Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāMadonas tautas slēpojums / 02.02.2019

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaGrupaApļiFinišs1. laiksTīrais rez. 
1. Martins-KristersCelmsSK Lejasciems/JaunsardzeGulbeneV1210:06:500:06:5000:06:49.55Diploms
2. JēkabsKubuliņšSK LejasciemsGulbeneV1210:07:380:07:3800:07:37.75Diploms
3. AdriansStepeSK Lejasciems/JaunsardzeLejasciemsV1210:07:560:07:5600:07:55.50Diploms
4. HelēnaRoštokaMadonas BJSSMadonaS1210:08:020:08:0200:08:01.40Diploms
5. Anna-NikolaBerkoldeSK Lejasciems/JaunsardzeLejasciemsS1210:08:040:08:0400:08:03.65Diploms
6. Indriķis-IntsCircensViļakas novadsV1210:08:120:08:1200:08:11.90Diploms
7. AmēliaZaķeCēsisS1210:08:130:08:1300:08:12.85Diploms
8. GļebsZilisDTC JaunībaDaugavpilsV1210:08:150:08:1500:08:14.45Diploms
9. MārtiņšGriķisPirtslietu darbnīcaGulbenes novadsV1210:08:170:08:1700:08:16.90Diploms
10. ErnestsPlotkaMadonas BJSSMadonaV1210:08:530:08:5300:08:52.05Diploms
11. MadaraŽukaMadonas BJJSMadonaS1210:09:010:09:0100:09:00.50Diploms
12. JāzepsKubuliņšSK LejasciemsGulbenes novadsV1210:09:060:09:0600:09:05.35Diploms
13. IgorsKūlītisGulbenes BJSSGulbeneV1210:09:100:09:1000:09:09.70Diploms
14. UndīneLūseMadonas BJSSMadonaS1210:09:150:09:1500:09:14.10Diploms
15. EdvīnsĻitvinsMadonas BJSSMadonaV1210:09:200:09:2000:09:19.10Diploms
16. ReinisRivsenieksMadonas BJSSMadonaV1210:09:240:09:2400:09:23.60Diploms
17. NezinamKasV1210:09:350:09:3500:09:34.55Diploms
18. Keita-PatrīcijaKolnaMadonas BJSSMadonaS1210:09:390:09:3900:09:38.90Diploms
19. AdrijaLācePriekuļiS1210:09:590:09:5900:09:58.45Diploms
20. GustavsPloriņšJSC SkilleRīgaV1210:10:330:10:3300:10:32.05Diploms
21. ErnestsSkrideMadonas BJSSMadonaV1210:10:360:10:3600:10:35.40Diploms
22. LudvigsSidrevicsMadonas BJSSMadonaV1210:10:570:10:5700:10:56.50Diploms
23. AleksisPlotkaMadonas BJSSMadonaV1210:11:450:11:4500:11:44.45Diploms
24. MatīssSalmiņšSK Lejasciems/JaunsardzeLejasciemsV1210:12:160:12:1600:12:15.60Diploms
25. RaulsMatrozisMadonas BJSSMadonaV1210:12:220:12:2200:12:21.55Diploms
26. LaimaZālīteMadonaS1210:13:170:13:1700:13:16.05Diploms
27. Letīcija-AnnaSkrideMadonas BJSSCesvaineS1210:14:200:14:2000:14:19.40Diploms
28. EdmundsPuriņšMadonas BJSSMadonaV1210:14:590:14:5900:14:59.00Diploms
29. Anna-NikolaBerkoldeSK Lejasciems/JaunsardzeLejasciemsS1211:57:281:57:2801:57:27.15Diploms