Sacensību video

Skatīt visus video
SMScredit.lv
Venden

Statistika

eXTReMe Tracker

Ziņas

VII Latvijas Jaunatnes olimpiāde

VII Latvijas Jaunatnes olimpiāde
11.07.2017

VII Latvijas Jaunatnes olimpiāde

Triatlona disciplīna Cēsīs 2017. gada 09. jūlijs

Trīs dienas, no 7. līdz 9. jūlijam, Latvijas labākie jaunie sportisti Latvijas Jaunatnes Olimpiādē cīnījās par 239 medaļu komplektiem 27 Olimpiskajos sporta veidos – riteņbraukšanā, triatlonā, badmintonā, basketbolā, galda tenisā, boksā, futbolā, vieglatlētikā, vingrošanā, regbijā, jātnieku sportā, handbolā, džudo, svarcelšanā, šaušanā, taekvondo, loka šaušanā, smaiļošanā un kanoe, airēšanā, burāšanā, cīņā, paukošanā, peldēšanā, tenisā, volejbolā un golfā, kā arī 2 neolimpiskajos sporta veidos – florbolā un orientēšanās sportā.

2017. gada 9. jūlijā Latvijas Jaunatnes Olimpiādes ietvaros pirmo reizi Cēsīs ar Latvijas triatlona federācijas atbalstu tika noorganizētas triatlona sacensības jauniešiem un jaunietēm (1999-2002). Par sacensību vietu tika izvēlēta gleznainā Ruckas muižas teritorija. Kopumā par medaļām cīnījās 11 jaunieši un 6 jaunietes. Jaunie sportisti veica supersprinta distanci: 375m peldot Ruckas muižas parka ūdenskrātuvē, veicot 2 apļus; 10 km braucot ar velosipēdu pa Lapsu – J.Poruka – Zeltkalna un Vaives ielām, veicot 3 apļus un 2.5km skrienot caur Ruckas muiža parka takām, veicot 2 apļus. Laika apstākļi jaunos censoņus lutināja – sacensību laikā nelija nedz lietus, nedz pūta vējš, nedz arī bija pārāk karsts un saule nežilbināja acis.

Par VII Latvijas Jaunatnes olimpiādes Triatlona disciplīnas Zelta medaļas ieguvēju jauniešiem stabili ar rezultātu 00:29:22.80 noturējās Savēlijs Suharževskis no Burtnieku novada (viņš svinēja uzvaru arī 2015.gada Jaunatnes Olimpiādē), sudraba medaļu izcīnīja Artjoms Gajevskis (00:30:31.50) no Daugavpils novada un par bronzas medaļas ieguvēju izvirzījās Edgars-Dāvids Aseris (00:31:54.30) no Stopiņu novada, savukārt 4.vietu ieņēma Mārcis Pinups (00:32:34.30) no Daugavpils novada, 5.vietu – Jēkabs Audzēvičs (00:32:45.45), pārstāvot Jelgavas novadu un 6.vietu - Matvejs Suharževskis (00:33:13.90) no Burtnieku novada.

Jaunietēm par Zelta medaļas ieguvēju pārliecinoši ar rezultātu 00:33:49.35 kļuva Daniela Leitāne no Dobeles novada (viņa svinēja uzvaru arī 2015.gada Jaunatnes Olimpiādē un 2016.gada pieaugušo olimpiādē), sudraba medaļu nosargāja Aļika Škarstāne (00:36:59.75), pārstāvot Jelgavas novadu un bronzas medaļu izcīnīja Linda Siliņa (00:37:53.30) no Dobeles novada, savukārt 4.vietu ieguva Alvīne Bruņiniece (00:39:47.75) no Valmieras novada, 5.vietu - Sofija Daņiļeviča (00:39:58.95) no Daugavpils novada un 6.vietu - Megija Stalberga (00:43:04.35) no Valmieras novada.

Rezultāti pieejami šeit.

                Latvijas Jaunatnes noslēguma pasākumā par sadarbību un sacensību veiksmīgu noorganizēšanu tika izteikta pateicība personīgi Latvijas Triatlona Federācijas prezidentam Vilnim Priedītim.

 

Latvijas Triatlona federācija

Komentāri

Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji