Sacensību video

Skatīt visus video
Venden

Statistika

eXTReMe Tracker

Ziņas

Veiksmīgi aizvadītas Siguldas akvatlona sacensības

Veiksmīgi aizvadītas Siguldas akvatlona sacensības
25.04.2022

Lieliskā atmosfērā un ar augstvērtīgiem rezultātiem noslēdzies Siguldas akvatlons un Latvijas čempionāts. Visvairāk uzvaru izcīnīja “Energy Racing Team” un “Triatlona Akadēmijas” sportisti, savukārt pa divām uzvarām - “Piramīda Triatlon Club”, “DTC Jaunība” un siguldieši. Aktīvu dalību akvatlonā, kā ierasts piesaka Siguldas novada sportisti, kur īpaši jāuzsver siguldiešu uzvaras, Franča Veģera M19, Olivera Leimaņa M15, Margaritas Pavlovas F9, Patrika Ļeonova M11 un krimuldietes Līgas Ozoliņas uzvara F0 grupā. Individuāli savu meistarību demonstrēja Latvijas Triatlona federācijas līderi - Baiba Medne, Artjoms Gajavskis, uzvarot savās vecuma grupās. Pārliecinoši M13 grupā uzvarēja Everts Pikšēns no Piramīdas Triatlona kluba.

Siguldas akvatlons, kā vienmēr pulcē sportistus no peldētāju saimes, šajā akvatlonā bija pārstāvji arī no Olaines, Krimuldas un Jēkabpils sporta centriem. Turklāt Olaines sporta centra komandā bija arī divi Ukrainas sportisti. Savukārt Lietuvas sportiste no Paņevežas, Ugne Pauryte, uzvarēja F19 grupā. Vēlot izturību un labus rezultātus nozīmīgos sacensību startos, pēc operācijas sacensībās atgriežas arī Kristiāna Maskava. Šajā sezonā Latvijas kausa izcīņā iesaistās jauni sporta klubi, kā arī šobrīd notiek pārgrupēšanās Dobeles sportistu klubu piederībā, daži sportisti mainījuši klubus.

Veiksmīgi aizvadītas Siguldas akvatlona sacensības 2022, Aināra Veģera organizatoriskajā vadībā, kā arī “Milzu” pārslas parūpējās par garšīgām balvām Latvijas Kausa 2021 apbalvošanā. Starplaikā līdz Latvijas kausa posmam Jelgavas akvatlonā 8. maijā, sportisti ir aicināti izmēģināt savus spēkus Olaines un Mārupes akvatlonos.

Sacensību rezultāti un foto www.triatlons.lv

Komentāri

Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji

Izlases formas

Izlases formas

Atbalstītāji

Radisson Blu DaugavaLOKWellmanLabās balvasDPDRīgas BrīvostaLSFPMILZUSTEINELBTAastarteCharlot