Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāVaidavas triatlons (šosejas velosipēdi) / 18.07.2010

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaGrupaApļiFinišs
1. AndrejsDmitrijevsLTV7/ Swiss Ironman ClubRigaV2060:57:36.85
2. RinaldsSluckisironman.lvMārupeV2061:00:23.35
3. JānisOzoliņšRīgas Triatlona klubsJaunmārupeV3561:00:28.55
4. MārcisPētersonsironman.lvRīgaV3061:01:40.90
5. IvarsProkofjevsTalsu biatlona klubs - RAIMAKSCēsisV1661:02:49.00
6. KrišjānisBeitānsRRSV1661:02:50.40
7. EvgenyTabakaevSwiss Ironman clubMinskV2061:02:51.00
8. RihardsGanulevičsDTC JaunībaDaugavpilsV2061:02:54.00
9. AnatolijsLevšaDTC JaunībaD-pilsV5061:03:20.90
10. AtisBrikovskisPiņķiV3561:03:24.85
11. KristapsPlonissk REIR DOBELEDobeleV1661:03:25.25
12. MārtiņšAlksnisSalaspils zīriņiSalaspilsV3561:03:55.75
13. IvarsKassalisRiga Iroman Team/Merks/Rock Star EnergyRīgaV3061:04:03.85
14. ArtisKalveitsIronman.lvRīgaV2061:04:15.90
15. MārisBabrisironman.lvValkaV3561:04:18.35
16. SergejsGustājevsDTC JaunībaDaugavpilsV2061:04:24.40
17. MareksBirkentālsTalsu biatlona klubs - RAIMAKSTalsiV3561:05:04.85
18. IntarsSpalviņšRadi un DraugiV3061:05:05.75
19. KārlisVanagsTalsu biatlona klubs - RAIMAKSTalsiV2061:05:14.50
20. IvarsŽagarsLOFCēsisV3561:05:23.20
21. TomsPikšēnsRīgas Triatlona klubsMārupeV4061:06:00.65
22. AigarsRublisKRASTMALI.LVAizkraukleV4061:06:15.00
23. RaivisZīmelisTREK-PHILIPSMadonaV3061:06:21.00
24. DainisŽubursKRASTMALI.LVDunalkaV3561:06:36.40
25. JānisMelbārdisEžiValmieraV3061:06:36.85
26. AivarsUzolsD-pils JaunībaDaugavpilsV4061:06:36.85
27. AleksandrsPatrijuksPļaviņu sporta klubs SKANSTEV1661:06:37.20
28. TomsKnostenbergsTREK-PHILIPSSmilteneV2061:06:38.00
29. ĒriksKārklisSUVLielvārdeV3061:06:56.65
30. AigarsKalējsNBS ISCēsisV2061:07:12.70
31. ErnestasJuškaPanevežys club DARNAPanevežysV1661:07:12.70
32. ZigmārsZučiksG4S Latvia/ Fans TeamRīgaV3061:07:15.70
33. JānisNeimanisTalsu biatlona klubs - RAIMAKSTalsiV4061:07:19.80
34. NaurisZviedrisPēdas mežā/ PROFIL SPORTValmieraV2061:07:27.75
35. DenissGorbaSwiss Ironman clubRigaV4061:07:41.30
36. AleksandrsSerovsSwiss Ironman clubRīgaV3061:07:54.35
37. GintsĒrmanisironman.lvV3561:07:55.55
38. LaurisPurniņšPļaviņu sporta klubs SKANSTEV2061:07:56.10
39. GintsLūsisTalsu biatlona klubs - RAIMAKSTalsiV2061:07:59.25
40. RaivisGrūbeVentspils Triatlona KlubsSilakrogsV2061:08:32.20
41. JurisDamškalnsTalsu biatlona klubs - RAIMAKSTalsiV2061:08:36.40
42. ArnisMažulisSK REIRDobeleV1661:08:59.45
43. ValtsEiduksMežmalas MTB - SavējieV2061:09:02.55
44. AlvisKrilovskisizturiba.lvIkšķileV3561:09:08.25
45. JānisPaukšēnsironman.lvIkskileV4061:09:20.25
46. DāvisUļģisizturiba.lvV2061:09:32.00
47. AlinaPadleckaitepanevezio triatlono klubasS2061:09:41.80
48. IngusSiliņšVSK noskrienVentspilsV2061:09:50.95
49. GundarsPētersonsJelgavaV3561:10:01.95
50. KārlisSālījumsRIGA IRONMAN TEAM/MERKS/ROCKSTAR ENERGYV3561:10:03.85
51. MārtiņšOzolsZZK-Cēsis SEB, Latvijas UniversitāteCēsisV2061:10:05.85
52. GuntarsCeplītisPēdas mežā/ PROFIL SPORTValmieraV4061:10:10.45
53. DanielsKārkliņšLOFV1661:10:12.65
54. RolandsRudzītisG4S Latvia/ Fans TeamRīgaV3061:10:13.05
55. RobertsRaimoRīgas slēpošanas klubsRīgaV4061:10:34.90
56. JurisJansonsRIGA IRONMAN TEAM/ MERKS/ ROCKSTAR ENERGYRīgaV3561:10:40.60
57. AnatolijsMacuksPļaviņu sporta klubs SKANSTEJēkabpilsV3061:10:45.10
58. MaksimsNagibinsLAtV1661:10:54.70
59. ViktorsŽigarkovsDaugavpilsV3061:10:59.75
60. IgorsSiminaitisSwiss Ironman clubRigaV2061:11:01.15
61. KasparsStaņaLOFV3561:11:06.30
62. ValdisKulpeizturiba.lvIkšķileV3561:11:17.00
63. BaibaMedneReir DobeleDobeleS2061:11:25.10
64. MārisLiepaKalngaleV4061:11:27.15
65. ReinisRozenbergsMTB CēsisCēsisV1661:11:28.80
66. AndrisPivarsizturiba.lvOgreV5061:11:35.80
67. JānisVimbaVW-ValmieraValmieraV4061:11:39.25
68. AigarsLeibomsLOFĀadžiV4061:11:40.60
69. AlmantsKalniņšTalsu biatlona klubs - RAIMAKSV3561:11:50.50
70. RaimondsGarenčiksRīgas Triatlona klubsCarnikavaV5061:11:53.80
71. MārcisPērkonsSalaspils zīriņiSalaspilsV2061:11:54.00
72. ViestursMeijersTalsu biatlona klubsTalsiV4061:11:59.40
73. UģisKarasevsKSKRubeneV2061:12:02.80
74. ArtisDāvidnieksRīgaV3061:12:14.45
75. JānisKasalisRīgaV3561:12:18.65
76. RičardsZviedrisPēdas mežā/ PROFIL SPORTValmieraV1661:12:27.35
77. EdgarsPrusaksPreiļiV2061:12:41.55
78. GatisLubānsSmārdeV2061:12:48.95
79. NikolajsBogdanovsD-pilsD-pils/BabīteV2061:12:51.25
80. AndrejsIļjenkoZiemeļlatvijaValkaV4061:13:02.30
81. InārsSupePreimes kraukļiBalviV4061:13:05.25
82. MārisKalveršsSalaspils zīriņiSalaspilsV3061:13:14.35
83. RenārsValdonisPreimes kraukļiPreiļiV2061:13:24.25
84. IlmārsKrampeAlpiJumtsMadonaV3561:13:26.20
85. EdgarsKokorevičsKOKO teamValmieraV2061:13:28.30
86. OlafsĶeņģisindividuāliVentspilsV4061:13:29.50
87. AndrisKnodzePļaviņu sporta klubs SKANSTEV4061:13:43.50
88. DzintarsKaņepējsPļaviņu sporta klubs SKANSTEV4061:13:46.95
89. OskarsVidovskisPēdu nav 1MazsalacaV1661:14:22.65
90. MārtiņšSeikstsxRaceMadona/ RīgaV2061:14:24.30
91. ArtūrsJukšsLiepājaLiepājaV2061:14:33.95
92. JānisBagātsKSKRubeneV3061:14:36.40
93. JurisBensonsReir DobeleDobeleV2061:14:43.30
94. LinardsZaķissalaspilsV3561:14:44.65
95. AndrisVeissVSK NoskrienSalaspilsV2061:14:56.50
96. GuntisKanaviņšAizkraukleV4061:15:00.95
97. ReinisRozītisLiepājaLiepājaV2061:15:04.20
98. NaurisBirkentālsTalsu biatlona klubs-RaimaksTalsiV1661:15:10.60
99. UldisKirtovskisizturiba.lvSalaspilsV4061:15:18.85
100. AtisSkrastiņšRīgas Triatlona klubsRīgaV4061:15:21.20
101. PāvelsTarasovsMežmalas MTB - SavējieMadonaV4061:15:22.85
102. KalvisMalderisSalaspils zīriņiV3561:15:32.40
103. HenrijsVimbaPēdu nav 1V1661:15:37.25
104. RobertsDrākeLOFRīgaV5061:15:46.00
105. IrīnaŠtūla-PankokaLiepājaLiepājaS2061:15:51.20
106. JānisPuidaSSK "Bebra"BebreneV2061:15:52.75
107. AinārsVeģerisRīgaV4061:15:56.15
108. MārisRudensMERKS/ROCKSTAR ENERGY/RIGA IRONMAN TEAMRīga/MārupeV3061:15:56.40
109. AigarsLūsisTalsu biatlona klubs - RAIMAKSTalsiV5061:16:03.40
110. GediminasPiliponispanevėžio triatlono klubasPanevėžysV1661:16:03.60
111. MartsKalniņšPēdas mežā/ PROFIL SPORTValmieraV4061:16:05.00
112. RitvarsLērmeGARĀM EJOTValmieraV3561:16:15.80
113. OskarsCimermanisSmilteneV2061:16:21.30
114. PēterisKrastiņšPļaviņu sporta klubs SKANSTEPļaviņasV3561:16:22.35
115. DansŠubertsVektrsRīgaV3561:16:22.85
116. MareksMarčenkovsSalaspils zīriņiSalaspilsV4061:16:23.20
117. AndisPušņakovsPreimes kraukļiDobeleV3061:16:26.85
118. GintsŠķēpsTalsu biatlona klubs - RAIMAKSCēsisV3561:16:27.85
119. LīgaGlāzere-SpalviņaRadi un DraugiVecpiebalgaS2061:16:29.70
120. JurisRukkalnsRaganaV5061:17:10.75
121. UģisInkaRīgas triatlona klubsV3061:17:13.35
122. ViktorsKuhaļskis-DaugavpilsV5061:17:15.15
123. ArmandsMivrenieksRadi un DraugiVecpiebalgaV2061:17:30.35
124. EmīlsKaužēnsVW-ValmieraValmieraV1661:17:36.25
125. ArtursHofmanisModernā pieccīņaJūrmalaV4061:17:39.05
126. LindaKatlapaLOFRīgaS3061:17:41.00
127. SandisKleins-RīgaV3061:17:43.90
128. DmitrijsNičiporsWir Sind Das Volk!SkrundaV2061:17:57.80
129. VitālijsDeksnisMežmalas MTB - SavējieLetesV5061:18:10.20
130. IlgvarsĀboltiņšPēdas mežā/ PROFIL SPORTRūjienaV5061:18:11.90
131. JurisMikulensFans multipowerRīgaV3061:18:18.30
132. ArtūrsŪdrisValmieraV3561:18:24.10
133. VladimirsJanovskisDTC JaunībaDaugavpilsV4061:18:25.20
