Sacensību video

Skatīt visus video
Venden

Statistika

eXTReMe Tracker

Ziņas

Ventspils Tautas triatlona 3. posms 24. augustā

Ventspils Tautas triatlona 3. posms 24. augustā
19.08.2022

Trešdien 24.augustā Bušnieku ezera peldvietā Talsu ielā notiks Ventspils triatlona sezonu noslēdzošais Ventspils Tautas triatlona 3.posms.


Visas vasaras garumā uzkrātā pieredze un sportiskā forma šoreiz būs liekama lietā nedaudz garākās distancēs.


Peldēšana 150m vēl joprojām siltajos Bušnieku ezera ūdeņos drošā dziļumā. Riteņbraukšana 10-15km pa Bušnieku velociņu asfalta un grants posmiem, Kolkas autoceļu un Talsu ielu. Skriešana 2-3km pa Bušnieku velociņu un meža takām.
Tautas triatlons ir pa spēkam iekvienam fiziski aktīvam cilvēkam - gan pusaudžiem, gan pieaugušajiem. Viss, kas ir nepieciešams, ir peldētprasme pamatlīmenī, velosipēds un ķivere, un skriešanas apavi.
Informācija atrodama interneta vietnē www.triatlons.lv. Uz jautājumiem Jums atbildēs organizators Māris Priedēns pa telefonu 29288659. Pietiekšanās pa epastu maris.priedens@itp.com.lv un arī pasākuma vietā.
Tiekamies Ventspils Tautas triatlona 3.posmā Bušniekos trešdien 24.augustā. Ierašanās un reģistrēšanās no 17:00. Sākums 18:00.


Ventspils Tautas triatlons notiek pateicoties atbalstītājiem – Ventspils pilsētas dome, Ventspils brīvostas pārvalde un „Užavas alus”.

Māris Priedēns
Triatlona klubs “Ventspils”
mob.t. +371 292 88 659
maris.priedens@itp.com.lv

 

Komentāri

Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji

Izlases formas

Izlases formas

Atbalstītāji

Radisson Blu DaugavaLOKWellmanLabās balvasDPDRīgas BrīvostaLSFPMILZUSTEINELBTAastarteCharlot