Rezultāti Detalizēti rezultāti | PDF formātā | XLS formātāVaidavas triatlons 2018 / 30.06.2018

  VārdsUzvārdsKomandaPilsētaGrupaApļiFinišs
1. RainersZviedrisValmieras Bērnu sporta skolaValmieraM1360:37:52
2. ĢircTreigutsFILTERRīgaMO (tautas klase)60:39:16
3. MatīssBirzgalisDako ziemeļvidzemes mērnieksValmieraMO (tautas klase)60:40:10
4. ElvinsFreijsAQUATICSDobeleM1360:40:20
5. JurģisKarulisGrobiņaGrobiņaMO (tautas klase)60:40:37
6. RobertsPūgulisValmierasVeloVienībaValmieraMO (tautas klase)60:40:38
7. EduardsLipskisRīgaMO (tautas klase)60:40:54
8. BeāteBulaAQUATICSDobeleF1360:41:10
9. Niks-AkselsJanovičsAQUATICSDobeleM1360:41:52
10. MitrofansSlobodjansRīgaMO (tautas klase)60:41:54
11. MaksimsKivlānsrigaMO (tautas klase)60:42:18
12. RalfsVistiņšAQUATICSDobeleM1360:42:22
13. Ernests-JānisKorbs3K RīgaRīgaM1360:42:39
14. AigarsLočmelisValmieraMO (tautas klase)60:43:00
15. AleksandrsAkulaDTC JaunībaDaugavpilsM1360:43:19
16. NormundsLanginsVSK NoskrienRīgaMO (tautas klase)60:43:33
17. JānisPlakanisDaugmales pag.MO (tautas klase)60:44:16
18. JustīneDeičmaneRīgaFO (tautas klase)60:44:29
19. AndriansBulkoAQUATICSDobeleM1360:44:42
20. LigaKurosaDTC JaunībaDaugavpilsF1360:45:32
21. ArtisTreulandsNAARīgaMO (tautas klase)60:45:39
22. Paula-PatrīcijaTilkoRiteņvasara/RRS DZIRCIEMSRīgaF1360:45:44
23. ElzaŠipkovaFilterJūrmalaF1360:46:44
24. KasparsDzērveRigaMO (tautas klase)60:46:49
25. ĻubomilaAbramovaDTCDaugavpilsF1360:47:01
26. SabīneŠmiteKlubsBurtnieku novadsFO (tautas klase)60:47:39
27. IevaUstupaBurbulītis un radiRīgaFO (tautas klase)60:48:29
28. IneseCelmaTPT15RīgaFO (tautas klase)60:49:25
29. KonstantīnsMihailovsNAARīgaMO (tautas klase)60:51:19
30. ĀrisVasaraudzisRedriveraJūrmalaMO (tautas klase)60:52:30
31. MārisEgleCedrus Tropos Racing Triathlon TeamRīgaMO (tautas klase)60:55:59
32. SamantaKelmereRīgaF1360:56:05
33. EdgarsČerkovskisEKARīgaMO (tautas klase)61:00:55
34. MelānijaHermaneRīgaF1361:03:12
35. DidzisAndersonsCedrus Tropos Racing Triathlon TeamRīgaMO (tautas klase)61:06:10
36. VilnisPriedītisLYCONETRīgaMO (tautas klase)61:08:19
37. AgrisJuškevicsRīgaM1361:23:19