134. SindijaVeinbergask REIR DOBELEDobeleS1661:18:34.85
135. ReinisOzoliņšVW-ValmieravalmieraV1661:18:39.60
136. AivisGailītisPēdu nav 2Burtnieku novadsV4061:18:49.75
137. AndrisKozačkovsssk BEBRALudzaV3561:18:54.40
138. AivarsAksenoksRīgaV4061:18:54.60
139. ImantsKrastiņšCarnikavaV3061:18:59.85
140. RobertsGuļānsSK GarciemsGarciemsV3061:19:07.20
141. VilnisĶūrensLAUMadonaV5061:19:09.35
142. LaineOrbidāneSK OzolniekiEmburgaS3061:19:09.55
143. LeonīdsValdonisPreimes kraukļiPreiļiV5061:19:11.25
144. AnitaLebedevaDTC JaunībaDaugavpilsS1661:19:15.25
145. MonikaLemeseSwiss Ironman clubRigaS4061:19:21.50
146. JānisLorencsCodes MalējiTalsiV5061:19:21.80
147. KasparsPīnupsPreimes kraukļiAglonaV3561:19:28.75
148. LaimaKlaužaG4S Latvia/ Fans TeamG4S Latvia/ Fans TeamRīgaS4061:19:29.10
149. ZigmārsKuršānsFans Cube TeamRīgaV2061:19:36.15
150. HugoBarkerRīgaV4061:19:47.60
151. KrišjānisBerķisVSK noskrienSalaspilsV2061:20:11.85
152. AndrisPurvlicisizturiba.lvSaulkalneV3061:20:21.50
153. MārtiņšŠmitsPēdas mežā/PROFILSPORTSēļiV2061:20:32.10
154. IvarsJēkabsonsKSKVaidavaV2061:20:37.25
155. KasparsNarovskisPrometālsOgreV2061:20:53.85
156. ĢirtsFogelsSPORTLATSaldusV3561:20:54.10
157. JānisKaibeKSKV2061:21:16.25
158. NormundsOrlovs4 RacingRīgaV3061:21:19.45
159. AgrisKnopeZiemeļlatvijaValkaV5061:21:31.40
160. ArtaBeitānesk Reir DobeleRīgaS1661:21:35.35
161. JānisĀboliņšAtlētikaJelgavaV4061:21:39.05
162. ValdisNītiņš4 Slapji krekliCēsisV4061:21:42.10
163. VladimirsKļavnieksRīgaV5061:21:43.90
164. RinaldsBiezaisV3061:21:44.65
165. KrišsKnodzePļaviņu sporta klubs SKANSTEPļaviņasV1661:21:52.25
166. AlexeyNedelskiyRīgaV5061:21:54.65
167. AndisLeontjevsRīgaV2061:22:01.65
168. ArmandsRagsValmieraV4061:22:05.65
169. RaimondsMuižzemnieksFrankiRīga, Meža ciemsV4061:22:13.00
170. TālisPaeglis2 koki un citi zvēriMazsalacaV2061:22:15.25
171. UldisVītolsV3061:22:24.05
172. MārtiņšStoļaronoks2 koki un citi zvēriV2061:22:38.55
173. RaimondsDūmiņšnavRīgaV3561:22:42.30
174. DidzisGasiņšSalaspils zīriņiSalaspilsV3561:22:44.75
175. KristapsMagoneMeridiānsCēsu raj.V1661:22:48.60
176. UldisGlāzersRadi un DraugiVecpiebalgaV3061:22:54.50
177. AndrisJēkabsonsKSKVaidavaV1661:23:04.85
178. MārtiņšPērkonsBaložiV2061:23:19.70
179. KārlisPlakansSexy Sporty EconomistsRīgaV2061:23:24.85
180. RaitisKravalisValmieraV1661:23:28.85
181. LieneLubūzeSPORTLATCēsisS3061:23:42.40
182. AļonaFomenkoAtlētikaJelgavaS2061:23:54.55
183. GatisNeimanisTalsu biatlona klubsTalsiV4061:23:58.65
184. VitaLancenieceKRASTMALI.LVS4061:24:13.60
185. AnnijaPušņakova4APDobeleS2061:24:26.30
186. NormundsKadiķisZS 46.KBVentspilsV3561:24:27.35
187. SabīneTiltaZVOCVaidavaS1661:24:33.60
188. JaneksMaļinovskisRīgaV2061:24:36.80
189. DaceKalveršaSalaspils zīriņiSalaspilsS3061:24:45.45
190. DzintarsKalniņšM3RīgaV3061:24:48.80
191. JurisKeišsVentspilsV3561:24:53.05
192. DainisJostsonsPēdu nav 1JaunrezgaļiV4061:25:09.50
193. IngaMauliņaizturiba.lvIkšķileS2061:25:10.05
194. DainiusKopūstaspanevėžio triatlono klubasLietuvaV3561:25:10.20
195. GintareMasiliūnaitePanevežys club DARNAPanevežysS1661:25:33.90
196. ArtūrsVeispālsKalngaleV4061:25:57.20
197. IntarsGeidānsR3FRīgaV3561:26:10.60
198. OjārsTurksIndividuāliRīgaV5061:26:21.40
199. IlzePutriņaSalaspils zīriņiRīgaS3061:26:26.70
200. InetaZviedreValmieraS4061:26:35.50
201. PēterisVaganovsRīgaV3061:26:42.95
202. EdgarsĀboliņšMežmalas MTB - SavējieMadonaV1661:27:09.55
203. AndrisBrokānsPēdu nav 2V4061:27:17.10
204. MārcisJēgersV2061:27:17.60
205. IgorsTrofimenkoRector RacingRīgaV3061:27:43.90
206. NormundsUzulēnsTurlavaKuldīgaV5061:27:46.90
207. GreteVileikytePanevežys club DARNAPanevežysS1661:27:48.80
208. GvidoMuspertsCēsisV3061:27:50.50
209. AndisPlakansXlineV4061:28:30.05
210. AivarsKļaviņšRollerblade LatviaRīgaV5061:28:41.90
211. JurisTrofimenkoRector RacingRīgaV3061:28:48.10
212. MiksPētersonsNORDI dizaina klubsRīgaV3061:29:18.55
213. LaumaČerņevskaVSK NoskrienRīgaS2061:29:34.40
214. JānisVidovskisPēdu nav 2MazsalacaV4061:29:37.65
215. LīvaVēliņaJūrmalaS3061:29:54.90
216. ArvilsAndersonsVelobiķeriCarnikavaV4061:29:57.85
217. CentisZitānsindividuāliMazsalacaV4061:30:03.05
218. GuntisVijgriezisGezeSaulkrastiV3561:30:12.00
219. JānisMuratovsmurbar.lvV2061:30:13.10
220. LindaRaitumaXlineRīgaS3061:30:20.35
221. AivaMiķelsoneAquaValmieraS4061:30:23.60
222. GatisPenkaPēdu nav 2MazsalacaV2061:30:29.90
223. AgitaMarenaKSKKocēniS4061:30:38.00
224. MārīteKnētaMTB CēsisCēsisS3061:30:41.20
225. AigarsŠumaJēkabpilsV4061:30:47.00
226. GatisKrasovskisIskaukiĀdažiV4061:31:04.05
227. LaimaLeitāne4ever/ SK MežaparksMālpilsS1661:31:24.40
228. IevaGlāzereRadi un DraugiVecpiebalgaS2061:31:40.75
229. ArkādijsReimanisTalsu Biatlona KlubsTalsiV3561:31:53.65
230. SandraPaegle-KadiķeSwiss Ironman clubRIGAS3061:31:55.65
231. MārcisAvotiņšDarba rūķiRīgaV2061:32:16.20
