Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāVaidavas triatlons (šosejas velosipēdi) / 18.07.2010

V15

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. TautvydasKopūstaspanevėžio triatlono klubaspavevėžys60:53:03.50
2. KasparasBaublysPanevežys club DARNAPanevežys60:56:05.45
3. ViktorDupliakinDTC JaunībaDaugavpils60:56:51.10
4. TomassKalniņšPēdas mežā/ PROFIL SPORTValmiera60:58:00.45
5. IndulisBikšeMežmalas MTBLejas Jozumi60:58:26.90
6. MārcisUmbraškoReir DobeleDobele60:58:39.40
7. DeinsKaņepējsPļaviņu sporta klubs SKANSTEPļaviņas61:00:03.30
8. AtisHeinolsVW-ValmieraValmiera61:02:39.30
9. Reinis-MārtiņšPriedītisNN sporta klubsRīga61:04:15.40
10. JānisLagzdiņšKRASTMALI.LVDunalka61:04:59.50
11. ValtersNaglisReir DobeleDobele61:07:20.95
12. HamishBarkerind.Rīga61:14:59.95
13. VladislavsZaspenkoOSCRīga61:15:17.45
14. JānisŠņoriņšTalsu biatlona klubs - RAIMAKSTalsi61:15:18.50
15. KārlisRobežsRīga61:16:50.50
16. JēkabsKnētsMeridiāns OKPriekuļi61:19:02.55
17. JānisVidovskisPēdu nav 261:19:04.45
- RytisGrašysPanevežys club DARNAPanevežys3DNF
- VladislavsGajevskisDaugavpils0DNS
- JēkabsĀbols0DNS

S15

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. RasaLūseVW-ValmieraValmiera61:15:53.65
2. DitaVīksnaTeātra studija "Posts ar Andri!"VALMIERA61:34:41.85
3. MelitaVantereVaidava61:36:01.05
4. RovenaLočmeleVaidava61:37:09.80
5. MadaraZaķeB.XC.SCēsis61:37:19.95
6. DārtaVijgriezeGezeSaulkrasti61:42:50.05

S50

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. RitaŽuravļovaizturiba.lvOgre61:05:49.10
2. LailaCeikaPēdas mežā/ PROFIL SPORTValmiera61:08:36.70
3. HelenBarkerRīga61:21:42.90
4. ZinaīdaRācenājaMežmalas MTBMadona61:22:16.50

V60

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. JānisKaimiņšG4S Latvia/ Fans TeamOgre61:05:17.90
2. AndrisDainisZiemeļlatvijaValka61:06:24.70
3. JosifsKalveršsSalaspils zīriņiSalaspils61:07:12.00
4. MārtiņšDimitersG4S Latvia/ Fans TeamRīga61:08:54.10
5. VoldemārsSurguntsJūrmala61:12:13.30
6. Rūdolfs-ZigurdsVeideASTOŅI KUSTOŅI/ RESNIE PUTNIASTOŅI KUSTOŅI/ RESNIERīga61:12:23.35
7. LeontijsRutkovskisCēsis61:14:00.20
8. LaimonisDaugavietisAntarsMunaiči61:19:44.50
9. VilisKokinsASTOŅI KUSTOŅI/ RESNIE PUTNIIkšķile61:43:48.20
10. DainisBudovskisKalsnava61:47:15.00

VV

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. VjačeslavsŽundaSwiss Ironman clubRiga60:52:13.55
2. ArmandsJasānsRīga60:52:48.25
3. IntsJēkabsonsValmiera61:03:21.00
4. OskarsStrazdiņšPurva sesksCēsis61:07:37.75
5. IngusAndersonsEMUJūrmala61:07:51.60
6. AustrisŠtālsRearentSmiltene61:09:41.05
7. SergejsSuharževskis-Valmiera61:13:10.90
8. ArvīdsIrmejs61:13:33.45
9. VilnisPriedītisSportlatRīga61:15:18.05
10. DzintarsApsītisValmiera61:16:03.25
11. JānisViļumsonsLimbaži61:17:07.90
12. JānisVanags61:20:08.85
13. DruvisVantersVaidava61:21:03.10
- MārtiņšApinisRK FēniksValmiera0DNS

SV

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaApļiFinišs
1. AuceAuškāpaRīga61:20:18.90
2. EvijaŠvecaBauska,Mežotnes pag.61:24:52.70
3. DaceCēderštrēmasavējieCēsis61:25:52.00
4. DagnijaVanaga61:30:50.05
5. IlvaKalniņaKamparkalns61:47:45.55
6. ZaneKanavalovaCēsis62:14:48.10