Sacensību video

Skatīt visus video
Venden

Statistika

eXTReMe Tracker

Ziņas

Ventspils Tautas triatlona 1.posms

Ventspils Tautas triatlona 1.posms
21.06.2023

Trešdien 28.jūnijā Bušnieku ezera peldvietā Talsu ielā notiks Ventspils triatlona sezonas atklāšana - Ventspils Tautas triatlona 1.posms.

Kopumā šovasar Ventspilī notiks trīs Tautas triatlona posmi - 28.jūnijā, 12.jūlijā un 16.augustā. Un galvenais - Latvijas Kausa izcīņas posms - 23.jūlijā.
Peldēšana 100-200m Bušnieku ezerā drošā dziļumā. Riteņbraukšana 9-12km pa Bušnieku velociņu asfalta un grants posmiem, un meža takām. Skriešana 1-2km pa Bušnieku velociņu un meža takām.

Tautas triatlons ir pa spēkam iekvienam fiziski aktīvam cilvēkam - gan pusaudžiem, gan pieaugušajiem. Viss, kas ir nepieciešams, ir peldētprasme pamatlīmenī, velosipēds un ķivere, un skriešanas apavi.

Informācija atrodama interneta vietnē www.triatlons.lv. Uz jautājumiem Jums atbildēs organizators Māris Priedēns pa telefonu 29288659. Pietiekšanās pa epastu maris.priedens@itp.com.lv un arī pasākuma vietā.

Tiekamies Ventspils Tautas triatlona 1.posmā Bušniekos trešdien 28.jūnijā. Ierašanās un reģistrēšanās no 17:00. Sākums 18:00.
Ventspils Tautas triatlons notiek pateicoties atbalstītājiem – Ventspils pilsētas dome, Ventspils brīvostas pārvalde un „Užavas alus”.

Komentāri

Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji

Izlases formas

Izlases formas

Atbalstītāji

Radisson Blu DaugavaLOKWellmanLabās balvasDPDRīgas BrīvostaLSFPMILZUSTEINELBTAastarteCharlot