232. InetaAulikaRīgaS4061:32:29.45
233. IvetaLiepiņas/b DENDERIRigaS4061:32:42.55
234. RonaldsLiepiņšRīgaV4061:32:42.80
235. JānisViļumsPSKRīgaV4061:33:09.25
236. IvetaBelousovaPreimes kraukļiPreiļiS3061:33:11.75
237. KristīneJansoneRIGA IRONMAN TEAM/ MERKS/ ROCKSTAR ENERGYRīgaS3061:33:38.60
238. AigarsEriņšVelobiķeriĶekavaV4061:33:46.50
239. ĒriksMikštasPrometalsOgreV4061:34:20.15
240. GunārsKalveitsIkšķileV5061:34:20.45
241. KārlisViļumsPSKRīgaV1661:34:46.85
242. IvetaPriedīteOgreS4061:35:17.20
243. RūtaPlakaneIK AuseklisRīgaS1661:35:33.50
244. IngunaNaika BauskaS3061:36:00.40
245. AinisBormanis-RīgaV5061:36:17.75
246. AlexanderBarkerRīgaV1661:36:40.85
247. UldisKleinbergsRīgaV2061:39:02.40
248. ElgaGailīteE-komandaSalaspilsS3061:39:12.50
249. JānisGailisRīgaV2061:39:47.45
250. LieneTrokšaSportlat tiesnešiRīgaS2061:39:54.90
251. IneseBērziņaKocēnu pagastsS4061:40:25.25
252. IngaRozeVSK noskrienRīgaS3061:40:45.15
253. SandisKalniņšGezeRīgaV3061:41:18.20
254. DagmāraDremakovaRīgaS2061:41:46.25
255. GundaPlūmanePēdu nav 2MazsalacaS3061:42:39.60
256. AliseMikštaPrometalsOgreS2061:42:54.85
257. JānisZagorskisEkersValmieraV5061:43:02.70
258. DaceLezdiņaSporta skola "Arkādija"RīgaS2061:43:20.70
259. AigaRakēvičaDarba rūķi un draugiRīgaS2061:43:49.90
260. IngaBrusovaValmieraS2061:46:07.50
261. AigarsLočmelisBanāniValmiermuižaV3061:46:14.90
262. AndrisĀboliņšVējiem līdzi...VaidavaV4061:46:34.35
263. JānisBošsmazie metēji!dunteV2061:47:21.85
264. BaibaPlakaneRīgaS2061:53:53.75
265. IngaJakovela3RaguLopiRīgaS3062:00:06.50
266. IngaMedneVaidavaS2062:01:25.25
267. SandraJonssonDagdas nūdistu biedrībaRīgaS3062:16:07.15
268. FilipsBirzulisDagdas nūdistu biedrībaRīgaV3562:52:44.55
- MārtiņšZvīdriņšMONT BLANC R.R.RīgaV165DNF
- AnsisMežulisRīgas Triatlona klubsJūrmalaV353DNF
- KristapsŠkaparsX Sports OrbeaRīgaV203DNF
- GatisBerķisPulsometrs.lvRīgaV203DNF
- KasparsStrazdiņšPurva sesksPriekuļiV303DNF
- AivaCauneVaives pag.S203DNF
- MiksMiezītisV161DNF
- UģisVīksneDarba rūķiRīgaV200DNS
- ValdisUkinsG4S Latvia/ Fans TeamRīgaV350DNS
- StanislavsMonskisDaugavpilsDaugavpilsV400DNS
- IlgonisMazjūlisIndividuāliRīgaV400DNS
- OskarsCelmiņšPēdu nav 1ValmieraV200DNS
- ValdisKornetsODOR BEAUTYCĒSISV500DNS
- VjačeslavsGajevskisDaugavpilsV400DNS
- MaksimsNagibinsRigaLAtV160DNS
- LudmilaJoceKRASTMALI.LVKuldīgas nov.S400DNS
- GuntaRaitumaXlineRīgaS160DNS
- GunitaLērmeValmieraS300DNS