Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāVaidavas triatlons 2018 / 30.06.2018

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaGrupaApļiFinišs1. laiks2. laiks3. laiks4. laiks5. laiks
1. RainersZviedrisValmieras Bērnu sporta skolaValmieraM1360:37:520:04:260:01:580:21:020:02:040:08:23
2. ĢircTreigutsFILTERRīgaMO (tautas klase)60:39:160:04:140:01:110:22:450:01:470:09:20
3. MatīssBirzgalisDako ziemeļvidzemes mērnieksValmieraMO (tautas klase)60:40:100:07:080:01:550:18:460:01:580:10:11
4. ElvinsFreijsAQUATICSDobeleM1360:40:200:04:130:01:050:23:420:01:440:09:38
5. JurģisKarulisGrobiņaGrobiņaMO (tautas klase)60:40:370:05:160:01:220:22:240:01:450:09:37
6. RobertsPūgulisValmierasVeloVienībaValmieraMO (tautas klase)60:40:380:05:230:02:240:20:420:02:140:09:56
7. EduardsLipskisRīgaMO (tautas klase)60:40:540:05:310:02:080:22:020:01:510:09:23
8. BeāteBulaAQUATICSDobeleF1360:41:100:04:210:01:060:24:440:01:410:09:20
9. Niks-AkselsJanovičsAQUATICSDobeleM1360:41:520:04:280:01:180:24:370:01:370:09:54
10. MitrofansSlobodjansRīgaMO (tautas klase)60:41:540:05:090:01:520:23:240:02:170:09:14
11. MaksimsKivlānsrigaMO (tautas klase)60:42:180:05:570:01:400:22:210:01:460:10:36
12. RalfsVistiņšAQUATICSDobeleM1360:42:220:04:330:01:100:25:230:01:530:09:24
13. Ernests-JānisKorbs3K RīgaRīgaM1360:42:390:05:140:01:410:24:010:02:190:09:25
14. AigarsLočmelisValmieraMO (tautas klase)60:43:000:05:170:01:350:24:310:01:520:09:47
15. AleksandrsAkulaDTC JaunībaDaugavpilsM1360:43:190:05:220:01:430:24:170:01:520:10:06
16. NormundsLanginsVSK NoskrienRīgaMO (tautas klase)60:43:330:06:240:02:210:23:470:01:430:09:21
17. JānisPlakanisDaugmales pag.MO (tautas klase)60:44:160:05:260:02:290:24:500:02:150:09:17
18. JustīneDeičmaneRīgaFO (tautas klase)60:44:290:07:110:01:330:24:540:01:410:09:12
19. AndriansBulkoAQUATICSDobeleM1360:44:420:05:280:01:200:26:100:01:370:10:09
20. LigaKurosaDTC JaunībaDaugavpilsF1360:45:320:05:230:01:570:26:590:01:470:09:27
21. ArtisTreulandsNAARīgaMO (tautas klase)60:45:390:07:220:01:560:25:150:01:500:09:18
22. Paula-PatrīcijaTilkoRiteņvasara/RRS DZIRCIEMSRīgaF1360:45:440:06:020:01:410:25:140:01:590:10:51
23. ElzaŠipkovaFilterJūrmalaF1360:46:440:04:060:01:290:24:380:01:460:14:47
24. KasparsDzērveRigaMO (tautas klase)60:46:490:06:320:02:590:24:110:02:380:10:31
25. ĻubomilaAbramovaDTCDaugavpilsF1360:47:010:05:180:01:580:25:560:02:110:11:40
26. SabīneŠmiteKlubsBurtnieku novadsFO (tautas klase)60:47:390:06:460:01:550:26:460:01:400:10:34
27. IevaUstupaBurbulītis un radiRīgaFO (tautas klase)60:48:290:06:510:02:010:25:440:02:140:11:41
28. IneseCelmaTPT15RīgaFO (tautas klase)60:49:250:07:270:02:110:27:480:01:590:10:03
29. KonstantīnsMihailovsNAARīgaMO (tautas klase)60:51:190:07:080:02:130:28:170:01:540:11:48
30. ĀrisVasaraudzisRedriveraJūrmalaMO (tautas klase)60:52:300:08:450:03:200:26:590:02:370:10:51
31. MārisEgleCedrus Tropos Racing Triathlon TeamRīgaMO (tautas klase)60:55:590:09:050:02:510:30:490:01:580:11:18
32. SamantaKelmereRīgaF1360:56:050:06:140:02:130:29:450:02:110:15:45
33. EdgarsČerkovskisEKARīgaMO (tautas klase)61:00:550:11:420:02:160:27:250:02:100:17:24
34. MelānijaHermaneRīgaF1361:03:120:08:120:03:040:35:060:02:300:14:22
35. DidzisAndersonsCedrus Tropos Racing Triathlon TeamRīgaMO (tautas klase)61:06:100:07:230:04:390:32:300:03:370:18:02
36. VilnisPriedītisLYCONETRīgaMO (tautas klase)61:08:190:09:550:02:290:34:310:04:300:16:57
37. AgrisJuškevicsRīgaM1361:23:190:13:370:08:400:38:400:04:120:17:57