Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāLatvijas čempionāts krosa skrējienā / 26.09.2020

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaGrupaApļiFinišs1. laiks2. laiks3. laiks4. laiksTīrais rez.
1. ArtūrsLapiņšSS ArkādijaRīgaU20V400:15:54.000:01:350:04:500:04:530:04:3800:15:53.25
2. JegorsIvanovsRīgaU20V400:15:55.350:01:350:04:500:04:530:04:4000:15:54.85
3. ArtūrsLiepaKalngaleU18V400:16:09.100:01:300:04:410:05:050:04:5400:16:08.00
4. LaurisGrīniņšKuldīgas novada Sporta skolaKuldīgaU18V400:16:17.750:01:350:04:510:04:530:05:0100:16:16.80
5. EmīlsVerčinskisPreiļu novada BJSSPreiļiU18V400:16:23.900:01:360:04:550:05:000:04:5500:16:23.10
6. Roberts-AleksisGlazersSporta klubs AšaisDrabešiU18V400:16:28.200:01:350:04:560:05:020:04:5700:16:27.25
7. LaurisLapsaGulbenes BJSSGulbeneU20V400:16:42.300:01:380:04:490:05:090:05:0800:16:40.90
8. RenārsRuģelisSS ArkādijaRīgaU18V400:16:55.400:01:360:04:560:05:000:05:2600:16:54.30
9. KalvisKilupsSS ArkādijaRīgaU20V400:16:59.300:01:370:05:010:05:130:05:0900:16:57.95
10. SantisSetkovskisIlūkstes novada SSBebrenes pagastsU20V400:17:12.800:01:350:05:010:05:260:05:1200:17:11.95
11. RalfsRogaLiepājas sporta spēļu skolaLiepājaU18V400:17:20.750:01:360:05:010:05:240:05:2200:17:19.55
12. RonaldsIndriksonsArkādijaRīgaU18V400:17:36.100:01:420:05:080:05:220:05:2700:17:34.15
13. RobertsZeiburliņšLiepājas sporta spēļu skolaLiepājaU18V400:18:04.150:01:370:05:100:05:370:05:4300:18:02.50
14. StepansAtamansRigaU18V400:18:11.000:01:410:05:180:05:400:05:3500:18:10.90
15. ArtjomsSitņuksLsssLiepajaU18V400:18:17.350:01:370:05:070:05:430:05:5300:18:16.20
16. NilsCiglisSiguldas sporta skolaSiguldaU20V400:18:21.000:01:340:05:030:05:400:06:0600:18:20.35
17. IļjaPercovsSSRīgaU18V400:18:33.800:01:410:05:270:05:540:05:3300:18:33.70
18. Matīss-OtoFilippovsSiguldas Sporta skola/MSĢSiguldaU18V400:18:36.150:01:470:05:400:05:380:05:3200:18:33.80
19. BogdansGrebņevsSSRīgaU18V400:19:14.450:01:410:05:280:05:560:06:1100:19:12.80
20. EdgarsStreipaSS ArkādijaRīgaU18V400:19:33.950:01:460:05:370:05:530:06:2100:19:32.20
21. SanijsStraussVentspils novada BJSSPilteneU18V400:20:00.050:01:490:05:420:06:200:06:1400:19:58.00
22. MarkussOzolsSalaspils Sporta skolaSalaspilsU18V400:20:00.050:01:470:05:410:06:210:06:1300:19:58.10
23. ImantsHolmsLiepājas SSSLiepājaU18V400:20:09.850:01:480:06:010:06:180:06:0500:20:09.05
24. ArtjomsKalnpursSporta skolaRīgaU18V400:20:25.750:01:460:06:010:06:280:06:1300:20:24.30
25. RaivisŽiharsPreiļu novada BJSSPreiļiU20V400:20:39.150:01:420:05:440:06:370:06:3700:20:37.90
26. Matīss-ViestursGriezeVentspils novada BJSSUgāleU20V400:21:11.350:01:530:06:040:06:450:06:3100:21:09.10
- AleksandrsMironovsLiepājas SSSLiepājaU20V3DNF0:01:350:05:020:05:35 00:12:10.15
- SanijsStraussVentspils novada BJSSPilteneU18V3DNF0:01:500:05:500:06:13 00:13:49.30
- AdriānsSilkānsMārupes sporta centrsMārupeU18V3DNF0:01:480:06:040:06:55 00:14:44.30
- MārtiņšPlešnersIlūkstes novada SSIlūksteU20V2DNF0:01:380:05:20  00:06:56.85
- Miks-JānisCauneMetroons/ SSRīgaU18V2DNF0:01:420:05:17  00:06:56.80