Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāSiguldas pusmaratons / 19.10.2019

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaGrupaApļiČipa laiksFinišs
1. UģisJocisSPORTLAND/NIKEVT100:15:37.910:15:39
2. RenārsRozeJRKOgres novadsVT100:16:32.960:16:34
3. DaliusPavliukoviciusNEKO RunnersVilniusVT100:16:43.430:16:44
4. AigarsFeterisMatisons Runner’s Club/NikeSalaspilsVT100:16:54.330:16:55
5. ArnisOzoliņšSK Tērauds/NIKEValkaVT100:16:58.550:16:59
6. DanilaProščinkoDTCDaugavpilsVTA100:17:11.460:17:12
7. EndijsTitomersJelgavas Sporta servisa centrsJelgavaVT100:17:17.160:17:18
8. KristiānsUpenieksSK TēraudsĀdažiVTA100:17:24.040:17:25
9. RikardsRaimoSporta skolaRīgaVT100:17:29.840:17:30
10. RainersTrubačsLīvānu VK/ Baltais/CompressportPreiļiVT100:17:36.910:17:38
11. TomsKunakovsSPORTLANDPreiļiVT100:17:56.060:17:57
12. ArtūrsLapiņšSS ArkādijaRīgaVTA100:18:01.290:18:02
13. JānisSeņkāns   Rēzeknes BJSSRēzekneVTA100:17:59.320:18:05
14. JānisGailisVeikals Maratons & AsicsOgresgalsVT100:18:16.760:18:17
15. RomasBazelisNeko runnersVilniusVT100:18:25.500:18:27
16. EdgarsApinisPATRIA SPORTLANDVT100:18:36.860:18:40
17. DāvisDambergsSPORTLANDRīgaVTB100:18:51.940:18:53
18. KalvisKilupsRīgaVTA100:18:53.490:19:03
19. MārtiņšPlešnersIlūkstes novada SSDvietes pagastsVTA100:18:55.440:19:04
20. HermanisValtassSK Metroons/ NISSANMārupeVTB100:19:08.760:19:09
21. ArtisKrasjukovsRēzeknes BJSS / Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijaRēzekneVT100:19:06.060:19:13
22. ArvisGrencbergsSK TēraudsĀdažiVT100:19:13.070:19:15
23. Emīls-MatiassReinfeldsSK Metroons/ NISSANRīgaVTB100:19:08.200:19:15
24. AmandaValtasaSK Metroons/ NikeMārupeSTB100:19:15.950:19:17
25. MarkusUrtānsVANAGIJēkabpils novadsVTA100:19:22.570:19:25
26. DariusTrečiokasNEKO RunnersVilniusVT100:19:26.920:19:39
27. RenārsLeiskinsDaugavpils RunnersDaugavpilsVTA100:19:38.790:19:46
28. AnatolyKazakovMARATONA KLUBS/Kurzemes radioPleskavaVT100:19:44.980:19:48
29. MihailsFilipovicsArkadijaRigaVTB100:19:56.890:20:02
30. Miks-JānisCauneSK Metroons/ NISSANRīgaVTB100:20:02.100:20:05
31. RonaldsIndriksonsArkādijaRīgaVTA100:19:56.650:20:07
32. SantaMatuleSK TĒRAUDS-1RīgaST100:20:11.070:20:13
33. MaiklsBērziņšLigatneVTB100:20:19.700:20:23
34. GundegaVancāneSK TĒRAUDS-1ĶekavaST100:20:26.710:20:28
35. DmitrijsBelousovsCeram Optec SIALīvāniVT100:20:26.330:20:31
36. SebastianasMalinauskasNEKO RunnersVilniusVT100:20:30.030:20:33
37. GunārsČernovsJelgavaVT100:20:29.590:20:35
38. JānisKravalisSiguldas maratona klubsSiguldaVTB100:20:31.950:20:36
39. LīgaJansoneSK Metroons/ NikeRīgaST100:20:42.630:20:43
40. LaurisKeišsRēzeknes valsts polu gimnāzijaRēzekneVTA100:20:43.480:20:50
41. SintijaŠaitereSPORTLANDAglonaST100:20:53.230:20:57
42. EmīlsŽubulisRun With AnitaRīgaVTA100:20:57.590:21:00
43. AgitaKaļvaĶegumā spēksĶegumsST100:20:58.170:21:01
44. TomassRedisonsFOLKMAŅIOzolniekiVT100:21:01.540:21:02
45. AlbertaZeltiņaIlūkstes novada SSBebrenes pagastsSTB100:20:55.290:21:03
46. ArnisKaļiņinsIlūkstes novada SSPilskalnes pagastsVT100:20:56.390:21:04
47. Gatis-ArmandsTarzierisRīgaVTA100:20:59.530:21:06
48. EmīlsKravalisSiguldas maratona klubsSiguldaVTA100:21:04.950:21:07
49. EdvīnsJaudzemsSPORTLANDRīgaVT100:20:58.580:21:09
50. DāvidsAukšmukstsRīgaVTA100:21:02.250:21:14
51. KristapsGarančsSiguldas Sporta skolaSiguldaVTB100:21:14.990:21:18
52. ĢirtsFišersFOLKMAŅI / Maratona klubsDobeleVT100:21:15.170:21:21
53. ViktorsMalihinsŽolneroviča skriešanas klubsRēzekneVT100:21:21.140:21:28
54. RaimondsŠteinsSK TēraudsRīgaVT100:21:18.080:21:29
55. RaulsLiepiņšSK Metroons/ NISSANRīgaVTB100:21:14.800:21:30
56. Krišjānis-KristapsKapustānsSK TĒRAUDSRīgaVTB100:21:27.620:21:31
57. DāvidsĻitovčenkoRīgaVTB100:21:18.110:21:34
58. Marta-LuizePētersoneMatisons Runner’s ClubSTB100:21:28.560:21:35
59. GuntaHolštromaMatisons Runner’s Club/NikeKazdangaST100:21:30.220:21:38
60. AurelijaVaiciukeviciuteNEKO RunnersVilniusST100:21:29.600:21:42
61. OskarsVeitsSvģSiguldaVTA100:21:21.570:21:48
62. BruunoBilansSiguldaVTB100:21:48.240:21:52
63. RaimondaKubiliuteNEKO RunnersVilniusST100:21:56.010:21:59
64. InvidaMauriņaSSRigaSTA100:21:44.780:22:00
65. AinārsKravalisSiguldas maratona klubsSiguldaVT100:21:52.720:22:01
66. JānisMarcinkevičsSiguldas valsts ģimnāzijaRīgaVTB100:21:43.650:22:02
67. IrinaGrīnbergaSiguldaST100:22:02.480:22:03
68. ElmārsGraudiņšRīgaVTA100:22:00.190:22:09
69. JānisStūrītisSiguldas Sporta skolaSiguldaVTB100:21:59.750:22:09
70. PaulaSakneRigaSTA100:21:56.370:22:12
71. NatālijaKrupinaSPARS-MKPreiļiST100:21:59.490:22:13
72. SintijaGrišuleSK KatrīnaKuldīgaST100:22:08.130:22:16
73. DānielsBalodisMatisons Runner’s ClubRīgaVT100:21:41.700:22:18
74. GatisLozbergsLimbaži SkrienLimbažiVT100:22:10.680:22:21
75. AneteUpenieceSK TēraudsĀdažiSTA100:22:18.900:22:22
76. JurisBērziņšLigatneVT100:22:24.450:22:29
77. DonatsUrtānsVANAGIJēkabpils novadsVTB100:22:20.280:22:29
78. LeoBilānsSiguldaVTB100:22:26.240:22:30
79. VilnisLembergsSiguldaVTA100:21:58.120:22:35
80. MadaraKļavnieceBaltaisCarnikavaSTB100:22:29.520:22:40
81. DaigaDābolaJelgavas Sporta servisa centrsOzolniekiST100:22:45.040:22:49
82. ArtjomsLeonidovsDaugavpilsVTB100:22:43.530:22:49
83. EdijsValainisSPARS-MKPreiļiVTA100:21:58.400:22:50
84. AinārsBelovsFolkmaņiJelgavaVT100:22:44.490:22:51
85. LauraPētersoneMatisons Runner’s ClubST100:22:46.370:22:52
86. JānisDambergsSPORTLANDRīgaVT100:22:50.240:22:52
87. AleksandrsKnestjapinsRIGAVTB100:22:42.690:23:00
88. EdgarsVunģisNanotev.lvSIGULDAVT100:22:51.990:23:03
89. JānisVihloKvist SIASiguldaVT100:22:53.660:23:04
90. EmīlsBangevicsSiguldas Valsts ģimnāzija/Siguldas Sporta skolaSiguldaVTB100:22:58.930:23:09
91. AngelinaSidorovaJelgavaSTB100:22:51.250:23:21
92. ArtursAvdevičsJelgavaVT100:23:20.490:23:26
93. JelizavetaHaindravaLudzaLudzaSTA100:23:27.370:23:31
94. IlzeRēdereSK Tērauds-2RīgaST100:23:24.200:23:33
95. ValtersBrics-SiguldaVTA100:22:58.680:23:34
96. KeitaMarcinkevičaLaurenču sākumskola / SSSRīgaSTB100:23:17.770:23:35
97. AgrisDundursMaratonaklubsRīgaVT100:23:31.520:23:37
98. NiksZaulsLimbaži SKRIENLimbažiVTA100:23:06.130:23:40
99. MegijaVinbergaTukumsSTA100:23:38.330:23:45
100. SandisSeglenieksSiguldaVT100:23:37.280:23:55
101. MariePihlapTeam ElvaElvaSTB100:23:45.470:23:56
102. RodrigoĀbeleSK Metroons/ NISSANVTB100:23:51.040:24:02
103. IevaPūpolaMARATONA KLUBS/Kurzemes radioAizputeSTB100:23:59.650:24:05
104. DāvidsZalānswww.davidszalans.lvLimbažiVT100:24:12.700:24:22
105. JeļizavetaRomaņenkoArkādijaRīgaSTB100:24:08.550:24:25
106. JurisPrincisKabileKabileVT100:23:32.880:24:26
107. RitvarsBērziņšRīgaVTA100:24:05.410:24:30
108. UnaVelikaDNSSDaugavpilsSTB100:24:17.590:24:31
109. Nils-GustavsMatisovsSK Metroons/ NISSANRīgaVTB100:24:23.980:24:35
110. Daniels-AdriansLozbergsLimbažiLimbažiVTB100:24:17.880:24:38
111. KristersElksnisVAS Latvijas autoceļu uzturētājsJēkabpilsVTB100:24:27.010:24:44
112. ArmīnsGasjūnsFolkmaņiJelgavaVT100:24:42.510:24:48
113. DanielsBlumbahsLiepājas rajona sporta skolaAizputeVTA100:23:52.400:24:49
114. KristapsPaioSiguldas Sporta skolaSiguldaVTB100:24:40.600:24:49
115. GabrielsBērziņšLigatneVTB100:24:45.450:24:50
116. AmandaGriķeDaugavpils RunnersDaugavpilsSTB100:24:48.400:24:55
117. ElīzaViekale-GasjūneFolkmaņiJelgavaSTA100:24:52.630:24:57
118. KitijaZaulaLimbaži SKRIENLimbažiSTB100:23:39.200:24:57
119. EduardsLočsSSSSiguldaVTB100:24:53.790:25:03
120. RūdolfsSeviškoValmieras SOS BCValmieraVTB100:24:42.190:25:05
121. LauraKazākaOgres novada Sporta CentrsOgreSTA100:24:26.040:25:07
122. KitijaElksneVAS Latvijas autoceļu uzturētājsJēkabpilsSTB100:24:50.940:25:08
123. EmīlijaVahere-AbražuneRīgaSTB100:25:02.150:25:08
124. SandisGugānsJelgavaVT100:24:27.170:25:08
125. KristersKomarovsPrintfulRīgaVT100:24:20.340:25:09
126. AndrisLiepiņšSK Metroons/ NISSANRīgaVTB100:24:50.480:25:10
127. LindaBeldavaVSK NoskrienSalaspilsST100:24:52.630:25:11
128. AdeleBalanasaSiguldas sporta skolaSiguldaSTB100:25:04.830:25:15
129. ValerijaBaikovaSS ArkādijaRīgaSTB100:25:00.010:25:16
130. SigneKaupužaCēsisST100:24:56.860:25:20
131. MihailsKijaškoInfinityRēzekneVT100:24:48.400:25:27
132. AlīnaDjačokaRīgaST100:25:23.190:25:29
133. TornikeGuluaLMD.LVRīgaVTB100:24:55.600:25:32
134. AlisaProščinkoDaugavpilsSTB100:25:17.930:25:32
135. AliseOtaņķeMARATONA KLUBSAizputeSTB100:25:04.060:25:34
136. LīvaAndersoneLiepājaST100:25:05.290:25:39
137. Roberts-ŽanisBeteSiguldaVTB100:25:38.280:25:43
138. ArtjomsSeņinsJelgavaVT100:24:45.080:25:46
139. AnnaGošaMARATONA KLUBSTārgaleSTB100:25:16.100:25:46
140. Keta-KeitaZeltiņaSiguldas Sporta Skola Siguldas pilsētas vidusskolSiguldaSTB100:25:31.300:25:49
141. Dāvis-JurģisDundursMARATONA KLUBSVentspilsVTA100:25:53.450:25:59
142. KasparsReinfeldsSK Metroons/ NISSANRīgaVT100:25:17.340:26:01
143. EvijaKrasjukovaRēzekneSTA100:25:43.330:26:04
144. TomsViekals-GasjūnsFolkmaņiJelgavaVTB100:25:57.430:26:04
145. DanaRimvide-MickevičaDaugavpils RunnersDaugavpilsST100:25:12.340:26:07
146. MartaBalanasaSiguldas sporta skolaSiguldaSTB100:26:00.700:26:12
147. RenātsŅikitinsRīgas SatiksmeRīgaVT100:25:39.670:26:12
148. JānisZukulsindvidualiCēsisVT100:25:28.210:26:12
149. EmīlsĀbelītisKrimuldas novadsVTB100:25:39.170:26:12
150. LīgaDruzenkoOgreST100:25:34.050:26:12
151. Reinis-RalfsBušveitsAllažiVTB100:26:02.690:26:14
152. JēkabsĀdamsonsLimbaži SKRIENLimbažiVTB100:26:05.230:26:15
153. ElīzaMitrevicaSiguldaSTB100:25:59.350:26:17
154. RodrigoAnopsvinteko.lvRīgaVTB100:25:17.970:26:19
155. RičardsBalčisLiepājaVT100:25:50.080:26:22
156. MartaHainoMARATONA KLUBSVentspilsST100:26:11.800:26:36
157. AlensLozdaPreiļiVTA100:26:17.090:26:38
158. BaibaĪle-Jokstewww.lifebalanceplanner.lvSiguldaST100:26:04.030:26:39
159. ĢirtsBērziņšcēsisVT100:26:03.060:26:42
160. AigarsOlavsJelgavaVT100:26:03.040:26:43
161. SamantaViļumaRēzekneSTB100:26:19.720:26:43
162. GatisRomanausksSPORTLANDRīgaVT100:26:15.660:26:45
163. IgorsVucānsDaugavpilsVT100:26:24.710:26:46
164. AlbertsJuhnevicsČapežiRīgaVTB100:26:21.870:26:46
165. ErinMccarthyDaugavpilsST100:26:20.610:26:48
166. DanaPuzānePuzanjataLudzaSTB100:26:27.550:26:52
167. BiruteVaicikauskaiteVilniusST100:26:46.820:26:53
168. IevaLivčāneStopiņu novadsST100:26:18.040:26:53
169. IngaBrikmaneDeva FitnessLiepājaST100:26:39.750:26:53
170. DidzisBrantsMatisons Runner’s ClubSaldusVT100:26:46.980:26:54
171. MadaraPūpolaMARATONA KLUBS/Viesnīca-Vecais PastsAizputeSTB100:26:49.510:26:55
172. DenissKarginsLiepājaVT100:26:00.630:26:58
173. PriidikParmiVillaare OÜTartuVT100:26:27.710:26:58
174. NiksBalodisSPV 5SSiguldaVTB100:26:10.550:26:59
175. AlisePuzānePuzanjataLudzaSTB100:26:38.160:27:03
176. RūdolfsActiņšSiguldas 1.pamatskolaSiguldaVTB100:26:56.640:27:03
177. MartinsŠerkinsInfinityRēzekneVTB100:26:33.040:27:04
178. AlekssTaņicinsKuldīgaVTA100:26:34.620:27:11
179. Marks-VilisVilcānsSPV 5SSiguldaVTB100:26:06.570:27:16
180. Markuss-ReinisJansonsJelgavaVTA100:27:03.080:27:18
181. GuntisMeinertsSalaspilsVT100:27:09.640:27:23
182. EmīlsŠalsAizkraukleSkrīveriVT100:26:48.090:27:24
183. LīgaNovokšanovaSwedbankRIgaST100:26:58.810:27:24
184. LīgaJākobsoneRīgaST100:26:14.060:27:27
185. GatisBirnbaumsAstarte-NaftaVentspilsVT100:26:30.610:27:28
186. EleonoraDombrovskaSiguldas Sporta skolaSiguldaSTB100:27:35.710:27:38
187. ArtūrsMiltiņšMiltiņiJelgavaVTA100:26:20.320:27:41
188. KristersSalnaAizputeVTB100:27:35.850:27:44
189. DaniilsKijaškoInfinityRēzekneVTA100:27:18.700:27:45
190. NormundsNordensVAS Latvijas autoceļu uzturētājsTalsiVT100:26:53.520:27:47
191. BetijaGrabovskeSK KatrīnaKuldīgaSTA100:27:34.490:27:49
192. KristsZambergsKunKOgreVT100:27:29.040:27:51
193. MartaKaļiņinaSiguldaSTB100:27:33.710:27:52
194. KsenijaPolonskaSiguldaST100:27:37.400:27:54
195. MarkussĀboliņšMARATONA KLUBSVentspilsVTB100:27:10.990:27:55
196. AnitaZālīteSiguldas Maratona klubs& Siguldas TakasSiguldaST100:27:36.230:27:56
197. DidzisBertānsKvist SIASiguldaVT100:26:46.700:27:57
198. RūdolfsLeščinskisZoorbaganRīgaVTB100:27:41.140:28:03
199. IngussRozītisKuldīgaVT100:26:58.240:28:03
200. EmīlsMūrēnsRīgaVTA100:26:45.070:28:04
201. RinaldsOzersSPORTLANDGulbeneVT100:27:05.550:28:04
202. EndijaLomeleSPORTLANDGulbeneST100:27:05.650:28:06
203. KeitaEglīteSiguldaSTB100:27:40.330:28:14
204. RomansDanilovsRigaVT100:27:27.740:28:14
205. AnnijaJaudzemeSPORTLANDRīgaST100:28:08.940:28:18
206. Nauris-KristapsMetumsGulbeneVTB100:27:03.140:28:19
207. RaivisAnopsvinteko.lvRīgaVT100:27:19.510:28:20
208. TatjanaĀboliņaMARATONA KLUBSTALSIST100:27:37.460:28:21
209. Justs-UgaUmblejsSiguldas Sporta skolsSiguldaVTB100:28:15.900:28:23
210. SandrisSalnaAizputeVTB100:28:13.810:28:24
211. LīvaUngureSSRīgaSTB100:27:07.140:28:26
212. Laura-PatrīcijaPriedulēnaSPV 5SSiguldaSTB100:27:22.200:28:28
213. AurelijaZdanaviciuteNEKO RunnersVilniusST100:28:22.020:28:28
214. BaibaBrokaSK TēraudsĀdažiST100:28:14.490:28:30
215. FrancisKozlovsOlaines nov.VTB100:28:02.730:28:31
216. SolvitaSkrabeBALTAISMadonaST100:28:06.620:28:33
217. NiksDzenisSPV 5SSiguldaVTB100:27:43.470:28:33
218. LindaJaškusPriekules vidusskoluPriekuleSTA100:27:46.210:28:34
219. ViktorsTēraudsRēzeknes novads.VT100:27:50.510:28:36
220. JānisMuižnieksSk SaulrītiCēsisVT100:27:54.260:28:38
221. DaceBrizgaSIA Joker Ltd.MadonaST100:28:30.770:28:40
222. EvgeniiGribanovCeram OptecLīvāniVT100:28:09.000:28:40
223. ValtsZiemelisSiguldas ZiemeļiSiguldaVTA100:27:51.470:28:41
224. KristapsOndzulisSiguldaVTB100:27:45.620:28:42
225. HugoLelisSPV 5SSiguldaVTB100:27:54.000:28:43
226. ViktorsSidorovsKrāslavaVT100:27:49.020:28:43
227. MarkussEkertsSPORTLANDRīgaVTB100:28:19.550:28:45
228. DailaKarpovaCeram Optec SIAJēkabpilsST100:28:26.250:28:45
229. KārlisNaglisVTB100:27:51.020:28:47
230. NormundsTumulisCēsisVT100:28:18.910:28:50
231. LīgaBenjamiņaKuldīgaST100:28:21.980:28:54
232. LaurisZeltiņšRīgaVTA100:28:21.710:28:55
233. AleksejsZacepinsJelgavaVT100:27:54.530:29:00
234. JurisGaidelisMaratona klubsCēsisVT100:28:47.290:29:01
235. LuīzeDejus-SiguldaSTB100:28:20.200:29:03
236. SidnijsLiepaJūrmalaVTB100:28:59.800:29:06
237. ElīnaDejus-SiguldaST100:28:21.970:29:07
238. IlzeGošaMARATONA KLUBSTārgaleST100:28:38.150:29:11
239. VilnisLībeksTalsiVT100:28:15.590:29:11
240. TimotejsJanovsSiguldas TakasSiguldaVTB100:28:18.730:29:14
241. AijaKrēsliņaSportlandRīgaST100:28:56.350:29:14
242. AneteActiņa3ASiguldaSTB100:28:06.820:29:18
243. DārtaNeimaneSiguldas sporta skolaSiguldaSTB100:28:39.190:29:18
244. KristersKurmisSPV 5SSiguldaVTB100:28:09.950:29:19
245. MiksBalodisSPV 5SSiguldaVTB100:28:10.330:29:20
246. SergejsDmitračenoksSalaspils sporta skolaSalaspilsVTB100:29:15.190:29:22
247. ChristinaKasesaluTallinnSTB100:28:51.060:29:27
248. GustavsVoitenkoSiguldaVTB100:28:13.150:29:29
249. JekaterinaBarišņikovaCeram Optec SIALīvāniST100:29:08.310:29:29
250. AleksandrsKruglovsSiguldaVT100:28:52.970:29:30
251. GustavsVaivodsJūrmalas RūķīšiJūrmalaVTB100:29:17.670:29:33
252. LoteKurpnieceSiguldaSTB100:28:55.850:29:33
253. RutaPoikāneAuseklis IKRīgaST100:29:03.640:29:36
254. ZitaKravaleSiguldas maratona klubsSiguldaST100:29:29.510:29:37
255. NikolajsTerentjevsAtletikaRīgaVT100:29:27.350:29:39
256. DianaLebedevaRezekneST100:28:54.700:29:42
257. IndraMauriņaRigaST100:29:23.680:29:42
258. IngaElksneVAS Latvijas autoceļu uzturētājsJēkabpilsST100:28:58.640:29:43
259. LindaRēveleStatoilValmieraST100:29:20.410:29:43
260. RobertsKalniņšSPV 5SSiguldaVTB100:29:45.480:29:46
261. IvoUngursRīgaVT100:28:27.960:29:47
262. IntarsAbražunsRīgaVT100:29:40.170:29:49
263. AmandaSisenePriekules vidusskoluPriekuleSTA100:29:02.830:29:51
264. ArtisMedniswAltsCēsisVT100:28:53.110:29:58
265. ElzaActiņaSiguldas 1.pamatskolaSiguldaSTB100:29:15.560:29:59
266. AndrisTrulisAstarte-NaftaVentspilsVT100:28:56.290:30:00
267. MāraBērzeSiguldaSTB100:29:05.320:30:01
268. SolvitaDambeValmieraST100:29:01.940:30:02
269. KitijaOdriņaKandavaST100:29:27.610:30:06
270. GunaŠakaliņaRīgaST100:28:52.290:30:08
271. AnnijaOšāneSiguldas sporta skolaSiguldaSTB100:29:39.250:30:15
272. EvijaLapšinaRīgaST100:28:59.720:30:15
273. SandraViekale-GasjūneFolkmaņiJelgavaST100:30:07.990:30:16
274. LīgaZlaugotneStaiceleSTA100:29:49.780:30:16
275. SantaBriedeSiguldaST100:29:39.770:30:19
276. RobertsUrbānsRīgaVT100:29:37.650:30:20
277. VladimirsŽirnoklejevsRigaVT100:29:05.130:30:21
278. SabīneZīvertePriekules vidusskoluPriekuleSTA100:29:36.140:30:24
279. DzintarsZandovskisSiguldaSiguldaVT100:28:54.230:30:26
280. PatrīcijaBušaSiguldas sporta skolaSiguldaSTB100:29:31.840:30:27
281. AritaLaučiškaSPORTLANDRīgaST100:29:22.320:30:28
282. InetaNordenaVAS Latvijas autoceļu uzturētājsTalsiST100:29:36.050:30:29
283. DenissGaspertsLīgatneVTB100:29:05.790:30:30
284. NiksCābulisSiguldaVTB100:29:23.230:30:31
285. AnitaBērziņaSPORTLANDRīgaST100:30:07.140:30:33
286. JansSjumkinsSiguldaVTB100:29:25.690:30:35
287. SvetlanaSidorovaJelgavaST100:29:48.680:30:35
288. ArtisĶirķisSportlandRīgaVT100:29:01.280:30:35
289. MartaZandbergaSiguldas Sporta skolaSiguldaSTB100:29:57.410:30:36
290. HaileyHodsdenLatin SoftDaugavpilsST100:30:10.480:30:38
291. HarijsKauliņšSPORTLANDGulbeneVT100:29:35.580:30:38
292. JautrītePlušaRīgaST100:30:05.730:30:40
293. LindaSabājevaStatoilValmieraST100:30:18.310:30:41
294. Mārtiņš-RūdisMetumsGulbeneVTA100:29:28.750:30:46
295. RolandsNaglisRīgaVT100:29:28.480:30:47
296. KristapsKeslersKvist SIAIkšķileVT100:29:46.990:30:52
297. SendijaRuņģeBTARīgaST100:30:10.550:30:55
298. EvaKauliņaSmilteneST100:30:01.340:30:57
299. GirtsPolonskisSiguldaVT100:30:39.640:30:57
300. AndisPāžeSK Ozolnieki B-LSCJelgavaVT100:30:54.270:31:03
301. KristiānsStolsJelgavāVTB100:30:19.390:31:05
302. InaraEšenvaldeSPARS-MKDaugavpilsST100:30:21.700:31:05
303. KristapsAksenoksCSDDRigaVTA100:30:57.800:31:09
304. RobertsBūdaSiguldas sporta skolaSiguldaVTB100:29:37.390:31:09
305. JeļenaStolaJelgavaST100:30:25.860:31:11
306. ElīnaEzeriņaSiguldas Maratona klubs& Siguldas TakasSiguldaST100:29:55.050:31:12
307. NoraEzeriņaSiguldas sporta skolaSiguldaSTB100:30:00.060:31:17
308. LindaKostjukaLiepājaST100:30:08.240:31:17
309. IlvaSinkēvičaJelgavaST100:30:47.270:31:18
310. Anna-MarijaZaķeMaratona klubs/LSCRīgaSTB100:31:12.230:31:19
311. ElīnaEšmiteSPORTLANDRīgaST100:30:57.090:31:28
312. MarijaBaroneSPORTLANDRīgaST100:30:56.620:31:28
313. ArtursBautrisGraanul InvestraganaVT100:30:42.220:31:35
314. ErnestsBjalkovskisGranul InvestInčukalnsVT100:30:40.460:31:35
315. IevaCeplišaRīgaST100:30:54.550:31:36
316. SarmīteJežakaValkaST100:30:54.310:31:39
317. AiraJaunzareFOLKMAŅIRīgaST100:31:07.300:31:42
318. LeonīdsGammeršmidtsCēsisVTB100:30:58.540:31:44
319. AleksNiejgodaSiguldaVTB100:31:38.810:31:48
320. ViestursVikseKvist SIALiepupeVT100:30:37.390:31:48
321. ElīnaVilmaneKvist SIASiguldaST100:30:38.940:31:48
322. ValentīnaKudeļkinaSPARS-MKDaugavpilsSTB100:31:04.550:31:49
323. EvijaGriVentspilsSTA100:31:18.290:31:51
324. JānisPavasarsGraanul investInčukalnsVT100:30:57.590:31:52
325. TomsBalanassSiguldas sporta skolaSiguldaVTB100:31:21.120:31:55
326. MigleAntanaviciuteNEKO RunnersVilniusST100:31:53.200:31:59
327. AdriansMasaļskisSupernovaSiguldaVTB100:30:35.590:31:59
328. MadaraSilovaĀdažiSTA100:30:45.530:32:00
329. AinārsNaglisRīgaVT100:30:47.260:32:02
330. LoteBalčūnaKvist SIASiguldaST100:30:52.620:32:03
331. EvitaIesalniecesporta ielaJēkabpilsSTB100:31:32.110:32:05
332. ArtursBaranovsDaugavpilsDaugavpilsVTA100:31:35.090:32:08
333. AnastasijaLapekinaDaugavpilsDaugavpilsSTA100:31:35.490:32:08
334. MarkussPabērzisLiepājas rajona sporta skjolaAizputeVTB100:31:57.830:32:08
335. RūdolfsBalamsSPV 5SSiguldaVTB100:31:34.710:32:09
336. IlzeMelgalveHONEST RENTValmieraST100:31:42.360:32:10
337. DamirsŅikitinsRigas satiksmeRīgaVTB100:31:39.810:32:12
338. IlonaTropaBJKValmieraST100:31:28.530:32:14
339. ElizaLiecinieceSPV 5SSiguldaSTB100:31:54.720:32:17
340. Elza-AnnaKļavnieceBaltaisRigaSTB100:31:41.890:32:20
341. ValerijsSmirnovsAtletikaRīgaVT100:31:39.220:32:20
342. EstereJansoneSK PanteraSiguldaSTB100:31:54.810:32:22
343. IlonaZariņaSwedbankRīgaST100:31:21.880:32:22
344. ArnitaBodnieceValkaST100:31:39.210:32:24
345. KarlaJansoneSK PanteraSiguldaSTB100:31:57.550:32:24
346. PēterisVārnaTalsiVTB100:31:52.900:32:30
347. TomsGrandānsCita RīgaRīgaVTB100:32:01.930:32:31
348. EmīlsGrandānsCita RīgaRīgaVTB100:32:04.710:32:34
349. DaigaVeldreKadagaST100:31:08.170:32:40
350. ĒriksVeldreKadagaVT100:31:07.940:32:40
351. MārisZnotiņšJēkabpilsVT100:31:24.870:32:43
352. BaibaBrokaBroku ģimeneMālpilsST100:31:20.390:32:43
353. GuntarsIndriksonsJelgavaVT100:31:47.940:32:45
354. KeitaBalodeValmieraSTB100:31:27.690:32:48
355. AinārsOzolsSiguldaVT100:31:44.790:32:48
356. DainaPlīkšaValmieraST100:31:28.180:32:48
357. DžordžsBārensCeram Optec SIARīgaVT100:31:56.970:32:49
358. AmēlijaVīmaneBaldoneSTB100:32:26.940:32:53
359. MarikaVanagaSiguldaST100:32:53.210:32:54
360. JolantaDoniņaMARATONA KLUBSRojaST100:31:25.430:32:56
361. JeteGarkājaTukumsSTA100:32:16.410:33:00
362. GrietaAmerikaSiguldaSTB100:32:05.760:33:00
363. VinetaBrižakaMaratona klubsliepajaST100:32:13.880:33:01
364. MegijaVilkaLiepājas rajona sporta skolaAizputeSTB100:32:06.490:33:05
365. VinetaKraftaRīgaST100:32:25.980:33:05
366. BrigitaKraujaRīgaST100:32:26.980:33:05
367. JanaLamberteLiepājas rajona sporta skolaAizputeSTA100:32:07.460:33:05
368. MilanaMalinovskaOlaineSTB100:32:20.590:33:05
369. SilvaMelngalveSIA Joker Ltd.SiguldaST100:32:00.730:33:06
370. JurisŠulcsSIA Joker Ltd.CēsisVT100:32:00.350:33:06
371. LaumaErcmaneSiguldas pagastsSTB100:31:48.360:33:13
372. IngisMasaSupernovaSiguldaVT100:31:46.290:33:15
373. HelēnaKalniņaSPORTLANDRīgaST100:32:11.650:33:16
374. MadaraNikelecarnikavaST100:32:18.600:33:17
375. DaceActiņa3ASiguldaST100:32:36.710:33:21
376. KasparsNaglisRīgaVT100:32:03.870:33:23
377. EvitaKučerovavsk noskrienRīga / VentspilsST100:32:57.770:33:23
378. JeļenaLučkinaMARATONA KLUBSRīgaST100:32:37.300:33:26
379. MadaraKrauzeKvist SIASiguldaST100:32:10.810:33:26
380. MārtiņšŠtālsRugājiVT100:32:20.790:33:29
381. LindaDaugaviņaZaļeniekiST100:32:21.540:33:29
382. EvelīnaRēdereRēderu bandaIelejasSTB100:32:27.610:33:34
383. TeiksmaĢirkaleBauskaST100:32:34.500:33:36
384. JeļenaBescennajaMARATONA KLUBSRīgaST100:32:59.210:33:37
385. MadaraTilenaValmieraST100:32:17.510:33:38
386. SandraKazāneRaņķiST100:32:38.990:33:39
387. DarjaBirnbaumaAstarte-NaftaVentspilsST100:32:41.090:33:40
388. ElitaIndriksoneJelgavaST100:32:42.600:33:40
389. DinaBērziņaValmieraST100:32:54.550:33:45
390. MadaraBitāneSaldusSTA100:32:51.810:33:51
391. KristapsKaufmanisVT100:32:22.880:33:59
392. GitaCīruleST100:32:23.200:33:59
393. LoretaOzolaBauskaSTA100:32:57.330:34:01
394. LīvaVaivadeKuldīgaSTA100:33:00.620:34:04
395. MarkussBeķerisBTAJēkabpilsVTB100:32:48.390:34:05
396. DiānaZačestaBlondRun/BTAJēkabpilsST100:32:47.990:34:05
397. OliversBeķerisBTAJēkabpilsVTB100:32:47.860:34:05
398. IevaRuģeleBlondRun/BTAJēkabpilsST100:32:47.920:34:05
399. IneseGrigaleĀdažiST100:32:51.900:34:06
400. VladimirsTiscenkoVSK NoskrienRīgaVT100:32:58.160:34:08
401. VintraAntropovaRīgaST100:32:52.810:34:08
402. ElīnaRikardeMARATONA KLUBSVentspilsST100:32:46.310:34:13
403. SantaJarcevaValmieraST100:33:52.280:34:15
404. AneteMālkalneUijā uijāSmilteneSTA100:33:13.070:34:20
405. VioletaRulleSPORTLANDMadonaST100:32:41.240:34:21
406. IngūnaVīksnaSPORTLANDMadonaST100:32:40.770:34:22
407. ElīnaPaegleST100:33:53.850:34:23
408. MadaraMedneST100:33:53.300:34:23
409. JanaJeršovaRēzekneSTB100:33:07.040:34:28
410. KristersDoniņšMARATONA KLUBSRojaVTB100:32:58.470:34:29
411. MadaraBūdenieceKuldīgaST100:33:28.930:34:31
412. KatrīnaBalčeLiepājaST100:33:35.180:34:33
413. LoretaŽubuleRīgaSTB100:34:07.960:34:39
414. RobertsBebrišsRĪGAVT100:33:39.750:34:40
415. ElīnaGulbeRīgaST100:34:11.330:34:44
416. IvarsŽubulisRīgaVT100:33:48.220:34:45
417. DamirsJeršovsInfinityRēzekneVTB100:33:28.000:34:49
418. RaimondsKnētsRopažiVT100:33:42.100:34:50
419. JanīnaŽubuleRīgaST100:33:54.750:34:52
420. SolvitaRagaušaPreiļiSTA100:34:03.520:34:53
421. EritaKalniņaSK Ozolnieki BJelgavaST100:34:11.560:34:54
422. IjaVagaleRīgaST100:34:35.410:34:56
423. RobertsSavoBaltaisSauriešiVTB100:34:19.440:34:57
424. KristaJanelsīteSiguldaSTB100:33:35.400:35:01
425. ĢirtsZaborsAizputeVTB100:34:20.190:35:04
426. GuntaStirnaVAS Latvijas autoceļu uzturētājsRīgaST100:33:37.570:35:05
427. ElīzaBērziņa4BSiguldaSTB100:33:52.300:35:06
428. EvijaZanbergaSiguldas Maratona klubsSiguldaST100:34:31.510:35:11
429. RūtaFreimaneSPORTLANDMadonaST100:33:38.010:35:14
430. IneseOzolaSwedbankRīgaST100:34:15.540:35:15
431. InaGoldbergaSiguldaST100:34:20.530:35:15
432. ElansKošeļevsVentspilsVTB100:34:33.820:35:16
433. UldisJēkabsonsBrocēniVT100:34:14.970:35:17
434. DiānaMartunovičaVentspilsST100:33:53.190:35:18
435. AigarsKolčsValmieraVT100:33:47.830:35:20
436. AleksejsBelobokovsINFINITILudzaVT100:33:59.670:35:21
437. RalfsBērziņš4BSiguldaVTB100:34:07.280:35:21
438. ValentīnaTumuļkāneCēsisST100:34:30.600:35:21
439. ŅikitaBelobokovsINFINITILudzaVTB100:34:06.150:35:27
440. ElīnaRungēvicaSPV 5SSiguldaSTB100:34:20.070:35:29
441. MartinsEigenfeldsSiguldaSiguldaVTB100:34:20.550:35:35
442. JevgenijsNikolajenkoJaunā TeikaRigaVT100:34:29.560:35:36
443. RomānsVasiljevsRezekneVT100:34:47.500:35:37
444. InnaGorbačovaRīgaST100:34:17.650:35:48
445. ZaneApsīteLiepājas rajona sporta skolaAizputeSTB100:35:37.440:35:49
446. ĢertrūdeSilauniecefrančiOlaines nov.ST100:35:27.060:35:56
447. EmīlijaJankauskaSPV 5SSiguldaSTB100:34:48.210:35:56
448. AndrisVitmanisValmieraVT100:34:33.040:35:56
449. AntraApsīteRīgaST100:34:48.600:36:00
450. SantaŠulceVAS Latvijas autoceļu uzturētājsLiepājaST100:35:11.970:36:00
451. LauraVīganteSPORTLANDRīgaST100:34:39.920:36:01
452. SendijaTomsoneRūjienaST100:35:15.430:36:06
453. LigitaKārkliņaSiguldaST100:35:41.460:36:08
454. SofikoGuluaLMD.LVRīgaSTB100:35:38.680:36:16
455. AijaKraukleSmilteneST100:35:10.060:36:18
456. ValentīnsKlassVT100:35:08.310:36:24
457. IneseKlasaST100:35:07.680:36:25
458. LiānaČiževskaSPORTLANDRīgaST100:35:09.480:36:30
459. AlvisOzolsSPORTLANDRīgaVT100:35:09.330:36:30
460. KurtsČodersSiguldaVTB100:35:57.420:36:35
461. KatrīnaVālbergaRīgaSTB100:35:11.990:36:36
462. PaulaGaijsaSIA Joker Ltd.MadonaST100:36:38.100:36:45
463. MāraKļaviņaSK MAGNENRēzekneST100:35:37.360:36:46
464. LīvaZinbergaSiguldas TakasSiguldaSTB100:35:32.510:36:50
465. IvoVālbergsRīgaVT100:35:28.100:36:52
466. LauraLēģereSiguldas 1.pamatskola 5cSiguldaSTB100:35:49.870:36:56
467. AndraĀlīteVentspilsST100:35:49.340:37:03
468. KarinaDjubinaPreiļiST100:35:44.450:37:04
469. SandraLazdiņa-GudeļonokaRīgaST100:35:50.340:37:04
470. DiānaZāteSPV 5SSiguldaSTB100:36:01.000:37:09
471. KitijaElsteMārupeST100:35:35.170:37:09
472. LīgaRakšteMaratona klubsRīgaST100:36:50.280:37:19
473. AliseKrīgereSiguldaSTA100:36:43.870:37:21
474. AlvisVihloKvist SIASiguldaVTB100:36:13.250:37:25
475. JolantaJakuškinaMOREX.LVRīgaST100:37:07.090:37:39
476. IevaDeinekaValmieraST100:36:16.750:37:45
477. OskarsFreimanisSK OzolniekiVircavas pag.VT100:37:17.170:37:47
478. KatrīnaJansoneSPV 5SSiguldaSTB100:36:37.590:37:47
479. MartaHeringaSPORTLANDĀdažiST100:36:40.890:37:48
480. RalfsKrutkēvičsSPORTLANDĀdažiVTB100:36:41.390:37:48
481. DaceGulbeSk KatrīnaKuldīgaST100:37:10.060:37:55
482. JanaVentaAJ FurnitureCēsisST100:36:28.150:37:56
483. LieneAvotinaGarkalneST100:36:31.220:37:58
484. SvetlanaKločkoSIA Joker Ltd.RēzekneST100:37:09.980:38:13
485. LeldeMēnessSPORTLANDMadonaST100:36:42.370:38:21
486. SabīneGošaMARATONA KLUBSVentspilsST100:37:57.180:38:33
487. AndisZiemelisSiguldas ZiemeļiSiguldaVT100:37:29.450:38:36
488. LotaZiemeleSiguldas ZiemeļiSiguldaSTB100:37:31.190:38:37
489. SarmīteŽeibeSwedbankRopažiST100:37:03.060:38:39
490. IlzeDobrājaJelgavaST100:37:35.830:38:40
491. SabīneDzalbeJelgavaST100:37:36.370:38:40
492. ElīnaKunceIkšķileST100:37:47.970:38:44
493. AigarsSprukulsLAU SiguldaSiguldaVT100:37:53.870:38:59
494. KristīneRibnereJēkabpilsST100:38:19.810:39:45
495. NataliaChuchunovaRIgaST100:38:33.050:39:45
496. KsenijaGaideRezekneST100:39:08.700:39:47
497. MairitaNauzieteJelgavaST100:38:18.600:39:50
498. LoretaKnospiņaSKRIENAM KOPĀValmieraSTA100:38:29.160:39:54
499. EvitaSprogeRigaST100:38:23.560:39:54
500. RitvarsKalniņšSKRIENAM KOPĀValmieraVT100:38:29.740:39:55
501. ĒrikaKalniņaSKRIENAM KOPĀValmieraSTB100:38:30.310:39:55
502. JutaKreslinaRigaST100:38:30.080:40:02
503. OliversIlgavižsSPV 5SSiguldaVTB100:39:29.590:40:06
504. MarkussKāpiņšLiepājas rajona sporta skolaAizputeVTB100:39:58.210:40:07
505. VelgaKrasovskaSIA Joker Ltd.RēzekneST100:39:06.900:40:10
506. LaimaBečaSIA Joker Ltd.PreiļiST100:39:07.450:40:10
507. AllaŠariginaSIA Joker Ltd.RēzekneST100:39:08.220:40:10
508. OlgaBuleSIA Joker Ltd.LudzaST100:39:07.220:40:10
509. ĒriksLībeksLiepājas rajona sporta skolaAizputeVTB100:40:06.500:40:16
510. SantaLorenceOzolniekiJelgavaST100:39:42.050:40:20
511. KimaRudakovaST100:38:52.150:40:28
512. MarģersKānsVT100:38:52.280:40:28
513. MarkussBrnbaumsAstarte-NaftaVentspilsVTB100:39:30.350:40:29
514. ElīzaDušenkovasporta ielajēkabpilsSTB100:40:08.860:40:43
515. DiānaBebre-KondrāteSkrīveriST100:39:52.270:40:49
516. MarksJurgenbergsVTB100:39:46.660:40:51
517. AndrisJurgenbergsVT100:40:03.260:41:08
518. SintijaAntropovaRīgaSTB100:40:01.130:41:15
519. SkaraVitmaneST100:40:22.130:41:47
520. TomassUzulsSPORTLANDSiduldaVTB100:40:13.310:41:52
521. AinārsUzulsSPORTLANDSiguldaVT100:40:12.480:41:53
522. LeldeBērziņaSPV 5SSiguldaSTB100:40:42.680:41:55
523. ZaneKārkliņaSPV 5SSiguldaSTB100:41:01.030:42:07
524. LauraPetrovskaSPV 5SSiguldaSTB100:40:55.290:42:08
525. GabrielaJēkabsoneSPV 5SSiguldaSTB100:40:56.540:42:09
526. KristiānaEglīteSPV 5SSiguldaSTB100:41:02.870:42:10
527. GunitaMiķelsoneAIZKRAUKLEAizkraukle/SkrīveriST100:42:58.350:43:49
528. GunaJākobsone-ŠņepsteRīgaST100:43:36.650:45:10
529. RomualdsMinickisSK Ozolnieki 60+JūrmalaVT100:44:50.870:46:23
530. AleksandrsDauksteSK Ozolnieki 60+JūrmalaVT100:44:50.950:46:24
531. RodrigoJurgenbergsVTB100:46:57.640:48:01
532. NadeždaJurgenbergaST100:46:57.100:48:02
533. JuliānaKarelovaRīgaST100:51:32.790:53:07
534. IrinaBaikovaRigaST100:51:33.870:53:09
535. AnastasijaTkačenkoMOREX.LVRīgaST100:53:23.900:54:53