Sacensību video

Skatīt visus video
Venden

Statistika

eXTReMe Tracker

Ziņas

Ziemas Triatlons

13.01.2017

Ziemas Triatlons

 

Turpinās pieteikšanās Latvijas čempionātam Ziemas triatlonā Otapē 2017. gada 28. janvārī. Šajās sacensībās savus spēkus izmēģinās arī Latvijas labākais juniors “vasaras” triatlonā – Savēlijs Suharževskis. Viņš cīnīsies Junioru ieskaitē arī par Eiropas Triatlona savienības (European Triathlon union – ETU) medaļām. Šobrīd Junioru ieskaitē ir pieteikušies četri Igaunijas sportisti, no kuriem viens ir Savēlija sīvs konkurents vasarā - Henry Räppo. 2016. gadā viņš Eiropas junioru ieskaitē Ziemas triatlonā ieņēma 3. vietu, piekāpjoties Itālijas un Krievijas pārstāvjiem.

 

Savukārt ETU čempionātam Elites ieskaitē Ziemas triatlonā no Latvijas ir pieteikts Oskars Muižnieks, kurš 2014. gada ETU Ziemas triatlona čempionātā izcīnīja 7. vietu. Līdztekus viņam uz starta stāsies šī brīža Eiropas un Pasaules čempions Ziemas triatlonā - Pavel Andreev no Krievijas.

 

Šīs sacensības 2017. gada 28. janvārī būs arī Latvijas čempionāts Ziemas triatlonā, kas būs Latvijas Triatlona kausa izcīņas 1. posms. Latvijas čempionāts Ziemas triatlonā norisināsies Sporta un atpūtas kompleksā Tehvandi Sport Center, Nüpli küla 67301, Otepää, Igaunijā. Sacensību oficiālā viesnīca ir  - Tehvandi Hotel, kas piedāvā draudzīgas cenas sacensību dalībniekiem.

 

Pieteikšanās sacensībām notiek nosūtot e-pastu uz: triatlons@triatlons.lv līdz 2017. gada 20. janvārim. Apmaksa par sacensībām ir jāveic līdz 2017. gada 24. janvārim.

 

 Visām vecuma grupām nepieciešamas Latvijas Triatlona federācijas (LTF) licences.

 

 Sezonas licences ieteicams pasūtīt iepriekš, rakstot uz e-pastu: triatlons@triatlons.lv - norādot vārdu, uzvārdu, dzimšanas gadu, sporta klubu un pielikumā pievienojot dokumentu fotogrāfiju.

 

Latvijas Triatlona federācija

 

 

Komentāri

Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji