisRīgaVV20:45:55.65
148. MārcisUmbraškoReir DobeleDobeleV1520:46:31.75
149. AldisSarksnaOK OgreOgreVV20:47:45.25
150. LīgaGlāzere-SpalviņaRadi un DraugiVecpiebalgaS2020:47:49.60
151. JānisLagzdiņšKRASTMALI.LVDunalkaV1520:48:09.55
152. IvarsNudiensSOKKIAVentspilsVV20:48:10.95
153. IngusŠkibelisVentspils SPARSVentspilsVV20:48:12.85
154. IntsJēkabsonsAQUAValmieraVV20:48:58.10
155. AustrisŠtālsRearentSmilteneVV20:49:08.65
156. MārisRjabiņinsVV20:49:20.00
157. LaimaLeitāne4ever/ SK MežaparksMālpilsS1620:49:22.45
158. MonikaLemeseSwiss Ironman clubRigaS4020:49:50.40
159. IvitaKrūmiņaJelgavaS2020:49:58.00
160. ArtaBeitāneSK REIRRīgaS1620:50:05.90
161. VilnisVitkovskisLiepājaLiepājaVV20:50:21.50
162. DaceKalveršaSalaspils zīriņiSalaspilsS3020:50:27.75
163. RihardsMeščerjakovsVentspilsVV20:50:51.25
164. LaimaKlaužaG4S Latvia/ Fans TeamRīgaS4020:50:55.40
165. IngaMauliņaizturiba.lvIkšķileS2020:51:11.85
166. SanitaVītolaG4S Latvia/ Fans TeamRīgaS2020:51:27.90
167. RaivitaBirkentālaTalsu biatlona klubs - RAIMAKSTalsiS3020:51:43.40
168. JānisMiezītisK-1, MMA klubs "Team Kuldiga"KuldīgaVV20:51:47.50
169. IneseZvirgzdiņaPļaviņu sporta klubs SKANSTES4020:51:53.90
170. KasparsIrbeVentspilsVV20:52:17.15
171. IngussSalmiņšVentspilsVV20:52:33.70
172. TomsOzoliņšindividuāliV1520:52:35.85
173. UldisBriedisdocencRigaVV20:52:54.05
174. AndrisVistiņšLiepājaVV20:53:07.65
175. MārtiņšReiniksSOKKIARīgaVV20:53:36.50
176. MartaLeitāneRīgaS2020:53:40.15
177. RitaŽuravļovaizturiba.lvOgreS5020:53:49.90
178. AndrisSiļutinsRigaVV20:54:02.40
179. LaumaČerņevskaVSK NoskrienRīgaS2020:54:08.25
180. SavelijsSuharževskis-ValmieraV1220:54:12.00
181. ValdisKampussPēdu navMazsalacaVV20:54:14.45
182. DainaPastareVSK NoskrienRīgaS2020:54:15.20
183. UģisNēliussVentspilsVV20:54:19.75
184. SergejsSuharževskis-ValmieraVV20:54:34.85
185. IevaGlāzereRadi un DraugiVecpiebalgaS2020:54:39.45
186. InetaZviedreValmieraS4020:54:45.50
187. VilnisPriedītisSportlatRīgaVV20:55:01.05
188. AnitaLebedevaDTC JaunībaDaugavpilsS1620:55:09.95
189. LauraKalniņaS3020:55:19.45
190. MontaRazgaleB.XC.SVecpiebalgas nov. DzerbeneS1620:55:23.25
191. IvetaLiepiņas/b DENDERIRigaS4020:56:40.85
192. IvetaGasiņaSalaspils zīriņiSalaspilsS3020:57:00.80
193. InetaAulikaRīgaS4020:57:15.40
194. AleksandrsVaganovsRīgaVV20:57:26.85
195. LailaCeikaPēdas mežā/ PROFIL SPORTValmieraS5020:57:31.40
196. ElgaGailīteE-komandaSalaspilsS3020:57:48.85
197. KristaRazgaleB.XC.SDzērbeneS1520:57:57.25
198. AlīnaPodorogaRīgaS3020:58:00.45
199. KārlisRobežsRīgaV1520:58:02.45
200. AigarsKalniņšRigaVV20:58:14.80
201. PēterisZvejnieksZvejnieksVentspilsVV20:58:20.40
202. SigitaVāceSwedbankRīgaS3020:58:26.50
203. VinetaPētersoneCēsisS1520:58:47.25
204. LieneKļavenieceRīgaSV20:59:23.35
205. VladimirsDiduksVentspilsVV20:59:26.40
206. EvijaŠēfereRīgaS1620:59:28.20
207. KristīneJansoneRIGA IRONMAN TEAM/ MERKS/ ROCKSTAR ENERGYRīgaS3020:59:58.70
208. DaceSaulīteMežmalas MTB - SavējieMadonaS5021:00:20.10
209. IngunaNaika BauskaS3021:00:40.95
210. DārtaVijgriezeGezeSaulkrastiS1521:00:50.35
211. EvijaŠvecaBauska,Mežotnes pag.S3021:01:02.35
212. HamishBarkerind.RīgaV1521:01:11.85
213. ZinaīdaRācenājaMežmalas MTBMadonaS5021:01:34.15
214. FergusBarkerRīgaV1221:01:50.80
215. LindaMeldereDenderiRīgaS2021:02:17.35
216. Karlīna-IevaGasiņaSalaspils zīriņiSalaspilsS1221:03:03.85
217. EvijaMelbergaRīgaS1621:03:22.20
218. IvarsDzalbeVV21:03:28.65
219. AļonaPurvlīceRīgaS3021:04:30.60
220. IlvaKalniņaS3021:04:39.65
221. MaritaNeimaneRīgaSV21:04:40.85
222. HelenBarkerRīgaS5021:07:24.05
223. ElīnaRutks-Arī-RutkisSV21:07:25.05
224. JānisVidovskisPēdu nav 2V1521:07:46.20
225. ZaneGravaRīgaS2021:07:49.35
226. KristiānaKalniņaReir DobeleDobeleS1221:10:01.45
227. AndraBrūdereVaidavaS2021:10:02.95
228. ValtersBerķisVentspilsV1521:16:36.65
229. DitaVīksnaTeātra studija "Posts ar Andri!"VALMIERAS1521:17:05.45
230. BaibaMucenieceSV21:18:14.85
231. AigaKļavenieceSV21:18:30.95
232. MadaraZaķeB.XC.SCēsisS1521:18:57.30
233. RolandsTarhanovsVentspilsV1221:27:37.15
234. KristaKļavnieceSwiss Ironman clubRīgaS1221:31:47.05
235. Katrīna-LauraVaganovaRīgaS1221:35:09.85
- ViestursVasiljevsRīgaVV1DNF
- AntraMalnieceTur jāskatās..OgreS20DNF
- DagnijaVanagaVSK NoskrienS20DNS
- LieneOzoliņaCrazyOzoRīgaS20DNS
- DaceLezdiņaSporta skola "Arkādija"RīgaS20DNS
- AleksandrsBalodisKuldīgaVVDNS
- MārtiņšGoldbergsVentspils SPARSVentspilsVVDNS
- KasparsŠulcsTrakais no BaložiemBaložiVVDNS
- AldisLiepiņšRīgaVVDNS
- NaurisDidrihsonsventspilsVVDNS
- MariansRočansUgāleV12DNS